Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

QUOTE(optukas @ 2011 03 17, 16:54)
Sveiki,
perskaiciau tema ir kaip supratau  norint, kad itrauktu i gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą , turi buti niekur nedeklaruotas. Paprasiau tevu isdeklaruoti su vaikais mane( sake uztruks iki 3 savaiciu , tik tada isdeklaruos).Gyvenu mieste, o deklaruota rajone esu.Nuosavo busto neturiu.Nuomojames.
Noriu leisti vaikus i darzeli (reikalinga to miesto deklaracija, kitaip nepriima ).

Kaip suprantu reikalinga:
Pazyma is registro centro, kad neturiu NT
asmens dokumentas ir vaiku gimimo liudijimai?
ar dar kokiu dokumentu reikia?

ir kaip prasyme prasyti, kad tikrai itrauktu i ta apskaita (kiek skaiciau, tai nelabai nori itraukti ).Kitos galimybes neturiu, nes niekas nesutinka prideklaruoti prie adreso  schmoll.gif



Pazymos ir registro del NT bent klaipedos savivaldybe nereikalauja, pasiskambinkit i savo savivaldybes migracijos skyriu ir tiksliai susakys, nori ar nenori prideklaruos jus prie savivaldybes nekreipkit i ju nuotaikas demesio ir bukit karinga nes tos bobos valstybinese istaigose megsta is zmoniu issidirbineti doh.gif Kai zinai savo teises gali ir kiaurai sienas eiti thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O ar yra kokia bauda, jei aš kelis metus buvau nedeklaravusi savo gyvenamosios vietos LT? Nes mama mane išregistravo, kai pardavė butą, o naujajame bute neberegistravo.
Atsakyti
QUOTE(A'yša @ 2011 03 22, 16:41)
O ar yra kokia bauda, jei aš kelis metus buvau nedeklaravusi savo gyvenamosios vietos LT? Nes mama mane išregistravo, kai pardavė butą, o naujajame bute neberegistravo.



ne, sakysit nezinojau kad buvau isdeklaruota jei kas kabinsis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikapuikavau @ 2010 09 05, 20:11)
gal kam teko susidurt ar kas gal gali pasakyt, situaciją yra tokia: vienu metu planavau išvykt į Angliją tai nuėjau į seniūniją ir uždeklaravau kaip gyvenamą vietą D.Britaniją, bet niekur neišvykau, dirbau LT, mokėjau mokesčius ir t.t.. Bet problema tame, jog gyvenamoji vieta ir liko deklaruota užsieny,
Dabar laikiaus teises ir sake negaliu valstybinių egzaminų laikytis, kol gyvenamosios vietos nedeklaravau LT ir nuo tos dienos tik po 6 mėn galėsiu laikytis.
O ar aš negaliu seniūnijoje atgaline data kaip nors deklaruot, kad nereiktu laukt?

ne,negalesi.man ta pati beda doh.gif
Atsakyti
sveikos
esu uzsienyje jau du metus. pries isvykdama nedeklaravau savo gyvenamosios vietos uzsienyje. bet tevai yra isregistrave mane is buto, kuriame gyvenau.
neuzdes kokios baudos? ir apskritai nelabai suprantu kaip jie mane gali sugaudyt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2011 05 06, 12:35)
sveikos
esu uzsienyje jau du metus. pries isvykdama nedeklaravau savo gyvenamosios vietos uzsienyje. bet tevai yra isregistrave mane is buto, kuriame gyvenau.
neuzdes kokios baudos? ir apskritai nelabai suprantu kaip jie mane gali sugaudyt?  unsure.gif

Jei jūsų gyvenamosios vietos deklaracija panaikinta būsto savininku prašymu, jūs "tebesate" Lietuvoje, be deklaruotos gyv. vietos. Ir tas nelaimingasis PSD jums priklauso mokėt arba įrodyt, kad dirbat ir mokesčius mokat užsieny.


