Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(pipete @ 2010 03 17, 10:22)
ingulia, jo korpusas ir detalės metalinės? Ta prasme, gal gali pasakyti koks tiksliai modelis? O tai, kad nenusipirkčiau netyčiom, ot būtų.... (man ir taip kaina nemaža unsure.gif ).



Pas mane Kenwood KM266 ax.gif Tai jo korpusas iš plastiko, ir ne tik korpusas, bet ir vidaus detalės, ir tie patys krumpliaračiai plastikiniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulia: 17 kovo 2010 - 13:25
QUOTE(ingulia @ 2010 03 17, 14:15)
Pas mane Kenwood KM266  ax.gif Tai jo korpusas iš plastiko, ir ne tik korpusas, bet ir vidaus detalės, ir tie patys krumpliaračiai plastikiniai.

Ačiū, supratau. Plastmasė su laiku visada sudyla ir išsiklibina, bent jau mano senesni kombainai taip elgiasi, ką padarysi.... g.gif . Tai verslas - sugedo vienas, turi pirkti kitą, nes modeliai taip greit keičiasi, kad net atsarginių dalių gali nebegauti, ypač jei kombainas senesnis.
Atsakyti
Šiandien buvau "Senukų" parduotuvėje, ieškojau virtuvinio kombaino, konsultantė išgyrė Bosch MCM5529 kombainą, kuris pjausto kubeliais, nuotraukose tikrai gražiai supjaustyta kubeliais, bet svarstau, ar realybėje irgi taip gražiai supjausto,nes kai perskaičiau jūsų atsiliepimus, supratau,kad ne visi kombainai gerai mala mėsą kaip yra reklamuojama ir t.t. Tai gal ir čia tik reklama g.gif
`
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2010 03 23, 19:15)
Šiandien buvau "Senukų" parduotuvėje, ieškojau virtuvinio kombaino, konsultantė išgyrė Bosch MCM5529 kombainą, kuris pjausto kubeliais, nuotraukose tikrai gražiai supjaustyta kubeliais, bet svarstau, ar realybėje irgi taip gražiai supjausto,nes kai perskaičiau jūsų atsiliepimus, supratau,kad ne visi kombainai gerai mala mėsą kaip yra reklamuojama ir t.t. Tai gal ir čia tik reklama g.gif
`


kiek as skaiciau apie si kombaina tai,visi ji tik gyre,as irgi planuoju ji nusipirkti ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
o gal kas nors pirkote virtuvini kombaina is topshop parduotuves Bullet express?


Butu idomu, kad parasytumete savo nuomone.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2010 03 16, 10:20)
Turiu ir naudoju Knewood kombainą jau daugiau nei du metus. Modelio tikslaus nepamenu, bet panašus į šį, galingumas 900 w, yra mėsmalė, sulčiaspaudė, kokteilinė, bulvėm tarkuot, mėsai kapot ir t.t. ir pan. Tai iš esmės būčiau viskuo patenkinta, bet... per 2 metus į garantinį teko vežti tris kartus remontuot. Dabar jau garantinis baigėsi, kol kas tfu tfu veikia,  bet pasirodė nelabai patikimas daiktas...

Nu blogai, kad cia taip gedo tiek kartu unsure.gif bet kaip Pipete ir sako, jauciu todel, kad plasmase, as todel ir ziuriu arba kenwood KM020, arba KM023, kur ir korpusas ir dalys nerudijancio plieno.. Tik kaina labai didele, tai vis dar pristabdo, bet zinau, bus ilgam. Tiesa paskaiciau apie sulciaspaude ju, tai visgi nera tokia fantastiska kaip pats kombainas, atseit atskiros sulciaspaudos butent tam skirtos, geriau isspaudzia.. tai sulciaspaude jau pirkau atskirai..
Atsakyti
Sveikos, niekaip neapsisprendziu ka pirkti, koki ta kombaina, ar atskirai mesmale ir bulviu tarkavimo masina. Man reikia, kad maltu mesa ir tarkuotu bulves, ir kad is bulviu tarkio sultis spaustu smile.gif bet su treciu variantu sunkus reikalai,nera tokio. Ka pirkti patartumet? Kad itilpti i 300 litu
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 06 13, 20:47)
Sveikos, niekaip neapsisprendziu ka pirkti, koki ta kombaina, ar atskirai mesmale ir bulviu tarkavimo masina.



Labas, kaip pirstu i aki blush2.gif

Man taip pat prireike mesmales, noriu, kad maltu o ne kapotu(pirkom kiaulyte, tai reiks ir farsui , desrom.....), bet dabar galvoju ka moketi vien uz mesmale ...simtus, tai gal geriau isigyti daugiafunkcini kombaina, tad ieskau atsiliepimu ir patarimu blush2.gif Noreciau itilpti - 500 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luga @ 2010 06 18, 16:45)
Labas, kaip pirstu i aki  blush2.gif

Man taip pat prireike mesmales, noriu, kad maltu o ne kapotu(pirkom kiaulyte, tai reiks ir farsui , desrom.....), bet dabar galvoju ka moketi vien uz mesmale ...simtus, tai gal geriau isigyti daugiafunkcini kombaina, tad ieskau atsiliepimu ir patarimu  blush2.gif  Noreciau itilpti - 500 Lt ax.gif


Pasikartosiu... kombainas gerai, tačiau tikrai neskirtas paršiuko sudorijimui.
Tokiam reikaliukui reiktų atskiros elektrinės mėsmalės.
Jei investuoti daugiau pinigėlių neplanuojama, siūlyčiau mėsmalę kartu su pjaustymo/tarkavimo priedu.
Nes jei pirkti dar ir pigų (to pasėkmė mažo galingumo) kombainą kartu su mėsmale... tai galėsite sumalti kilogramą mėsos, o po paršelio gaus galą...
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 06 19, 10:44)
Pasikartosiu... kombainas gerai, tačiau tikrai neskirtas paršiuko sudorijimui.
Tokiam reikaliukui reiktų atskiros elektrinės mėsmalės.
Jei investuoti daugiau pinigėlių neplanuojama, siūlyčiau mėsmalę kartu su pjaustymo/tarkavimo priedu.
Nes jei pirkti dar ir pigų (to pasėkmė mažo galingumo) kombainą kartu su mėsmale... tai galėsite sumalti kilogramą mėsos, o po paršelio gaus galą...


Aciu uz nuomone 4u.gif , na viso parselio iskart niekas nemals, jis jau apdorotas ir saldosi saldiklyje, o mesmale - kombainas reikalinga tam jei issitraukus mesyte sugalvociau ja sumalti ax.gif
Atsakyti
Gal kas naudojat bulviu skutimo masina? Kokia geriau pirkti? Ir ar verta isvis?
Atsakyti
QUOTE(Cucumi @ 2010 07 05, 13:24)
Gal kas naudojat bulviu skutimo masina? Kokia geriau pirkti? Ir ar verta isvis?

Man tai visiškai nereikalingas rakandas. Apsimokėtų nebent tada, jei bulves reikėtų skusti kasdien ir dideliais kiekiais smile.gif
Atsakyti