Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai - 2

QUOTE(Naminė @ 2009 05 21, 14:16)
Mano vaikui nebuvo,jis isvis  labai lengva forma sirgo ,bet kazkada girdejau kad 4 proc suserga antra kart.Gal jum tik raudonuke buvo tada g.gif O del imuniteto tai joks gydytojas nepasakys igis ar neigis,cia organizmo asmeninis reikalas biggrin.gif O siaip tai uzjauciu console.gif ,negerai kad vaikiukai serga,linkiu greiciau pasveikt 4u.gif

Aciu uz linkejimus. 4u.gif
Tada buvo ir vejaraupiai, nes nuo raudoniukes puslelinio berimo nebuna 4u.gif Tik tada daktare nusistebejo, kaip taip kad ir vienu ir kitu virusu apsirgome vienu metu... O dabar stebisi, kaip tai vejaraupiais susirgom vel blink.gif O man jau baisu darosi scare.gif
Atsakyti
Sveiki, vaikutis taip pat parsinešė vėjaraupius iš darželio. Gydytoja išrašė Fenkarol geriamas tabletes, tepamės psilo balzamu. Temperatūros neturėjom visai, kasytis taip pat nesikasė. Šiandien jau penkta diena, naujų spuogelių nesimato, o esami beveik visi pasidengė šašiukais. Maudytis gydytoja leido po kelių dienų nuo spuogelių atsiradimo, sakė jei nėra temperatūros tai nuprausti šiltu vandenuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rykliukė* @ 2009 05 21, 15:52)
Aciu uz linkejimus.  4u.gif
Tada buvo ir vejaraupiai, nes nuo raudoniukes puslelinio berimo nebuna 4u.gif Tik tada daktare nusistebejo, kaip taip kad ir vienu ir kitu virusu apsirgome vienu metu... O dabar stebisi, kaip tai vejaraupiais susirgom vel blink.gif O man jau baisu darosi scare.gif

Gal pirmu atveju dėl vėjaraupių ar raudoniukės suklydo, na būna. Mums vietoje skarlatinos irgi ko tik nepribūrė, bet kai oda nusilupo, tada diagnozavo skarlatiną biggrin.gif Pas mus alergija vaistams pasireiškė būtent tuo pačiu metu, kai vaikas susirgo vėjaraupiais, tuo metu imunitetas pažeidžiamas labai, dar po to lieka kažkoks alerginis fonas.
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2009 05 15, 23:08)
Mamytės, turiu SOS klausimą vėjaraupių tema!
Situacija tokia- 2.5m vyresnėlis parsinešė iš darželio šią ligą.
O namuose vos 11 parų broliukas...
Skaičiau, kad jei mamos prasirgusios, tai kūdikiai turi per mamos pieną gautą atsparumą/iminitetą..
Deja, aš nesirgusi  verysad.gif  Ir nusiteikusi baisiausiam, nes gimdziau su cp, tad organizmas mano visai nusilpęs  verysad.gif
Taigi, noriu paklaust, gal kuri žinot:
1. Ar galėsiu maitint, kai susirgsiu?? Juk inkubacinis ligos periodas ilgas, zarazna galėsiu būt dar ligai nepasirodžius, tad ir nežinosiu, "sugirdžiau" mažėliui bacilą ar ne... Ar teks nutraukti maitinimą ir duoti lėliukui mišinėlį?
2. Kaip tokie mėnesio neturintys mažyliai perneša šią ligą??


