Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

Domina, ar imanoma plaukus nudazyt tokiom naturaliom spalvom tolygiai, nedazant sruogelem is sviesios pablukusiosm sokoladines spalvos?

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir dar vienas klausimas, ar kirpyklose imanoma papilkinti-pageltonint plaukus,kad gautusi panasiai kaip nuotraukose?
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 01 29, 16:49)

Savaitgali bandysiu dazyti plaukus. Siaip mano plaukai yra nudazyti su cheminiais dazais, bet jie jau nublanko ir daziau senai, ir saknys jau savo ataugusios..

Labai domintu ispudziai, kaip sekesi nudazyti su Logona 4u.gif , nes pas mane irgi dazyta su cheminiais, o vis norisi naturaliu.. ax.gif
Atsakyti
Kur galima nusipirkti Goldwell dazu Vilniuje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 01 31, 14:49)
Domina, ar imanoma plaukus nudazyt tokiom naturaliom spalvom tolygiai, nedazant sruogelem is sviesios pablukusiosm sokoladines spalvos?
Ir dar vienas klausimas, ar kirpyklose imanoma papilkinti-pageltonint plaukus,kad gautusi panasiai kaip nuotraukose?



Manau pas gera meistra tikrai ymanoma thumbup.gif
Tik vat neaisku, ar taip pat gautusi ant tavo plauku, juk skirtingi pigmentai, dazai ydomu, kaip nugriebtu ir spalvytes pamaisyt reiktu pilksva su siltesniu tonu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 01 31, 22:24)
Manau pas gera meistra tikrai ymanoma thumbup.gif
Tik vat neaisku, ar taip pat gautusi ant tavo plauku, juk skirtingi pigmentai, dazai ydomu, kaip nugriebtu ir spalvytes pamaisyt reiktu pilksva su siltesniu tonu g.gif


Tik pas profesionalu kirpeja reiktu eiti, nors dar girdejau, kad galima su plauku pilkintoju tai padaryti ir paciai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avetra: 01 vasario 2009 - 09:25


kad pilkintojas tik neutralizuoja geltonus tonus t.y ish visciukishko blondinishkumo padaro normalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 02 01, 13:27)
kad pilkintojas tik neutralizuoja geltonus tonus t.y ish visciukishko blondinishkumo padaro normalu smile.gif


tai rudumo nepapilkintu?
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 02 01, 15:02)
tai rudumo nepapilkintu?

as turiu tokius plaukus, kurie pries tai buvo sviesinti, paskui tamsinti, o dabar tokie apsiplove, tai bandziau su Cenko pilkintoju praplaut, tai kazkaip jokio pokycio nepastebejau.
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 02 01, 16:02)
tai rudumo nepapilkintu?



manau, kad ne biggrin.gif bet jei negaila pinigu tai bandyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 11 23, 23:56)
matet, pasirode nauji dazai Lorealio
user posted image

As siaip istikima Casting, bet labai noriu ir siuot isbandyti (tiksliau maciau kol kas tik reklamoj, siandien Maximoj apziurejau - nebuvo dar)



gal žinote, ar šie dažai nudažo žilus plaukus? ar jie irgi augaliniai daugiau, be amoniako, kaip castingas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2009 01 31, 17:07)
Labai domintu ispudziai, kaip sekesi nudazyti su Logona 4u.gif , nes pas mane irgi dazyta su cheminiais, o vis norisi naturaliu.. ax.gif



Na ka galiu parasyti, siaip esu labiau nepatenkinta, negu patenkinta.
Aprasysiu procesa kaip daziausi:

pakeli Logona dazu uzpyliau verdanciu vandeniu (300ml), gavosi tirsta ruda mase, kvapas idomus, bet tikrai ne cheminis, kaip man pasirode. Dar silta mase uztepiau ant plauku, uzdejau kepuraite, kur buvo su dazais ideta, ir dar ant virsaus silta megzta kepure. Laikiau 2 val ir 15 min.
Kai viska nuploviau, negavau ryskios rudos spalvos kaip norejau. Gavosi taip, kad galiukai plauku labiau i ruduma, o visi kiti plaukai igavo rudai ryza atspalvi.. wink.gif Savo atauge plaukei nusidaze dar blankiau. Dar rytoj paziuresiu kaip atrodo prie dienos sviesos...
Vyras tik pasake, kai nudaziau su dazais, kad plaukai graziai blizga..

p.s. Logonos dazantys sampunas ir nedave trokstamo rezultato, tik paryskindavo su chemija nudazytus plaukus, o ataugusiems plaukams priduodavo ryzumo atspalvi.. g.gif

p.p.s. dar turiu viena dezute Logonos dazu(pirkau 2 dezutes, nes cheminiu vienos neuztekdavo, galvojau ir situ neuzteks, bet situ ir vienos dezutes pakako pilnai). Kita karta uzpylsiu miltelius ne su vandeniu, o su juoda arbata. Instrukcijoj perskaitem, kad taip turetusi gautis ryskesne spalva..tai bus dar matyt..
Papildyta:
QUOTE(Avetra @ 2009 01 31, 16:49)
Domina, ar imanoma plaukus nudazyt tokiom naturaliom spalvom tolygiai, nedazant sruogelem is sviesios pablukusiosm sokoladines spalvos?

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir dar vienas klausimas, ar kirpyklose imanoma papilkinti-pageltonint plaukus,kad gautusi panasiai kaip nuotraukose?



Pries vestuves mano plaukai atrode labai siaubingai blink.gif Puse buvo atauge savo, likusi puse tamsiai rudos spalvos, beveik juodos. Nustojau dazytis, nes plaukai pradejo ziauriai slinkti, del to tokia bukle plauku buvo. Tai nuejau i Lorealio salona, suplojau 180lt (pries dvejus metus). Bet rezultatas thumbup.gif per vestuves atrodziau nepriekaistingai 4u.gif O padaze i sokoladine spalvyte su sviesiom sruogelem.
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 02 01, 14:02)
tai rudumo nepapilkintu?



Pilkintojas tik blonduotiems plaukams papilkinti, dedama ant rudu rizikuoji isvis sugadinti spalvyte, ji tokia murzina gali pasidaryt, net y zaluma siek tiek mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(orcheja @ 2009 02 02, 00:00)
Na ka galiu parasyti, siaip esu labiau nepatenkinta, negu patenkinta.



Tai cia tas pats, kas chna ir basma tada taip iseina, tuo paciu pagrindu viskas rolleyes.gif
Atsakyti