Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

QUOTE(valdemina @ 2008 07 31, 14:44)
Skaitydama supratau,kad tos,kurios turi aukles,kaip ir nedejuoja del kainu.Dejuoja ieskancios ir nemokancios susirasti.


Dejuoja ir tos kurios turi kai ju aukles pradeda dejuot kad viskas brangsta ir tarp eiluciu vis bando uzsimint kad reik atlyginima didint.
Off topic...kazkada dirbau vienoje imoneje ir po poros metu paprasiau pakelt atlyginima pora simtu litu..zinot ka direktorius atsake? O kokius papildomus darbus tu galetum dirbti? Nors ir taip buvau apkrauta "iki ausu".
Atlyginimas didinamas arba uz gera darba arba uz papildomus darbus pagrinde bet ne uz grazias akis ir ne uz tai kad parduotuveje eilini karta duona pabrango. Ir as niekada nepateisinsiu tokiu aukliu ir visu kitu kurie nesistengia dirbti geriau o tiesiog nori kuo didesnio atlyginimo.
Atsakyti
QUOTE(valdemina @ 2008 07 31, 14:44)
Skaitydama supratau,kad tos,kurios turi aukles,kaip ir nedejuoja del kainu.Dejuoja ieskancios ir nemokancios susirasti.


kodėl, aš dejuoju ir.., o kai nėr pasirinkimo.....tai ir moki, bet jei dabar vėl paprašytų pakelt tai jau atsiprašau.....tada jau aš pati sėdžiu namie cool.gif ir pati "dirbu" savo vaiko aukle.....
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 07 31, 14:50)
Dejuoja ir tos kurios turi kai ju aukles pradeda dejuot kad viskas brangsta ir tarp eiluciu vis bando uzsimint kad reik atlyginima didint.
Off topic...kazkada dirbau vienoje imoneje ir po poros metu paprasiau pakelt atlyginima pora simtu litu..zinot ka direktorius atsake? O kokius papildomus darbus tu galetum dirbti? Nors ir taip buvau apkrauta "iki ausu".
Atlyginimas didinamas arba uz gera darba arba uz papildomus darbus pagrinde bet ne uz grazias akis ir ne uz tai kad parduotuveje eilini karta duona pabrango. Ir as niekada nepateisinsiu tokiu aukliu ir visu kitu kurie nesistengia dirbti geriau o tiesiog nori kuo didesnio atlyginimo.

O tu turi aukle ar ne?Mes cia ,ziuriu ,vis su tavimi kazkodel atsiduriame skirtingose barikadu pusese.As tai turiu ir viskuom patenkinta.Ir kodel gi man taip sekasi?Tikriausiai todel,kad vertinu savo aukle,visada tariames del vaiko auklejimo ir randame visiems priimtina bet kurio klausimo sprendima.Del atlygio irgi susitariame taikiai.Man negaila svenciu progomis ir dovanele palepinti.
Atsakyti
QUOTE(valdemina @ 2008 07 31, 15:09)
O tu turi aukle ar ne?Mes cia ,ziuriu ,vis su tavimi kazkodel atsiduriame skirtingose barikadu pusese.As tai turiu ir viskuom patenkinta.Ir kodel gi man taip sekasi?Tikriausiai todel,kad vertinu savo aukle,visada tariames del vaiko auklejimo ir randame visiems priimtina bet kurio klausimo sprendima.Del atlygio irgi susitariame taikiai.Man negaila svenciu progomis ir dovanele palepinti.


As turiu aukle ir pastaruosius 3 ar 4 menesius esu vis maziau ir maziau patenkinta..(iki to panele labai stengesi ir tikrai mano mazius ja mylejo, po puses metu darbo pas mus jai 1 Lt/val buvo pakeltas atlyginimas).O siandien galutinai nutariau ja atleisti nes kazkokiu budu vaikas sugebejo pradraskyti subinyte ir nepaciam pavirsuje o gilumoje verysad.gif Neisivaizduoju ka reikejo daryt su vaiku kad taip nutiktu...
Atsakyti
QUOTE(studenciuke @ 2008 07 30, 17:27)
na jus pirma iskelete si klausima, visi zmones skirtingi, ir visas aukles vertinti sunku, as gi su visom nesu pazystama. Bet su kuriom buvau susidurusi, tikrai nepasakyciau, kad jos yra tokios kokiomis dedasi. Bet pastebejau, kad aukles save labai gerai vertina, nori, kad mamos butu joms dekingos begalo be krasto, nors uz ju darba yra mokami nemazi pinigai doh.gif

o gal pasisakys pacios auklytes, kurios dabar dirba, kiek joms mokama? tik nuosirdziai, nepridedant pora simtu 4u.gif o tos kurios nedirba, tai gal pasisakysit, kiek noretumet gauti, ir argumentuokit savo atsakyma 4u.gif