Sveikut!!! nepanikuok ir paskambink savo pediatrei, ji turetu tau viska isaiskint. Kai mano vyresnele susirgo, tai maziukas neuzsikrete, nes skaiciau kazkur jog labai retai vaikai iki metu serga vejaropiais, o kad tu nesirgus tai cia nelabai gerai. Sveikit greiciau!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lenusia @ 2009 05 22, 12:35)
Sveikut!!! nepanikuok ir paskambink savo pediatrei, ji turetu tau viska isaiskint. Kai mano vyresnele susirgo, tai maziukas neuzsikrete, nes skaiciau kazkur jog labai retai vaikai iki metu serga vejaropiais, o kad tu nesirgus tai cia nelabai gerai. Sveikit greiciau!!! 4u.gif

Ačiukas 4u.gif
Mūsų pediatrė dabar kaip tik atostogauja... verysad.gif
Vyresnėlis jau perlipo per baisiąją ligos stadiją, o ašesu "palaukime"...
Perskaičiau įvairios info internete, tai susidariau nuomonę, kad ir sirgdama turėčiau maitinti. Kad lėliukui jau geriau MP su zaraza nei mišinėliai...
Tik va, ar turėsiu jėgų maitinti blush2.gif
(nors nusiteikinėju pozityviai- NESUSIRGSIU!!! NĖRA KADA! lotuliukas.gif )
Atsakyti
na, plinta tai jie paprastai, jei yra sergantis ir yra dar nesirges, tai yra ir sansu, kad apkres...
noreciau patarti pasinaudoti nauju kompleksiuku nuo vejaraupiu-
octenisan losjonas prausimui- nuima niezuliuka ir veikia antiseptiskai (cia labiau pirmom dienom, kai niezti daugiau) ir octenisept ant spuogiuku (briliantine nieko neveikia, ji tik atzymejimui, kuris nieko neduoda, kas is to, kad pazymeta?) taip greiciau svaiks ir randeliu nebus.
Atsakyti
gali buti sirgimas antra karta, labai retai bet buna, nes arba pirmas virusas sukeles vejaraupius bovo koks netipinis, arba antras, kad nesuveike imunine sistema.
arba galejo buti, kad imunitetas dar nebuvo susiformaves, ra tada tiesiog kaip is naujo, tik turejo buti daug lengvesne liga, nei pirma karta
ne taip?
Atsakyti
Sveikutes,pries pora savaiciu susirgo didziojo dukra vejaraupiais,parejo is darzelio su didziausiais spuogais.O dabar apsikrete ir mazyle.Ji sunkiau serga negu vyresnioji,jai ne tmperaturos nebuvo,ir galvos nebere.O mazyle turi ir temperaturos ir galvyte ir veiduka labai stipriai beria,kuneli ne tiek daug.Kad tik greiciau pasveiktu,siandien jau 4para.
Atsakyti
mano 3 menesiu ka tik susirgo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
tai nusipirkit sita losjona Octenisan, labai gerai tinka
ir nereikes zelionka tepliot vaikucio
http://www.hiperfarm...dezinfektantai/

tik turbut per iseigines jie nespes atvezti...
tada tiesiog Octenisept galima purksti spuogiukus, pamatysit, kad vaikiukui labiau patiks
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2009 05 22, 14:38)
Sveikutes,pries pora savaiciu susirgo didziojo dukra vejaraupiais,parejo is darzelio su didziausiais spuogais.O dabar apsikrete ir mazyle.Ji sunkiau serga negu vyresnioji,jai ne tmperaturos nebuvo,ir galvos nebere.O mazyle turi ir temperaturos ir galvyte ir veiduka labai stipriai beria,kuneli ne tiek daug.Kad tik greiciau pasveiktu,siandien jau 4para.

Vėjaraupių būna ir galvoje nors vienas bet būna. Sėkmės jums 4u.gif Mes jau beveik pasveikom.

QUOTE(skorpea @ 2009 05 22, 18:28)
mano 3 menesiu ka tik susirgo doh.gif  verysad.gif

o kažkas sakė kad vaikai iki metų neserga.....
Atsakyti
Siandien jau 5diena,o temperatura laikosi jau antra para 38 kartais net 39,niekaip numusti neina,atrodo jau vaistus suduodi,turetu nukristi,bet... nukrenta trumpam ir vel sukyla,o galvytej turbut sveikos vietos nebera,vieni puskai.Greiciau mazike pasveiktu
Atsakyti