Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

laba.Turiu milziniska klausima.
Su seima siuo metu esame Vokietijoje.Vyras prisiregistravo cia,kadangi gavo darba.O jei as su vaiku prisiregistruosiu cia ar neprarasiu pasalpos uz vaika is Lietuvos.Siuo metu esu vaiko prieziuros atostogose.
Atsakyti
Su seserimi turime bendrą nuosavybę, sesers vyras tame bendrame name leido deklaruoti gyvenamąją vietą savo broliui, ar nereikėjo mano sutikimo? Ir ar neatsiranda kokių teisių vyro broliui dėl deklarutos gyvenamosios vietos?

QUOTE(Barbotyte @ 2011 07 13, 00:31)
Su seserimi turime bendrą nuosavybę, sesers vyras tame bendrame name leido deklaruoti gyvenamąją vietą savo broliui, ar nereikėjo mano sutikimo? Ir ar neatsiranda kokių teisių vyro broliui dėl deklarutos gyvenamosios vietos?

Radau dalį atsakymo, vistik reikalingas ir mano kaip bendraturtės parašas, bet manęs niekas neprašė pasirašyti, o žmogus deklaravo gyvenamąją vietą tai kur man kreiptis, kad aš neutinku, kad jis ten būtų deklaravęs gyv. vietą g.gif
5. Deklaruojant gyvenamąją vietą, deklaravimo įstaigai turi būti pateiktas gyvenamosios patalpos savininko (bendraturčių) ar jo įgalioto asmens parašu patvirtintas sutikimas, kad asmuo apsigyventų savininkui (bendraturčiams) priklausančioje gyvenamojoje patalpoje.
Atsakyti
QUOTE(Barbotyte @ 2011 07 13, 00:48)
Radau dalį atsakymo, vistik reikalingas ir mano kaip bendraturtės parašas, bet manęs niekas neprašė pasirašyti, o žmogus deklaravo gyvenamąją vietą tai kur man kreiptis, kad aš neutinku, kad jis ten būtų deklaravęs gyv. vietą g.gif
5. Deklaruojant gyvenamąją vietą, deklaravimo įstaigai turi būti pateiktas gyvenamosios patalpos savininko (bendraturčių) ar jo įgalioto asmens parašu patvirtintas sutikimas, kad asmuo apsigyventų savininkui (bendraturčiams) priklausančioje gyvenamojoje patalpoje.

i savo seniunija nueikit,kur deklaruoja zmones.
Atsakyti
sveiki, o mano istorija tokia.. Anksčiau gyvenau su tėvais, tačiau taip jau atsitiko, kad baigus vidurinę mokyklą išėjau iš namų tėvų, jie pareikalavo išsiregistruoti iš buto, ir skubiai, deklaravau išvykimą iš lietuvos, taigi dabar mano gyvenamoji vieta užsienyje. Man svarbu sužinoti ar esant tokiai situacijai galiu studijuoti lietuvoje? ar galiu įstoti į darbo biržą? Šiuo metu nuomojuosi kambarį, ar kambario nuomos sutartis ką nors padeda šioje situacijoje? labai reikia Jūsų patarimų, nes pati neišmąstau ką daryti. ačiū.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 07 13, 08:31)
i savo seniunija nueikit,kur deklaruoja zmones.

Tai prieš tai noriu surinkti daugiau informacijos, kad žinočiau kas ir kaip. Ar aš teisingai suprantu, kad aš turėjau pasirašyti, kad bendroje nuosavybėje deklaruotų gyvenamą vietą man svetimas žmogus? Kokios pasekmės jeigu priregistruotas be mano sutikimo? Išregistruoti turėtų? O gal mano parašas padirbtas, kas tada laukia?
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti. Jei esu emigravusi daugiau nei 4 metus ir nesu deklaravusi emigracijos ir dabar norėčiau tai padaryti, ar bus kokių tai problemų, baudų? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2011 06 07, 16:44)
mes bandeme, deklaruojate per savo internetines bankininkystes sistema, o buto savininkas per savo bankininkystes sistema turi duoti sutikima ir niekur niekam eiti nereikes...jei kas neaisku, klauskite.. mirksiukas.gif

supratau kad aš pati pasinaudodama internetine bankininkyste deklaruoju per e-valdžios vartus. O kaip tai buto savininkas turi padaryti? irgi per e-vartus? ten kur gyvenamosios vietos deklaracija bus kažkoks pranešimas kad aš deklaruojuosi ir jam reiks tik patvirtinti?
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2011 07 28, 17:38)
Sveiki, norėjau paklausti. Jei esu emigravusi daugiau nei 4 metus ir nesu deklaravusi emigracijos ir dabar norėčiau tai padaryti, ar bus kokių tai problemų, baudų? Ačiū  smile.gif


Ne nebus, jums kol nedeklaruosite išvykimo PSD (privalomasis sveikatos draudimas - 72 Lt/mėn.) skaičiuojasi, tai patarčiau greičiau deklaruoti išvykimą.
Atsakyti
Tai buvo pries daug metu, mes su seserimi buvom registruotos prie mamos, kai mama mire, mus automatiskai istryne is sistemos ir niekas net nepagalvojo,kad taip galejo nutik.Tik po kiek laiko tevas issiaiskino.Ir policijoje jam pasake,kad pagrobimo ar isvezimo i uzsieni atveju, niekas musu net nebutu ieskojes, nes mes kaip asmenys LT net neegzistavom.
Manau reikia labai atsargiai su tais deklaravimais, geriau jau but prisiregistravus kazkur.

Gal kas zinot, as gyvenu Anglijoje nuo 2009 metu,bet isvaziavimo nedeklaravau. Dabar vaziuoju i Lt atostogu, ar galeciau tiesiog nueit i seniunija, uzpildyt anketa atgaline data ir deklaruot isvaziavima? ar viskas daug painiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caraite: 11 rugpjūčio 2011 - 16:11
Man irgi klausimu iskilo,gal kas pagelbes, isvaziavom mes su seima i Anglija, reiktu kaip ir deklaruot isvykima, bet kaip su nekilnojamuoju musu turtu LT. ar nebus problemu parduodant veliau ir pan.? g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal man kas galetu padeti...
Draugas turi buta Lietuvoje, bet gyvena uzsienyje. Iki siol buvo deklaruotas tame bute, bet prireike ambasadoj keistis pasa, ir teko issiregistruoti atbuline data. Gal kas zinote, kaip dabar su tuo butu? Ten gyvena nuomininkai, bet nei vienas ten nera registruotas (ir jis nenori registruoti svetimu zmomiu savo bute). Tai ar nebus kazkokiu problemu, kad butas kaip ir tuscias, niekas neregistruotas, bet vanduo elektra ir visa kita naudojama. Ka reiketu daryti siuo atveju?
Buciau dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
sveiki, asmuo deklaruotas vienoj gyv vietoj, dabar nori persideklaruot i kita. ar deklaruojantis per el bankininkystes sitema nekils problemu ir pirmosios gyvenamosios vietos seniunijoje bus duomenys kas issiregistravo asmuo. ar reikia eiti issiregistruot?
Atsakyti