Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Na taip, Muskatine, ten ir ant dėžutės parašyta, kad oda atsigauna po 4 savaičių, nagai- po 2 mėn., o plaukai- po 3-6 mėn. Bet kirpėja man juos rkomendavo kaip gerus. O draugė kai gėrė, tai sakė, kad priaugo naujų plaukelių visur (t.y. ant galvos, o ne dar kai kur blush2.gif lotuliukas.gif ) Tai ji patenkinta liko.
Atsakyti
pries tai geriau tuos.... kaip jie.. nu blecha pamirsau pavadinima biggrin.gif mertz special drage, kazkas i ta puse blush2.gif tai nieko nepajutau, sugeriau tris bonkutes.
Papildyta:
poster_offtopic.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikutes wink.gif nesakyciau kad mane baisiai atakuoja tie spuogiukai, nebent ant nugaros, veidas kaip ne keista labai svarus tfu tfu tfu schmoll.gif
Atsakyti
Man nuo nakvišų aliejaus susireguliavo menstruacijų ciklas. O gydytoja aiškino, kad ciklo nereguliarumas nuo varinės spiralės, ir siūlė keisti apsisaugojimo priemonę. Tačiau tą reikalą susitvarkyti aš nusprendžiau pati, gėriau nakvišų aliejų , ir dabar viskas thumbup.gif . Ir dar plaukai neblogai paaugo smile.gif .
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat jau 80dienų vartoju nakvišos aliejų. Po pirmo vartojimo mėnesio pastebėjau, kad oda skaistesnė pasidarė, dabar džiaugiuosi ir kad nagai bei plaukai sustiprėjo, o po tyrymų pamačiau, kad ir hormonai susitvarkė smile.gif Buvau pirkus 100 kapsulių nakvišos aliejų su vitaminu E bei agurklės ekstraktu. Kadangi beliko tik porai savaičių, šį sekmadienį eurovaistinės akcijos metu nusiprkau vien nakvišų aliejų 1000mg. Taip išgąsdino tos piliulės dydis bijau.gif
Atsakyti
o ar brangios kapsules nakvisu? g.gif reiktu ir man pagerti nes pries mmm. klaiku buna labai prakaituoju ir visa kita. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 11 18, 11:57)
o ar brangios kapsules nakvisu? g.gif reiktu ir man pagerti nes pries mmm. klaiku buna labai prakaituoju ir visa kita. doh.gif


Nėra labai brangios. Operos vaistinėje pirkau Onagre, tai už 100kapsulių mokėjau 41,69, o eurovaistinėje healthilife firmos už 180 kapsulių - 41,59, o dar sekmadienais 15 proc. nuolaida, jei perki su maximos kortele smile.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif reiks pabandyti nes spuogu turiu ir noriu ilgu nagu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 11 17, 10:45)
Man nuo nakvišų aliejaus susireguliavo menstruacijų ciklas. O gydytoja aiškino, kad ciklo nereguliarumas nuo varinės spiralės, ir siūlė keisti apsisaugojimo priemonę. Tačiau tą reikalą susitvarkyti aš nusprendžiau pati, gėriau nakvišų aliejų , ir dabar viskas  thumbup.gif . Ir dar plaukai neblogai paaugo  smile.gif .


Kiek laiko gėrei?
Atsakyti
Man mamologe paskyre irgi nakvisu alieju,tik perspejo,kad priaugsiu svorio,nes apetitas pagereja....o as visai nenoriu storeti....
Kaip jums su svoriu?Aciu
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2006 11 30, 23:57)
Man mamologe paskyre irgi nakvisu alieju,tik perspejo,kad priaugsiu svorio,nes apetitas pagereja....o as visai nenoriu storeti....
Kaip jums su svoriu?Aciu


Aš jokio apetito padidėjimo nejaučiu. Ir mano mama geria jau daugiau nei 10 metų, taip pat tuo nesiskundžia. Nei draugės...
Atsakyti
Tai kas cia dezinformacija?
Pas nieka apetitas nepagerejo? Tada einu pirkt....
Atsakyti