Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(lepune @ 2005 04 06, 11:19)
jooo.. gėriau ir aš.. didelės aliejaus dozės biggrin.gif ir savim negaliu patikėt kad gėriau aliejų, bet čia kaip sakant sveikatinimuisi.. nieko nepastebėjau kad kas pakistų, arba nesureikšminau.. bet dabar galvoju g.gif  g.gif  g.gif  tai gal man ne nuo nail tek'o nagai sustiprėjo, o gal nuo nakvišos aliejaus blink.gif ? bet kokiu atvejų sau turbūt nepakenkiau, o gal kasd nors turi nusiskundimų? g.gif

Va būtent aš geriu jau du mėnesiu nakvišų aliejų - gyvenime tokių nagų neturėjau, nors esu naudojusi Nail Tek, ir dabar dar naudoju, bet įtariu nakvišų pagalbą, taip pat pagražėjo veido oda, mms tapo neskausmingos, krūtinė irgi neskausminga, taigi nors vienas maisto papildas akivaizdžiai kažką pakeitė, o kiti tai panacėja ir tiek, aš geriu po dvi 1000 mg kapsules per dieną, nu bet nagai nagai - gyvenime neužaugdavo, o dabar pačiai keista, jau kliūna kartais smile.gif
Apetito kėlimo nepastebėjau, jis pas mane visada pakeltas, o į tualetą rimtam reikalui eiti lengviau - vis tik aliejus.
Atsakyti
O koks poveikis nesciom? Jauciu negalima? (cia klausimelis tarp kitko, jei pastebesit, nes as tai dar nesilaukiu...)
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 09, 20:37)
O koks poveikis nesciom? Jauciu negalima? (cia klausimelis tarp kitko, jei pastebesit, nes as tai dar nesilaukiu...)

o kai aš perku išpakuotas - aprašymo nemačiusi smile.gif reikia vaistinėje paklausti - pasakys
Atsakyti
uoj.. man tai nakvisa pats geriausias vaistas nuo moterisku negalavimu. seniau krutine labai skaudejo, o kaip pradejau gerti is karto visi skausmai isgaravo, o mamai net guzelis issivaiksciojo. ir dar, kai su drauge i amerika isvaziavom tai jai menesines isnyko 3 menesius tai as skubos tvarka jai padidinta doze nakvisu sugirdziau.. padejo!! pasirodo kad gamta visagale 4u.gif
Atsakyti
Mamologas paskyrė 3 mėn gerti 3x1000mg Nakvišų aliejaus ( tai maksimali leidžiama norma), nes vienoje krūtyje echoskopu rado 2 ir 3 mm cistukių ir krūtis yra standoka. Vaikų dar neturiu. Iki apsilankymo pas gydytoja man apie 6 metus maudė pažastis, ypač prieš mėnesines.

Pagėriau 1 mėn ir mane pradėjo pykinti. Beveik pagalvojau kad gal pastojau. Bet prieš porą mėn turėjau persileidimą, tai saugomės. Ir mėnėsinės buvo kaip visada normalios. Pykinti pradėjo keletą dienų prieš mėnesines.

Ar kas nors turi patirties geriant Nakvišų aliejų? Kadangi jis subalancuoja hormonų pusiausvyrą, gal dėl didelės dozės man išsibalancavo ta pusisusvyra dar labiau?
Atsakyti
QUOTE(Kuka @ 2005 04 10, 20:23)
Mamologas paskyrė 3 mėn gerti 3x1000mg Nakvišų aliejaus ( tai maksimali leidžiama norma), nes vienoje krūtyje echoskopu rado 2 ir 3 mm cistukių ir krūtis yra standoka. Vaikų dar neturiu. Iki apsilankymo pas gydytoja man apie 6 metus maudė pažastis, ypač prieš mėnesines.

Pagėriau 1 mėn ir mane pradėjo pykinti. Beveik pagalvojau kad gal pastojau. Bet prieš porą mėn turėjau persileidimą, tai saugomės. Ir mėnėsinės buvo kaip visada normalios. Pykinti pradėjo keletą dienų prieš mėnesines.

Ar kas nors turi patirties geriant Nakvišų aliejų? Kadangi jis subalancuoja hormonų pusiausvyrą, gal dėl didelės dozės man išsibalancavo ta pusisusvyra dar labiau?

geriu antrą mėnesį po 2000 mg - jokių nusiskundimų, pykinimų ar kokio bieso nepastebėjau - viskas labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Ilgą laiką su pertraukomis geriu, bet jokių pašalinių reiškinių nepajutau.
Atsakyti
Mane visada pykina prieš mėnesines, tai rodo, kad yra hormonų disbalansas.
Atsakyti
ax.gif nakvišų aliejus tikrai puikus dalykėlis, tik noriu jus visas perspėti, kad nejuokauutumėte, nes specialiai pasikonsultavau su vaistininke ir ji pasakė, kad 1000mg - optimali dozė parai, jei bus geriama daugiau įvyks atvirkčias procesas - hormonų persibalansavymas, taip kad nepersistenkit. Aš geriu 1000mg ir jaučiu resultatus labai teigiamus, reiškia organizmui užtenka mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir nusipirkau 180kap.dar tik 2 diena kaip geriu tai,nieko negaliu pasakyt smile.gif pagersim -pamatysim.pas mane irgi 1000mg.tai geriu po viena.
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2005 04 11, 11:40)
ax.gif nakvišų aliejus tikrai puikus dalykėlis, tik noriu jus visas perspėti, kad nejuokauutumėte, nes specialiai pasikonsultavau su vaistininke ir ji pasakė, kad 1000mg - optimali dozė parai, jei bus geriama daugiau įvyks atvirkčias procesas - hormonų persibalansavymas, taip kad nepersistenkit. Aš geriu 1000mg ir jaučiu resultatus labai teigiamus, reiškia organizmui užtenka  mirksiukas.gif

O as siandien nussipirkau 500mg. tai ten net instrukcijoje parasyta po 1kapsule 3kartus dienoj, tai jau gautusi 1500mg g.gif Ir man vaistininke sake, kad dozes gali buti ir didesnes.
Atsakyti
To nakvišų aliejaus yra įvairių firmų ir labai įvairiais pavadinimais. Be to, skirtingo stiprumo ir su skirtingais priedais. Todėl ne tik kainos įvairios, bet ir vartojimas skiriasi. Vienų tereikia 1 kaps. per dieną, kitų reikia 2 gerti, dar kitų - ir 3.
Atsakyti