Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Sveikos smile.gif Ulla, Pamelo, kaip jauciates po injekciju? Man irgi jau siandien pirmoji doze diferelino laukia... Bijau
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 04 03, 18:12)
Sveika, wwwmama, man taip pat IV stadijos endo. Gydymas nebuvo skirtas, planavom natūraliai, bet per metus nepastojau. Maža to, dabar laukia dar viena operacija, nes endo atsinaujino.  verysad.gif
Aš asmeniškai nebetikiu stebuklu, kad gali pavykti  nestuke.gif be gydytojų pagalbos. Vis tik nevaisingumo stažas 3 m., o dar ta diagnozė... Galvoju apie dirbtinį, nes nemanau, kad ovuliacijos stimuliacija ar IUI gali padėt, liga tik dar labiau išbujos, bus prarastas brangus laikas.
Atleisk, kad taip pesimistiškai rašau, bet turim būti realistės. Kaip jau kažkas rašė, tai liga visam gyvenimui. Reikia būti budrioms ir labai rūpintis savo sveikata.

man tai nors tik 5men po operacijos praejo bet kakodel skauda sona.Gyd.siulo nuskausminamuosius.Nes tipo nieko daugiau nera...
paskyre nepertraukima 3men kontraceptiku kursa
Papildyta:
QUOTE(Orchidėja @ 2008 04 03, 21:28)
O endometrioze tik laparaskopijos budu nustato? Ar ne? kaip matosi kitaip?  blush2.gif

nezinau ar tik mano atveju taip buvo bet kai kreipiausi i gydytoja del skausmingo PMS-o jinai vos patikrinusi mane nusprende kad yra endo.Be abejo galutine diagnoze tik po laparoskopijos.Bet ir operuojantis gydytojas po apziuros sake kad greiciausiai yra endo.
O gal man tiesiog pasiseke su gydytojais?
Atsakyti
Sveikos mergaites, jungiuosi prie jusu, man rugpjucio menesi buvo atlikta laparaskopija ir nustatyta IV stadija endo, bet visa laime kad kiausintakiai buvo neuzake tai gine sake pat geriausias dalykas is visu blogybiu. Paskyre leistis operaves gydytojas hormonus, susileidau viena karta ir nusprendziau nebesileisti, nes labai daug ginekologu patare nesileisti. Po vienos dozes hormonu, mm susireguliavo tik po triju menesiu. Naturaliai bandem pastot tris menesius, nieko nesigavo ir nusprendem darytis IUI, nes laikas tai bega, o endo atsinaujinimo tikimybe tai didele sad.gif Na ir balandzio 2 diena dare inseminacija, tai dabar laukiu rezultatu, gal nestuke.gif
Atsakyti
Sveika, xtina smile.gif, linkiu tau kuo didžiausios sėkmės, kad šis IUI būtų pavykęs.
Šitam skyrely taip trūksta istorijų su laiminga pabaiga.
O kodėl daug ginekologų atkalbinėjo nuo hormoninių vaistų? Kokie jų argumentai?
Atsakyti
QUOTE(Duska @ 2008 04 04, 07:48)
Sveikos smile.gif Ulla, Pamelo, kaip jauciates po injekciju? Man irgi jau siandien pirmoji doze diferelino laukia... Bijau



na kol kas visai nieko...kelias naktis nebuvo karcio priepoliu...bet niekur jie nedingo naktimis kankina...Bet terapiaute man israse raminaciu vaistuku tai jau taip nebejauciu...Tie vaistai aisku su endo ir karcio pylimais nieko nesusije...Tiesiog del skrandzio skausmu atlikau gastroskopija, ten nieko nerasta...tai nusprendem nervus paramint lotuliukas.gif lotuliukas.gif
uzknisa, kad dar man teplioja. kaip anksciau rasiau, mmm prasidejo lygiai po savaites po vaistu suleidimo...ir dabar vis teplioja. siandien 18 diena po vaistu suleidimo..kol kas tiek 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sesita @ 2008 04 06, 10:35)
Sveika, xtina  smile.gif, linkiu tau kuo didžiausios sėkmės, kad šis IUI būtų pavykęs.
Šitam skyrely taip trūksta istorijų su laiminga pabaiga.
O kodėl daug ginekologų atkalbinėjo nuo hormoninių vaistų? Kokie jų argumentai?


na po antros operacijos, kai nustatyta 3 laipsnio endo, man taip pat siule bandyti naturaliai, kadangi endo geriausiai gydo nestumas ( cia buvo 2 gydyt nuomones)...bet ramiai perskaicius kelius skyrelius SM padariau isvadas, kad daugiau pastojo, kai buvo skyriami klimaksiniai...tai va ir pasilikau prie M nuomones ir klimaksuoju...Ka toliau darysime nezinau...as visu 100 proc noriu IVF..bet dar vyras tam iki galo nepritaria...laiko yra ziuresim kaip nuspresim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 04 06, 12:35)
Sveika, xtina  smile.gif, linkiu tau kuo didžiausios sėkmės, kad šis IUI būtų pavykęs.
Šitam skyrely taip trūksta istorijų su laiminga pabaiga.
O kodėl daug ginekologų atkalbinėjo nuo hormoninių vaistų? Kokie jų argumentai?
Tipo sake, kad dabar nelabai jau naudoja si hormonini gydyma po operaciju, na nebent neplanuoji pastot, o jei planuoji pastot, tai kaip tik nereikia vartot, nes po operacijos paruosta viskas pastojimui, o hormonai tai sukelia laikina klimaksa ir tai reiskia kad puse metu negalesi tikrai pastot, paskui kol dar mm susireguliuos tai laiko nemazai praeis sad.gif sad.gif sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 06, 14:57)
na kol kas visai nieko...kelias naktis nebuvo karcio priepoliu...bet niekur jie nedingo naktimis kankina...Bet terapiaute man israse raminaciu vaistuku tai jau taip nebejauciu...Tie vaistai aisku su endo ir karcio pylimais nieko nesusije...Tiesiog del skrandzio skausmu atlikau gastroskopija, ten nieko nerasta...tai nusprendem nervus paramint lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
uzknisa, kad dar man teplioja. kaip anksciau rasiau, mmm prasidejo lygiai po savaites po vaistu suleidimo...ir dabar vis teplioja. siandien 18 diena po vaistu suleidimo..kol kas tiek 4u.gif
Papildyta:
na po antros operacijos, kai nustatyta 3 laipsnio endo, man taip pat siule bandyti naturaliai, kadangi endo geriausiai gydo nestumas ( cia buvo 2 gydyt nuomones)...bet ramiai perskaicius kelius skyrelius SM padariau isvadas, kad daugiau pastojo, kai buvo skyriami klimaksiniai...tai va ir pasilikau prie M nuomones ir klimaksuoju...Ka toliau darysime nezinau...as visu 100 proc noriu IVF..bet dar vyras tam iki galo nepritaria...laiko yra ziuresim kaip nuspresim lotuliukas.gif


