Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

gal zinot kur Kaune galima nusipirkt Viticolor? arba gal galima nueit i bet kokia vaistine ir paprasyt, kad atveztu? g.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu papasakoti apie pastaraji mano eksperimenta. As laikausi nuomones, kad vitiligo - tai susikaupusiu oksidantu organizme pasekme. Todel nusipirkau specialiu vitaminu - anti-oksidantu. Baigiau suvartoti viena pakuote ir pastebejau, kad mano demes tamseja - t.y. nebera vienalytes, atsiranda visokiu taskiuku. Be to tepliojuosi VITISKIN. Nezinau, ar tai koks laikinas pagerejimas, bet tesiu toki "gydyma" toliau ir ziuresiu, kas bus toliau. 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif senokai bebuvau čia ant veido nesimato dėmių o rankos, kojos margos doh.gif

QUOTE(Darida27 @ 2009 03 03, 10:22)
Sveikos, noriu papasakoti apie pastaraji mano eksperimenta. As laikausi nuomones, kad vitiligo - tai susikaupusiu oksidantu organizme pasekme. Todel nusipirkau specialiu vitaminu - anti-oksidantu. Baigiau suvartoti viena pakuote ir pastebejau, kad mano demes tamseja - t.y. nebera vienalytes, atsiranda visokiu taskiuku. Be to tepliojuosi VITISKIN. Nezinau, ar tai koks laikinas pagerejimas, bet tesiu toki "gydyma" toliau ir ziuresiu, kas bus toliau. 4u.gif



Kokius vitaminus geriat, bandyt ir vėl kažką, kai pagalvoju vasara ant nosies o norisi suknelę, sijoną mautis o vaizdelis nekoks doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Neprisimenu dabar vitaminu pavadinimo, bet nieko ypatingo. Tiesiog vaistinej pasiteirauti, kad butu daug vitamino A,E, C.
Atsakyti
Sveikutes, itariu ir as prisijungsiu prie jusu 4u.gif . Jau kokie 10 metu kaip turiu dvi baltas demeles ant nugaros, ejau ir pas dermatologus, viena sake, kad cia ale velnio apgamai liaudiskai vadinasi ir jie neaisku nuo ko ir sveikatai nepavojingi. Tai nelabai ir kreipiau demesi i tai, jei reikdavo- pudra uzsitepdavau kad nesimatytu. Bet siandien dariausi masaza ir masaziste pamate kad man jau nebe dvi demeles, o dar atsiradusios 5, bet dar labai mazos blink.gif blink.gif blink.gif !!!!! man baisu, o as ir streso darbe turejau per paskutinius metus nezmoniskai, verkdavau, sirdis streikavo... verysad.gif zodziu sujojau sveikata savo cray.gif cray.gif cry.gif cry.gif
Rytoj einu pas seimos daktara, prasysiu siuntimo pas dermatologa vel huh.gif
Atsakyti
Skaičiau, kad sergantiems baltme reikia salieru daugiau valgyt bei ju sulciu gert. Kazin gal imanoma ir koki tepaliuka pasigaminti. Siaip salieras yra kaip vaistas, labai sveika prieskonine darzove, del savo savybiu stiprinanti imuniteta.
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2009 03 03, 11:22)
Sveikos, noriu papasakoti apie pastaraji mano eksperimenta. As laikausi nuomones, kad vitiligo - tai susikaupusiu oksidantu organizme pasekme. Todel nusipirkau specialiu vitaminu - anti-oksidantu. Baigiau suvartoti viena pakuote ir pastebejau, kad mano demes tamseja - t.y. nebera vienalytes, atsiranda visokiu taskiuku. Be to tepliojuosi VITISKIN. Nezinau, ar tai koks laikinas pagerejimas, bet tesiu toki "gydyma" toliau ir ziuresiu, kas bus toliau. 4u.gif

As tau pritariu del organizmo uzterstumo, viename rusu tinklapyje skaiciau, kad pries pradedant vartoti bet kokius vaistus nuo beltmes rekomanduojamas zarnyno ir kepenu valymas, pateikiami ir receptai kaip tai daryti ax.gif Beja, o kaip tie vaistukai VITILEM tau? 4u.gif
Atsakyti
VITILEM jokiu apciuopiamu rezultatu nedave, netgi nauju demiu atsirado vartojimo metu.BET is tiesu labai sustiprejo imunitetas - kai visi kolegos darbe nuo gripo iskrito, man nieko:)
Atsakyti
Na tai ir nezinau ka daryt, buvau ir as lb susigundzius Vitilem parsisiust g.gif Daug skaiciau apie juos, parasyta graziai ir atrodo veiksmingai biggrin.gif , bet eilinini karta turbut reiks nusivilt doh.gif Beja lemna, is kurios pagaminti vaistai, yra maurė, pludeniu seimos augalas, Lietuvoje neaugantis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif As savo baltme lupu kampuose ir ant plastakos issigydziau per 3 men., po to vartojau profilaktiskai kol pabaigiau dezute (tai buvo kazkokie vitaminai ir pigus tepaliukas, kuris poveiki duodavo tik reaguodamas su saule) Aisku, ne pati gydyma sugalvojau, o dermatologe is Birzu. Man ja daugelis rekomendavo, nes Panev.. nieko gero nera. Kazkur gal dar uzsilike receptai, reiks paieskoti. Pamenu, reikejo naudoti krema veidui kuris neturetu rugsciu, nevalgyti rugsciu vaisiu, stengtis nedirginti su dantu pasta(lupu kampuciu).
Atsakyti
Labutis 4u.gif

QUOTE(beuodege @ 2009 03 19, 01:33)
Sveikutes smile.gif  As savo baltme lupu kampuose ir ant plastakos issigydziau per 3 men., po to vartojau profilaktiskai kol pabaigiau dezute (tai buvo kazkokie vitaminai ir pigus tepaliukas, kuris poveiki duodavo tik reaguodamas su saule)  Aisku, ne pati gydyma sugalvojau, o dermatologe is Birzu. Man ja daugelis rekomendavo, nes Panev.. nieko gero nera. Kazkur gal dar uzsilike receptai, reiks  paieskoti. Pamenu, reikejo naudoti krema veidui kuris neturetu rugsciu, nevalgyti rugsciu vaisiu, stengtis nedirginti su dantu pasta(lupu kampuciu).


g.gif įdomu, idomu bet mažai įtikinama blush2.gif
Atsakyti
Hmmm, labai laukiu informacijos apie stebukladare is Birzu 4u.gif
Atsakyti