Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai verti žiūrėti vis iš naujo
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Makalius
Iš naujo žiūrėčiau ir žiūrėčiau "Bendrabutis aukštyn kojom" laugh.gif

hah.gif Nereali komedija.
Editukassas
Grazi moteris, Kauke, Vienas namuose ax.gif
*sony*
QUOTE(Editukassas @ 2008 04 04, 14:51)
Grazi moteris, Kauke, Vienas namuose ax.gif
*

na jau šitas tai jau nusibodo juodai doh.gif per kiekvienas Kalėdas pavaro visas serijas doh.gif
pinga
"Rudens legendos" wub.gif mano ilgesio filmas...
Makalius
QUOTE(sony @ 2008 04 04, 17:19)
na jau šitas tai jau nusibodo juodai doh.gif per kiekvienas Kalėdas pavaro visas serijas doh.gif
*

Visiškai pritariu. Jau nervina, kaip nepasiūlo naujų filmų doh.gif verysad.gif
Emanuella
VIENAS NAMUOSE iki gyvo kaulo igrises schmoll.gif jau beveik mintinai moku.
scorpioneeee
O aš galiu žiūrėti ir žiūrėti Graži moteris, Interstate 60... Daugiau dabar nepamenu smile.gif
onagope
jau kelinta karta vis ziuriu "malholando kelias" .bandau perprasti smile.gif
atviraj
Sekme avansu (Pay It Forward), o is piestu - Simarono zirgas wink.gif
Man tokie graudus prie sirdies labiau wink.gif
ingutis
simarono zirgas
zebriukas dryzius
disney animacija
ljubov morkov
zinute butelyje
kvepalai. vieno zudiko istorija
sugundytas (su j. aniston)
laimingas skaicius kitas
geisos ispazintis
9 jardai
10 jardu
bandites
ledynmetis
srekas

ir seriala sex and the city thumbup.gif
emante
QUOTE(Isila @ 2008 03 06, 13:47)
Purvini šokiai (ta pirma dalis, nes antra man visiškas š...),
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
rusiski fimai: likimo ironija, tarnybinis romanas, sibiro kirpejas, 9 kuopa
Taip pat,
Atpirkimas, Sindlerio sarasas, gyvenimas yra grazus, pianistas, septyni, fortepionas, medisono grafystes tiltai, laumzirgis, rastelis butelyje
bukas ir bukesnis galiu ziuret tukstanti kartu, 9/10 jardu, taip pat daugybe serialu: draugai, vedes ir turi vaiku, seksas ir miestas, nusivylusios seimininkes, grozio peilis - nors serijos beveik visos matytos, vistiek idomu ax.gif
ogo, kiek filmu, pasirodo, zinau g.gif smile.gif
kisste

Galėčiau milijoną kartų žiūrėti "Gyvenimas yra gražus" notworthy.gif
O dabar neseniai pasirodė filmas su tais pačiais aktoriais "Sniegas ir tigras" pasižiūrėčiau dar kartą-patiko.
Abiejų filmų režisierius Roberto Benigni thumbup.gif
emante
QUOTE(kisste @ 2008 04 24, 00:12)
Galėčiau milijoną kartų žiūrėti "Gyvenimas yra gražus" notworthy.gif
O dabar neseniai pasirodė filmas su tais pačiais aktoriais "Sniegas ir tigras" pasižiūrėčiau dar kartą-patiko.
Abiejų filmų režisierius Roberto Benigni thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif sitas taip pat superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kristis
man patiko filmas korejieciu: OLD BOY, rekomenduoju

dar neblogas buvo 2046
sincerity
o as uz "ARMAGEDONA" thumbup.gif thumbup.gif
Madeiva
Gyvenimas yra gražus
Tigras ir sniegas
Mano svajonių Afrika
Karjeriste
Gyvenimas yra gražus wub.gif wub.gif
dežavu galima dar ir dar ziuret ir vis kazka naujo iziuri
Skrydzio planas.. apie mergaite dingtancia lektuve
geisos ispazintis wub.gif wub.gif
prekestolen
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 05 02, 16:15)
Gyvenimas yra gražus wub.gif  wub.gif
dežavu galima dar ir dar ziuret ir vis kazka naujo iziuri
Skrydzio planas.. apie mergaite dingtancia lektuve
geisos ispazintis wub.gif  wub.gif
*

