Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

Aciu jums, taip ir padarysiu, pakeisiu seimos gydytoja tongue.gif beje, vyras nuejes pas kita gydytoja gavo siuntima mano vardu ax.gif
Atsakyti
As ir einu tik privaciai,ir tyrimus pasidarau zodziu viska kas butina ir jokiu problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalapinskiene @ 2010 07 21, 13:49)
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo patirtimi apie Šiauliuose dirbančius ginekologus. Savo vaikutį gimdžiau pas V. Balčiūnienę. Negaliu skųstis jos priežiūra nėštumo metu, tikrai puikiai rūpinosi, bet tas jos dirbtinis saldumas truputį nervindavo, ną ir tas pinigėlių troškimas tiesiog jos veide atsispindi. Dabar pradedam galvoti apie antrą vaikuti, vis dėl to sugalvojau pakeisti gydytoją, vakar kaip tik lankiausi pas I. Mackelienę, išsirinkau ją paskaičiusi šį forumą. Ną galiu pasakyti, kad įspūdis tikrai neblogas, apžiūrėjo švelniai, viską labai išsamiai paaiškino. Priekaištų tikrai neturiu. Na dar paaiškėjo, kad pirmojo vaikučio gimdymo metu buvo plyšęs gimdos kaklelis, to man V. Balčiūnienė neminėjo nei gimdymo metu, nei vėlesnėse apžiūrose. Truputį buvau šokiruota, pasijutau kaip ir apgauta, dėl to ir vis dėl to priėjau nuomonės, kad retkarčiais pakeisti gydytojus yra sveika. Sėkmės renkantis gydytojus 4u.gif


Papasakosiu ir aš apie šią gydytoja. Tiesa sakant ji tikrai labai maloni, bet pinigėliai jau ją sugadino. Man buvo paskutinės nėštumo savaitės ir labai blogai pasijutau, todėl nuvažiavau į ligoninę pasitikrinti, budėjo Balčiūnienė. Tai per aplinkui pasakė apie pinigėlius, kad turėčiau jai duoti už apžiūrėjimą. Buvome kartu su vyru, o ši ir sako palik striukę vyrui, o rankinuką pasiimk biggrin.gif Šiaip tai man teko pagulėti ligoninėje dvi savaites prieš gimdymą, tai labiausiai patiko gyd. Lideikienė. Tokia paprasta, viską labai gerai paaiškina. Patirties per tas dvi savaites su ginekologėm tikrai patyriau ir tikrai negaliu sakyti, kad visos jos geros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasasum @ 2010 07 23, 11:33)
Aciu jums, taip ir padarysiu, pakeisiu seimos gydytoja  tongue.gif  beje, vyras nuejes pas kita gydytoja gavo siuntima mano vardu  ax.gif

thumbup.gif

QUOTE(Agneškė @ 2010 07 26, 21:38)
tai labiausiai patiko gyd. Lideikienė. Tokia paprasta, viską labai gerai paaiškina.

Ligeikienė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2010 07 26, 21:38)
Papasakosiu ir aš apie šią gydytoja. Tiesa sakant ji tikrai labai maloni, bet pinigėliai jau ją sugadino. Man buvo paskutinės nėštumo savaitės ir labai blogai pasijutau, todėl nuvažiavau į ligoninę pasitikrinti, budėjo Balčiūnienė. Tai per aplinkui pasakė apie pinigėlius, kad turėčiau jai duoti už apžiūrėjimą. Buvome kartu su vyru, o ši ir sako palik striukę vyrui, o rankinuką pasiimk  biggrin.gif Šiaip tai man teko pagulėti ligoninėje dvi savaites prieš gimdymą, tai labiausiai patiko gyd. Lideikienė. Tokia paprasta, viską labai gerai paaiškina. Patirties per tas dvi savaites su ginekologėm tikrai patyriau ir tikrai negaliu sakyti, kad visos jos geros  g.gif

Cia visur turėjai omenyje V. Balčiūnienę???
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2010 07 27, 08:41)
Ligeikienė  4u.gif


Taip taip Ligeikienė blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(vaidalapinskiene @ 2010 07 27, 10:47)
Cia visur turėjai omenyje V. Balčiūnienę???


