Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(misterija @ 2008 02 22, 20:18)
ten prie kontaktu turi buti norodyta ir gavejo saskaita ir pats gavejas UAB Eva Baltija , atrodo, tai ir yra vardas wink.gif , jei uzsakinejai is www.orchidariumas.lt . as pati dariau uzsakyma, apmokejima internetu, o siuntini gavau jau kita diena smile.gif

turiu aš visą tą adresą užsirašius ir sąs.nr.tik vis galvojau ką rašyt vietoj vardo ir pavardės g.gif bandysiu vien vardą įvest UAB Eva Baltija,gal tiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2008 02 22, 20:24)
turiu aš visą tą adresą užsirašius ir sąs.nr.tik vis galvojau ką rašyt vietoj vardo ir pavardės g.gif bandysiu vien vardą įvest UAB Eva Baltija,gal tiks ax.gif

Tai savo varda ir pavarde reik irasyti g.gif
Atsakyti
stai kaip prazydo mano orchideja... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 21, 22:45)
Persodink. O jei daug šaknų supuvusių, tai pjauk ir žiedkočius.  Tik substrato, tai patarčiau užsisakyti pas skm. Patikrinta jau ne vienos forumietės  thumbup.gif

aha, taip ir darysiu - ta ir esmė, kad šaknys praktiškai visos sveikos - supuvo tik tos, kurios buvo pro vazono apačią lauk išlandžiojusios. O dabar dar pamačiau, kad vieną žiedą skleisti pradėjo, tai kažkaip... pagailėsiu dar. Lapai - stori, mėsingi, sveikutėliai, iš viso 8 štukes jų turim cool.gif

QUOTE(Rykliuke @ 2008 02 21, 23:57)
Na pirmiausia tai puiku,kad jus sumastete paziureti saknu busena good.gif .Viskas gerai,bet va substratas tai manau jusu tikrai netinkmas.Atsidarykite www.orchidariumas.lt  ir uzsisakykite tikra substrata orchidejoms.
Kai sodonate gelyte,i jos dugna pirmiau iberiate substrato(apie 1cm.),o tik po to dedate gele ir prikaisiojete jai tarp saknu vulkanines uolienos gabalelius,medziu zieves ir t.t.

ačiūūū. Nes jau apvažiavau Kaune keletą rekomenduotų vietų, kur atseit yra geros žemės, ir niekur neradau. pasižiūrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2008 02 22, 20:38)
Tai savo varda ir pavarde reik irasyti g.gif

nea ne savo reikia rašyt schmoll.gif jau padariau pavedimą,tai rodos pavyko thumbup.gif lauksiu dabar savo siuntinuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LĖTA @ 2008 02 22, 13:42)
Kažin ar galima trašų įpilti į tą vandenį, kur purški orchidėjas? Ir dar, Pasidalinkit patirtim, kaip jūs tręšiate savo gėlytes. ax.gif

Purškiant tik trąšų koncentracija turėtų būti perpus silpnesnė nei laistymui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2008 02 22, 15:43)
Aciu Skm uz informacija, bet jau as issivaizduoju tavo broli toj smarvej nes kai pauosciau buteliuka tai ir dabar dar sedziu ir jauciu ta kvapa lotuliukas.gif
Bet jauciu kad turi buti geros thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamce @ 2008 02 22, 18:39)
Siandien issitraukiau savo falenopsi is dekoratyvinio vazonelio, tai permatomo vazonelio  ne vidine, o isorine sienele aprasojusi...  blink.gif  Ka tai galetu reiksti? Po dekoratyviniu vazoneliu (su skylute) yra padekliukas su akmenukais , ji pastoviai pilu vandeni. Gal tas vanduo garuodamas duoda toki efekta?  O gal dekoratyvinis vazonelis per ankstas ir necirkuliuoja oras?
Bijau supudyt....  verysad.gif

Cia bus nuo drenazo,ant kurio stovi vazonelis.Nieko cia tokio,ti neperdrekinkite ju per daug,kad nesigautu visapusiskas dregmes perteklius.
Papildyta:
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 22, 21:41)
stai kaip prazydo mano orchideja... rolleyes.gif

Grazu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(taniai @ 2008 02 22, 00:12)
Sveikutes noriu ir as pasidziaugti savo gelytemis smile.gif Ne taip seniai susirgau orchideju manija, net liga labai progresuoja :

Labai grazios gelytes!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O ipatingai man ta geltona visa.Ar ji tokia ir yra,kaip ant nuotraukos,geltona? bigsmile.gif
Papildyta:
O zinokite,siandiena,buvo pano dukrytes 4-asis gimtadienis birthday.gif ir mano uosviene,kaip jus manote,kokia gelyte padovanojo dukrytei? hihihi.gif ...kas atspes,duosiu gabaleli torto su viena zvakele hihihi.gif ....Na gerai,zinodama marcios manija,anukelei( o praktiskai,kaip ir man irnesakyk.gif ) padovanojo orchideja yahoo.gif ....dar viena blush2.gif .Tik va foto tai jau siandiena neidesiu,nes ziauriai nusikaliau ir tinginiukas apeme,tai ryt mirksiukas.gif .Pazadu biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazios gelytes!!! O ipatingai man ta geltona visa.Ar ji tokia ir yra,kaip ant nuotraukos,geltona?


Taip tokia visa geltona ir grazi yra smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes
kazkas nutiko mano vienam Phalaenopsiui. Ziuriu, kad ziedukai traukiasi, dziusta, o prie saknu vazoneli daug musyciu skraido. Galvoju gal per dregnos saknys, kad tu musyciu prisiveise, bet kodel ziedai raitosi? g.gif
Atsakyti
Nu, mamos, sėdžiu šoke - ką tik iš Klaipėdos Ermitažo grįžau... Vau, kiek orchių. neįmanomas kiekis. Didžioji dalis po 26 Lt pliu dar 35 proc nuolaia. pilna phal - visokių spalvų, dendrobiumų, oncidiumu, visi labaiu gražių spalvyčių. Nu nerealiai. thumbup.gif doh.gif Dabar sugalvojau dendrobiumo prašyti MB, bet nesu susidūrusi su jų priežiūra, ar labai sunku, patarkit, kas auginat g.gif

Beje, orchidalige užkrėčiau mamą ir puskę, tai ir jos kaip išprotėjusios dabar... doh.gif
Atsakyti
Gal žinote koks čia dendrobiumas? Jei parašytumėte, būčiau labai dėkinga smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi3: 23 vasario 2008 - 13:17
Sedziu, ziuriu i jusu gelytes grazuoles ir galvoju g.gif dar karteli reik varyt i maxima... as ten vos ne kas antra diena, vakar sesei miniuka nupirkom tongue.gif , tai laiminga kai sloikas is manes isvaziavo lotuliukas.gif . Totaliai uzsikreciau doh.gif , MB net klausimu nekyla kokios gelytes noriu gaut dovanu mirksiukas.gif .
Atsakyti