Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

QUOTE(Oliziukas @ 2008 08 08, 09:27)
Labas rytas  smile.gif

na as dirbu naujame gyvename rajone,kur tokios kainos aukles uzdirbancios maziau 1500 lt nepazistu.o darbo laikas visu cia dirbanciu svyruoja nuo 9h iki 11h i diena.dauguma turi kas tvarko namucius,tad auklems tik vaikiukus aukleti lieka  thumbup.gif

del amziaus tikrai nekuklus klausimelis  g.gif  pensijos negaunu dar.tad draudziuosi pati  smile.gif


Visgi manau, kad specialiai prisijungėte prie SM, kad parašytumėte tai, ko nėra.. g.gif
Bet čia mano nuomonė 4u.gif
O kokiame gyvenamajame rajone dirbate, kur nė viena auklė negauna mažiau 1500? mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Oliziukas @ 2008 08 07, 21:11)
o db ieskau naujo darbuko,uz 50h  darbo savaite, 1800lt menesiui siulo  smile.gif ir tik vaikiuko auklejimas bei maisto gamyba maziui.


Jei auklei yra bent jau 30 metų, ji NIEKADA NERAŠYS "DB" VIETOJE ŽODŽIO "DABAR".. Jaunimo internetinis žargonas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
taip taip,pasakykit bent pora seimu nr man i az.jei tiek moka,mesiu darba ir eisiu vaikiuku priziuret..juk pasiulimu saket daug turit smile.gif tai negaila pasidalint.as abejoju labai,kad tiek moka. schmoll.gif
o 10lt,nemitas.bent pati girdejau viena akimirka tai buvo sensacija..visi man tik ir sake,eik ,grizk i savo profesija (aukle esu) ,moka dbr 10lt uz val.netikiu.ir (aisq neieskojau) matosi,bent cia mamytes tiek negali moket.
Oliziukas,pasakykit savo nauja rajona:) labai jau suintrigavo.
beja pagal visus standartus,zmones dirba po 40val.i savaite..gauna maziau.o jus 15val.kas savaite daugiau.tai del to ir atliginimas didesnis.o pagal viska jei apskaiciuot ,tai val gaunat 7,73 lt:) apie ka cia sneka ir eina.taip kad negaunat labai jau daug i rankas,nes kaip supratau mokescius pati mokat...
Atsakyti
smile.gif atsiprasau,stengiuosi netrumpinti zodziu,bet netycia taip parasiau g.gif

kas del algu yra 3 seimos kurios siulo mazai,reikalauja daug ir nuo ju geros aukles pabega.tau AsataN toki telefona ir duosiu,zinoma juokauju.

rajono ivardinti nenoriu.bet asmeniskai as issivaizduoju,kad ieskant aukles lazdynuose,karolineskese,virsuliskese pasiula didesne tad kaina mazesne tuose rajonuose.o vadinamuose naujakuriu kur aukles negyvena ir tenka toliau vaziuoti ir panasiai kainos didesnes.tokie ekonomikos desniai.

yra ivairiu aukliu,yra ivairiu kainu 4u.gif yra zmoniu kurie gali tiek moketi,tad ir moka.

pacios klauset ar yra tokiu kam moka daugiau uz 1600 lt,tai ir parasiau tad nezadu teisintis ir panasiai.

linkiu visom auklytems,kad teveliai jas myletu ir palepintu.bei kad visi graziai sutartu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliziukas @ 2008 08 08, 19:10)
smile.gif atsiprasau,stengiuosi netrumpinti zodziu,bet netycia taip parasiau  g.gif

kas del algu yra 3 seimos kurios siulo mazai,reikalauja daug ir nuo ju geros aukles pabega.tau AsataN toki telefona ir duosiu,zinoma juokauju.

rajono ivardinti nenoriu.bet asmeniskai as issivaizduoju,kad ieskant aukles lazdynuose,karolineskese,virsuliskese pasiula didesne tad kaina mazesne tuose rajonuose.o vadinamuose naujakuriu kur aukles negyvena ir tenka toliau vaziuoti ir panasiai kainos didesnes.tokie ekonomikos desniai.

yra ivairiu aukliu,yra ivairiu kainu  4u.gif yra zmoniu kurie gali tiek moketi,tad ir moka.

pacios klauset ar yra tokiu kam moka daugiau uz 1600 lt,tai ir parasiau tad nezadu teisintis ir panasiai.

linkiu visom auklytems,kad teveliai jas myletu ir palepintu.bei kad visi graziai sutartu wub.gif