Savo darbo pradzioje gaudavau 4lt i val.tai buvo pries du metus...nesenai dirbau (kai reikedavo mamytei) tai pasiprasiau 5lt i val.Dbr jei dirbciau pasiprasyciau 8lt i val.nedaugiau.jei teveliams patiktu kaip dirbu su vaikiuku,tai gal patys pakeltu 4u.gif bet man uztektu 8lt i val.aisq apmokeciau pati sau nuolatini.valgyt pati pasiimciau.o tokia kaina uz valanda,nes reikia paciai gyvent kazkaip plius reik moket sodrai smile.gif apie 200lt mokeciau sodrai.tai gaunas kad i rankas tureciau 1000lt.
Atsakyti
QUOTE(Cittre @ 2008 07 31, 11:48)
...Ir keista man, kad aukles, dirbancios be patentu ir nemokancios mokesciu reikalauja socialiniu garantiju is mamu. Socialines garantijas teikia socialinis draudimas- mokek ir turesi bent minimalia soc. apsauga- milijonu ji nekainuoja. Jei nori mokamu atostogu- darbinkis pas darbdavi ir viskas bus pagal istatymus. Va taip. O uz "grynus"- na, nezinau...nezinau.... Gaila, kad mamoms is tiktuju nera kur detis ir moka visas tas priemokas- uz atostogas, uz ligas, maista perka (kuris brangsta)...

tai o kodel negali teveliai nusisamdyt aukles legalios? nes galvoja o vat sumokesiu jai 1000lt ir tegu pati moka kam reik..jei jie darbdaviai jie ir turi situo rupintis.nemanot? tegul moka sodrai...poto kai bus liga ,sodra apmokes.atostoginius t.p. kokios problemos.
todel ir reikalauja aukles daugiau pinigu.as bent noreciau 1300lt.nes suprantu tiek,kad paciai reiktu sumoket kam reik.nes teveliai to nedarytu.tai i rankas kaip ir minejau gauciau 1000lt.
kai dbr paruotuveje moka i rankas 1100-1500lt jau su isskaiciavimais.
Papildyta:
QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 07 31, 12:39)
Papildyta:
Galite sau leisti tokia prabanga kaip iseiti is darbo ir galimybe paieskoti kito..jeigu kitas seimos narys turi stabilias ir neblogas menesines pajamas..O stai mano MB dirba namie ir buna,kad pora menesiu nera uzsakymu..tuomet mano atlyginimas vieninteles seimos pajamos. Todel sau leisti tokios prabangos kaip deti pareiskima ant stalo negaliu.

o tai kam tada Jums aukle? jei vyras gali priziuret vaika? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pacankė @ 2008 07 31, 12:48)
čia ne situacija, o realus dalykas, kuris buvo kaip tik pas mus doh.gif .....pareinu namo ir  paklausinėju kaip sekės su vaiku, ką valgė ir ji jau eina namo ir ne kad pasako man prieš kelias savaites ar mėn o pasakius ta pačią dieną, vakarą kad psio, jau jai per mažas val tarifas ji nori didesnio, kitaip nebedirbs...tai man su vyru šokas.... ar jus galvojat legaliam darbe taip daroma....

legaliam nelegaliam daro.girdejus as tokiu pasakymu.ATEINA IR SAKO DIREKTORIAMS. NEPAKELI? ISEINU.
Papildyta:
QUOTE(Pacankė @ 2008 07 31, 13:18)
tik ne ta pačią dieną...yra įstatymai kaip minėjot 14dienų ir pan.

pagal sutarima.pas mus darbe atejo pana parase pareiskima ,kad iseina ir ta pacia diena isejo.nors darbe buvo darbuotoju trukumas.NENORI DIRBT UZ TOKI ATLIGINIMA? ISEIK.ir kas papyldomai uz ja ejo,tai primokejo tam.
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 07 31, 23:34)
As turiu aukle ir pastaruosius 3 ar 4 menesius esu vis maziau ir maziau patenkinta..(iki to panele labai stengesi ir tikrai mano mazius ja mylejo, po puses metu darbo pas mus jai 1 Lt/val buvo pakeltas atlyginimas).O siandien galutinai nutariau ja atleisti nes kazkokiu budu vaikas sugebejo pradraskyti subinyte ir nepaciam pavirsuje o gilumoje  :verysad:  Neisivaizduoju ka reikejo daryt su vaiku kad taip nutiktu...

