Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai - 2

QUOTE(katiniuks @ 2009 02 20, 16:27)
nu va ir mano mergina parsinešė vėjaraupius verysad.gif bijau, kad mažosios neužkrėstų, o ir pati nežinau ar persirgus esu.Mama sakė, kad ne, arba jau labai lengva forma, kad nieko nepastebėjo.
Buvom pas gydytoja tai patarė galvytę, veiduką ir kakliuką spirituku silnu patept, o kitur galima ir zelionke.Tai jau ir išmarinau mergina, nors nelabai norėjo.

kad ir kaip bijojau, kad mažosios neužkrėstų, nepavyko, išlindo ir pas mažąją spuogiukai, gydytoja patvirtino, kad vėjaraupiai, ir labai nusistebėjo , kad tokia kleckytė užsikrėtė, jai tik 6 mėnesiukai.
Atsakyti
QUOTE(Kleoja @ 2008 04 11, 09:54)
jei nekarsciuoja galima eiti, bet stengtis eit ten kur nera zmoniu, nes kiti vaikai net pro sali praeidami gali susirgt, suauge irgi, jeri jusu sirgimo 1-5 diena, nors nuo musu meistras vienas uzsikrete gal ir 8-9 diena. tad atsargiai del kitu.

butent mums taip nutiko verysad.gif - uzsikretem lauke pasivaiksciodamos.
Atsakyti
Nesuprantu ar dukryte uzsikrete vejaraupiais ar ne unsure.gif
Vakar atsirado 6 spuogeliai ant veiduko r galvytei,einant miegoti visa isziurinejau daugiau nebuvo,siandien atsirado dar trys ant nugarytes g.gif tie spuogeliai tokie vandeningi,lankom darzeli ir nezinia ar cia tie vejaraupiai ar ne g.gif
Ar gali buti lengva forma vejaraupiu?
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplauke @ 2009 03 11, 12:43)
Nesuprantu ar dukryte uzsikrete vejaraupiais ar ne unsure.gif
Vakar atsirado 6 spuogeliai ant veiduko r galvytei,einant miegoti visa isziurinejau daugiau nebuvo,siandien atsirado dar trys ant nugarytes g.gif tie spuogeliai tokie vandeningi,lankom darzeli ir nezinia ar cia tie vejaraupiai ar ne g.gif
Ar gali buti lengva forma vejaraupiu?

tikrai gali buti vejaraupiai
maniskiui irgi nedaug spuogeliu, sergam jau trecia diena o spuogeliu gal 10 g.gif bet mes pries metus skiepijomes nuo vejaraupiu todel ir sergam labai lengva forma. Gal ir jums pasiseke ir liga labai nekamuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplauke @ 2009 03 11, 13:43)
Nesuprantu ar dukryte uzsikrete vejaraupiais ar ne unsure.gif
Vakar atsirado 6 spuogeliai ant veiduko r galvytei,einant miegoti visa isziurinejau daugiau nebuvo,siandien atsirado dar trys ant nugarytes g.gif tie spuogeliai tokie vandeningi,lankom darzeli ir nezinia ar cia tie vejaraupiai ar ne g.gif
Ar gali buti lengva forma vejaraupiu?

Ilgaplaike tikrai vejarupiai doh.gif Gal tik lengvesnia forma mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(meskiniene @ 2009 03 01, 19:26)
zinot anksciau nebuvo jokiu ACIC tableciu, tepalu, visus tepe zelionke - ir atrodo, kad niekam nepakenke
as mastau, kad man daug geriau buvo mazaja istepti zelionke nei duoti vaistus
juk vaistas viena gydo, o kitam - kenkia
kiekviena turi savo nuomone, bet as uz zelionke, daviau tavegil ketvirti ir nesikase...
sveikit 4u.gif

