Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

Jeigu kam nors įdomu, galiu pasidalinti ir savo patirtimi.
Visuomet nuo mažens sirgdavau anginom, dažniausiai nepūlingom, labai retai ir pūlingom. Į metus po kelis kartus.. atrodo viskas gerai, žiūrėk ryte atsibudai, jauti, kad turi temperaūros, pasimuotuji tiksliai, tuoj pradeda skaudėti gerklę, užkyla aukšta temp ir guli savaitę laiko.. taip kankinausi kol sulaukiau ~18 metų.. paskui prasidėjo įvairios slogos, sinusitai, tonziles visada paraudusios.. galiausiai prasidėjo nuolatinis nosies užgulimas, slogos, netgi viena ausimi pradėjau prasčiau girdėti.. neištvėriau, nuėjau pas normalisu daktarus, pasakė, kad jeigu angina sergama daugiau kaip 2 kartus per metus, ją reikia operuotis. Įsirašiau į eilę. Štai prieš tris dienas man ją ir išoperavo. Pati operacijas grynas juokas, kadangi gavau pilną narkozę, dabar tokią ir daro... Pirmas malonus įspūdis buvo tas, kad nosis pagaliau buvo nebeužgulusi.. daktaras pasakė labai gerai, sako dvi savaites pasirgsi žiauria angina, bet paskutinį kartą, namo paleido antrą dieną po operacijos, kadangi viskas buvo labai gerai. Dabar jau 4 diena gydausi namuose. Vienintelė problema ta, kad jeigu negeri vaistų, nežmoniškai skauda gerklę, kaip sakė daktaras, taip bus apie 10 dienų... Man asmeniškai geriausiai tinka Nimesilis (nežinau kaip rašosi). Ryte atsibundu nuo skausmo, tačiau išgeriu vaistukų, suvalgau kokį bananą ir viskas susitvarko. PAtarčiau nebijoti šios operacijos ir nesikankinti.
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2008 01 18, 12:56)
mumis uzpuole angina. dukrytei 1.10 m. jau 5 para temperatura sokineja nuo 38-40.. tiesa, vakar vakare jau buvom pasieke 37. ta proga netgi pavalgem. Laukiam antibiotiku poveikio.

bjaurus reikalas=pati prasikankinau su angina iki 10 klases ir matyt "isaugau".

Man butu idomu kokius antibiotikus ir papildomus vaistukus skyre tokiu atveju Gydytojai. Ka pataria vartot profilaktiskai.

surasysiu ka vartojam siuo metu mes:

Antibiotikai Biodroxil (6 dienas)
to pasekoje:
Bakterijas (zarnynui),
Vit C .( labai skanios kramtomos tabletes "Natural C-vita strawberry)
lasiukus gerklei Sinupret (spjaunam toliau nei matom)
Del temperaturos:
Ibufen
Eferelgan


del prakaitavimo drusku netekimui (jau padidejes acetono kiekis slapime-nors mazoji labai daug gere arbatu ir vandens)kompensuot Gyd. rekomendavo Basica mineralu Arbatos gerimas (jis brangus- apelsinu skonio-manoji visiskai negeria jos) todel pakeiciau i beskonius Basica miltelius-juos pilu i paprasta arbatyte.

na ir dar Saltalankio alieju-gleivinei sutepti.

Aisku dar vis nesiskiriam su Vit-D ir Zuvu taukais.

tai toks musu vartojamu preparatu "kalnas" siom dienom.. galima sakyt nieko daugiau ir neveikiam, tik geriam vaistus ir papildus.

noreciau kad kitos mamos susidure su sia liga pakomentuotu ka jos vartoja ir koks poveikis- bei- ar megsta jusu vaikuciai paskirtus lasiukus.
Zinau kad si liga pasikartojantii-norisi turet kuo daugiau informacijos ateiciai.

mum irgi nustatė angina,ir tai po dviejų savaičių,perėjom šešis daktarus(vėl ta Šeškinės poliklinika).Ir tai ją nustatė gyd.konsultantas,ir paskyrė tokius vaistus:antibiotikas biodroxilis(kuri jau antrą dieną išvėmėm,ir nuo jo jau nuo pirmo pavartojimo skaudėjo mažiui pilvą)
gerąsias bakterijas Bifolac
nuo kosulio(labai stipriai kosim) Stodali sirupas ,bet nepasakyčiau,kad jis padėtų
Cevikap lašiukai (vit C)
temperatūrai numušti Ibufen arba Paracetamolio žvakutės.Nes per para Ibufena galimą duoti tik tris kartus(bent jau taip gyd sakė)
temperos jau nėra,bet kosulys,tai net iki žiaugčiojimo.Tai vėl pasiūlė atvažiuoti į polikliniką,sako gal jau prasideda plaučių uždegimas(aš labai tikiuosi,kad NE) verysad.gif
tai va taip va pas mus
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 25, 13:16)
niu va, kątik iš po daktarų - mažikei angina, bet ne pūlinga doh.gif Antibiotikų išrašė (biodroxil), bet nežinau ar duot, gal ir be jų apsieitumėm g.gif Kaži ar gali ne pūlinga angina pereiti į pūlingą??? g.gif tempos kol kas šiandi dar nėra, bet vakar vakare 39,2 buvo blink.gif

