Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Na, mamytės, neištverusi MB spaudimo užrašiau mudu abu į Simoną, pas Marių ir pas Gintą (save kiek supratau pas Marių). kitą Ketvirtadienį tik eisiu, būčiau ėjusi rytoj, bet kadangi derinau, akd vaikinui tiktų, teks palaukti. Nagi, gal aks turite atsiliepimų apie juos? nes internete jų puslapyje prie kolektyvo jų net nėra g.gif gal kas kirpotės/dažėtės pas Marių iš Simonos? kokie įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(maprigo @ 2008 05 22, 13:14)
Na, mamytės, neištverusi MB spaudimo užrašiau mudu abu į Simoną, pas Marių ir pas Gintą (save kiek supratau pas Marių). kitą Ketvirtadienį tik eisiu, būčiau ėjusi rytoj, bet kadangi derinau, akd vaikinui tiktų, teks palaukti. Nagi, gal aks turite atsiliepimų apie juos? nes internete jų puslapyje prie kolektyvo jų net nėra  g.gif  gal kas kirpotės/dažėtės pas Marių iš Simonos? kokie įspūdžiai?

as kirpausi ir daziausi pas Mariu, tai seip kirpejas man pasirode visai fainas, bet sukuosena man nelabai patiko blush2.gif na gal butu labiau patike, jei buciau konkreciai zinojus ko noriu, bet dabar nuejau, kad pakarpytu plaukus taip, kad galetu jie graziai augti, nes auginu.. tai man sakyciau nemazai iskarpe plaukus, o pries tai pas mane buvo beveik visi vienodo ilgio.. lengvam soke buvau lotuliukas.gif na leidau iskarpyt, bet nemaniau kad tiek daug iskarpys.. doh.gif uz poros savaiciu eisiu as vel pas ji, tai si kart jau konkreciai pasakysiu ko man reikia, kad nebutu nesusipratimu.. tada kai kirpausi, tai ir daze man dar plaukus.. nudaze tai labai gerai, ir taip rupestingai daze..
kai apsikirpsi lauksiu tavo atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
Buvau ir as nuejusi pas taip cia giriama Rimdziu tai ka galiu pasakyti o tai kad man teko pralaukti net pusantros valandos kol jis teiksis prie manes prieiti.O as kadagi tik ka gryzau pas tevus i Lietuva tai turiu labai daug visokiu reikalu ir laikas man tai pinigai.O kai mano brangu laika svaisto gana brangi kirpykla tai mane tikrai jau pyktis ima.Pavyzdziui kai einu dazytis pas Loreta is Fabijoniskiu tai iskarto zinau kad liuksisko aptarnavimo uz maza kaina neverta is tos kirpyklos tiketis,bet atsiprasau kai einu i kirpykla kur vien tik uz plauku pakirpima tenka sumoketi 100 litu tai tikrai galiu pasakyti kad tikejausi geresnio aptarnavimo.Man net per tos pusantros valandos niekas net kavos nepasiule kas mane labai nustebino.Ir net neatsiprase manes nei Rimdzius nei administratore kad man teko tiek laiko pralaukti.Ir nors buvau nutarusi pas Rimdziu ir kirptis ir dazytis plaukis bet tiek pralaukus tai del laiko nutariau pas ji nedazyti plauku o geriau nuriti pas sena savo kirpeja Loreta,kuri visada man nudazo plaukus taip kaip as noriu.Taip as sutinku kad ji dirba paprastoje kirpykloje bet ir kaina atiktinkama.Kai pas Loreta uz savo ilgu plauku dazyma palieku 45-65 litus tai Pas Rimdziu mano plaukus nusidazyti kainuotu nuo 300 litu.Man pats gerbiamas Rimdzius sake.Ka dar galiu pasakyti kad niekada gyvenime man neteko pralaukti pusantros valandos kirpykloje kol prie manes prieis meistras.Toks grozio salono poziuris man labai nepatiko.Ir nors Rimdzius mane apkirpo gana neblogai,bet nezinau ar eiciau i ta salona vel.Su tokiu atsainiu poziuriu i klienta tai tas salonas gali prarasti gana daug klientu.Nezinau gal man tik taip nepasieke,gal kitoms merginoms nuskilo geriau,bet kai pas ji buvau uzsirasiusi pries metus tai man paskambino administratore pries kokia valanda ir pasake kad