Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

Mano taip pat Rh-, o vyro Rh+, bet jokiu neigiamu pasekmiu nebuvo nei pirmo nestumo metu, nei dabar clap.gif. Tiesa, kai antra karta pastojau, labai baiminausi, kad mano minusas gali pakenkti musu maziukui, tai rijau visus straipsnius apie galimas komplikacijas, kol galiausiai visai i depresija puoliau cry.gif . Buvo net kilus mintis nutraukti nestuma fool.gif . Visa laime, kad turiu liuks gydytoja, kuris mane nuramino. Ir ka gi, siandien man 39 savaites, taip kad bet kuria diena jau galiu pradet gimdyt. Visi nestumo menesiai praejo neitiketinai greitai ir lengvai, antikuniai nesigamino, taip kad laukiu-nesulaukiu savo 2.gif .
Atsakyti
Vyro "+", mano "-", vaiklelis gime "+".
...nestumo pradzia buvo lengva, bet 24 savaite prasidejo bedeles...2 kartus grese prieslaikinis gimdymas, kai pagimdziau - paaiskejo to priezastis (bent jau taip medikai linke manyt), pasirodo visu bedeliu kaltininkas buvo lelkos pliusinis kraujas.
Beje visa nestuma man tyre krauja, ne karto tyrimai nerode esant antikuniu, o ir 28 diena neleido gamaglobulino, nes tuo metu jo niekur nebuvo.

Atsakyti
Nu taip, mano irgi "-", o vyro "+". Nors dar tik pradzia, bet pykina tai uz tevyne... cry.gif Nei apetito, nei noro kazka nuveikt, net i gryna ora neiseinu pasivaiksciot, tik darbas ir namai... Meldziuos, kad tai kuo greiciau pasibaigtu, nes tokia bejege jauciuos, ir taip nuo 6 savaites... Dienos slenka ziauriai letai, nes kai tokia savijauta, pacios suprantat... Man ir kilo itarimas, kad cia viska pridirbo mano kraujo grupe...
O tiek panasumu radau su "Ner ko", mano ir kraujospudis zemas. schmoll.gif
Bet tikiuosi viskas i gera... Sekmes visoms.... nestuke.gif
Atsakyti
Mes su vyru irgi skirtingi :-) Bet labai tikiuosi, kad tai netures blogos itakos nei likusiam nestumo laikui, nei svarbiausia lialiui. Kaip as visad sakau - as tai viska galiu iskenteti, svarbu kad maziui viskas gerai butu smile.gif
O del tu antikuniu, tai visokiu kalbu ir teoriju yra. Sako, kad su pirmu nebuna problemu, bet turiu tarp artimu darugu pavyzdi, kai su pirmuoju vaikeliu bedu buvo ir butent del rezus konflikto. Ir antikuniu nestumo metu nerasdavo, lyg ir viskas ok buvo.
Tai va as ir noriu visoms palinketi - nekankinkit saves blogomis mintimis apie tai kas gali butii blogai, galvokit tik apie gerus dalykus. Juk mes tokios fainos kai nestuke.gif , nors ir buna kartais bloga, pikta ar dar kazkas. Bet uztat galutinis rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
Aha, dziaukimes pilvukais, ir svairbiausia nesinervint, daug sypsotis ir laukti to mazo stebukliuko... nestuke.gif
Atsakyti
Reikia patarimo.. mano kraujo grupe III(-), o busimo vyro I(+)... tai mane dabar visi pradejo gasdinti del vaiku.. jei vaikiuko kraujas bus teigiamas tai mano organizmas atmes kaip svetimkuni. Aiksu neabejoju kad medicina visagale, bet vis tiek noriu zinoti kas gali buti. Ar kas nors esate su tuo susidure?
Atsakyti
Yra daug temų užvesta ta tema, pasiskaityk 4u.gif :