Keista.Negi manai,kad aukle lindo vaikui i subinyte?Gal tas vaikas nakti prasidraske?Kodel butinai aukle kalta?Jeigu iki siol viskas buvo gerai,patarciau neskubeti daryti isvadu.Pati matai,kad problemu del aukliu begales.
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 07 31, 15:50)
Dejuoja ir tos kurios turi kai ju aukles pradeda dejuot kad viskas brangsta ir tarp eiluciu vis bando uzsimint kad reik atlyginima didint.
Off topic...kazkada dirbau vienoje imoneje ir po poros metu paprasiau pakelt atlyginima pora simtu litu..zinot ka direktorius atsake? O kokius papildomus darbus tu galetum dirbti? Nors ir taip buvau apkrauta "iki ausu".
Atlyginimas didinamas arba uz gera darba arba uz papildomus darbus pagrinde bet ne uz grazias akis ir ne uz tai kad parduotuveje eilini karta duona pabrango. Ir as niekada nepateisinsiu tokiu aukliu ir visu kitu kurie nesistengia dirbti geriau o tiesiog nori kuo didesnio atlyginimo.

o tai ka auklei daryt? jei ji tvarko namus,lavina priziuri jusu vaikuti,daro valgyt...tai tas papyldomas darbas butu koks? skalbtu jusu drabuzius gal ? doh.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 08 01, 00:34)
As turiu aukle ir pastaruosius 3 ar 4 menesius esu vis maziau ir maziau patenkinta..(iki to panele labai stengesi ir tikrai mano mazius ja mylejo, po puses metu darbo pas mus jai 1 Lt/val buvo pakeltas atlyginimas).O siandien galutinai nutariau ja atleisti nes kazkokiu budu vaikas sugebejo pradraskyti subinyte ir nepaciam pavirsuje o gilumoje  verysad.gif  Neisivaizduoju ka reikejo daryt su vaiku kad taip nutiktu...

gal pats prakrapste ? blink.gif buna kad isberia vaikus...ir kasesi..o poto atrodo,kad nudraskymas.as naktimis kai buvau mazyte kasiaus nejucia.ir taip atrode,kad nudraskyta ziauriai... unsure.gif
Papildyta:
o valdemina biggrin.gif nemaciau ka paraset smile.gif ir pati parasiau ta pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 07 31, 14:50)
Dejuoja ir tos kurios turi kai ju aukles pradeda dejuot kad viskas brangsta ir tarp eiluciu vis bando uzsimint kad reik atlyginima didint.
Off topic...kazkada dirbau vienoje imoneje ir po poros metu paprasiau pakelt atlyginima pora simtu litu..zinot ka direktorius atsake? O kokius papildomus darbus tu galetum dirbti? Nors ir taip buvau apkrauta "iki ausu".
Atlyginimas didinamas arba uz gera darba arba uz papildomus darbus pagrinde bet ne uz grazias akis ir ne uz tai kad parduotuveje eilini karta duona pabrango. Ir as niekada nepateisinsiu tokiu aukliu ir visu kitu kurie nesistengia dirbti geriau o tiesiog nori kuo didesnio atlyginimo.


Na va cia mano nuomone visai kitokia. Juokinga kai pasako, kad atlyginima kelsiu tik tuomet jei gerai dirbsi....Taip, yra premijos uz gera darba, bet kai infliacija dideja, viskas brangsta manau, jau automatiskai darbdavys turi kelti atlyginima, be papildomo darbo.
Man labai idomu mamyte, kiek gi fiziskai zmogus gali pasiimti darbu, kad pakeltu atlyginima zmogui pragyventi????? blink.gif
Atsakyti
[quote=AsataN<--,2008 08 01, 11:20]
tai o kodel negali teveliai nusisamdyt aukles legalios? nes galvoja o vat sumokesiu jai 1000lt ir tegu pati moka kam reik..jei jie darbdaviai jie ir turi situo rupintis.nemanot? tegul moka sodrai...poto kai bus liga ,sodra apmokes.atostoginius t.p. kokios problemos.
todel ir reikalauja aukles daugiau pinigu.as bent noreciau 1300lt.nes suprantu tiek,kad paciai reiktu sumoket kam reik.nes teveliai to nedarytu.tai i rankas kaip ir minejau gauciau 1000lt.
kai dbr paruotuveje moka i rankas 1100-1500lt jau su isskaiciavimais.
Papildyta:

kodel, jei tevai neidarbina aukles, galvojat, kad tai NELEGALI aukle? kodel neidarbinam namu tvarkytojos? langu montuotojo? remontininko, darancio remonta jusu namuos? ogi todel, kad jie TEIKIA paslauga, ir dirba pagal patenta.
As nesu darbdavys, man teikia paslauga. Ir jeigu aukle pati nesusimoka mokesciu sodrai, ar neturi isseimusi patento, cia jos problemos. As apsidraudimui susirasiau sutarti, kurioje neminima zodis "darbas", o kalbama apie paslauga. Beje, TAI VISISKAI LEGALU.
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 01, 14:20)


o tai kam tada Jums aukle? jei vyras gali priziuret vaika? 4u.gif



Vyras DIRBA namie atskirame darbo kambaryje, bet daug vazineja, matuoja pas klientus. Kaip jis gali vaika ziureti?