Skrydžio planas- ar čia tas filmas, kur moteris su dukrele lėktuvu gabena mirusį vyrą ir iš jos pavagia dukrelę. Vykstant paieškai moteris apšaukiama psichine ligone, bet ji laikosi savo ir randa dukrą krovinių skyriuje. Ar čia tas? blush2.gif
Twiggy
QUOTE(dije @ 2008 05 02, 18:43)
Skrydžio planas- ar čia tas filmas, kur moteris su dukrele lėktuvu gabena mirusį vyrą ir iš jos pavagia dukrelę. Vykstant paieškai moteris apšaukiama psichine ligone, bet ji laikosi savo ir randa dukrą krovinių skyriuje. Ar čia tas? blush2.gif
*

Taip, tas pats mirksiukas.gif su Jodie Foster smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ingutis @ 2008 04 15, 21:26)
kvepalai. vieno zudiko istorija
*

Sunkus toks filmas unsure.gif Bet yra mano megstamiausiu knygu ir filmu sarase wub.gif
Pgr. aktorius mano manymu per grazus siam vaidmeniui wub.gif
Lady Dy
Yra labai daug filmų kuriuos su malomumu žiūriu ne vieną kartą ,bet dabar J.Roberts gerbėjai prikals mane prie kryžiaus ji man išviso nepatinka,o ypač Graži moteris ir Pabėgusi nuotaka.Kaip ir daugeliui įkyrėjo Vienas namuose.
ForSe
Yra daug tokių filmų, kuriuos galėčiau žiūrėti dar ir dar biggrin.gif Bet paskutiniuoju metu vos ne kiekvieną dieną mano kompiuteryje sukasi vienas filmas "Cry Baby" su Johhny Depp. Labai vertinu jį kaip aktorių. Filmai, kuriuose jis vaidina, kažkokie kitokie. Tai dabar stengiuosi peržiūrėti kuo daugiau filmų su juo. blush2.gif rolleyes.gif
atviraj
man johnny Depp irgi patinka. Labiausiai su juo isiminiau filma "Kokainas". Patiko, galeciau ziuret ir ziuret smile.gif
Pliukšt
"Frida", "Arklių užkalbėtojas", "Ana ir karalius", "Gyvenimas yra gražus", "Ugnis virš Drezdeno", "Ledo princesė" galiu žiūrėt ir žiūrėt wub.gif wub.gif wub.gif
Dar labai patiko "Pamotė", "Mergina verta milijono", "Keliaujančių kelnių seserija", "Skraidančių durklų namai, "Baseinas", "Jaunosios savižudės", "Pamotė" 4u.gif
klopedija
Nineteen Eighty-Four (1984)

Šitą filmą laikas nuo laiko pasižiūriu. Ne todėl, kad patinka (jis tikrai negali niekam patikt), o todėl, kad labai gerai "praplauna" smegenis, ypač prieš rinkimus hihihi.gif .

Jautriems ir silpnų nervų geriau nežiūrėti!
Caylee
QUOTE(klopedija @ 2008 05 03, 20:42)
Nineteen Eighty-Four (1984)

Šitą filmą laikas nuo laiko pasižiūriu. Ne todėl, kad patinka (jis tikrai negali niekam patikt), o todėl, kad labai gerai "praplauna" smegenis, ypač prieš rinkimus  hihihi.gif .

Jautriems ir silpnų nervų geriau nežiūrėti!
*

drinks_cheers.gif Siaip ir knyga reiktu paskaityti, dar "Animal farm"
klopedija
QUOTE(Caylee @ 2008 05 04, 16:38)
drinks_cheers.gif Siaip ir knyga reiktu paskaityti, dar "Animal farm"
*
Būtinai thumbup.gif !
ForSe
QUOTE(atviraj @ 2008 05 03, 17:53)
man johnny Depp irgi patinka. Labiausiai su juo isiminiau filma "Kokainas". Patiko, galeciau ziuret ir ziuret smile.gif
*