http://www.supermama...showtopic=20170

http://www.supermama...?showtopic=2658

http://www.supermama...showtopic=14455

Ne viskas taip baisu, kaip tau sako. Turėsit daug sveikų mažylių. Mano tėvų analogiška situaciją, o aš gavau tėvo grupę, kaip ir mano sesuo. Ir viskas gerai, gyvos biggrin.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai. Mano Rh(-), vyro teigiamas, turiu tris dukreles, visu ju Rh(-). Tiesa, nestumo metu, kai buna skirtingi Rh suleidzia tokio preparatelio ir, kiek zinau, po to problemu nebuna.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2005 04 09, 23:20)
Reikia patarimo.. mano kraujo grupe III(-), o busimo vyro I(+)... tai mane dabar visi pradejo gasdinti del vaiku.. jei vaikiuko kraujas bus teigiamas tai mano organizmas atmes kaip svetimkuni. Aiksu neabejoju kad medicina visagale, bet vis tiek noriu zinoti kas gali buti. Ar kas nors esate su tuo susidure?

Mano situacija analogiska, netgi kraujo grupes identiskos. Mano -III, vyro+I. Bijojau del vaikelio. Pirmam kaip ir nieko, bet antra gali buti sunkumu isnesioti. Musu dukryte gime su minusu. -I. Is manes pasieme rezusa, is vyro grupe mirksiukas.gif
Todel antram nestumui tai itakos nepadare.
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif mano kraujo grupė I(-),vyro IV(+) turiu tris dukreles.Visų kraujo grupės yra(+):II(+),III(+) irII(+).Kai gimdžiau pirmus du kartus, man nieko neleido,jokių ,,preparatėlių ,,ir viskas buvo gerai, tik kas mėnesį imdavo kraują iš venos dėl antikūnių.Trečią kartą suleido ,,preparatėlį,,prieš gimdymą ir po jo ir vėl viskas buvo gerai.Tik sako jeigu skirtingos vyro ir moters kraujo grupės tai visi vaikai bus vienos lyties . Mano atveju pasitvirtino visos trys mergaitės,bet mano mamos irgi kraujo grupė (-) ir aš turiu du brolius ,tai jos atveju nepasitvirtino doh.gif O dėl rezuso nėra ko pergyventi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrone: 26 balandžio 2005 - 14:58
Nėščios moterys, kurios turi RhD(-) yra kruopščiai prižiūrimos- t.y. reguliariai atliekama antikūnų paieška. Jei pradeda gamintis antikūnai, jie identifikuojami, nustatomas titras. O gydytojas parenka tinkamą nėštumo priežiūros ir gimdymo taktiką 4u.gif
Taigi XXI amžiuj dėl to panikuot nereikėtų mirksiukas.gif
Beje, blogesnės situacijos kyla ne dėl rezus faktoriaus. Prie to žmonės/gydytojai jau pratę ir nepražiopso. Žymiai rečiau, bet vistiek pasitaiko, kad antikūnai formuojasi prieš kitus eritrocitų antigenus ax.gif

O pagal tėvų kraujo grupes prognozuoti vaikų lytį... g.gif gal paprasčiau iš kavos tirščių tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 26 balandžio 2005 - 15:26
Mano IV-, vyro II+ Abiejų dukrų III +
Tyrė antikūnius kas mėnesį, vėliau kas dvi sav. Jei nėra - 28 sav. nėštumo suleidžia spec.preparatėlio mirksiukas.gif ir daugiu antikūnių neieško....
ir pagimdžius iškart suleidžia (jei vaikai turi +)
Mano dukrytės visiškai sveikutės gimė thumbup.gif ir dručkės 4,110 KG ir 4,460 KG doh.gif pagal Apgar skalę 9-10
Tiesa - ansčiau rekomenduodavo tarp vaikų daryti 5 m.tarpą (kad aprimtų organizmas) - dabar ne schmoll.gif -nes skiepija.
Bet aš dėl viso pikto palaukiau... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nneringa: 27 balandžio 2005 - 12:53