Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų vandens pramogų parkas

Tai trečiame aukšte gal irgi nebuvai, arbatos negėrei, akmens lovoj negulėjai?
Atsakyti
Prisiskaičiau bigsmile.gif, o ryt lekiam išbandyt smile.gif Pažiūrėsim kaip mums patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiuss @ 2013 09 01, 22:08)
Prisiskaičiau bigsmile.gif, o ryt lekiam išbandyt smile.gif Pažiūrėsim kaip mums patiks smile.gif


Apsilankėm ir mes vandens parke. Pirkome tokį pasiūlymą 381 lt- 2 suaugę ir 5 m. vaikas, nuo 14 val. vandens parkas ir pirčių zona, pasirinktinai po vieną procedūrą, nakvynė, kitą dieną- iki 12 val. vandens parkas. Gavome vakarienę ir pusryčius- švediškas stalas. Maisto pasiūlymu ir skoniu likome sužavėti. Labai platus pasirinkimas ir viskas labai skanu thumbup.gif Pusryčiai niekuo nesiskiria nuo vakarienės. Nakvynė viešbutyje- viskas normalu. Tvarkingas kambarys, vonios kambarys- idealus. Chalatai, rankšluosčiai be priekaištų. Pailsėjome puikiai, vis tik didelis skirtumas, kai po visų pirčių, griūni į lovą, o ne trenkiesi automobiliu į namus. Kitą dieną aplankėme Druskininkus, pasigrožėjome nuostabiais parkais, įspūdingu fontanu... Žodžiu, svajojam apie kitą kartą biggrin.gif , o ypač mažoji biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal pasakytumėte, kokie įmanomi pavalgymo būdai druskininkų vandens parke,kai būni visą dieną(ar galimas savas maistas?) ?Ar išsipirkus visai dienai druskininkų vandens parko pramogas ,galima išeiti į miestą ir vėl pareiti į druskininkų vandens parką?,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliuke12: 26 spalio 2013 - 21:56
QUOTE(coliuke12 @ 2013 10 26, 22:53)
Sveikutės, gal pasakytumėte, kokie įmanomi pavalgymo būdai druskininkų vandens parke,kai būni visą dieną(ar galimas savas maistas?) ?Ar išsipirkus visai dienai druskininkų vandens parko pramogas ,galima išeiti į miestą ir vėl pareiti į druskininkų vandens parką?,

O kam imti visai dienai, paimkit tiek valandu, kiek galit isbut be maisto, iseikit - pavalgykit, ir vel grizkit. Nesidomejau del maisto, nes kazkaip man visai nesinori valgyt pramogaujant. Ir plaukiajanciu su savo naminiu sumustiniu rankuose irgi nemaciau wink.gif

Mes irgi vaziavom su nakvyne thumbup.gif Ir jei dar vaziuosim, tai tik taip.
Atsakyti
COLIUKE12,jei gyvensite Aqua viesbuti,tai galesite iseiti,pavalgyti ir atgal mirksiukas.gif
Mes toli neejom,Cili picerija vietoi,tai su halatais nueini,pavalgai(ar pietum uzsakai i numeri ) ir gryzti 4u.gif
Atsakyti
O savo pasigamintą maistą butų kažkur galima ten druskininkų vandens parke pavalgyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliuke12: 27 spalio 2013 - 10:32
QUOTE(coliuke12 @ 2013 10 27, 11:32)
O savo pasigamintą maistą butų kažkur galima ten druskininkų vandens parke pavalgyt?

Nzn ar galima nestis i vidu, beto kur pasidesite, kol pramogausite? Manau galit palikti persirengimo spinteleje, kai noresite valgyti, ateisit ir uzkasit. Bet ar aplinka tan tinkama? g.gif Su ligoniuku vaziuosit, kuriam kaskiek laiko reikia uzvalgyti? g.gif Jei taip, tada namau skambinkit i info.
Atsakyti
Mes su vaikais buvom,tai visokiu sausainiu,bandeliu,bananu turejom. mirksiukas.gif Salia vaikisko varlinuko yra gultai,ten padejom ir ranksluoscius ir maista 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
sumąstėm, kad laikas viasi šeimynai į Druskininkus nuvažiuoti. Mano bernužiams po 8 metus-tai vandens paraks-būtinas:) Aš, žinoma, noriu pasilepint. Nusprendėm, kad važiuojam sausį, pirmoj pusėj. paskaitinėjau, pagooglinau ir sakau-nereikia mums visų tų programų-renkamė spatys, kur norim eit ir apsitojam kokiam nors viešbuty. nenoriu privačių kambarių/butų-norisi atsiribot nuo maisto gaminimo ir pan.
Ir buvau žiauriai nustebinta. ..2 naktys, 4-iems (2-iš jų vaikai) be 1000-anei kaip...čia tik su pusryčiais. Ar aš ko nesuprantu, ar kaip čia g.gif Ar tikrai čia tokios "normos"?
gal turit kas ką patarti?
Atsakyti
Imkit akvaparko viesbuti su neribotu laiku akvaparke wink.gif geeeeeris 4u.gif patogu labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 11 13, 15:02)
Sveikos,
sumąstėm, kad laikas viasi šeimynai į Druskininkus nuvažiuoti. Mano bernužiams po 8 metus-tai vandens paraks-būtinas:) Aš, žinoma, noriu pasilepint. Nusprendėm, kad važiuojam sausį, pirmoj pusėj. paskaitinėjau, pagooglinau ir sakau-nereikia mums visų tų programų-renkamė spatys, kur norim eit ir apsitojam kokiam nors viešbuty. nenoriu privačių kambarių/butų-norisi atsiribot nuo maisto gaminimo ir pan.
Ir buvau žiauriai nustebinta. ..2 naktys, 4-iems (2-iš jų vaikai) be 1000-anei kaip...čia tik su pusryčiais. Ar aš ko nesuprantu, ar kaip čia g.gif Ar tikrai čia tokios "normos"?
gal turit kas ką patarti?

Na juk jus norite apsistoti viesbutyje....tai normalu, kad tokios kainos. bet gerai sako,naudokites aqua pasiulymu,uz tas dvi naktis gausis apie 1000 lt, bet cia ir su pusryciais ir vakariene, ir parke neribotai
Atsakyti