Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 08 02, 00:38)
Su nagais vaikas negalejo sau nieko pradraskyti taip gyliai, beto ryte as ji keliau ir pati asmeniskai apziurejau na cia jau automatiskai taip darau, kadangi mano mazius miegejas istatyti sau guzus ir visa kita, tai ryte jokio idreskimo ten nebuvo..kai siandien paklausiau aukles is kur, atsakymas buvo as nezinau...O nezinoti kaip tai nutiko su vaiku per jos buvima su juo, yra aplaidumas.
Papildyta:
Pvz.: daznai vaikstau i mindaugo maxima...ten pieno produktu skyriuje pamainom dirba dvi mergyckos..tai va pastebejau toki dalyka, jei pamaina vienos is ju kuri savo darbo matyt nekencia ant lentynu nera puses produktu o stai kai tik nueinu i kitos mergyckos pamaina tai visada tu produktu pilna visu ir dar ziuriu pastoviia ji ten kazka tvarkosi, perstato...Stai Jums ir kokybiskas ir nekokibiskas darbas. Ar manot kad jei tai butu ne maxima o maza parduotuvyte..direktorius matydamas vienos sazininga darba o kitos atmestina taip pat skatintu ir didintu atlyginima abiems?

Jus apie maxima pvz neduokit.nes turbut nezinot darbo ten. Kokybiskumas ya tame ,kad ne kiekviena diena atveza produktus..daleiskim pieno produktu...zmones isperka -sandely nera...ka jai ten daryt? paciai gultis? skyriai yra dideli,tiesiog gal ipuolat kad ta moteris dirba ,tvarko,o kitos kitoj pamainoj nera.gal kita skyriu tvarko.cia maxima.ir darbo visur visada daugybe.O ji taip negali elgtis,kad puse produktu nebutu lentynuose , o sandely saldytuvuose yra.ja paprasciausiai vadyba " skalpuotu" tai nesnekekit,ko tikrai nezinot.o del atlyginimo,ne direktoriai ziuri,o vadyba ir siulo,ar gerai dirba ar ne.dar aisq prasieina per skyriu,paziuri ar tikrai verta jai kelti.ir viskas.
stai jums ir kokybiskas darbas.
Atsakyti
biggrin.gif na, matau, kad cia teisybes niekas neranda, viena kitos negirdi, nesupranta ir nenori suprasti. Dauguma mamu kurios cia sneka moka auklem pakankamai normalias algas 1000-1300 tai jums dar pasiseke 4u.gif todel ir ginate aukles ir ju darba, betgi jai jums tektu moketi 1500, ar net 2000? irgi taip kalbetumet?

cia vis kalbame apie alga, lavinima, ugdyma, bet dazniausei kalba eina apie maziukus, kurie dar su pampersais, kurios reikia ant ranku nesiuoti, o kaip del tu kurie jau be pamperiu, kalba, vaiksto, na zodziu vaikui 3.5 metu, ar nepriklauso nuo amziaus kaina, nes mano manymu su tokiu vaiku daug lengviau ir alga turetu buti zymiai mazesne?
Atsakyti
QUOTE(studenciuke @ 2008 08 04, 08:48)
biggrin.gif  na, matau, kad cia teisybes niekas neranda, viena kitos negirdi, nesupranta ir nenori suprasti. Dauguma mamu kurios cia sneka moka auklem pakankamai normalias algas 1000-1300 tai jums dar pasiseke 4u.gif  todel ir ginate aukles ir ju darba, betgi jai jums tektu moketi 1500, ar net 2000? irgi taip kalbetumet?

cia vis kalbame apie alga, lavinima, ugdyma, bet dazniausei kalba eina apie maziukus, kurie dar su pampersais, kurios reikia ant ranku nesiuoti, o kaip del tu kurie jau be pamperiu, kalba, vaiksto, na zodziu vaikui 3.5 metu, ar nepriklauso nuo amziaus kaina, nes mano manymu su tokiu vaiku daug lengviau ir alga turetu buti zymiai mazesne?

