Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Labai idomiai, man pavyzdziui, leido diferelina pirma ciklo diena, kol kas nieko nejauciu ir mm vis dar normaliai tesiasi...
O tau, Pamelo, kaip?
Atsakyti
QUOTE(Duska @ 2008 04 07, 19:11)
Labai idomiai, man pavyzdziui, leido diferelina pirma ciklo diena, kol kas nieko nejauciu ir mm vis dar normaliai tesiasi...
O tau, Pamelo, kaip?


man diferelinas suleistas 3 cd ir lygiai po savaites atejo dar vienos mmm gausesnes negu paprastai, kartu su jomis ir naktiniai karscio pylimai...ir jie tesesi iki siol...tepliojimai taip pat nesibaigia... gyd sake, kad taip gali buti. kita doze balandzio 16 diena...
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 06, 19:52)
po 3 stadijos endo man niekas nesiūlė jokių klimaksinių vaistų, pradėjom IUI, pasidariau 4. Šūduva gavos , nors mano kiaušintakiai kaip rėčiai. Gailiuosi, kad nedariau iš karto IVF  doh.gif Tos stimuliacijos privedė iki to, kad endo pažengė dar daugiau. Dabar esu visa naujai po eilinės laparoskopijos atremontuota ir džiaugsmingai susileidau Zoladex dozę. Po viso ,,klimakso" lauksiu mm, po to darysiu IVF, net negalvoju žaisti IUI ar kitokių žaidimėlių  biggrin.gif Nesąmonė ir tiek. Čia tik mano tokia nuomonė  blush2.gif

Ūlla, o iš kur tu žinojai, kad endo tau vėl pažengė, turiu omenyje iki laparaskopijos, pasireiškė kažkokie požymiai g.gif g.gif
Nes man tai vistiek siūlo pirma stimuliacijas, paskui keletą kartų IUI, o tada jau tik IVF lieka, nors apie ją dar nieks nekalba ax.gif
Man po pirmos laparaskopijos iškart skyrė gydymą, neleido bandyti nestuke.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikė @ 2008 04 08, 14:13)
Ūlla, o iš kur tu žinojai, kad endo tau vėl pažengė, turiu omenyje iki laparaskopijos, pasireiškė kažkokie požymiai  g.gif  g.gif



žinojau ir tiek, labai gerai savo organizmą pažįstu, tiesiog prasidėjo siaubingas vidurių užkietėjimas, be microlax žvakučių negalėjau gyvent sad.gif juo toliau, tuo gražiau buvo doh.gif Ir šiaip tokie pojūčiai, na pvz. staigia sėdiesi, tai kažkur kaip sutempia, tai išoperavus paaiškėjo dėl ko, juk buvo sąaugos ir t.t. Na spazmavimai visokie ir šiaip.
Bet per mm neskaudėjo, tik gausokos buvo doh.gif Dabar visai kas kita smile.gif

Kita vertus, jei būčiau nežinojus savo diagnozės, tai visus tuos požymius kitoms ligoms būčiau suvertus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 07, 19:56)
po savaites kartu su mmm 4u.gif  4u.gif alia optimizmas pas tave lotuliukas.gif  flirt.gif


lotuliukas.gif tai aišku optimistė esu lotuliukas.gif

šiaip man kaip ir nešalta dabar būna, vat ir dabar kaip ir prakaitas pila ir tokios šiluminės srovės varinėja, bet kad baisi karščio banga būtų g.gif
Nu lauksiu, kas bus toliau lotuliukas.gif
o man nei menkiausio tepliojimo ir pan. Manau, kad mm sulauksiu tik po gydymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 04 03, 16:12)
...man taip pat IV stadijos endo. Gydymas nebuvo skirtas, planavom natūraliai, bet per metus nepastojau. Maža to, dabar laukia dar viena operacija, nes endo atsinaujino.