gerbiamasis Kestutis Rimdzius negales manes priiimti nes jam sokio repeticijos.O kadangi jau turejau isvykti is Lietuvos tai tada taip pas ji nepapuoliau.Dabar irgi paprasiau kad mano drauge mane uzrasytu pries 3 menesiu ir va kas gavosi,teko betikslo prasedeti 1val ir 30 minuciu.Tik pries diena buvau sugryzusi i Japonijos,kur vyrauja mandagumas ir punktualumas.Pavyzdziui jei tu su kuo susitarei tam tikra valanda ir jei tas zmogus veluoja nors 5 minutes gali drasiai apsisukti ir eiti.O cia Lietuvoje susiduriau su tokiu zmogaus laiko nevertinimu ir negerbimu kad man pasidare baisu del musu Lietuvos.Jei nebuciau tokia pavargusi tai tikrai buciau toki vaju pakelusi kad mane butu apkirpe net nemokamai.Bet buvau per daug pavargusi kad dar su kazkuo bartis ir aiskintis.Tiesa ka man dar labai nepatiko kai man asistente plove galva tai net nepaklause ar as noriu kad man detu kokia kauke ar ne o ji sako Rimdiziu:
-Oi as kauke uzdejau.Tai Rimdzius sako tai nieko tokio.Tiesa pasakius as net nepajutai kad man ta kauke uzdejo nes pajutai tik tai kad 2 kartus mane ismuilavo ir iskarto isplove plaukus.Poto kai palieciau plaukus tai jie buvo daug siurkstesni nei po mano naudojamu Japonisku sampunu.Tiesa as net nesupratau kam man ta galva reikejo plauti nes pries ateidama i salona as buvau isiplovusi ir uzsidejusu kauke plaukams.Na tai toks mano susipazinimas us cia visu labai gerbiamu ir garbinamu Rimdziumi.
Prasau nesupykti visu Rimdzius gerbeju,nieko nenorejau izeisti tik norejau pasidalinti savo patirtimi ir ispudziais 4u.gif
Atsakyti
As pas Rimdziu nesikerpu ir nemanau, kad kada kirpsiuosi, nes netikiu jo stebuklingais gabumais, o matau tik tobulai isvystyta piara, taciau pasisakusios merginos postas tai truputi prajuokino..
Mieloji, 3 kartus (berods) pakartojot kad lauket net pusantros valandos. O ka tuo metu veike pats Rimdzius? kirpo kita zmogu ar siaip varlinejo? Ir sakykit, o Jus liezuvio neturit ar principai neleidziau prieiti prie administratores ir pasakyti, kad esat uzsirasius tai ir tai valandai ir kada Rimdzius teiksis Jus priimti?
Neisivaizduoju atejimo i salona be jokio bendravimo.. As ateinu, pasisveikinu, pasakau kas esu, pas ka uzsirasiusi ir kelintai valandai.. Kalbet gi moku smile.gif
FIgaro - kirpyklu tinklas ir kainos pas meistrus svyruoja, o kainos pas Rimdziu tokios, tik del to, kad jis RIMDZIUS, o ne del to, kad butu super duper grozio salonas, kur klientas yra karalius 4u.gif
Tai tiek.
nieko blogo nenorejau pasakyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 22 gegužės 2008 - 19:36
QUOTE(alexxandra @ 2008 05 22, 20:33)
As pas Rimdziu nesikerpu ir nemanau, kad kada kirpsiuosi, nes netikiu jo stebuklingais gabumais, o matau tik tobulai isvystyta piara, taciau pasisakusios merginos postas tai truputi prajuokino..
Mieloji, 3 kartus (berods) pakartojot kad lauket net pusantros valandos. O ka tuo metu veike pats Rimdzius? kirpo kita zmogu ar siaip varlinejo? Ir sakykit, o Jus liezuvio neturit ar principai neleidziau prieiti prie administratores ir pasakyti, kad esat uzsirasius tai ir tai valandai ir kada Rimdzius teiksis Jus priimti?
Neisivaizduoju atejimo i salona be jokio bendravimo.. As ateinu, pasisveikinu, pasakau kas esu, pas ka uzsirasiusi ir kelintai valandai.. Kalbet gi  moku smile.gif
FIgaro - kirpyklu tinklas ir kainos pas meistrus svyruoja, o kainos pas Rimdziu tokios, tik del to, kad jis RIMDZIUS, o ne del to, kad butu super duper grozio salonas, kur klientas yra karalius  4u.gif
Tai tiek.
nieko blogo nenorejau pasakyti