Oj aciu aciu biggrin.gif bet pagalvok,jei tu is Vilniaus..tai kokie naujakuriai toli...reik ir uz kelione kiekviena diena moket...tai? vistiek sakau neapsimoka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 08, 18:10)
Oj aciu aciu biggrin.gif bet pagalvok,jei tu is Vilniaus..tai kokie naujakuriai toli...reik ir uz kelione kiekviena diena moket...tai? vistiek sakau neapsimoka tongue.gif

autobusai vazineja, 4u.gif tad ne ka brangiau iseina,nes Vilniuje i darba pesciomis nenueisi,visur reikia bent jau autobusu,troleibusu vazineti,nebent issimtys yra,kai darbukas kaiminysteje 4u.gif
Atsakyti
ka jus cia svaigstat su tais tukstantiniais aukliu atlyginimais! lotuliukas.gif jau jau taip butu, tai ne viena mama eitu aukle dirbti metus tokius darbus,kaip prekyba prekybos centruose ar kitus pan, prasciau apmokamus. asmeniskai pati dirbu vaistu kompanijoje ir tikrai negaunu daugiau nei 1500 i rankas. tad aukle irgi pagal kisene. TIKRAI yra bobulyciu, kurios prisiduria prie pensijos 600 lt ir yra labai, oi labai patenkintos! aisku menesini bilieta reik joms nupirti, dar i namucius pavezeti vakare, kai dirbu iki 22 vakaro, bet tai baika. man tikrai nereikia ispindejusios jaunikles ale aukles, kuri tik internete sedes ir ny figa n su vaiku nemoka elgtis, net valgydinti nemoka, nes savu vaiku neturejusi. o bobulyte- visai kas kita, aisku reikia ir jas atsirinti, kad svari butu, higieniska. bet tikrai tokiu buna! o jeigu manote kitaip, tai parodykit man seima, kuri moka 2000 aukleiir as metusi darba leksiu ten uzdarbiauti pati biggrin.gif
Atsakyti
Su tom kainom 1800-2000lt yra smarkiai perlenkta... schmoll.gif tiek gali moketi isskirtinais atvejais tikrai dideles pajamas gaunancios seimos. As gyvenu Vilniuje, Antakalnio rajone ir tikrai pas mus daug aukliu, aisku puse ju giriasi, kad gauna 1800 bet tai tikrai ne tiesa...As pazystu daugeli mamyciu, todel, zinau, kad aukles gauna nuo 900 iki 1400lt, tiesa yra viena mamyte, kuri siulo 1800, bet pas ja jau keiciasi 4 aukle ir nei viena jai netinka....ji siulydama tokia suma iskelia tokius reikalavimus, kan nei viena aukle neissilaiko ilgiau nei menesi lotuliukas.gif Pas mus yra tikrai daug zmoniu dirbanciu labai prastai apmokama ir sunku darba, tai mano nuomone aukles neturetu skustis gaudamos 1200lt i rankas ir dar dazniausiai valgydamos pas seimininkus....bet cia tik mano nuomone....
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2008 08 11, 11:53)
Su tom kainom 1800-2000lt yra smarkiai perlenkta... schmoll.gif tiek gali moketi isskirtinais atvejais tikrai dideles pajamas gaunancios seimos. As gyvenu Vilniuje, Antakalnio rajone ir tikrai pas mus daug aukliu, aisku puse ju giriasi, kad gauna 1800 bet tai tikrai ne tiesa...As pazystu daugeli mamyciu, todel, zinau, kad aukles gauna nuo 900 iki 1400lt, tiesa yra viena mamyte, kuri siulo 1800, bet pas ja jau keiciasi 4 aukle ir nei viena jai netinka....ji siulydama tokia suma iskelia tokius reikalavimus, kan nei viena aukle neissilaiko ilgiau nei menesi lotuliukas.gif Pas mus yra tikrai daug zmoniu dirbanciu labai prastai apmokama ir sunku darba, tai mano nuomone aukles neturetu skustis gaudamos 1200lt i rankas ir dar dazniausiai valgydamos pas seimininkus....bet cia tik mano nuomone....

