Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų vandens pramogų parkas

QUOTE(pievu-gele @ 2013 11 13, 23:48)
Na juk jus norite apsistoti viesbutyje....tai normalu, kad tokios kainos. bet gerai sako,naudokites aqua pasiulymu,uz tas dvi naktis gausis apie 1000 lt, bet cia ir su pusryciais ir vakariene, ir parke neribotai

Man atrodo pigiau bus paimti butuka uz 100 lt/ para, pilna skelbimu, ir pavalgyti kur kitur ir nueiti i vandens parka wink.gif Man kazkaip uz tokia pramoga moket 1000 lt... nelabai .... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 11 14, 10:43)
Man atrodo pigiau bus paimti butuka uz 100 lt/ para, pilna skelbimu, ir pavalgyti kur kitur ir nueiti i vandens parka wink.gif Man kazkaip uz tokia pramoga moket 1000 lt... nelabai .... cool.gif

Vat ir aš nesuprantu, kai už nakvynę moki 1000 Lt. Man tai neatrodo normalu, nors tai ir viešbutis, kuris jokiu būdu ne 5 žv.
Ačiū už pasiūlymus:) Ieškosiu ko nors ne už 1000 litųsmile.gif Nes man pramogos Druskininkuose ne vien akvaparke:) Aš į jį iš vis neičiau, bet yra kam tai rojus:))))tai ir tenka derintis prie vaikųsmile.gif
Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 11 14, 17:45)
Vat ir aš nesuprantu, kai už nakvynę moki 1000 Lt. Man tai neatrodo normalu, nors tai ir viešbutis, kuris jokiu būdu ne 5 žv.
Ačiū už pasiūlymus:) Ieškosiu ko nors ne už 1000 litųsmile.gif Nes man pramogos Druskininkuose ne vien akvaparke:) Aš į jį iš vis neičiau, bet yra kam tai rojus:))))tai ir tenka derintis prie vaikųsmile.gif
Ačiū visoms 4u.gif

Ne sezono metu ir pvz darbo diena, galima ir daug pigiau rasti. Tik aisku kad jis butu kuo arciau gydyklu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 11 14, 16:45)
...Vat ir aš nesuprantu, kai už nakvynę moki 1000 Lt.
....Aš į jį iš vis neičiau, bet yra kam tai rojus:))))tai ir tenka derintis prie vaikųsmile.gif


...neiseina su 2vaikais 1000lt schmoll.gif (jei tiksliau,tai paskaiciuot paprastai-atminusuokite 2k maitinima kur nors picerijoje,minusuokite mokesti "visa diena" Aquaparke 4(!) zmonem,dar ir su neribotu laiku(mes guldem maziuka miegucio palikdavom su viresneliu ir gryzdavom su V pralekt biggrin.gif ,paskui vakare dar ejom i pirtys tongue.gif ) ir dar pliusas dydelis tame,kad nereikia ziureti oru, jei noresit vazuot ziema,tarkim,tai patikekit,su mazais vaikais po baseinu,nelabai iseit i lauka ir kazkur pramogaut g.gif ) Geriau nueiti i vaiku kambari,ar siaip,i numeri ir pailset(kaip musu lialiam,tai jokiu poilsiu ir nereikejo,luzdavo vietoi biggrin.gif ) 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 11 14, 17:18)
Tik aisku kad jis butu kuo arciau gydyklu  4u.gif

drinks_cheers.gif Suaugusiems,jo. Bet jei su vaikais g.gif bigsmile.gif

Mmm! Dar pamirsau paminet,kad kiekvienam Aquaparko sveciui priklauso po viena procedura rolleyes.gif Taaaaad,mazieji seimos nariai gali perleist "sita malonuma" mamytei wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juliciukas666: 14 lapkričio 2013 - 20:10
QUOTE(juliciukas666 @ 2013 11 14, 22:07)
...neiseina su 2vaikais 1000lt  schmoll.gif (jei tiksliau,tai paskaiciuot paprastai-atminusuokite 2k maitinima kur nors picerijoje,minusuokite mokesti "visa diena" Aquaparke 4(!) zmonem,dar ir su neribotu laiku(mes guldem maziuka miegucio palikdavom su viresneliu ir gryzdavom su V pralekt  biggrin.gif ,paskui vakare dar ejom i pirtys  tongue.gif ) ir dar pliusas dydelis tame,kad nereikia ziureti oru, jei noresit vazuot ziema,tarkim,tai patikekit,su mazais vaikais po baseinu,nelabai iseit i lauka ir kazkur pramogaut  g.gif ) Geriau nueiti i vaiku kambari,ar siaip,i numeri ir pailset(kaip musu lialiam,tai jokiu poilsiu ir nereikejo,luzdavo vietoi  biggrin.gif ) 4u.gif
Papildyta:

:

Sutinku:) Bet tik tuo atveju, jei norim būti visas tris dienas akvaparke. O mes norim ten praleist tik 4 val. tad neapsimoka tą neribotą lankymą akvaparko imt. sakau, jei dėl savęs-aš ten kojos nekelčiau-tai ne man ax.gif Todėl ir netinka šis variantas, nes bet kokiu atveju eitumėm ir kitur, tad išlaidos vargu ar į 2000 Lt sutilptų. O , kas mielai leidžia laiką akvaparke-taip, tai superinis variantas smile.gif
Atsakyti
Gal jums tiks viešbučio Pušynas pasiūlymas?
Čia įeina ir paslauga vandens parke. Prieš kokią savaitę netgi su Daily card kortele buvo vienos dienos akcija -20 proc. visoms dovanoms.
http://www.dovanusal...kininkuose.html
Pušyno kambariai nėra labai puikūs, bet abejoju, ar dėliojant kitų viešbučių pasiūlymas kartu su vandens parku išeitų pigiau.
Pušynas yra centre, tad šalia pasiprocedūrint galit nubėgt į kokį Grandspa.
Beje Pušyno restoranėlyje visai neprastas maistas. Kai nenorim makaluotis picerijoje, einam į šį restoranėlį.Ir kainos padorios, ir skanu.

QUOTE(pirmune @ 2013 11 15, 10:27)
Sutinku:) Bet tik tuo atveju, jei norim būti visas tris dienas akvaparke. O mes norim ten praleist tik 4 val. tad neapsimoka tą neribotą lankymą akvaparko imt. sakau, jei dėl savęs-aš ten kojos nekelčiau-tai ne man ax.gif Todėl ir netinka šis variantas, nes bet kokiu atveju eitumėm ir kitur, tad išlaidos vargu ar į 2000 Lt sutilptų. O , kas mielai leidžia laiką akvaparke-taip, tai superinis variantas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 11 15, 09:27)
Sutinku:) Bet tik tuo atveju, jei norim būti visas tris dienas akvaparke. O mes norim ten praleist tik 4 val. tad neapsimoka tą neribotą lankymą akvaparko imt. sakau, jei dėl savęs-aš ten kojos nekelčiau-tai ne man ax.gif Todėl ir netinka šis variantas, nes bet kokiu atveju eitumėm ir kitur, tad išlaidos vargu ar į 2000 Lt sutilptų. O , kas mielai leidžia laiką akvaparke-taip, tai superinis variantas smile.gif


Gal paziurekite Dainavos kainas naujajeme -renovuotame pastate.Ten manregis liukso kambarys ~200 litu kainuoja,o ir vandens parkas gal uz 10 metru stovi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 11 15, 09:27)
-aš ten kojos nekelčiau-tai ne man

...tada jo. bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas planuoja artimiausiu metu vykti i Drsukininkus ir apsilankyti vandens parke?Tuiu pakvietima 1 asmeniui, 3 valandom, galioja pirciu ir pramogu zonose. Verte 67 litai, siulau uz 35 litu.
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Iškilo klausimas dėl šlepečių, važiuojam pirmąkart į Druskininkus, tik dabar susirūpinau, ar jos būtinos g.gif , nes šiuo metu neturim schmoll.gif , o ir nusipirkt nebėra laiko schmoll.gif , gal mes ne vieni basi būsim g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės ašara @ 2013 12 25, 16:38)
ar jos būtinos g.gif , nes šiuo metu neturim schmoll.gif

Einant į pirtis, lipant į baseiną jas nusimausite, yra vaikštančių ir be jų. Bet šiaip šlapia visur, slidu, o ir nežinia, kur kokis grybas pasislėpęs tupi, tad geriau avėti. Juk paprastas gumines ar kroksus bet kurioj Maximoj už kelis litus nusipirkt galite.
Atsakyti
Paciam parke nusipirksit mirksiukas.gif
Atsakyti