Taip turėjau omeny Balčiūniene. O apie patirti su daktarai tai tiesiog apie visus gydytojus, kokie jie yra šalti ir abejingi, kai tu jiem nieko nededi i kišene. Suprantat kai aš gimdžiau, mane paguldė i ligonine kai suėjo terminas. Ten man teko pagulėti apie dvi savaites. Tuo metu išpuolė šventės, o per šventes tave lanko ir apžiūri ne palatos daktaras, o budintis. Dar kai gulėdama ligoninėj pakalbi su mergaitėm, tai supranti kokie jau sugadinti tie musu gydytojai verysad.gif
Papildyta:
Dar mergaitės užmačiau tokia gera nuoroda apie gydytojus, įvedi tik gydytojo pavarde, miesta ir išmeta gydytoja ir komentarus apie ja

http://www.pincetas....ydytojo_paieska
Atsakyti
sveikos, man amzinos bedos, niekas nieko neranda, o gal tiksliau neisgydo.. verysad.gif dabar yra maksties, gimdos kaklelio ir slapimo taku uzdegimas.. verysad.gif israse man geriamus trichopol ir i maksti tabletes klion-d. ir atrodo jog man nieko nepadejo ir liko man tik kelios tabletes i maksti, vargstu jau trys metai su uzdegimais, o sis ypatingai dydelis ir ko ne visu galu... net neisivaizduoju ka daryt, pas savo gyd Auguliene kai lankiaus ji man nieko nerasdavo, o man viska ziauriai skaudedavo, o kai nuejau privaciai pas Jurgaitiene privardino daug problemu, bet kas is to vistiek man nepadeda vaistai. Sako cia viskas surista, per lytinius santykius ir i slapimo takus nuejo, pastoviai jauciu nora slapintis, o kai nusilapinu skauda, eina isskyros, nu baisu, patarkit ka daryti... cray.gif o gal del slapimo taku reikia kitur gydytis, pas urologus ar dar kurnors? Nebesijauciu pilnaverte moteris verysad.gif cray.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau paklausti apie ginekologus, noreciau issirinkti pas kuri eiti, gal turite kokiu nuomoniu, noreciau tureti gydytoja pas kuri galeciau nueiti pasikoncultuoti, kazkokiu problemu neturiu bet noreciau kad padarytu tyrimus ir pan, jog galetu argumentuotai ir aiskiai patarti apsisaugojimo klausimais. Aciu uz atsakymus.
Papildyta:
Ligeikienė Daina turi savo praktika,na ar privaciai priima? jei taip tai kur.
Atsakyti
QUOTE(orch.ideja @ 2010 07 29, 12:13)
Ligeikienė Daina turi savo praktika,na ar privaciai priima? jei taip tai kur.

Endemike atrodo ji privačiai dirba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2010 07 29, 15:24)
Endemike atrodo ji privačiai dirba  mirksiukas.gif


Endemikė? g.gif Ji akušerė-ginekologė, vaiko ir motinos klinikoje dirba

QUOTE(bonitute20 @ 2010 07 29, 11:13)
sveikos, man amzinos bedos, niekas nieko neranda, o gal tiksliau neisgydo..  verysad.gif  dabar yra maksties, gimdos kaklelio ir slapimo taku uzdegimas.. verysad.gif  israse man geriamus trichopol ir i maksti tabletes klion-d. ir atrodo jog man nieko nepadejo ir liko man tik kelios tabletes i maksti, vargstu jau trys metai su uzdegimais, o sis ypatingai dydelis ir ko ne visu galu...  net neisivaizduoju ka daryt, pas savo gyd Auguliene kai lankiaus ji man nieko nerasdavo, o man viska ziauriai skaudedavo, o kai nuejau privaciai pas Jurgaitiene privardino daug problemu, bet kas is to vistiek man nepadeda vaistai. Sako cia viskas surista, per lytinius santykius ir i slapimo takus nuejo, pastoviai jauciu nora slapintis, o kai nusilapinu skauda, eina isskyros, nu baisu, patarkit ka daryti...  cray.gif o gal del slapimo taku reikia kitur gydytis, pas urologus ar dar kurnors? Nebesijauciu pilnaverte moteris  verysad.gif  cray.gif


O lomexin žakučiu nebandei? Man panašiai buvo tai tikrai padėjo
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2010 07 29, 17:20)
O lomexin žakučiu nebandei? Man panašiai buvo tai tikrai padėjo

as anksciau lomexin naudodavau bet nepadedavo... atrodo jog esu viskam alergiska kas skirta i maksti... verysad.gif esu bandzius ir macmiror ir dar daug kitokiu.
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2010 07 29, 16:01)
Endemikė?  g.gif  Ji akušerė-ginekologė, vaiko ir motinos klinikoje dirba

tai čia visi tą žino, klausimas buvo kur PRIVAČIAI dirba cool.gif
Atsakyti