Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

aš gėriau po kt sutrikusiam ciklui sureguliuoti, padėjo rolleyes.gif
Atsakyti
Kol maitinau mergaites buvo labai isberta nugara, kai baigiau maitinima iskart pradejau gerti nakvisu alieju ir atrodo pagerejo (nors geriu dar tik dvi savaites), tai nezinau ar nuo to aliejaus ar nuo to kad baigiau maitinti. O daugiau kaip niekuo nesiskundziu, tai daugiau pokyciu ir nematau.
O kad apetita keltu tai tikrai nemanau
Atsakyti
As irgi esu nusipirkusi ta rozinie pakuote nakvisos aliejaus, po 1000 mg. Geriau beveik menesi, db pertrauka padariau - tiesa sakant, labai nustebino tai, kad pries paskutines menesines visai neskaudejo krutines, net patiket negalejau - man visa gyvenima 10 d. pries menesines mausdavo... Taciau nagams tai visiskai nepadejo - labai sluoksniavosi ir skilinejo, taigi pradejau Nail- Tek'u tepti. Tai va bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi geriu nakvišą man nustojo mausti krutinę thumbup.gif
Atsakyti
Na va,šiandien ir aš nusipirkau aliejuko,ružavu dangteliu. biggrin.gif
Gal galit man pasakyti ar reikia daryti pertrauką,po kiek laiko? Buteliuke 180 kapsulių
Atsakyti
Aš irgi geriu nakvišaus alieju ir geriu kartu triovit vitaminus pas manę ant pakuotes parašyta kad liktai gali varoti be petrauku g.gif
Atsakyti
Gėriau 4 mėn. be pertraukos, nepastebėjau jokių pokyčių g.gif Bet džiaugiuosi kad neatsirado naujų blogų pokyčių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2006 02 23, 14:58)
Gėriau 4 mėn. be pertraukos, nepastebėjau jokių pokyčių  g.gif Bet džiaugiuosi kad neatsirado naujų blogų pokyčių.  biggrin.gif


O kokiu pokyčiu tu norejai pajaust g.gif
Atsakyti
Kad pagerėtų odos būklė (prieš menstruacijas išberia), kad sustiprėtų nagai, kad nebūtų sukietėjimų krutyse...
Atsakyti
Visu organizmai skirtingi,kazkam padeda,o kažkam ne,nagams gali padeti tik kalcis smile.gif
Atsakyti
as naudoju jau puse metu. ciklo nesureguliavo po kt puikiai, bet siptomus pms mazina, ir nagam tikrai padeda:)
Atsakyti
Vartojau si nakvisos aliejaus tab krutines jautruma sumazino isgeriau 180 tab reiks vel nusipirkti smile.gif
Atsakyti