Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai - 2

Sveikos,
ir mes kankinames labai su sia bjaurybe. pries 2 svaites susirgo sunus ir as kartu su juo doh.gif . Berniukui palyginus nesunkaiai, temperatura buvo 37 ir tai tik pacioj pradzioj, kol isbere. bere irgi ne daug, daugiau gal pacioj galvytej. tik va prie pat akies iskilo, tai akyte supuliavo unsure.gif . Na o man tai neturiu zodziu, kaip sunkaiai. 3 paras laikesi temperatura beveik 40, paskui isbere, tai visa, nuo galvos iki koju, net akiu vokus, liezuvi, lyt. organus doh.gif , veida labai baisiai isvare.
Na bet mes su suneliu jau beveik sveiki, keli sasiukai tik liko, bet va mazyle jau snd susirgo, nepilanai 3 menesiuku doh.gif , tai dabar taip bijau, kaip jai cia bus.
Mes gydymes silicio spiritu ir Fenistil tepalu, tik labai tokius riebiu, patepiau zelionka. O savo veida, tai su BIOPTRON lempa nusigydziau, kitaip jauciu butu vien randai like.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *murine*: 24 gegužės 2009 - 13:31
mums zelionka sake netept o salicilio tirpalu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpea: 24 gegužės 2009 - 15:49
QUOTE(skorpea @ 2009 05 24, 17:48)
mums zelionka sake netept o salicilio tirpalu 4u.gif

O kaip tavo mazuti, labai isbere? temperaturos yra? O ra maitini pati?
Pas mano mazyte, dar nedaug spuogiuku, bes vis daugeja unsure.gif , ant subiniuko ir kirksniuku yra nemazai. tempos dar nera, gal nepakils tikiuosi.
Atsakyti
mes tai ,kaip ir sakiau Octenisanu ir Octeniseptu issigydem, be jokiu problemu ir labai maloniai
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 05 24, 19:15)
mes tai ,kaip ir sakiau Octenisanu ir Octeniseptu issigydem, be jokiu problemu ir labai maloniai

o vaistinese yra ju pirkt, ar cia tik uzsisakyt galima?
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 05 24, 18:15)
mes tai ,kaip ir sakiau Octenisanu ir Octeniseptu issigydem, be jokiu problemu ir labai maloniai

Gal atstovė būsit kad taip aktyviai siūlot biggrin.gif

Mes su odos tirpalu Menovazinu tepėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*murine* @ 2009 05 24, 18:29)
o vaistinese yra ju pirkt, ar cia tik uzsisakyt galima?

octenisept yra vaistinese, o octenisana as pirkausi firmoj, litrini buteli, nors butu uzteke ir to kur 150 ml smile.gif vaistinese jo nera, bet internetinej parduotuvej galima uzsisakyti hiperfarma.lt
siulau, nes mum labai tiko ir patiko ir nekenciu zelionkos smile.gif
Atsakyti
Mamytes, gal galetumete patarti. Susirgau vejaraupiais, nuvykau i infekcine ligonine, ten man liepe teptis zelionke, israse vaistu. Paklausiau ar neliks randu ant veido , man atsake kad ir nusikalsius(nezinojau kad vejaraupiai ir kelis spuogelius nusikalsiau nuo vedio) tikrai neliks ir tepti tepalo nuo randu nereikia. Jau kelinta diena, mano vedias siaubingas, visas zalias, keletas spuogeliu didesni jau sasejantys, tepu zelionke kaip sake. Bet pasakykit kuo jus tepet ir kas padejo , o gal man ir toliau tepti zelionke, nes jau kaip sakant prideginti sasiukai, traukinys nuvaziavo? Dekoju 4u.gif
Atsakyti
mamytes visada tepkit tik zelionka mum liepe tept spiritu ir gavosi infekcija o gydyt liepe zelionka ir antibijotikias ir se tau doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(plateau @ 2009 05 28, 12:36)
Mamytes, gal galetumete patarti. Susirgau vejaraupiais, nuvykau i infekcine ligonine, ten man liepe teptis zelionke,  israse vaistu. Paklausiau ar neliks randu ant veido , man atsake kad ir nusikalsius(nezinojau kad vejaraupiai ir kelis spuogelius nusikalsiau nuo vedio) tikrai neliks ir tepti tepalo nuo randu nereikia. Jau kelinta diena, mano vedias siaubingas, visas zalias, keletas spuogeliu didesni jau sasejantys, tepu zelionke kaip sake. Bet pasakykit kuo jus tepet ir kas padejo , o gal man ir toliau tepti zelionke, nes jau kaip sakant prideginti sasiukai, traukinys nuvaziavo? Dekoju  4u.gif

Oi, kokia pazystama situacija, labai tave uzjauciu 4u.gif . As pries pora savaiciu persirgau, labai sunkia forma, veidas, galima sakyt, labiausiai nukentejo. Ant veido, peciu buvo patys didziausi spuogai ir nors nei vieno nekrapsciau, praktiskai visi supuliavo, gavosi, kaip komplikacija. Tai man padejo tik tepalas su antibijotikais BENEOCIN, iskart visi graziai gyti pradejo ir jokiu randu neliko. Tiesa, dar su BIOPTRON lempa kaitindavau irgi turbut padejo.
Sekmes gydantis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *murine*: 28 gegužės 2009 - 14:36
QUOTE(*murine* @ 2009 05 28, 15:35)
Oi, kokia pazystama situacija, labai tave uzjauciu 4u.gif . As pries pora savaiciu persirgau, labai sunkia forma, veidas, galima sakyt, labiausiai nukentejo. Ant veido, peciu buvo patys didziausi spuogai ir nors nei vieno nekrapsciau, praktiskai visi supuliavo, gavosi, kaip komplikacija. Tai man padejo tik tepalas su antibijotikais BENEOCIN, iskart visi graziai gyti pradejo ir jokiu randu neliko. Tiesa, dar su BIOPTRON lempa kaitindavau irgi turbut padejo.
Sekmes gydantis 4u.gif

o kiek kartu per diena kaityindavot Bioptron lempa?
Atsakyti
QUOTE(skorpea @ 2009 05 28, 11:41)
mamytes visada tepkit tik zelionka mum liepe tept spiritu ir gavosi infekcija o gydyt liepe zelionka ir antibijotikias ir se tau doh.gif  blink.gif

Neįrodytas zelionkės efektyvumas, deja....
Atsakyti