Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų vandens pramogų parkas

INGRE,Grand Spa turi savo vandens parka. mirksiukas.gif Bet jis ne toks didelis,ir ne tiek pramogu vaikams yra. Tik smelio kambarys(dirba tik savaitgaliais),"varlinukas" ir baseinas. Dar pora nusileidimo takai. Pirciu tik 5(bet ir tiek uztenka biggrin.gif ) 4u.gif

O Aqua Parkas biskis toliau,reikia paeit ax.gif Ten jau atskira vaiku zona ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Nenusprendziu , planuojam vaziuoti su vyru ir vaiku kuria nera dar 4m i Druskininkus ir nezinau ka rinktis 3 paras Aqua ar 4 paras Grand spa, vaziuosim darbo dienomis, gal kas ka patartu?
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 02 05, 09:54)
Nenusprendziu , planuojam vaziuoti su vyru ir vaiku kuria nera dar 4m i Druskininkus ir nezinau ka rinktis 3 paras Aqua ar 4 paras Grand spa, vaziuosim darbo dienomis, gal kas ka patartu?

esu buvusi abiejuose. rinkčiausi Aqua parką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2013 02 05, 11:06)
esu buvusi abiejuose. rinkčiausi Aqua parką  4u.gif


Esu buvusi Aquai, bet nesu buvusi Grand spa, tad sunku isivaizduoti ar labai ten truks pramogu blush2.gif
Atsakyti
Uzirezervavom Aqua 3 paroms, liko menesis laiko, uoj kaip laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
Jei su vaikais-tai Aqua puikus pasirinkimas thumbup.gif
Man Grand Spa labai patinka. ax.gif Ten taip g.gif tylu-ramu smile.gif
Atsakyti
http://www.noriunori...iciuota?a=17169 Akcija-atrakcija biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Noretumem su seima geguzes men palekt iki Druskininku ax.gif jei kas uzmatis kokia akcija-atrakcija-meskit zinia! mirksiukas.gif 4u.gif Aciu!
Atsakyti
bigsmile.gif
Parlėkėm iš Akvaparko thumbup.gif Labai patiko... o labiausiai mažėliui - 2 metų, iš vandens vos ištraukėm, vaikų zona labai gerai pritaikyta tokiems mažiams, nors rašo , kad ji skirta vaikams iki 14 metų doh.gif alia maniškiui 14 - mečiui ten nėr kas veikt, sakyčiau ta zona labiau skirta iki 6 metų. Baseiniuke tai fontanai, tai bangos... nenuobodu . Mamytės su tėveliais apsikeičia ir tūpinėja aplink mažius. Mes pusvalandukui vyresnėliams palikom mažių pažiūrėt ir ką - užeinam į pirtelę , tik spėjam sušilt, vaikinukas su kibiriokais atėjo, taip fainiai pasisedėjom, kvapai, citrinom - apelsinais aplaistė, ledukais apibarstė, tik vėliau paskaičiau apie visas programas ir visa kita, net nespėjom apžiūrėti visko normaliai, reikėjo mažių eiti žiūrėt... bet su vyru nusprendėm būtinai atvažiuoti tik dviese, ten yra kas veikt...
Druskininkai gražus miestas, buvome tris dienas , labai patiko... tiek prisivaikščiojom...
Tai ir sakau - tas poilsis taaaip vargina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Buvau daug kartų, bet tik per paskutinį apsilankymą aptikau labia fainą dušą suaugusių zonoje - galima pasirinkti Atlanto vandenyną, Tropikus ir dar kažką. Panašūs dušai yra ir Grand spa Lietuva.
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2013 07 06, 15:13)
aptikau labia fainą dušą

Kitoj pusės dar vienas panašus yra, neaptikai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 07 08, 19:20)
Kitoj pusės dar vienas panašus yra, neaptikai?  smile.gif

Ne doh.gif Reikės pasižiūrėti, kai važiuosiu
Atsakyti