Jei deklaruojam, kad išvykstam į užsienį, bet planai pasikeičia ir neišvykstam, galima rašyt prašymą ir atstatoma buvusi GV vieta ir data.
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2011 05 07, 00:01)
Jei jūsų gyvenamosios vietos deklaracija panaikinta būsto savininku prašymu, jūs "tebesate" Lietuvoje, be deklaruotos gyv. vietos. Ir tas nelaimingasis PSD jums priklauso mokėt arba įrodyt, kad dirbat ir mokesčius mokat užsieny.
Jei deklaruojam, kad išvykstam į užsienį,  bet planai pasikeičia ir neišvykstam, galima rašyt prašymą ir atstatoma buvusi GV vieta ir data.


nedirbu, o auginu vaika ir turiu viza tos salies unsure.gif
Atsakyti
Turiu maza vaika, ir pagal LT istatymus, beroc iki vaiko 7 metuku esu atleista nuo PSD. Is LT jokiu pajamu, pasalpu, ismoku negaunu ir pati valstybei nieko nemoku. Siuo metu esu isvykusi, si menesi planuoju deklaruoti save ir vaika kitoj saly, ar sitie duomenys bus perduoti LT? pries isvykstant LT nenurodziau isvykimo, t.y. isvaziavau kaip turiste, nors zinojau, kad kursiuos naujoj saly, tik nenorejau skubeti issideklaruoti is LT, o gal vertejo. Ar neturesiu problemu, jei dabar prisideklaruosiu kitoj saly?
Taip pat mano ir sunaus gyvenamuoji vieta yra deklaruota LT bute, kurio savininke nesu as.
Atsakyti
Sveiki, gal kas kompeetingas ar buves panasioj situacijoj galetu pakonsultuot... norime pakeisti gyvenamosios vietos deklaracija, esame deklaruoti bute, bet jame jau nebagyvename, gyvename name, kurio savininkais nesame, bet savininkai sutinka mus cia deklaruoti, taciau registre namas uzregistruotas kaip nebaigtos statybos, pasiskambinus i savibaldybe pasake, kad anksciau gaeljai ir zemes sklype deklaruotis, bet dabar turi buti kazkoks statybos baigtumo procentas, ar yra reglamentuota, nurodyta koks tas procentas turi buti (paskutiniai dokumentai kuriuose uzfiksuotas baigtumas yra 35%) ar tiek uzteks, kad leistu deklaruotis ar ne? kiek maziausiai tu procentu reikia? aciu.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas bandete deklaruoti internetu gyvenamaja vieta nuomojamam bute? Kokia procedura butu? ar reiks su savininku buto vistiek eiti i seniunija ar uzteks jam kazkaip elektroniniu budu patvirtinti, kad leidzia mums deklaruoti gyvenamaja vieta tame bute?
Atsakyti
QUOTE(dms @ 2011 06 07, 14:29)
Sveiki,
gal kas bandete deklaruoti internetu gyvenamaja vieta nuomojamam bute? Kokia procedura butu? ar reiks su savininku buto vistiek eiti i seniunija ar uzteks jam kazkaip elektroniniu budu patvirtinti, kad leidzia mums deklaruoti gyvenamaja vieta tame bute?


mes bandeme, deklaruojate per savo internetines bankininkystes sistema, o buto savininkas per savo bankininkystes sistema turi duoti sutikima ir niekur niekam eiti nereikes...jei kas neaisku, klauskite.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, tokia situacija - liepos 2 isskrendu i Didziaja Britanija. Is Lietuvos tureciau issideklaruot per 7 darbo dienas. taigi jei tarkim paraiska issdeklaruot seniunijoje pateiksiu ketvirtadieni, tai yra birzelio 23 diena, ar nuo tada iki liepos 2 dienos vis dar galesiu nemokamai eiti i poliklinika, kurioje esu uzsiregistravus?
Atsakyti