tikrai taip, o pensijinio amziaus moteriskei, kuri yra dar gana akvyvi ir ne visai nusenusi, ir 600-800 prisidurti prie pensijos,tai jau tikrai nemazai.
Atsakyti
Ar ketinate, o gal padidinot, mamytės, atlyginimus auklėms dėl to, kad "infliacija ir viskas labai brangsta"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Masažistė @ 2008 08 11, 11:16)
ka jus cia svaigstat su tais tukstantiniais aukliu atlyginimais!  lotuliukas.gif  jau jau taip butu, tai ne viena mama eitu aukle dirbti metus tokius darbus,kaip prekyba prekybos centruose ar kitus pan, prasciau apmokamus. asmeniskai pati dirbu vaistu kompanijoje ir tikrai negaunu daugiau nei 1500 i rankas. tad aukle irgi pagal kisene. TIKRAI yra bobulyciu, kurios prisiduria prie pensijos 600 lt ir yra labai, oi labai patenkintos! aisku menesini bilieta reik joms nupirti, dar i namucius pavezeti vakare, kai dirbu iki 22 vakaro, bet tai baika. man tikrai nereikia ispindejusios jaunikles ale aukles, kuri tik internete sedes ir ny figa n su vaiku nemoka elgtis, net valgydinti nemoka, nes savu vaiku neturejusi. o bobulyte- visai kas kita, aisku reikia ir jas atsirinti, kad svari butu, higieniska. bet tikrai tokiu buna! o jeigu manote kitaip, tai parodykit man seima, kuri moka 2000 aukleiir as metusi darba leksiu ten uzdarbiauti pati  biggrin.gif

tai atjung interna,kai ji ateis i tavo namus.ir nebutina savu vaiku turet,kad kita vaika pamaitint! nes viska lemia patirtis.o tos babulytes tik kainas ir numusa.ir skundziasi ligomis.maciau pora babulyciu,kaip jos aukleja vaikus.bet nieko ,geriau nutylesiu.kaikurios net nezino,kad vaiku must negalima ir kaip reik su juo bendraut.o tik ,kaip maitvanages stovi virs tokio mazucio ir rekia..ko jos rekia..nu gal cia tik man pasitaike stebet tokias situacijas. unsure.gif aisq tas 1800lt.tikrai nereali alga.bet 1000-1300 vilniuje,uzmestyje 1300-1500 reALU.
Atsakyti
QUOTE(Štefutė @ 2008 08 11, 23:15)
Ar ketinate, o gal padidinot, mamytės, atlyginimus auklėms dėl to, kad "infliacija ir viskas labai brangsta"?  g.gif

Labutis, visoms mamytems ir auklytems 4u.gif
Auklei siuo metu mokame po 300Lt/sav. Pas mus ji priziuri vaikiuka ir valgyt padaro, beje, ir vaikiukui, ir visiems, nes pati pasisiule ("kol vaikas miega") thumbup.gif Taip pat paliekam pinigeliu pirktis norimus produktus, is kuriu gamina maista. Pakelem alga pries pora menesiu, kai maisto kainos gerokai soktelejo, iki tol mokejom po 250/sav. Beje, gyvenu naujame rajone.
Manau, kad siuo momentu tikrai mokam pakankamai, o kelsim greiciausiai gimus antram leliukui, kai atsakinga ji bus uz du cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 11, 22:21)
tai atjung interna,kai ji ateis i tavo namus.ir nebutina savu vaiku turet,kad kita vaika pamaitint! nes viska lemia patirtis.o tos babulytes tik kainas ir numusa.ir skundziasi ligomis.maciau pora babulyciu,kaip jos aukleja vaikus.bet nieko ,geriau nutylesiu.kaikurios net nezino,kad vaiku must negalima ir kaip reik su juo bendraut.o tik ,kaip maitvanages stovi virs tokio mazucio ir rekia..ko jos rekia..nu gal cia tik man pasitaike stebet tokias situacijas. unsure.gif aisq tas 1800lt.tikrai nereali alga.bet 1000-1300 vilniuje,uzmestyje 1300-1500 reALU.

nevisos bobulytes ''staugia ir rekia smile.gif aisku, nereikia imt kokios is gatves, o apsiuostyt, is netolimos kokios laiptines, jau pazystama siek tiek. o palikt vaika kokiai jauniklei,tai tas pats,kas su paaugliu palikti. beje, ne auklejimo darbui man aukle reikalinga, o tik prieziurai vaiko, toms kelioms valandoms, kai nebuname namuose. reikia skirti ''auklejima'', nuo '' prieziuros'', ir mokestis skiriasi. o be to, ''aukleti'' as nepalikciau savo vaiko nepazystamam zmogui, nes nezinai, kaip po to tuos ''auklejimo vaisius'' isnaikinti .
Pagarba Bobulytėms, kurios neplešikauja !
Atsakyti