Kalbeti as moku ir gana neblogai,net 8 kalbomis.Taigi as atejusi ir pasisveikinusi is karto administratorei ir pasakiau kelintai valadai esu uzsirasiusi,tai ji man pasake kad as atsisesciau ir truputi palaukciau.Bet tikrai, net nepagalvojau kad tas truputis tiek uztruks.Rimdzius pries mane buvo uzsiemes 2 moteriskemis ir dar vis lakste ir snekejo telefonu.O nekeliau veju nes buvau beprotiskai pavargusi nuo skrydzio is Tokyo kuris uztruko beveik para,tad tikrai neturejau energijos bartis ir gadinti sau ir kitiems nervu.Nezinau gal jums ir nebuna, bet man kartais nuo beprotisko nuovargio nesinori daug bendrauti o juo labiau bartis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelita: 22 gegužės 2008 - 23:51
[quote=Angelita,2008 05 22, 20:02]
Buvau ir as nuejusi pas taip cia giriama Rimdziu tai ka galiu pasakyti o tai kad man teko pralaukti net pusantros valandos kol jis teiksis prie manes prieiti.O as kadagi tik ka gryzau pas tevus i Lietuva tai turiu labai daug visokiu reikalu ir laikas man tai pinigai.O kai mano brangu laika svaisto gana brangi kirpykla tai mane tikrai jau pyktis ima.


Man lygiai tas pats buvo... atejau pagal uzrasyma, o pralaukiau valanda.. taip pat niekas neatsiprase. Be to plaukus daze jo asistente, o jis tik nukirpo, kur kirpimas uztruko vos 5 min. Nusivyliau ir svara "prabangiam" salone... pilna prikritusiu plauku, net ant zurnalinio stalliuko ju buvo... Buvau pas Rimdziu pora kartu, esu uzsirasius ir treciam, bet TIKRAI nebeisiu, ieskosiu kito kirpejo...
P.S. jei yra pageidaujanciu, galiu perleisti savo laika (birzelio 5d.)
Atsakyti
QUOTE(Angelita @ 2008 05 23, 00:48)
Kalbeti as moku ir gana neblogai,net 8 kalbomis.Taigi as atejusi ir pasisveikinusi is karto administratorei ir pasakiau kelintai valadai esu uzsirasiusi,tai ji man pasake kad as atsisesciau ir truputi palaukciau.Bet tikrai, net nepagalvojau kad tas truputis tiek uztruks.Rimdzius pries mane buvo uzsiemes 2 moteriskemis ir dar vis lakste ir snekejo telefonu.O nekeliau veju nes buvau beprotiskai pavargusi nuo skrydzio is Tokyo kuris uztruko beveik para,tad tikrai neturejau energijos bartis ir gadinti sau ir kitiems nervu.Nezinau gal jums ir nebuna, bet man kartais nuo beprotisko nuovargio nesinori daug bendrauti o juo labiau bartis.



Šiaip aišku nekas kai reikia tiek laukti, t.y. nesuprantama, bet dėl galvos plovimo: natūralu,kad prieš kerpant stilistas plauna galvą - jie juk visada (pas kiek kirpėjų esu buvus, o buvau tikrai pakanamai hihihi.gif ) kerpa šlapius plaukus. Nesupratau ir to rūpesčio dėl kaukės... Kodėl turėtų atsiklausti, ar ją tepti???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2008 05 23, 10:29)
Šiaip aišku nekas kai reikia tiek laukti, t.y. nesuprantama, bet dėl galvos plovimo: natūralu,kad prieš kerpant stilistas plauna galvą - jie juk visada (pas kiek kirpėjų esu buvus, o buvau tikrai pakanamai  hihihi.gif ) kerpa šlapius plaukus. Nesupratau ir to rūpesčio dėl kaukės... Kodėl turėtų atsiklausti, ar ją tepti????  blink.gif

Ne visi plauna.Jei galva būna švari,tai klausia ar reikia plaut,ar ne.Aš einu su išplauta galva,taip sutaupau pinigėlių smile.gif ,nes už plovimą juk reikia mokėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 23, 10:34)
Ne visi plauna.Jei galva būna švari,tai klausia ar reikia plaut,ar ne.Aš einu su išplauta galva,taip sutaupau pinigėlių smile.gif ,nes už plovimą juk reikia mokėt doh.gif

Taip, tai kainuoja, bet koks malonumas, kaukės gal kelios, galvos masažas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 23, 10:34)
Ne visi plauna.Jei galva būna švari,tai klausia ar reikia plaut,ar ne.Aš einu su išplauta galva,taip sutaupau pinigėlių smile.gif ,nes už plovimą juk reikia mokėt doh.gif


