Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Esu gėrusi prieš nėštumą ir labai daug. PMS nepatogumai tikrai būdavo mažesni. Dėl veido odos nieko pasakyti negaliu - kad kažkas būtų tokio įpatingo - nepastebėjau, bet ir taip savo veido oda nesiskundžiu. Dėl pakilusio apetito - taip pat nepastebėjau, kad būčiau pradėjusi daugiau valgyti. O maitinančioms manyčiau reikėtų palaukti, kol maitinimą baigsite - nes ką dabar ten reguliuoti.
Atsakyti
Na, as tik neseniai pradejau gerti. Pas mane irgi su ruzavu kamsciu, bet ten parasyta, kad galima gerti iki 3 kapsules per diena. Oda is tiesu siek tiek paskaistejo thumbup.gif
Atsakyti
Aš jau sugėriau vieną kursą thumbup.gif
kas skundžiasi skausmingom mėnesinėm tikrai patariu pagerti
Atsakyti
taigi yra dviejų rūšių tos pakuotės. Yra stipresni ir silpnesni. stipresnis 1000mg, o silpnesni 500mg. as turiu stipresnį ir ant pakuotės parašyta, kad reki vartoti iki trijų, bet vaistinėj sakė, kad jau turėtų paskirti gydytojas, o jei norima tik pagerinti sveikatą užtenka ir 1000mg t.y vienos kapsulytėsdozės į dieną. na nežinau, bet man tos dozės tikrai pilnai užtenka, nes jaučiu pagėrėjimą ir man tai patinka - nežadu gerti daugiau ax.gif
Atsakyti
Geriau vitaminus,i kuriu sudeti iejo nakvisu aliejus,poveiki tikrai jauciau-sukietejo nagai ir aplamai pagerejo bendra savijauta
Atsakyti

O man tai atvirksciai-pradejo berti veido oda ir isvis kazkoks nemalonus pojutis atsirado... gal kokiai sudetinei daliai alergiska esu nezinau
bet kiek girdejau tai labaib jau pataria gerti-man irgi daktare buvo israsiusi-bet netiko:(
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2005 04 05, 22:06)
O man tai atvirksciai-pradejo berti veido oda ir isvis kazkoks nemalonus pojutis atsirado... gal kokiai sudetinei daliai alergiska esu nezinau 
bet kiek girdejau tai labaib jau pataria gerti-man irgi daktare buvo israsiusi-bet netiko:(

Bet gal tau sudėtinė dalis tik netiko kokia? g.gif , O nebandei vieno nakvišų aliejaus pagerti?
Atsakyti
na pagaliau vakar ir as nusipirkau tu kapsuliu. Nesitikejau kad tokios dideles tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 04 06, 10:26)
na pagaliau vakar ir as nusipirkau tu kapsuliu. Nesitikejau kad tokios dideles  tongue.gif


Daug gero viduj, dėl to ir didelės biggrin.gif
Atsakyti
jooo.. gėriau ir aš.. didelės aliejaus dozės biggrin.gif ir savim negaliu patikėt kad gėriau aliejų, bet čia kaip sakant sveikatinimuisi.. nieko nepastebėjau kad kas pakistų, arba nesureikšminau.. bet dabar galvoju g.gif g.gif g.gif tai gal man ne nuo nail tek'o nagai sustiprėjo, o gal nuo nakvišos aliejaus blink.gif ? bet kokiu atvejų sau turbūt nepakenkiau, o gal kasd nors turi nusiskundimų? g.gif
Atsakyti
na susidomejau, bet jeigu apetita kelia....tai nelabai noreciau, ir taip stengiuosi su juo kovoti tongue.gif
Atsakyti
ir as nusipirkau tu kapsulyciu buteliuky, su roziniu kamstuku smile.gif kai emiau tai stambiai 180 kapsuliu doh.gif kad keltu apetita kol kas nepastebejau, gal net atvirksciai man jis mazesnis pasidare... unsure.gif
Atsakyti