O iš ko spręsti, kad endo atsinaujino? Ūllos atsakymą skaičiau, įdomu ką jaučia kitos?

Man buvo II stad, bijausi atsinaujinimo, nors ginė sako, kad negali būti pažengusi daugiau kaip II stad, atseit jausčiau skausmą mylėjimosi metu ir t.t. O IVF-ui endo tai kaip ir ne kliūtis... Nežinau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 04 08, 18:15)
O iš ko spręsti, kad endo atsinaujino? Ūllos atsakymą skaičiau, įdomu ką jaučia kitos?

Man buvo II stad, bijausi atsinaujinimo, nors ginė sako, kad negali būti pažengusi daugiau kaip II stad, atseit jausčiau skausmą mylėjimosi metu ir t.t. O IVF-ui endo tai kaip ir ne kliūtis... Nežinau... g.gif



man tai kiausidej cista atsirado, tada ir supratom, kad atsinaujimo....Na mano atveju padidejo is 1 i 3 stadija..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 08 balandžio 2008 - 19:26
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 08, 19:25)
man tai kiausidej cista atsirado, tada ir supratom, kad atsinaujimo....Na mano atveju padidejo is 1 i 3 stadija..


Na bet cistų yra bent trejetas rūšių. Būtent kokia įrodo endo?
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 04 08, 18:52)
Na bet cistų yra bent trejetas rūšių. Būtent kokia įrodo endo?


tirsto turinio cista matesi vaginaliniu echoskopu...po laporaskopijos patvirtino, kad endometroidine...
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 04 08, 19:15)

Man buvo II stad, bijausi atsinaujinimo, nors ginė sako, kad negali būti pažengusi daugiau kaip II stad, atseit jausčiau skausmą mylėjimosi metu ir t.t. O IVF-ui endo tai kaip ir ne kliūtis... Nežinau... g.gif


Santykių metu skausmo nejaučiau.
Man kaip ir Pamelo op. darė dėl to, kad matėsi lyg tai ir endo cista, bet išoperavus paaiškėjo, kad ten pati paprasčiausia cista tebuvo, bet pati endometriozė buvo pažengus doh.gif O IVF su endo cistomis nedaromi. Bet be kokiu atveju džiaugiuosi, kad esu atremontuota smile.gif Nes operavo kažkur tris val. (11.30 buvau užmigdyta, o parvežė 14.45 doh.gif ), tai manau, kad buvo ką veikt...
Šiaip jei per IVF taikoma ilga schema, endo prislopinama, tai endo kaip ir neturėtų trukdyti g.gif Bent man gi kibo nestuke.gif .
Pamelo, kaip tavo karščio bangos tongue.gif Aš vis dar optimistė tongue.gif
Atsakyti
Merginos ar jums laiku prasidejo mmm po diferelino susileidimo?
Atsakyti
[Pamelo, kaip tavo karščio bangos tongue.gif Aš vis dar optimistė tongue.gif
[/quote]


jau apmazejo...nakti nebejauciu...galima sakyti, kad ir as optimiste...Jau ir matyt arteja laikas antrai ampulytei (kita antradieni leisiuos), bet ciuju reiks eit i kokia poliklinika, nes kur MB leido iki siol guziukas laikosi g.gif
o kaip Jusu uzpakaliukuose, ar laikosi guzelis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 09, 15:32)
[Pamelo, kaip tavo karščio bangos  tongue.gif  Aš vis dar optimistė  tongue.gif


jau apmazejo...nakti nebejauciu...galima sakyti, kad ir as optimiste...Jau ir matyt arteja laikas antrai ampulytei (kita antradieni leisiuos), bet ciuju reiks eit i kokia poliklinika, nes kur MB leido iki siol guziukas laikosi g.gif
o kaip Jusu uzpakaliukuose, ar laikosi guzelis? ax.gif

Tiesa, dar tas sausumas (perstejimas) viduj...Jau toks keistas... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 09 balandžio 2008 - 17:11