Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

aciu uz ats... reiks pasiziuret ir kitose parduotuvese
niuo as tuos kur pirkau tai buvo 80% lana merinos ir 20% akrilo... tai nzn ar cia lb blogi g.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 01 11, 22:57)
O cia kur taip? g.gif  Ir sudetis idomi butu. kaip tik ruosiuosi megztiniui pirkti... ax.gif

vilna bigsmile.gif radau vienuose padėvėtuose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 01 11, 23:13)
aciu uz ats... reiks pasiziuret ir kitose parduotuvese
niuo as  tuos kur pirkau tai buvo 80% lana merinos ir 20% akrilo... tai nzn ar cia lb blogi  g.gif


Tai cia net labai neblogi drinks_cheers.gif vat grynos sintetikos tai jau nepirkciau (nebent kokiam kilimui), o jei naturalaus pluosto daugiau nei 50 proc., tai jau visai nieko. thumbup.gif

puupsikai, nuskilo tau biggrin.gif As padevetuose kiek uzmatau, tai tik po 1 ar 2 matkelius..
Atsakyti
Šiandien Maximoj nusipirkau kokių tai rusiškų siūlų - sudėtis 50% ožkos pūkų, 50% vilna, 50g/225 m, rekomenduoja megzt 3 nr virbalais, kaina 4,99 lt. Kažin, ar vykęs mano pirkinys Spalva tamsiai mėlyna, kitokių tokios rūšies nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 01 12, 13:29)
Šiandien Maximoj nusipirkau kokių tai rusiškų siūlų - sudėtis 50% ožkos pūkų, 50% vilna, 50g/225 m, rekomenduoja megzt 3 nr virbalais, kaina 4,99 lt. Kažin, ar vykęs mano pirkinys  Spalva tamsiai mėlyna, kitokių tokios rūšies nebuvo.


Esu nėrusi ir mezgusi iš šių siūlų. Jie "Pushinka" vadinasi. Neblogi siūlai-malonu megzti ir nešioti. Vienas minusas-mezgant žiauriai byra pūkas. Tiksliau ne pūkas o storesni kietieji plaukeliai. Po skalbimo viskas ok.
Atsakyti
Mačiau iš geltonos Pušinkos kolegės numegztą sijoną. Sakė labai šiltas ir bandė dar ieškoti Maximoj tų pačių siūlų, bet nerado.
Atsakyti
O aš niekur nerandu tų akciinių siūlų, apvažiavau kelias stambias maximas doh.gif Gal išpirko iškart viską? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 01 12, 14:40)
Esu nėrusi ir mezgusi iš šių siūlų. Jie "Pushinka" vadinasi. Neblogi siūlai-malonu megzti ir nešioti. Vienas minusas-mezgant žiauriai byra pūkas. Tiksliau ne pūkas o storesni kietieji plaukeliai. Po skalbimo viskas ok.


o kiek i megztinuka siulu pakuciu sumezget g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 13, 00:38)
o kiek i megztinuka siulu pakuciu sumezget  g.gif ?

Į šitą- apie 16 kamuoliukų blink.gif . Dydis -xxl blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAGPIE: 13 sausio 2008 - 08:20
QUOTE(MAGPIE @ 2008 01 13, 08:19)
Į  šitą- apie 16 kamuoliukų  blink.gif . Dydis -xxl  blush2.gif


4.99 Lt X 16 = beveik 80 Lt siulams blink.gif blink.gif blink.gif sakyciau nera pigu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 13, 13:28)
4.99 Lt  X 16 = beveik 80 Lt siulams  blink.gif  blink.gif  blink.gif  sakyciau nera pigu  schmoll.gif

Nepigu. Maniškiai pirkti užpernai, kai kainavo 2,99.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 01 12, 13:29)
Šiandien Maximoj nusipirkau kokių tai rusiškų siūlų - sudėtis 50% ožkos pūkų, 50% vilna, 50g/225 m, rekomenduoja megzt 3 nr virbalais, kaina 4,99 lt. Kažin, ar vykęs mano pirkinys  Spalva tamsiai mėlyna, kitokių tokios rūšies nebuvo.

man tai "kanda" jie labai... Ir po apačia pasivelku kitą bliuskutę - vistiek kasausi verysad.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 13, 00:38)
o kiek i megztinuka siulu pakuciu sumezget  g.gif ?

tiksliai nepamenu, rodos 6 ar 8 į šitą suėjo.
user posted image
Mezgiau iš 2 siūlų
Atsakyti