Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

ka randu tuo dalinuosi smile.gif mirksiukas.gif
http://www.kosmedija...tai/nuclea.html
Atsakyti
QUOTE(kristina15 @ 2008 08 29, 13:36)
ka randu tuo dalinuosi      smile.gif        mirksiukas.gif   
  http://www.kosmedija...tai/nuclea.html


friends.gif smagu.
Atsakyti
QUOTE(zylute75 @ 2008 08 10, 17:44)
Sveikos kaip noreciau vasara pailsint veida nuo pudru, bet juk negalim.Bandau kartais iseit i gatve neuzsimaskavus, patikekit kokie zvilgsniai, o viena pazystama tai is vis paklause ar kavos geriau, kad taip issiterliojus,baisu, nes man ant veido demes.Dabar kai su zmonem sneku tai bijau akis pakelt, taip atrodo kad manes nemato  blush2.gif
    Pradejau Vitix tabletes gert ir norejau Viticolor uzsisakyt vaistinej, bet sake,kad neveza tiekejai,is kur jus gaunate Viticolor

Nustok kompleksuotis mirksiukas.gif As labai ilgai kompleksavau, bet draugu ir artimuju pagalba jau "uzaugau" ir nebeimu i galva zvilgsniu ar repliku nono.gif jei zmogus, su kuriuo bendrauju, normaliai paklausia kas tau paaiskinu, o visokiems replikuotojams atsakau "geriau demes ant kuno, negu sieloje". tongue.gif Nebemaskuoju, nors isbandziau visko lb. daug, susitaikiau su liga ir dziaugiuosi, kad ji tik tokia, o ne kokia onkologine thumbup.gif
Atsakyti
Kur jau cia nekompleksuosi, kai puse sako, kad pasideginus ir nesiprausus vaikstau arba lupuosi kiaurus metus, o kiti paziuri, kad murzina ir nieko nesako blink.gif
O siaip tai cia tu zmoniu supratimo, tolerancijos, issiauklejimo ir issilavinimo problema. cool.gif
Atsakyti
Aš tai stengiuosi nesideginti. Kam tą stresą kelti sau...Vistiek gražiau tai tikrai nė viena neatrodom įdegusios, bet su dar labiau išryškėjusiomis dėmėmis.
Atsakyti
bet nuo saules nepasislepsi , neisi vasara prisirengusi kaip ziema biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(kristina15 @ 2008 09 10, 19:59)
bet nuo saules nepasislepsi , neisi vasara prisirengusi kaip ziema    biggrin.gif  .


Yra didelis skirtumas kai deginiesi ir kai truputį įdegi eidamas mieste ar dar kur. Be to yra toks dalykas kaip priemoės nuo saulės su SPF 50.
Atsakyti
Ko gero diskusija dėl deginimosi yra beprasmė doh.gif vienos turim tvirtesnį charakterį ir nebijom žmonių žvilgsnių, kitoms atrodo, kad visi tik jų dėmes ir temato g.gif Be to, jei turi vos kelias dėmeles, aišku, drąsiai čia forume gali sakyti, o man dzin ir kitoms piršti savo nuomonę, atseit deginkitės ir neimkit į galvą... Bet va, jei tų dėmių daugiau...
irgi degintis, ir neimt į galvą? Ne visos esam vienodos, neverta pradėt tokių diskusijų, iš kurių tik piktumai kyla smile.gif 4u.gif

