Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

Sveikos,

turiu 3-iejų metų žagarvyšnią, norėčiau paklausti ar galėčiau ją persodinti į kitą vietą liepos mėnesį, ar vėliau galima? doh.gif rolleyes.gif 4u.gif

Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
Tresne Regina thumbup.gif Labai dideles, bordo sp. Pernai pasodinom, siemet gavom vaisiaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NickaD @ 2009 07 20, 00:33)
Sveikos,

turiu 3-iejų metų žagarvyšnią, norėčiau paklausti ar galėčiau ją persodinti į kitą vietą liepos mėnesį, ar vėliau galima? doh.gif  rolleyes.gif  4u.gif

Iš anksto dėkoju.

Siaip tokius dalykus geriausia daryti anksti pavasari g.gif
Atsakyti
QUOTE(a4ra @ 2009 07 20, 09:07)
Siaip tokius dalykus geriausia daryti anksti pavasari g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kaulavaisinius geriausia pavasarį persodinėt, visus kitus vaismedžius - spalio mėn cool.gif
Atsakyti
NickaD= ir aš tas pats asmuo. 4u.gif
Na, aš netgi nebežinau, ar verta persodinti 3-iejų metų žagarvyšnią, nes bijau, kad šaknys jau bus labai įaugusios. ax.gif O šiametinių vyšnių labai daug (nepaliginsi su praeitų metų), bet bijau, jeigu ji neprisitaikys, arba nepradės augti kitoje vietoje, nuvys. rolleyes.gif schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Nezinau nelabai rizikuociau jau triju metu medzius persodineti,nebent butu butinumas,tada jau rizikuociau.
Atsakyti
Tešnės neužderėjo ,tai nors vyšnių kibirą prisiskyniau ,tai dabar atrodau kaip vampyrė,ėmiau iš vyšnių kauliukus,antr metai pas mane deri vyšnaitės ,bet šiemet neblogai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 20, 14:32)
Nezinau nelabai rizikuociau jau triju metu medzius persodineti,nebent butu butinumas,tada jau rizikuociau.

Aišku, kad geriausia, kai medį sodini jau į tą vietą, kur jis metų metus augs, bet reikalui esant galima dar ir tokią 3 metų persodint mirksiukas.gif būna, kad kiti ir ne tokius medžius, t.y. ir 5 ir 6 metų medžius dar persodina ir nieko ax.gif tik reikia daug ir gausiai liet, kad žemės gerai apliptų aplink šaknis 4u.gif Rašot, kad šaknys gali būti gilios, bet juk ne pagrindinė šaknis svarbiausia, jas kai kurie sodininkai net specialiai patrumpina persodinant. Svarbiausia, kad nebūtų pažeistos tos smulkiosios, kapiliarinės šaknytės - jos medį maitina, o ne didžiosios ilgosios šaknys ax.gif
Atsakyti
Man teko persivezti didziuli kastona,as ji auginau septynis metus,o po to mums teko kraustytis i kita miesta,kadangi buvau dar vaikas labai gailejau to kastono,issikasiau ir issiveziau.Po persodinimo as ji gausiai liejau,tresiau ir dabar turiu didziuli medi. ax.gif Tai turbut ir su kitais medziais galima meginti kazka daryti.
Atsakyti
O jeigu as dabar visai nupjauciau juoduju serbentu kruma. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 22, 23:13)
O jeigu as dabar visai nupjauciau juoduju serbentu kruma. g.gif

Kokiu tikslu? g.gif Jei tau jo nebereikia,tai iskask.O jei nori tik atnaujinti tai palik jaunas sviezias sakutes mirksiukas.gif o kitas ispjauk.
Atsakyti
Taip noriu atjauninti kruma,nes labai senas jis.
Atsakyti