Nu nežinau, abejoju ar pas mano kirpėją (ir pas kitus, kur buvau) atskirai įskaičiuotas mokestis už galvos plovimą schmoll.gif Aš pati ją plaunu kasdien, tačiau kirpykloj man ją plauna kaip sakiau ne dėl švaros - dėl to,kad šlapią plauką jiems (tiems kirpėjams pas ką lankiaus ir lankaus) patogiau kirpti ir formuoti šukuoseną mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 23 gegužės 2008 - 10:02
QUOTE(Palomina @ 2008 05 22, 19:18)
as kirpausi ir daziausi pas Mariu, tai seip kirpejas man pasirode visai fainas, bet sukuosena man nelabai patiko  blush2.gif  na gal butu labiau patike, jei buciau konkreciai zinojus ko noriu, bet dabar nuejau, kad pakarpytu plaukus taip, kad galetu jie graziai augti, nes auginu.. tai man sakyciau nemazai iskarpe plaukus, o pries tai pas mane buvo beveik visi vienodo ilgio.. lengvam soke buvau  lotuliukas.gif  na leidau iskarpyt, bet nemaniau kad tiek daug iskarpys..  doh.gif uz poros savaiciu eisiu as vel pas ji, tai si kart jau konkreciai pasakysiu ko man reikia, kad nebutu nesusipratimu.. tada kai kirpausi, tai ir daze man dar plaukus.. nudaze tai labai gerai, ir taip rupestingai daze..
kai apsikirpsi lauksiu tavo atsiliepimu  ax.gif


būtinai parašysiu kaip ten man sutvarkys tą mano galvelę rolleyes.gif o dar norėjau paklausti, ar daug mokėjai už kirpimą ir dažymą? ir ar viena spalva dažeisi ar sruogelėmis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2008 05 23, 10:29)
Šiaip aišku nekas kai reikia tiek laukti, t.y. nesuprantama, bet dėl galvos plovimo: natūralu,kad prieš kerpant stilistas plauna galvą - jie juk visada (pas kiek kirpėjų esu buvus, o buvau tikrai pakanamai  hihihi.gif ) kerpa šlapius plaukus. Nesupratau ir to rūpesčio dėl kaukės... Kodėl turėtų atsiklausti, ar ją tepti????  blink.gif

Na kituose salonuose tai paklauisa ar reikes plauti galva,nes kam plauti i dien 2 kartus.O del kaukes tai jau rasiau kad buvau pati uzsidejusi ta pacia diena labai gera kauke is Japonijos.Tai galiu pasakyti kad po Figaro salono kauke tai mano plauku bukle ne tik kad nepagarejo ,bet plaukai dar ir pasiurkstejo nors atejau su minkstuciais plaukais.Ir dar kai kauke uzdeda tai as tikiuosi kad nors su ja pabusiu pora ar keleta minuciu, o neiskarto man ja nuplaus,kad as net nepagalvojau kad cia man ta kauke buvo uzdeja.Kai ta asistente Rimdziui pasake kad ''oh as kauke uzdejau'' tai tiesa pasakius pagalvojau, kad cia snekama ne apie mane o apie ta moteriske, kurai tuo metu gerbiamasis rimdzius tvarke.Tik kai man teko susimoketi as tik tada supratau, kad man buvo kauke uzdeja,kurios kaip jau minejau as net nepajutau.Jei ta asistente apsizioplino tai man tos kaukes neturejo priskaiciuoti.Na tai mano asmeniska nuomene.Nes Japonijeje tai tikrai tokiu fokusu niekas nekrecia.O jei taip apsizioplintu tai tos kauke tikria nepriskaiciuotu ir dar uz toki ilga laukima tikrai apkirptu ir sutvarkytu nemokamai ir dar 100 kartu atsiprasytu ir nusilenktu.Tai va,supratau kad Lietuvai dar iki Japonijos augti ir augti.Jei grysiu gyventi i Lietuva tai pati atidarysiu grozio salona ir pas mene klientai bus vertinami ir gerbiami.Ir tokiui fokusu kaip tame salone Figaro tikrai nebus.
Gal kam nor ir nepatiks mano cia isakyta nuomone,bet tikrai nieko nenorejau izeisti.O jei kas nors pagalvos kad as cia tokia nepatenkinta del pinigu tai tikrai ne nes esu ne vien karta uz kirpima sumokejusi ir 200 litu o jei dazydavau plaukus tai tekdavo pakloti ir 500 litu.Daugiausia kiek esu palikusi kirpykloje Lietuvoje tai 850 litu uz viena vizita.Tiesa tada ne tik kava vaisino bet ir sampanu.Taigi as nepatenkinta ne del sumoketu pinigu,bet del prasto aptarnavimo ir visisko kliento negerbimo ir nevertinimo.Labai tikiuosi kad kitoms labiau pasiseke.Tiesa kirpimas Rimdziaus man visai patiko,bet as jam pati smulkai paaskinau ko noriu, tai jis beveik atitaike mano pageidavimus.Kaip meistras tai jis gana neblogas,bet stebuklu nedaro,ko as ir nesitikiu is kirpejo.Tai va tokia mano nuomone.
Atsakyti