Deja deja,labai greitai gali pereit i pulinga verysad.gif Mes va ka tik 5 dienas gerem netinkamus antibiotikus ir atsidurem ligoninej - is raudonos gerkles gavom puline angina.Net gerdamos antibiotikus blink.gif
Tai va,ligoninej padare paseli pulinuku,susizinojom kokia pas mus ten zaraza sedi,antibus nustate,kuriems ta bakterija neatspati,tai ir gydysimes dabar.O siaip ir mes Biodroxili geriam dabar.
Atsakyti
QUOTE(Juliuxs @ 2008 02 08, 01:45)
Deja deja,labai greitai gali pereit i pulinga  verysad.gif  Mes va ka tik 5 dienas gerem netinkamus antibiotikus ir atsidurem ligoninej - is raudonos gerkles gavom puline angina.Net gerdamos antibiotikus  blink.gif
Tai va,ligoninej padare paseli pulinuku,susizinojom kokia pas mus ten zaraza sedi,antibus nustate,kuriems ta bakterija neatspati,tai ir gydysimes dabar.O siaip ir mes Biodroxili geriam dabar.

na tpfu tpu, bet į pūlingą šįkart neperėjo, nors antibų neišvengėm doh.gif o juos pradėjom gert šiek tiek vėliau, nes prasidėjo stiprus kosulys, akių pūliavimas ir t.t. Žodžiu kiti nemalonumai doh.gif Gerai kai yra galimybė sužinot tą bacilą, o tada jau tiksliai žino daktarai ko griebtis, o ne rašyt bele ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 08, 08:55)
na tpfu tpu, bet į pūlingą šįkart neperėjo, nors antibų neišvengėm  doh.gif o juos  pradėjom gert šiek tiek vėliau, nes prasidėjo stiprus kosulys, akių pūliavimas ir t.t. Žodžiu kiti nemalonumai doh.gif  Gerai kai yra galimybė sužinot tą bacilą, o tada jau tiksliai žino daktarai ko griebtis, o ne rašyt bele ką g.gif

Tai vien del to,kad suzinotumem,kas ten mums problemas kelia,vaziavom gultis i Klaipeda (mes is provincijos),nes jau nusibodo "is lempos" skiriami antibiotikai pastoviai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juliuxs @ 2008 02 08, 18:31)
Tai vien del to,kad suzinotumem,kas ten mums problemas kelia,vaziavom gultis i Klaipeda (mes is provincijos),nes jau nusibodo "is lempos" skiriami antibiotikai pastoviai  doh.gif

mes irgi iš šio krašto drinks_cheers.gif bet taip į tą ligoninę nesinori, man Gargždų l. geriau nei Klaipėdos g.gif O juk kiekvieną kartą nesigulsi į ligoninę kad išsiaiškinti bacilą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 08, 20:12)
mes irgi iš šio krašto  drinks_cheers.gif bet taip į tą ligoninę nesinori, man Gargždų l. geriau nei Klaipėdos  g.gif O juk kiekvieną kartą nesigulsi į ligoninę kad išsiaiškinti bacilą  doh.gif

ar aš teisingai suprantu-tonzilitas-tai angina?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 02 08, 18:16)
ar aš teisingai suprantu-tonzilitas-tai angina?? blush2.gif


ūminis tonzilitas - angina. Mano mazoji neseniai sirgo, gydytoja sako, tonziles paraudusios biski, tai uzrase tonzilitas, bet ne toks jau stiprus paraudimas/uzdegimas buvo, tad dar neangina. Bet jau mes sveikos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaima @ 2008 02 08, 22:25)
ūminis tonzilitas -  angina. Mano mazoji neseniai sirgo, gydytoja sako, tonziles paraudusios biski, tai uzrase tonzilitas, bet  ne toks jau stiprus paraudimas/uzdegimas buvo, tad dar neangina. Bet jau mes sveikos  thumbup.gif

aišku. 4u.gif tai tada mes išsigidem per 2 dienas,nors temp buvo 39 bigsmile.gif be jokiu antibiotiku ir vaistu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linaac @ 2008 02 07, 15:29)
mum irgi nustatė angina,ir tai po dviejų savaičių,perėjom šešis daktarus(vėl ta Šeškinės poliklinika).Ir tai ją nustatė gyd.konsultantas,ir paskyrė tokius vaistus:antibiotikas biodroxilis(kuri jau antrą dieną išvėmėm,ir nuo jo jau nuo pirmo pavartojimo skaudėjo mažiui pilvą)
gerąsias bakterijas Bifolac
nuo kosulio(labai stipriai kosim) Stodali sirupas ,bet nepasakyčiau,kad jis padėtų
Cevikap lašiukai (vit C)
temperatūrai numušti Ibufen arba Paracetamolio žvakutės.Nes per para Ibufena galimą duoti tik tris kartus(bent jau taip gyd sakė)
temperos jau nėra,bet kosulys,tai net iki žiaugčiojimo.Tai vėl pasiūlė atvažiuoti į polikliniką,sako gal jau prasideda plaučių uždegimas(aš labai tikiuosi,kad NE) verysad.gif
tai va taip va pas mus

vat ir prisigydėm,kol prasidėjo plaučiu uždegimas verysad.gif .gyd pakeitė antibiotikus,dabar geriam ZINAT ir toliau gydomės namuose.Tikiuosi dabar jau išsikapstysim.
Atsakyti
oi kaip nesmagu..

sveikit kuo greiciau-reik manyt nauji vaistukai pades smile.gif

Atsakyti
QUOTE(linaac @ 2008 02 09, 14:20)
vat ir prisigydėm,kol prasidėjo plaučiu uždegimas verysad.gif .gyd pakeitė antibiotikus,dabar geriam ZINAT ir toliau gydomės namuose.Tikiuosi dabar jau išsikapstysim.

nu viskas nėra jėgų verysad.gif ,viena gydytoja nustatė-plaučių uždegimą,o kita -bronhitą.Tai dabar dar ir Ventoliną geriam.nu kažkokia juoda linija čia mum prasidėjus.vėl kitą savaitę i polikliniką.kad juos kur tuos skiepus,viskas nuo jų ir prasidėjo verysad.gif
Atsakyti