Na tai gal tau nereiks IVF uzteks tik IUI, o gal po klimaksavimo ir naturaliai pastosi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(xtina @ 2008 04 06, 13:40)
Tipo sake, kad dabar nelabai jau naudoja si hormonini gydyma po operaciju, na nebent neplanuoji pastot, o jei planuoji pastot, tai kaip tik nereikia vartot, nes po operacijos paruosta viskas pastojimui, o hormonai tai sukelia laikina klimaksa ir tai reiskia kad puse metu negalesi tikrai pastot, paskui kol dar mm susireguliuos tai laiko nemazai praeis sad.gif sad.gif sad.gif
Papildyta:
Na tai gal tau nereiks IVF uzteks tik IUI, o gal po klimaksavimo ir naturaliai pastosi  nestuke.gif


kazin ar be verta su IUI zaisti 5 jau padaryti + 1 kiausintakis nepratekamas...ir tuolabiau, kad jau bus gautas slopinimas...Mano manymu idelus laikas bandyti IVF...na galiu viena IUI bandyti, dar naturaliai viena...ir ka vel slopinti viska, kad butu IVF daromas..noriu isbandyti paskutini kelia...ir tada jau trauktis kuriam laikui ir iki gyvenimo galo zaisti naturaliai...Siandien mastau taip, kai bus veliau nezinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 06, 13:57)

na po antros operacijos, kai nustatyta 3 laipsnio endo, man taip pat siule bandyti naturaliai, kadangi endo geriausiai gydo nestumas ( cia buvo 2 gydyt nuomones)...bet ramiai perskaicius kelius skyrelius SM padariau isvadas, kad daugiau pastojo, kai buvo skyriami klimaksiniai...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

po 3 stadijos endo man niekas nesiūlė jokių klimaksinių vaistų, pradėjom IUI, pasidariau 4. Šūduva gavos , nors mano kiaušintakiai kaip rėčiai. Gailiuosi, kad nedariau iš karto IVF doh.gif Tos stimuliacijos privedė iki to, kad endo pažengė dar daugiau. Dabar esu visa naujai po eilinės laparoskopijos atremontuota ir džiaugsmingai susileidau Zoladex dozę. Po viso ,,klimakso" lauksiu mm, po to darysiu IVF, net negalvoju žaisti IUI ar kitokių žaidimėlių biggrin.gif Nesąmonė ir tiek. Čia tik mano tokia nuomonė blush2.gif

Duska, aš net nežinau, kaip jaučiuosi mastau.gif Susileidau Zoladex trečią ciklo dieną, Tepraėjo trys dienos nuo vaistų suleidimo g.gif Vien nuo minties, kad endo yra džiovinama man gerai doh.gif Nėra kokių tepliojimų schmoll.gif Sausa kaip Sacharos dykumoje, vat čia vienas iš klimakso požymių lotuliukas.gif

Xtina, lauksim tavo stebuklėlio wub.gif
Atsakyti
Pamelo, o nuo kurios dienos po vaistų suleidimo tave pradėjo kankint karščio bangos g.gif Sakau gal man nebus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 07, 14:52)
Pamelo, o nuo kurios dienos po vaistų suleidimo tave pradėjo kankint karščio bangos  g.gif Sakau gal man nebus  hihihi.gif


po savaites kartu su mmm 4u.gif 4u.gif alia optimizmas pas tave lotuliukas.gif flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 07 balandžio 2008 - 19:57
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 06, 16:19)
kazin ar be verta su IUI zaisti 5 jau padaryti + 1 kiausintakis nepratekamas...ir tuolabiau, kad jau bus gautas slopinimas...Mano manymu idelus laikas bandyti IVF...na galiu viena IUI bandyti, dar naturaliai viena...ir ka vel slopinti viska, kad butu IVF daromas..noriu isbandyti paskutini kelia...ir tada jau trauktis kuriam laikui ir iki gyvenimo galo zaisti naturaliai...Siandien mastau taip, kai bus veliau nezinau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kaip saunu kad pas tave tiek daug optimizmo smile.gif Linkiu tau kuo dideliausios sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xtina @ 2008 04 07, 18:58)
Kaip saunu kad pas tave tiek daug optimizmo smile.gif Linkiu tau kuo dideliausios sekmes smile.gif

pastebejau, kad su metais to optimizmo tik daugiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif niekur nesidesi...Nusprendi ir kovoji lotuliukas.gif
Atsakyti