Įkraunama...
Įkraunama...

Maudymukai (nerti)

As neriau maudymuka is irisiniu siulu, tai man visai normaliai gavosi mirksiukas.gif 4u.gif ir is nestoru medviliniu, vėliau ikelsu nuotraukas kad pamatytumet kaip gyvai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blusė @ 2008 01 14, 17:34)
As neriau maudymuka is irisiniu siulu, tai man visai normaliai gavosi  mirksiukas.gif  4u.gif  ir is nestoru medviliniu, vėliau ikelsu nuotraukas kad pamatytumet kaip gyvai atrodo  smile.gif

liux thumbup.gif laukiam thumbup.gif
Atsakyti
Neseniai ntap pat nusunėriau maudimuko apatinę dalį, Išbandyti dar neteko.
Man ir pagal shemą gavosi per mažas, tai aš truputuka praplatinau ir ilginau biggrin.gif
rezultatas toks gavosi biggrin.gif
http://public.fotki....airios0031.html
Dabar tik reikia užbaigti viršutinę dalį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoftKiss: 14 sausio 2008 - 17:34
Niu va ikeliu, cia pirmi du darbeliai is irisu, o kiti du is medvilniniu tvirtu siuliuku

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
QUOTE(SoftKiss @ 2008 01 14, 18:33)
Neseniai ntap pat nusunėriau maudimuko apatinę dalį, Išbandyti dar neteko.
Man ir pagal shemą gavosi per mažas, tai aš truputuka praplatinau ir ilginau biggrin.gif
rezultatas toks gavosi biggrin.gif
http://public.fotki....airios0031.html
Dabar tik reikia užbaigti viršutinę dalį biggrin.gif



Labai grazus triusikeliai thumbup.gif o kas ten gelytes ar rutuliukai papuosime? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blusė @ 2008 01 14, 20:32)
Niu va ikeliu, cia pirmi du darbeliai is irisu, o kiti du is medvilniniu tvirtu siuliuku

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Labai grazus triusikeliai  thumbup.gif  o kas ten gelytes ar rutuliukai papuosime?  ax.gif


Labai gražus tavo maudimėliai. Gal gali didesnes foto parodyt.
user posted image
O kaip dariai kad be raištelių? Gumutę apnėriai ar įveriai?


Ten viskas iš mažyčių gėlyčių. As taip pat neraiu is irisiniu MAXI siuliuku.
Bet skaičiau, kad yra kažkokie spec elastiniai, gal kas galit tiksliau parašyti kaip vadinasi? Ar kaip atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoftKiss: 14 sausio 2008 - 20:22
QUOTE(SoftKiss @ 2008 01 14, 21:11)
Labai gražus tavo maudimėliai. Gal gali didesnes foto parodyt.
O kaip dariai kad be raištelių? Gumutę apnėriai ar įveriai?
Ten viskas iš mažyčių gėlyčių. As taip pat neraiu is irisiniu MAXI siuliuku.
Bet skaičiau, kad yra kažkokie spec elastiniai, gal kas galit tiksliau parašyti kaip vadinasi? Ar kaip atrodo?



Kad kazkaip neiseina man didesniu idet nuotrauku blush2.gif o tas margas tai irgi su sniureliais sone, tik nesimato ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
tikrai visi lb jau grazus,ypac tas antras kur be kelnaiciu.o kur kelnaites? g.gif
Atsakyti
QUOTE(donaciuka @ 2008 01 15, 12:50)
tikrai visi lb jau grazus,ypac tas antras kur be kelnaiciu.o kur kelnaites? g.gif


aciu blush2.gif
kelnaiciu nera lotuliukas.gif cia siaip nuneriau, nes turejau grazias spalvas, taip sakant is sportinio idomumo lotuliukas.gif bet jauciu reiks ir kelntaites nunert ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blusė @ 2008 01 15, 14:04)
aciu  blush2.gif
kelnaiciu nera  lotuliukas.gif  cia siaip nuneriau,  nes turejau grazias spalvas, taip sakant is sportinio idomumo  lotuliukas.gif bet jauciu reiks ir kelntaites nunert  ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti
idėjoms ir pasižvalgymui
http://picasaweb.goo.../CROCHETBIKINIS
Atsakyti
man asmeniskai butu keista su stringiniais kelnaitemis buti papludini,o jum? g.gif
Atsakyti
QUOTE(donaciuka @ 2008 01 15, 15:37)
man asmeniskai butu keista su stringiniais kelnaitemis buti papludini,o jum? g.gif



keistoka ir man butu lotuliukas.gif ale deginimuisi gal ir visai neblogai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(neringata @ 2008 01 15, 15:32)


visa kolekcija thumbup.gif yra keleta kuriu jau noriu thumbup.gif
Atsakyti