Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

Dieviskai atrodo thumbup.gif ,as tai negaliu jo kepti, nes kai prisedu...po truputi,,, dar truputi... lotuliukas.gif
Atsakyti
Bandysiu ir aš penktadienį kepti šitą skanėstą wub.gif bus matyt kas gausis scare.gif
Atsakyti
Mano skruzdelynas ax.gif Ačiū visoms už kažkada pasidalintus receptus ir patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 23 kovo 2013 - 01:17
As kai kepiau skruzdelyna, tai taip padejo man makaronu gaminimo masinele, pirma karta su ja taip lengva dirbt buvo, matyt tesla tiko, tai net nepajutau gaminimo sudetingumo smile.gif. Tik kas sudeliot sunkiai sekesi, bet matyt bereikalo stengiausi deliot eglute, ziuriu dauguma paprastai sudedat, tai ir man reikejo taip daryt, nepagalvojau. Gaminau pagal si recepta, tikrai labai skaniai gavosi:
http://www_neringa-b...ruzdelynas.html

Tik pagal si recepta labai daug gaunasi, as net du pasigaminau is sitiek teslos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 25 kovo 2013 - 03:04
user posted image

Na va, aš irgi išbandžiau šitą skanumyną pagal šitą receptą, labai labai patiko ir gavosi tikras gigantas. Tešlą minkė duonkepė, kočiojo makaronų mašinėlė tongue.gif Kitą kartą bandysiu cipsiuko receptą ir kočiosiu dar ploniau- šįkart iki 5 lygio tik kočiojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarūnė: 08 balandžio 2013 - 07:19
pasirodysiu savo ir dukros bendra darba ax.gif dukra minke ir dauze tesla, po to abi kociojom ir pakaitom kepem lapelius rolleyes.gif receptura - kiausiniai ir miltai thumbup.gif
skanumelis neispasakytas wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 08 balandžio 2013 - 20:22
sveikos,pasirodau su savo netradiciniu skruzdelynu,keptu pagal uzsakyma draugei ax.gif
Atsakyti
Kaip kepet sita netradicini grozy(skruzdelyna)?
Atsakyti
QUOTE(agente25 @ 2013 06 13, 15:57)
Kaip kepet sita netradicini grozy(skruzdelyna)?

su speciale formele kepamas
Atsakyti
tai as sita suprantu turiu tokia formele:) Bet pagal koky recepta? Su kokiu sirupu klijuojat?
Atsakyti
QUOTE(agente25 @ 2013 06 14, 09:13)
tai as sita suprantu turiu tokia formele:) Bet pagal koky recepta? Su kokiu sirupu klijuojat?

receptu yra visokiausiu voverusku temoje,taip pat ir sirupo 4u.gif
Atsakyti
Iškepus neįmanoma atsitraukti doh.gif valgai ir valgai be galo....
Jau atrodo nu dar vienas gabaliukas, o poto dar vienas ir taip be galo...
Atsakyti