Pilanai sutinku dėl zelionkes drinks_cheers.gif Mano irgi du vaikai prieš menesi persirgo vejarupais tai tepiau tik zelionke ir nakčiai tavegilio duodavau. Spuogeliai gerai džiuve ir greitai šašiukai pavirsdavo. Būdinčia gydytoja atejus iš karto pasake kad tepkite briliantine žaluma . Mažiukui dar teptadavu Psilo balzamų bet pagrinde tik zelionke.
Linkiu mamytems kantrybes ,žinau kad labai bajauri liga,bet prasirgs vaikučiai ir rami galva mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 11 kovo 2009 - 14:03
Sveikos mielos Mamytės. Turiu problemėlę. Dabar būdama 13metų vėjaraupiais užsikriečiau, mat mažai niekaip nepavykdavo. Tai va, prie reikalo. Ryt draugės gimtadienis, liga į pabaigą, tai mano mamytelis leido pagaliau nusiplauti briliantinę žalumą, bet su kuo ja greičiau nuplaut, nes su vandeniu galiu plaut kiek tik noriu, o tas 'žamulėlis' vis tiek ant veido, akis bado. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabbi0617 @ 2009 03 12, 09:45)
Sveikos mielos Mamytės. Turiu problemėlę. Dabar būdama 13metų vėjaraupiais užsikriečiau, mat mažai niekaip nepavykdavo. Tai va, prie reikalo. Ryt draugės gimtadienis, liga į pabaigą, tai mano mamytelis leido pagaliau nusiplauti briliantinę žalumą, bet su kuo ja greičiau nuplaut, nes su vandeniu galiu plaut kiek tik noriu, o tas 'žamulėlis' vis tiek ant veido, akis bado.  unsure.gif


Bandyk valyti su vata suvilgyta salicilio spiritu mirksiukas.gif
Atsakyti
As bandziau vakar saviske valyti salicilo spiritu, tai tik issiterliojo dar labiau unsure.gif Mes penkta diena namie, nauji spuogeliai nebekyla, pradejau galvoti kaip iki darzelio ejimo panasia i zmogu padaryti (o ne i Sreka), bet kol kas sunkiai sekasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linoo @ 2009 03 12, 15:07)
As bandziau vakar saviske valyti salicilo spiritu, tai tik issiterliojo dar labiau  unsure.gif Mes penkta diena namie, nauji spuogeliai nebekyla, pradejau galvoti kaip iki darzelio ejimo panasia i zmogu padaryti (o ne i Sreka), bet kol kas sunkiai sekasi  verysad.gif


Na mes irgi prasirgom, daug tų spuogelių buvo, tai aš irgi tepiau brilijantinę žalumą, tai nevedu dar į darželį, nes žalias dar labai doh.gif Bandžiau su silicio spiritu, tai kažkiek nusivalo, bet ne per daugiausiai, reik dažniau maudyt matyt g.gif
Atsakyti
Del to maudymo tai as visai pasimetusi - anyta kai suzinojo, kad susirgom vejaraupiais (o pamatem, kad isberta butent pries maudant sekmadieni vakare), tai prisake, kad jokiu budu nemaudyti! doh.gif tai as keturias dienas mazosios ir neprausiau, tipo, kad neisplistu spuogeliai g.gif bet siandien pasiskaiciau, kad mamos prausia... Nieko nebesuprantu, bet nusprendziau, kad siandien jau isprausiu, nes vargse ir prakaitavo nuo temperaturos ir siaip - kiek galima neprausti... unsure.gif
Atsakyti
Bandžiau su spiritu dar blogiau, ko gero teks močiutei skambinti, klausti jos patarimų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linoo @ 2009 03 12, 16:50)
Del to maudymo tai as visai pasimetusi - anyta kai suzinojo, kad susirgom vejaraupiais (o pamatem, kad isberta butent pries maudant sekmadieni vakare), tai prisake, kad jokiu budu nemaudyti!  doh.gif tai as keturias dienas mazosios ir neprausiau, tipo, kad neisplistu spuogeliai  g.gif bet siandien pasiskaiciau, kad mamos prausia... Nieko nebesuprantu, bet nusprendziau, kad siandien jau isprausiu, nes vargse ir prakaitavo nuo temperaturos ir siaip - kiek galima neprausti...  unsure.gif


Aš prausiau,kas antra diena po dušu, vėliau, kai nustojo augti spuogeliai, vonioje, bet įpylus kalio permanganato ax.gif
Atsakyti