jei rudenį paaiškės, kad dėl ligų darželio lankyti negalim (na man nepriimtinas variantas kad savaitę lankom ir dvi savaites sergam), tada vėl ieškosim auklės metams. Ir jau susitaikiau su mintimi, kad auklė kainuos apie 1500Lt (+/- 200 Lt). Manau tai normalus atlyginimas, turint galvoje šiandienines kainas , už 10 valandų darbo dieną. Tokia suma ženkliai atsilieps mūsų šeimos biudžetui, bet vis vien auklę samdyti labiau apsimokės negu kad kažkuriam iš mūsų su vyru būti namie.
Beja, kažkas rašė kad nežino darbdavių, kurie neprašyti pakelia atlyginimą. Patikėkit, pakelia ir neprašyti ir neapkrauna už tai papildomais darbais. Tiesiog jei darbuotoją vertini ir nenori kad išeitų pas konkurentus, tai ir stengiesi kad žmogaus atlyginimas atitiktų jo lūkesčius.
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 07 29, 11:45)
Tiesiog mamyte.. blush2.gif

Mano maziui 2.2, turim aukle, dirba jau metus, moku 6 Lt/val..Radau ja pagal skelbima skelbiu.lt, pati buvo uzrasiusi ten savo norima alga 5 Lt/val., po puses metu darbo paprase padidinimo,  25 metu panele, ne studente, aisku pinigeliu truksta, vis ta nelemta paskola uz buta doh.gif  bet susispaudziam is paskutiniuju ir mokam..bet pradejau pastebeti kad aukle pradejo dirbti del pinigu, maziaus visiskai nelavina, ka jis ismoksta ismoksta tik su mumis, be to dar pastebejau toki idomu dalyka kad pora menesiu mazius ryte nei uz ka nenori eiti pas ja ant ranku net pasisveikinti..O ji vis tarp eiluciu kalba kad oi viskas bragsta,reikia pinigu...ir man taip nemalonu darosi..tiesiog daugiau nei 6 Lt/val neisgalesiu moketi..Uzrasiau vaika i darza nuo rudens bet nezinau..na nera jis dar pasiruoses ten vaikscioti..tai sedziu dabar ir nebezinau ka daryti..mano dabartine aukle prarado mano pasitikejima..jauciu kad tuoj tuoj prasys pakelt alga o man darbe per metus alga nei centu nepakylo... verysad.gif
Sorry..nenorejau skustis tiesiog issipasakojau...nesu is tu kurios megsta ant peties paverkti...
Papildyta:
Iskreipta rinka..kaip iskreipta statistika su vis didejanciais atlyginimais "ant popieriaus" ir gerejaunciu lietuviu gyvenimu...

Papildyta:
Ko reiktu imtis kad pervylioti Jus lotuliukas.gif

Su tuo berniuku kur dabar prižiūriu būsiu tik iki rugsejo 1d, nes prades eiti i darželį, tai dabar ruošiuosi ieškotis darbo (susijusio ne su vaikais) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(studenciuke @ 2008 08 04, 08:48)

cia vis kalbame apie alga, lavinima, ugdyma, bet dazniausei kalba eina apie maziukus, kurie dar su pampersais, kurios reikia ant ranku nesiuoti, o kaip del tu kurie jau be pamperiu, kalba, vaiksto, na zodziu vaikui 3.5 metu, ar nepriklauso nuo amziaus kaina, nes mano manymu su tokiu vaiku daug lengviau ir alga turetu buti zymiai mazesne?

va man ir įdomu ar tai priklauso nuo amžiaus....nes maniškei 3,8metų, bet mokų 7Lt/val
Atsakyti
QUOTE(studenciuke @ 2008 08 04, 09:48)
cia vis kalbame apie alga, lavinima, ugdyma, bet dazniausei kalba eina apie maziukus, kurie dar su pampersais, kurios reikia ant ranku nesiuoti, o kaip del tu kurie jau be pamperiu, kalba, vaiksto, na zodziu vaikui 3.5 metu, ar nepriklauso nuo amziaus kaina, nes mano manymu su tokiu vaiku daug lengviau ir alga turetu buti zymiai mazesne?