Papildyta:
QUOTE(valdemina @ 2008 08 01, 14:25)
Keista.Negi manai,kad aukle lindo vaikui i subinyte?Gal tas vaikas nakti prasidraske?Kodel butinai aukle kalta?Jeigu iki siol viskas buvo gerai,patarciau neskubeti daryti isvadu.Pati matai,kad problemu del aukliu begales.


Su nagais vaikas negalejo sau nieko pradraskyti taip gyliai, beto ryte as ji keliau ir pati asmeniskai apziurejau na cia jau automatiskai taip darau, kadangi mano mazius miegejas istatyti sau guzus ir visa kita, tai ryte jokio idreskimo ten nebuvo..kai siandien paklausiau aukles is kur, atsakymas buvo as nezinau...O nezinoti kaip tai nutiko su vaiku per jos buvima su juo, yra aplaidumas.

Papildyta:
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 01, 14:35)
o tai ka auklei daryt? jei ji tvarko namus,lavina priziuri jusu vaikuti,daro valgyt...tai tas papyldomas darbas butu koks? skalbtu jusu drabuzius gal ? doh.gif  4u.gif


Auklei ka daryt? Auklei reikia nei skalbt nei lygint nei namus, bet KOKIBISKAI priziureti vaika. Pvz.: daznai vaikstau i mindaugo maxima...ten pieno produktu skyriuje pamainom dirba dvi mergyckos..tai va pastebejau toki dalyka, jei pamaina vienos is ju kuri savo darbo matyt nekencia ant lentynu nera puses produktu o stai kai tik nueinu i kitos mergyckos pamaina tai visada tu produktu pilna visu ir dar ziuriu pastoviia ji ten kazka tvarkosi, perstato...Stai Jums ir kokybiskas ir nekokibiskas darbas. Ar manot kad jei tai butu ne maxima o maza parduotuvyte..direktorius matydamas vienos sazininga darba o kitos atmestina taip pat skatintu ir didintu atlyginima abiems?


Papildyta:
QUOTE(irmusia @ 2008 08 01, 15:17)
Na va cia mano nuomone visai kitokia. Juokinga kai pasako, kad atlyginima kelsiu tik tuomet jei gerai dirbsi....Taip, yra premijos uz gera darba, bet kai infliacija dideja, viskas brangsta manau, jau automatiskai darbdavys turi kelti atlyginima, be papildomo darbo.
Man labai idomu mamyte, kiek gi fiziskai zmogus gali pasiimti darbu, kad pakeltu atlyginima zmogui pragyventi?????  blink.gif


Ar daug darbdaviu tai daro? kiek pazystu ( o pazystu pagal savo darbo specifika tikrai nemazai)nei vienas sefas automatiskai niekam atlyginimo nekelia. Reikia moketi arba i subine lysti arba dirbti daaaaug papildomu darbu..
matosi irmusia, kad jus arba nedirbusi niekada nebent biudzetineje arba turite auksini sefa.
Atsakyti
[quote=minte,2008 08 01, 22:31]
[quote=AsataN<--,2008 08 01, 11:20]
tai o kodel negali teveliai nusisamdyt aukles legalios? nes galvoja o vat sumokesiu jai 1000lt ir tegu pati moka kam reik..jei jie darbdaviai jie ir turi situo rupintis.nemanot? tegul moka sodrai...poto kai bus liga ,sodra apmokes.atostoginius t.p. kokios problemos.
todel ir reikalauja aukles daugiau pinigu.as bent noreciau 1300lt.nes suprantu tiek,kad paciai reiktu sumoket kam reik.nes teveliai to nedarytu.tai i rankas kaip ir minejau gauciau 1000lt.
kai dbr paruotuveje moka i rankas 1100-1500lt jau su isskaiciavimais.
Papildyta:

kodel, jei tevai neidarbina aukles, galvojat, kad tai NELEGALI aukle? kodel neidarbinam namu tvarkytojos? langu montuotojo? remontininko, darancio remonta jusu namuos? ogi todel, kad jie TEIKIA paslauga, ir dirba pagal patenta.
As nesu darbdavys, man teikia paslauga. Ir jeigu aukle pati nesusimoka mokesciu sodrai, ar neturi isseimusi patento, cia jos problemos. As apsidraudimui susirasiau sutarti, kurioje neminima zodis "darbas", o kalbama apie paslauga. Beje, TAI VISISKAI LEGALU.
[/quote]
Gal zinot,kiek konkreciai dabar kainuoja aukles patentas ir,kiek mokama sodrai?
Atsakyti