Reiks pažiūrėti, suviliojai biggrin.gif bigsmile.gif
eladzius
'kaip suviliot vaikina per 10dienu" tikrai verta demesio komedija tinka sestadienio vakarui
Raminta M.
As kelis kart esu ziurejusi ''Da Vincio koda '' thumbup.gif, taip pat "Gladiatoriu"
serse
labai patiko filmas "identity" isvertus atrodo "tapatybe" vadinasi, prikausto ir pabaiga netiketa,cia aisku jeigu kam trileriai su siurpuliukais patinka ax.gif
vildžiūnė
Kelis kart mačiau "Vetrų kalną" su ralph fiennes ir juliette binoche wub.gif Tikriausiai mano mėgstamiausias filmas..
Lilė
Man Ištikimasis sodininkas labai gražus filmas. Ir sukrečiantis toks. Ir dar Ana ir karalius labai patiko... rolleyes.gif
Kilina
Mna labai patinka filmai,kur sokama.Save the last dance,purvini sokiai,sokiai hip-hopo ritmu,karstos Havanos naktys.
Athena
Aš būsiu netradicinė. Filmai, kuriuos žiūrėčiau ir vėl indiški "Dil Chahta Hai" ir "Rang De Basanti". Tam yra dvi priežastys: viena rimta, kita nelabai biggrin.gif Nerimta priežastis - gražūs vyrai vaidina, o rimta - įdomus siužetas.

Dil Chahta Hai palieka malonius jausmus po savęs, o Rang de Basanti liūdnus.

Holivudinių filmų niekad nekilo noras žiūrėti dar kartą, o šituos pamačiau ir įsimylėjau smile.gif
saulyte525
man l. patiko "Black book" apie kar, meilę - spalvingas, ryškūs charakteriai thumbup.gif
Marceborzoi
man labai patinka muzikiniai filmai, tokie kaip "mulen ružas", "pink floyd- the wall". Dar labai mėgstu siaubo filmus, bet tik tokius, kuriuose yra kažkoki nauja mintis... Ta prasme, visi "siaubekai" būna: yra vienas žudikas, kuris išžudo krūvą žmonių ir po to lieka vienas arba du pagrindiniai veikėjai... Man visai patiko "pjūklas" (nors jis labiau šlykštus, žiaurus, nei baisus), dar patiko "mirties tunelis". Tai vat šituos išvardintus esu mačius daugiau kaip 5 kartus blush2.gif Šiaip esu daug fainų filmų mačius, bet jų nebesinori žiūrėt antrą kartą.
*baRboSa*
Man tai patinka"Ko nori moterys",maciau gal kokius 6 kartus smile.gif ,"Tegyvuoja meile","Bridzitos Dzouns dienorastis","Zalia mylia"
Fixa
po kelis kartus matyti ir dar galėčiau žiūrėti (ir kai tik rodo - žiūriu):
Asmens sargybinis
Netikra vienuolė
Vaiduoklis (su Patriku Swayze)
Purvino šokiai (1 dalis)
Užsispyrėlės sutramdymas
Riterio žvaigždė
Žinutė butelyje
Monika*
Žinutė butelyje
Tai filmas kuri maciau ir tikrai labai labai likau suzaveta, vos asara neistrysko, toks stulbinantis filmas, ne pigi komedija, labai grazi meiles istorija, gaila liudna 4u.gif mielai dar karta paziureciau smile.gif
Emanuella
STIGMATA,13 VAIDUOKLIU, KONSTANTINAS,ZIEDU VALDOVAS, MATRICA, UNDERVORLD ir dar n kitu 4u.gif
Nimbamedė
vieni iš jų: amelija iš monmartro, mumija, šokoladas..ir t.t..... 4u.gif
atviraj
QUOTE(Monikutja @ 2008 05 20, 16:56)
Žinutė butelyje
Tai filmas kuri maciau ir tikrai labai labai likau suzaveta, vos asara neistrysko, toks stulbinantis filmas, ne pigi komedija, labai grazi meiles istorija, gaila liudna 4u.gif  mielai dar karta paziureciau smile.gif
*

tiek kartu per televizija rode, o as niekad nepaziurejau. bet is daugelio pazistamu girdejau, kad labai geras, sukreciantis filmas. teks atsisiust wink.gif

Dar patiko is kazkieno minetu uzsispyreles sutramdymas. Gaila vienas is pagrindiniu aktoriu mire sad.gif
Nete
"Tigras ir sniegas", "Gyvenimas yra gražus", "Dobermanas", " Žalia mylia", "Kovos klubas", "Beldžiant į dangaus vartus" "Taxi" (visi) rusiškos senosios komedijos ir senoi klasika tokia kaip "Žiemos vyšnia", "Maskva netiki ašaromis" ir etc.

