Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

sveikos. pradėjau gerti nakvišų aliejų ir manau kad tai geras dalykėlis, nes sureguliuoja hormonų audras organizme, tai padeda odai , krūtinei(nebemaudžia), svoriui ir t.t. tampame ramesnės. kokie jūsų atsiliepimai apie šį aliejų. yra ir kremų su nakvišomis, gal bandėt? dėkui 4u.gif
Atsakyti
kazkada geriau nakvisu aliejaus kapsules.
nakvisu aliejus labai geras moteriskas vaistas.

Atsakyti
Esu gerusi, pagrinde del veido odos, nes buvau kazkur skaiciusi, kad padeda ypac spuoguotai, problematiskai odai. Ir galiu pasakyti,kad tikrai buvo geriau thumbup.gif O kadangi kitokiu nusiskundimu neturejau tai ir komentuoti negaliu.
Atsakyti
Idomu net.. pirma karta apie tai girdziu. ax.gif blush2.gif
O kur ju gaut?
Ir ar tinka maitinanciai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyta: 02 balandžio 2005 - 15:42
thumbup.gif As kai pradejau gerti nekvisu aliejaus kapsules -tai labai palygejo mano veido oda,nes pastoviai kildavo tie nelemti spuogai,o dabar vienas kitas tik thumbup.gif ir siaip jis moteru vaistas wub.gif sakau tai is savo patirties,nors geriu dar tik antra pakuote!
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2005 04 02, 18:22)
thumbup.gif As kai pradejau gerti nekvisu aliejaus kapsules -tai labai palygejo mano veido oda,nes pastoviai kildavo tie nelemti spuogai,o dabar vienas kitas tik thumbup.gif ir siaip jis moteru vaistas wub.gif sakau tai is savo patirties,nors geriu dar tik antra pakuotę
Pritariu.Sumažėjo PMS visi nemalonūs pojūčiai,nuotaika geresnė,oda palygėjo,be to ir plaukai žvilgėti pradėjo.
Atsakyti
QUOTE(Jolyta @ 2005 04 02, 15:42)
Idomu net.. pirma karta apie tai girdziu.  ax.gif  blush2.gif
O kur ju gaut?
Ir ar tinka maitinanciai?

Bet kurioj vaistinej.
Girdejau, baisiai apetita kelia, ar teisybe? Jei ne, tai ir as bandysiu...
Atsakyti
ir kiek tas moteriskas vaistukas kainuoja? rolleyes.gif
Atsakyti
as tai pirkau didele pakuote - ten yra 180 kapsuliu, o tereikia vienos i diena, tai uzteks 6 menesiams. siaip reguliuoju mityba dabar, tai nesuprantu ar yra ar nera apetitas, nes vistiek negaliu suvalgyti daugiau nei galima ax.gif o kad PMS pozymiai sumazejo tai tikrai, ansciau labai mausdavo krutine apie 2 savaites pries menstruacijas. O si aliejuka natariau pavartot kad susireguliuotu visi hormonai, nes nustojau gerti kontracepcines... mirksiukas.gif geras dalykelis 4u.gif
Atsakyti
o kainavo 40 litu - kuo daugiau perki tuo labiau apsimoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2005 04 03, 11:58)
as tai pirkau didele pakuote - ten yra 180 kapsuliu, o tereikia vienos i diena, tai uzteks 6 menesiams.



pažystama kaip tik prieš pora dienų rodė ,kad nusipirko, tokia didelė bankė,su rūžava kažkokia etikete, bet ji sakė kad reikia į diena išgerti 5-6 tab........... g.gif
Atsakyti
na siandie apziurejau kita sav pirksiu nes kt metu gert. yra tas su ruzavu kamsciu. ten tikrai reik 6 gert tai menesiui apie 20lt iseina. bet maciau kita kur 90 tableciu ir gert tik 1. kainuoja 35lt. matyt ta ir pirksiu.
Atsakyti