Įkraunama...
Įkraunama...

Maudymukai (nerti)

kokiais siulais patartumet nerti maudymuka,gal turit kokiu foto su nertais maudymukais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 20 balandžio 2013 - 10:36
Va cia keletas ideju:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Esu sau nerusi, bet daug darbo ir prastas rezultatas gavosi. verysad.gif Na, prastumas tai nepraktiskume pas mane isejo. Mezgiau is paprastu nerimo siulu (medvilnes), tai krastai pastoviai atsiknodavo. Taigi, tekomenduoju BUTINAI nerti is elastiniu siulu!!! surrender.gif
Kelnaites mezgiau is dvieju sujungtu trikampiu, surisamas sonuose. Liemenele irgi surisama. Rasto nedejau. Tik siulus emiau triju pereinamu spalvu.
Atsakyti

Tikrai noretusi nusinerti toki daikciuka g.gif , bet is juros gali islipti kaip ir be nieko doh.gif . Atrodo zurnaluose tai graziai ,o kaip kazin praktiskai g.gif
Atsakyti
jau kažkur SM buvo gvildenta šitų daikčiukų praktiškumo tema - sako, nerti maudomukai tik deginimuisi, o į vandenį lipant geriau jau kitą persirengt. verysad.gif Ale labai jau problematiška tada dėl to grožio šitiek stengtis. doh.gif
Bandžiau ir aš nerti, tai tikrai pakankamai standus toks gavosi, nelabai jau patogus. Žodžiu, rezultatas nuvylė... verysad.gif
Atsakyti
Tikrai buvo tema apie maudimukus. Vadinosi lyg ir mini-bikini. Bet dabar kažkodėl neberandu. Gal jau ištrinta. Ten buvo daugybė pavyzdžių, idėjų ir schemų kaip nerti, megzti maudimukus

Va ir radau. Pasirodo net pirmame psl buvo. Kažkodėl paieška nerado...
http://www.supermama...showtopic=18200
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 11 sausio 2008 - 10:39
dekui,bet gal is kokiu tampriu siulu tai nebutu vandenyje baisu islipt? g.gif
Atsakyti
na taip, kad maudytis ne kas ir aš girdėjau. Kitavertus, taip galima tada tiesiog nusinerti ypatingus apatinius ypatingoms progoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tranquility @ 2008 01 11, 17:32)
na taip, kad maudytis ne kas ir aš girdėjau. Kitavertus, taip galima tada tiesiog nusinerti ypatingus apatinius ypatingoms progoms  biggrin.gif

bet ant gumos ar su guma kaip galima rolleyes.gif
Atsakyti
arba aš nesurpatau klausimo, arba ne tą postą pacitavai smile.gif
Atsakyti
labas 4u.gif ...va ir as buvau uzsidegus nert maudima. blush2.gif ...bet vis nerandu laiko nulekt i siulu parduotuve blush2.gif blush2.gif ....Siaip yra specialus siulai skirti maudimams nerti tik va kadangi as Ukmerges kaimuky gyvenu tai sake pasmus nera doh.gif ...bet pardaveja patikino kad didmiestyje siulu perdej tikrai turi buti thumbup.gif ...tai sekmes paieskoje mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=janike1,2008 01 10, 21:00]
Man nesigauna nunerti pagal šitą schemą verysad.gif
Per mažas gaunasi..Ką daryti? Gal iš dvigubo siūlo nerti ar iš storesnio? iš storo nenorėčiau..nėriau iš tokio, kur servetėlės neriamos..Padėkit 4u.gif
user posted image

Atsakyti