Ar kuri nors jau bandėt tą Nuclea atstatomąjį kremą?http://www.kosmedija.lt/lt/partneriams/produktai/gernetic/veidui_odos_antidehidratantai/nuclea.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odeta-@: 12 rugsėjo 2008 - 15:24
QUOTE(Odeta-@ @ 2008 09 12, 16:21)
Ko gero diskusija dėl deginimosi yra beprasmė  doh.gif vienos turim tvirtesnį charakterį ir nebijom žmonių žvilgsnių, kitoms atrodo, kad visi tik jų dėmes ir temato  g.gif Be to, jei turi vos kelias dėmeles, aišku, drąsiai čia forume gali sakyti, o man dzin ir kitoms piršti savo nuomonę, atseit deginkitės ir neimkit į galvą... Bet va, jei tų dėmių daugiau...
irgi degintis, ir neimt į galvą? Ne visos esam vienodos, neverta pradėt tokių diskusijų, iš kurių tik piktumai kyla smile.gif  4u.gif

Ar kuri nors jau bandėt tą Nuclea atstatomąjį kremą?http://www.kosmedija.lt/lt/partneriams/produktai/gernetic/veidui_odos_antidehidratantai/nuclea.html


Sutinku, kad diskusija beviltiška dėl deginimosi. Bet pas mane tų dėmelių matomose vietose yra maždaug 2-3 cm. ant alkūnių ir plaštakos. Tai palyginus- labai nedaug.Bet man net nėra noro degintis, nes neestetiškai atrodo kai jos išryškėja. Ir dar laikausi tokios nuomonės, kad jei gali daryti, kad nesimatytu, tai kodėl nedaryti. Būnu ir prie ežerų ir prie jūros, bet nesideginu. Prie ežero einu į pavėsį, po medžiu. Prie jūros nevažiuoju per didžiuosius karščius ir einu vakarop, kai saulės nėra tokios kaitrios. Visai dėl to neliūdžiu ir man tai nepatogumo nesukelia. Čia panašiai gaunasi, kai storos moterys dėvi trumpus sijonus. Visi žiūri į jas ir galvoja, fui kaip neestetiška. O jos galvoja, ai, man dzin ką jie mano...
Nekalbu apie tai, kad reikia neiti iš namų , bet manau, kad reiktų kartais pasižiūrėti į situaciją, o ne tik į savo norus.
Aš nepiktai, tik išsakau savo nuomonę ir patirtį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cic @ 2008 09 10, 13:13)
Kur jau cia nekompleksuosi, kai puse sako, kad pasideginus ir nesiprausus vaikstau arba lupuosi kiaurus metus, o kiti paziuri, kad murzina ir nieko nesako  blink.gif
O siaip tai cia tu zmoniu supratimo, tolerancijos, issiauklejimo ir issilavinimo problema.  cool.gif


zmones nezino, nesupranta, tai ir ziuri, jiems idomu, savaip isivaizduoja. as irgi uz tai, kad nera ko demostruotis. o klausimai tikrai nera labai malonus.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 09 12, 17:56)
Bet man net nėra noro degintis, nes neestetiškai atrodo kai jos išryškėja.

Atsiprašau, kad įkišiu savo trigrašį (mano sūnus turi šitą bėdą) - nieko neestetiško aš nematau. Galbūt neįprastai, keistai g.gif , neestetiškai atrodo pleiskanota, paraudusi, pūliuojanti oda (ir tai žmogus gyvas į žemę nesulįsi). Jei žmogus sugeba atlaikyti smalsius žvilgsnius, tikrai neturėtų savęs apriboti dėl dėmių.
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 09 12, 21:03)
Atsiprašau, kad įkišiu savo trigrašį (mano sūnus turi šitą bėdą) - nieko neestetiško aš nematau. Galbūt neįprastai, keistai g.gif , neestetiškai atrodo pleiskanota, paraudusi, pūliuojanti oda (ir tai žmogus gyvas į žemę nesulįsi). Jei žmogus sugeba atlaikyti smalsius žvilgsnius, tikrai neturėtų savęs apriboti dėl dėmių.


O aš matau. Kai stengiamasi degintis ir nueini dėmėm-man tai ne tik, kad neestetiška,bet dar ir kvaila atrodo. Apie tai daugiau nediskutuosiu.Savo nuomonę pasakiau.
Atsakyti