O dabar ką labai labai labai norėčiau pažiūrėt - "Aštunkojai iš anntro aukšto"
EvaKuz
mano mylimiausi wub.gif :

1. purvini sokiai - budama nescia, kai gulejau namie po ligonines nieko negalejau daryti, keltis negalima buvo, tai gal kokiu 10 kartu per 3 dienas ziurejau. ax.gif
2. Grazi moteris - vis ziuriu ir ziuriu
3. 9,5 savaiciu
*Mistika*
maciau tikrai nemazai filmu, nemazai is ju buvo istrige giliai giliai. visu turbut ir neprisiminsiu. Is isvardinsiu tikrai ne pagal patikimo tvarka, o greiciausiai atsiminimo smile.gif
mulen ruza ziurejau gal kokius 50 kartu, jei ne daugiau
asmens sargybinis - grazi daina, grazus filmas
purvini sokiai (ir dar keli su sokiais)
ziedu valdovas - pasaka suaugusiems. nors noreciau, kad mano vaikai kada nors paziuretu.
matrica - viena geriausiu veiksmo scenu greitkelyje, kuria esu macius. o dar kai kine, tai buvo nerealu
drugio efektas - girdejau, kad yra kelios pabaigos, bet maciau tik su viena
amelija is monmarto - grazus filmas, nors is karto prisimenu kita su ta pacia aktore, tik ne toki laiminga, apie nelegalu gyvenima JAV
zalia mylia - geras filmas, labai giliai istrigo, bet reiktu nemazai kauptis, kad galeciau antra karta ziuret.
kaulu kolekcionierius - maciau, gal kokius 5 kartus.
kur nunesa sapnai - nepakartojamas, spalvotas. neveltui oskaras
beldziant i dangaus vartus
zinute butelyje - paziurejau gal pries koki menesi. nesu sentimentali, neverkiau net per titanika. bet... ziuredama si filma negalejau susivaldyt.... ir ne del pabaigos, gal puse filmo ir puse likusios nakties verkiau vis ziuredama ir ziuredama is naujo istraukas.... labai istrigo... ne tas zodis kaip istrigo. gal kaip zmones sako, filmas buvo vietoje ir laiku.

gal kol kas uzteks, neabejoju, kad dar kazko nepaminejau, pvz poros siaubiaku smile.gif

Pjuvena po krūmu
Ieškantys laimės (The Pursuit of Happyness ) su Will'u Smith'u
Vaiduoklis (The Ghost) su Patrick'u Swayze'u
Depresyja
[quote=*Mistika*,2008 06 19, 02:20]
maciau tikrai nemazai filmu, nemazai is ju buvo istrige giliai giliai. visu turbut ir neprisiminsiu. Is isvardinsiu tikrai ne pagal patikimo tvarka, o greiciausiai atsiminimo smile.gif

zinute butelyje - paziurejau gal pries koki menesi. nesu sentimentali, neverkiau net per titanika. bet... ziuredama si filma negalejau susivaldyt.... ir ne del pabaigos, gal puse filmo ir puse likusios nakties verkiau vis ziuredama ir ziuredama is naujo istraukas.... labai istrigo... ne tas zodis kaip istrigo. gal kaip zmones sako, filmas buvo vietoje ir laiku.

Žinutė butelyje- thumbup.gif žiūrėčiau ir žiūrėčiau,ir visus kuriuose vaidina Kevinas Kostneris,visi jo vaidmenys nerealūs wub.gif wub.gif wub.gif

SilvijaG
O man labai patinka "Graži moteris", "Atsargiai, durys užsidaro", "Titanikas", "Užsispyrėlės sutramdymas" ir visi seni geri rusiški filmai thumbup.gif
Paradise777
kiek kartu rodo tiek ir ziuriu ,,Likimo ironija" , ,,Tarnybinis romanas". mintinai moku, bet vis ziuriu.
ForSe
QUOTE(atviraj @ 2008 05 03, 17:53)
*

Ziurejau:) geras geras geras! biggrin.gif Man labai patiko rolleyes.gif thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.