Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai. Tęsinys Nr.2

QUOTE(jul-ija @ 2009 03 18, 11:03)

Man šalino lazeriu, tai nuo didelių apgamų liko didelės duobės. Liepė tepti su ,, Zelionka" ir nieko daugiau nepatarė, tai dabar galvoju kada bus galima tepti tepalu nuo randų? g.gif
Vakar grįžau iš darbo ir atklijavau pleistrą, tai kai pratrūko kraujas, išsigandau labai sad.gif bet aš negaliu eiti į darbą be pleistro sad.gif o gal jums patarė kažkokius specialius klijuotis? nes kai pleistra atklijuoju tai visa žaizda tokia šlapia, užšutusi atrodo sad.gif

Man ir pries pora metu salino apgamus su lazeriu(bet ne santariskese), tai is vis kraujo nebuvo nei laselio schmoll.gif po naikinimo uzklijavo pleistra, grizus kiek pamenu iskart nuemiau ir labai greit sasas uzsidejo..tepiau ne zelionka, bet 96 laipsniu spiritu.

Siandien netycia uzplesiau savo kita apgama, vat tada tai tikrai labai kraujas tekejo, uzsiklijavau pleistru, ir jau uzsirasiau vel pas daktarus, manau vel naikinsiu, nes jis daznokai man kabinasi(yra iskiles).
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2009 03 18, 16:14)
Man ir pries pora metu salino apgamus su lazeriu(bet ne santariskese), tai is vis kraujo nebuvo nei laselio schmoll.gif  po naikinimo uzklijavo pleistra, grizus kiek pamenu iskart nuemiau ir labai greit sasas uzsidejo..tepiau ne zelionka, bet 96 laipsniu spiritu.

Siandien netycia uzplesiau savo kita apgama, vat tada tai tikrai labai kraujas tekejo, uzsiklijavau pleistru, ir jau uzsirasiau vel pas daktarus, manau vel naikinsiu, nes jis daznokai man kabinasi(yra iskiles).


tai man po operacijos irgi kraujo nebuvo, kraujavo kai netyčia su pleistru nuplėšiau susidariusį šašą.
tai gal geriau neklijuoti? bet kaip man tada i darba eiti? pas mene ant kaklo, tai trinsis į viską, dar kokį užkrėtimą gausiu sad.gif
Papildyta:

jul-ija, linkiu, kad zaizdeles graziai sugytu 4u.gif
[/quote]

ačiū labai 4u.gif bet aš labai džiaugiuosi, kad pasiryžau juos panaikinti, nes buvo dideli apgamai ir dėl jų aš kompleksavau nuo vaikystės.
o jei netrugdo, tai manau nereikia jų kliūdyti be reikalo, tik periodiškai reikia lankytis, pas daktarą, kad prižiūrėtų juos ar jie nepyktybėja.
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 03 18, 15:27)
tai man po operacijos irgi kraujo nebuvo, kraujavo kai netyčia su pleistru nuplėšiau susidariusį šašą.
tai gal geriau neklijuoti? bet kaip man tada i darba eiti? pas mene ant kaklo, tai trinsis į viską, dar kokį užkrėtimą gausiu sad.gif

Ai vat kaip g.gif o keliu dienu ten jau tas sasiukas buvo? o gal jei imanoma pasiskambink daktarui? ka patars ar klijuot, ar ne? nes neklijuojant tai greiciau manau sasas uzsidetu.bet ir baisu, del ifekcijos....
Atsakyti
ten buvo 1 dienos šašas. Labai laukiu savaitgalio, manau 2 dienas pavaikščiojus neužsiklijavus tai ir užsitrauks mano žaizda smile.gif
Atsakyti
Ketinu netrukus ir as salintis...Man baisiausiai, kad neataugtu. Turiu ji nuo labai seniai. Girdejau, kad kartais atauga unsure.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2009 03 03, 11:06)
Aš visų pirma ėjau pas odos gydytoją. Ji apžiūrėjo ir išrašė siuntimą pas plastikos chirurgą. Ten nuėmė apgamą lazeriu ir ištyrė. Nors mano apgamas toks nemažas buvo, bet nepiktybinis. Greitai ir neskausmingai, bei nekainavo  thumbup.gif

As pries pusmeti pasisalinau apgamus Northway klinikoje nemokamai. thumbup.gif http://nmc.lt/index....ochirurgija/202
Atsakyti
Gal galite primint, kaip priziureti lazeriu salintus apgamus? Pamirsau paklausti kai salinausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 03 21, 22:28)
Gal galite primint, kaip priziureti lazeriu salintus apgamus? Pamirsau paklausti kai salinausi g.gif


mane irgi tas pats klausimas domina 4u.gif
Atsakyti
Aš tiesiog valiau apgamuką spiritu ir stengiaus jo nekrapštinėti smile.gif gražiai sugyjo mirksiukas.gif

Gal kas neseniai šalinotės pas Bložnelytę? Kokios dabar kainos?
Atsakyti
QUOTE(Pieštuko_širdelė @ 2009 03 25, 17:24)
Aš tiesiog valiau apgamuką spiritu ir stengiaus jo nekrapštinėti smile.gif gražiai sugyjo mirksiukas.gif

Gal kas neseniai šalinotės pas Bložnelytę? Kokios dabar kainos?


Už pirminę konsultaciją ir vieno apgamo pašalinimą mokėjau 90LT.( konsultacija 40LT,o apgamo šalinimas 50LT(o gal atvirkščiai-nepamenu blush2.gif ))
Atsakyti
QUOTE(Bitute @ 2009 03 25, 20:56)
Už pirminę konsultaciją ir vieno apgamo pašalinimą mokėjau 90LT.( konsultacija 40LT,o apgamo šalinimas 50LT(o gal atvirkščiai-nepamenu blush2.gif ))

Atvirksciai bigsmile.gif
Jeigu pries salinima reika daryti tyrima - dar 40
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsc: 25 kovo 2009 - 22:26
sveikos 4u.gif na va buvau šiandien santariškėse pas gyd. Byčių sužinoti atsakymo. Pradžiūgino mane, kad apgamai būvo nepiktybiški smile.gif Ir aprėkė ( na gal per daug dramatizuoju, bet morala išskaitė) , kad aš tas žaizdeles nuo apgamų bijau šlapinti. Pradėjo aiškint, kad aš gi tau sakiau, kad po 3 dienų jau šlapink ir t.t. aš sakau, kad specialiai saugoju, nes kai sušlampa tai atsilupa tas šašas ir po juo būna šlapiuojanti žaizda. Tai gavau lupt, kad atseit neklausau ka man sako, liepė šiandien išmirkt po dušu ir paskui nulupt šašus ir nudezinfekuoti su spiritu. Pasakė kai susidarinės šašas tai jį lupt ir dezinfvekuot ir taip kol užgys.

Kažkaip aš visada maniau atvirkščiai, kad jeigu nekrapštysi šašo, tai gražiai sugys, o jisai sako visai kitaip doh.gif
kaip manot ka man daryti? g.gif
Atsakyti