Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(skm @ 2008 02 15, 17:54)
aplinkos oras per sausas buvo  ax.gif

Arba skersvejis... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakiau neklausinesiu, bet vistiek kazkaip neramu, tai jei jau pagelto pumpureliai arciausiai ziedu, jau is ju nieko nebus tikriausia? Turbut skersvejo truputi gavo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eba @ 2008 02 15, 17:59)
Sakiau neklausinesiu, bet vistiek kazkaip neramu, tai jei jau pagelto pumpureliai arciausiai ziedu, jau is ju nieko nebus tikriausia? Turbut skersvejo truputi gavo  verysad.gif



jei jau pagelto, tai jau nieko iš jų nebus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2008 02 15, 18:02)
jei jau pagelto, tai jau nieko iš jų nebus  schmoll.gif


Gaila, bet yra dar nemazai, reik tiketis, kad tie nepagels ax.gif
Atsakyti
Labas visoms šių grožybių augintojoms mirksiukas.gif
Kadangi pati turiu orchidėją ir mamai padovanojo net 3, ir brolienei padovanojau , labai daug klausimų iškilo g.gif
Patarkite prašau kur pirkti "žemę' persodinimui. Rudenį pasodinau į kažkokią senukuose pirktą skirtą orchidėjoms, man ji schmoll.gif nelabai , o dar pastebėjau, kad aplink atsirado kažkokių musyčių doh.gif .
Ir į kokį vazoną geriau sodinti g.gif

Iš anksto dėkoju
Atsakyti
QUOTE(eba @ 2008 02 15, 14:39)
Mano Valentinas ir man orchideja atitempe  lotuliukas.gif Bet busiu kantri, nieko neklausinesiu, studijuosiu tema  ax.gif

Vat aš irgi tiki skaitau ir nieko neklausiu, nes paskui nenoriu likti nesuprasta
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 02 15, 18:29)
Labas visoms šių grožybių augintojoms  mirksiukas.gif
Kadangi pati turiu orchidėją ir mamai padovanojo net 3, ir brolienei padovanojau , labai daug klausimų iškilo  g.gif
Patarkite prašau kur pirkti "žemę'  persodinimui. Rudenį pasodinau į kažkokią senukuose pirktą skirtą orchidėjoms, man ji  schmoll.gif nelabai , o dar pastebėjau, kad aplink atsirado kažkokių musyčių  doh.gif .
Ir į kokį vazoną geriau sodinti  g.gif

Iš anksto dėkoju


dėl substratų ir vazonėlių kviečiu apsilankyti www.orchidejos.lt

phalaenopsio auginimas permatomame vazonėlyje palengvina jų priežiūrą 4u.gif
Atsakyti
O as pasirodysiu ne ka nusipirkau, o kaip maniskes is seniau turimos zydi smile.gif
Atsakyti
4u.gif Vau,Tina,kokios grožybės...
Atsakyti
[quote=Jolita,2008 02 15, 18:53]
4u.gif Vau,Tina,kokios grožybės...



pirmoji labai įdomi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2008 02 15, 14:05)
aš sąmoningai atskyriau) "vaikas" (atskira miltonijos bulvė), jis buvo pradėjęs juoduoti, o jo lapai - gelsti, kas man labai nepatiko.  schmoll.gif 

Bulvines orchidejas atskirdineti nera gera ideja, nes senesnes, negrazios bulves maitina naujas. Skm ar ne taip?
Papildyta:
QUOTE(skm @ 2008 02 15, 17:55)
pirmoji labai įdomi  wub.gif

Nukainotas lobis biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, pries tai ji zydejo su daugiau smulkesnius ziedu, o dabar uzaugino 2, bet nerealaus dydzio pagal savo "figuros" ismatavimus. Kazin kodel taip kartais nutinka? g.gif
Papildyta:
Stai kiek pries tai ziedu turejo: http://public.fotki....hidejos/x2.html
Atsakyti
Tina*, labai grazus tavo augintiniai wub.gif nekantrauju pati isigyti orchideja. ta balta tai phalaeonopsis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 15 vasario 2008 - 18:08