o man atrodo,kad tas pats ant to paties cia eina smile.gif kai jis su pampersais lavint nereik,bet uztat reik labai daug demesio...nzn as tai tikrai nepelikciau vaiko gulet o pati ka nors kita daryciau...jam reik demesio.su juo irgi reik uzsiiminet .ta pati smulkioji motorika ir pampirsiniams tinka.smile.gif o jei tik pradeda vaiksciot ,tai ir ziurek kad kur "zuikio nepagautu" smile.gif o kuo skiriasi didesnieji...kad pamperso nereik keist...bet atsakomybe ta pati..kad kur nenukristu,ir pazaist reik ir dar ko pasimokyt...tai man atrodo,kad ir kokio jis amziaus maziukas,juo rupintis ir lavinimas visada lidi...smile.gif tikiuos gerai paaiskinau...
o del tu kainu standarta radot 1300+/- 200 lt...o tie 2000lt.....noreciau,kad tiek moketu,bet is aukles puses neprotinga tiek reikalaut,jei ji tik priziuri...na jus mane tikiuosi supratot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 04 rugpjūčio 2008 - 11:02
na mes sutarem su auklyte uz 1300, ji pades man, sake padarys ir valgyt ir namus aptvarkys kiek spes. Tokia bobulyte 62 m suradom, bet labai energinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 04, 12:58)
na mes sutarem su auklyte uz 1300, ji pades man, sake padarys ir valgyt ir namus aptvarkys kiek spes. Tokia bobulyte 62 m suradom, bet labai energinga :)

Jums pasiseke,todel mylekit ir gerbkit.Manau,kad ir ji bus patenkinta,nes toks priedas prie pensijos tikrai jai bus gera parama ir tikrai nestenes,kad viskas brangsta.
Ieskant jaunikliu tikrai iskyla problemos,nes jos gi nori tu paciu pramogu,kaip ir jus,o is jusu mokamo atlyginimo to negali leisti.Nepasitenkinimas todel ir kyla.
Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(valdemina @ 2008 08 04, 13:15)
Jums pasiseke,todel mylekit ir gerbkit.Manau,kad ir ji bus patenkinta,nes toks priedas prie pensijos tikrai jai bus gera parama ir tikrai nestenes,kad viskas brangsta.
Ieskant jaunikliu tikrai iskyla problemos,nes jos gi nori tu paciu pramogu,kaip ir jus,o is jusu mokamo atlyginimo to negali leisti.Nepasitenkinimas todel ir kyla.
Sekmes!

na tarp norinciu buvo ir viena jauna studente, as nieko pries neturiu, bet taip ir nesugebejo aeit i pokalbi, masina sudauze atseit, na gal ir tikrai, bet tai jei labai norejo darbo tai kita diena galejo paskambint ir kita laika susitikimui susitart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 04, 13:19)
na tarp norinciu buvo ir viena jauna studente, as nieko pries neturiu, bet taip ir nesugebejo aeit i pokalbi, masina sudauze atseit, na gal ir tikrai, bet tai jei labai norejo darbo tai kita diena galejo paskambint ir kita laika susitikimui susitart smile.gif

Venkit tu jaunu studenciokiu,nes jos daznai ima ir vyrus "priziureti". tongue.gif
Tiesa,cia kita tema.
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2008 08 04, 10:45)
va man ir įdomu ar tai priklauso nuo amžiaus....nes maniškei 3,8metų, bet mokų 7Lt/val

Aš prižiūriu beveik 3m. berniuką, jis sunkiai kalba, bet aš jį daug ko mokau (pasakyt ir parodyti kiek jam metukų, apsiauti batukus, nusirengt, piešt ir t.t)
Žinoma, tai darau ne kiekvieną dieną, bet tikrai su juo užsiimu, o nepalieku jo vieno, pati einu savo reikalus tvarkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valdemina @ 2008 08 04, 13:28)
Venkit tu jaunu studenciokiu,nes jos daznai ima ir vyrus "priziureti". tongue.gif
Tiesa,cia kita tema.

nu mano vyras jau "senas" tai as jam ir taip jauna 13 metu skirtumas, dar jaunesnes jau nebenoretu manau (nesusitvarkytu ) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti