Įkraunama...
Įkraunama...

panikos atakos

As uz susitikima thumbup.gif noriu meeto 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif jau labai senei buvau uzsukusi,darbai visokie reikaliukai laiko nebebuvo...matau keletas nauju zmogeliu yra sveikos prisijungusios,mano svijauta jau gan gera,jau nebeuzeina panokos prikepuoliai,tik nemigos problemele dar likus po tu visu paniku ir nerimu,bei baimes,na aisku ir paciu priepuoliuku nera turbut del vaistu vartojimo.... rolleyes.gif tik idomu ar jausiuos taip pat gerai kai antidepresantus nutrauksiu vartoti? g.gif o kaip jus jauciates?beje aciu mereja uz nauja puslapiuka.... 4u.gif as irgi noreciau susitikimo,beje kaip tik nuo geguzes 8dieneles iki 16 i LT busiu pargryzus.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2008 04 05, 19:43)
tai saunu kad priimat i buri....ar as cia sapnuoju,ar jusu temele buvo organizavus susitikima?gal maisau kazka?butu smagu su kaip sakant''likimo draugemis'' susitikti... g.gif

Nesapnoji smile.gif Tik i ta susitikima buvom atejusios dviese su tetarima tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(milocka @ 2008 04 05, 20:43)
Nesapnoji smile.gif Tik i ta susitikima buvom atejusios dviese su tetarima tongue.gif

Tetarima,kaip laikaisi smile.gif As jau po egipto egypt.gif vacation4.gif vacation1.gif pries skrydi ikaliau Lexotanil,kad maziau bijociau blush2.gif Paskutines tris dienos buvo +40,tai biski niekaip ,oro truko.Dabar jau mazinu Zolofta,ziuresiu kaip be vaistuku bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(milocka @ 2008 04 05, 20:47)
Nesapnoji smile.gif Tik i ta susitikima buvom atejusios dviese su tetarima tongue.gif
Papildyta:

Tetarima,kaip laikaisi smile.gif As jau po egipto egypt.gif  vacation4.gif  vacation1.gif pries skrydi ikaliau Lexotanil,kad maziau bijociau blush2.gif Paskutines tris dienos buvo +40,tai biski niekaip ,oro truko.Dabar jau mazinu Zolofta,ziuresiu kaip be vaistuku bus g.gif

labai malonu, mirksiukas.gif sveikiju sugryzus, o kaip jautiesi po atostogu? biggrin.gif o vaistukus visdelto tu dar nenutraukei vartoti? blink.gif kiek pamenu sakei kad iki sausio pabaigos ir baigsi unsure.gif o kaip siaip savijauta? ir papasakok ispudzius is egipto biggrin.gif
Atsakyti
jei ne paslaptis kuriam mieste cia buvo tas susitikimas? g.gif bigsmile.gif gal kaune netycia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2008 04 05, 22:37)
labai malonu, mirksiukas.gif sveikiju sugryzus, o kaip jautiesi po atostogu? biggrin.gif o vaistukus visdelto tu dar nenutraukei vartoti? blink.gif kiek pamenu sakei kad iki sausio pabaigos ir baigsi unsure.gif o kaip siaip savijauta? ir papasakok ispudzius is egipto biggrin.gif

Ispudziai is Egipto pranoko visus lukesciu thumbup.gif Isimilejau Egipta,dar givenu jo wub.gif Nenorejau nutraukti vaistu iki atostogu,nes paniskai bijojau lektuvo doh.gif Tiesa,panikos ataku nebera senai, o vat nerimas ir dusavimai buvo pasikartoje po rota viruso doh.gif Persirgau sunkiai,vemdama,kiekviena karta alpdavau,organizmas patire soka stipru.Daktaras sake,beveik norma,kad po tokiu kankiniu su tuo nelemtu Rota,gali atsinaujinti,bet aciu dievui,pageriau savaite Fluanxoli,visas nerimas dingo.Zodziu,po bet kurios ligos,pvz.po gripo,musu bedos gali atsinaujinti,tai visai normalu doh.gif O,kaip tu ar geri dar Zolofta g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pagaliau praejo manao savaitgaliniai darbai-mokymai thumbup.gif Dabar pailsesiu truputeli, o ryt vel darbai biggrin.gif

Mano savijauta pakankamai gerai, kuo toliau tuo jauciuosi geriau, ir svarbiausia dziaugiuosi, kad visa tai pasiekiau be vaistu jokiu smile.gif

Mirabelle, kaip praejo gimtadienis? 4u.gif

Milocka, sveika sugrizusi is Egipto 4u.gif Zinok ir man ten laaabai patiko, juros grazumas neispasakytas smile.gif

lauryte21, dziugu kad jautiesi daug geriau!!! Zinok buna, kad vaistukai ir visai isgydo PA 4u.gif Na man tik jie nepadejo, bet kiekvienam juk skirtingai, zinau kuriems ir laaaabai padejo biggrin.gif

Gotika, kaip tavo savaitgalis praejo? 4u.gif

A
Atsakyti
Labas, mergaites 4u.gif Gimtadienis man buvo itin keistas, superinis, mielas, nuostabus, tiesa, buvo ir nervu. Na jis buvo ant tiek ivairus, per nakti patyriau visas galimas emocijas biggrin.gif Bet tai nelabai pakenke man kaip matau, kolkas sedziu sau rami. Puse nakties laikiausi negerus, bet paskui islakiau puse bonkes sampo ir romo keleta taureliu smile.gif Ryte jauciaus gerai, nors visa naktele nemiegojus. Stai tokie mano ispudziai. Ziuresim, kaip ryt jausiuos.
Atsakyti
QUOTE(milocka @ 2008 04 06, 00:00)
Ispudziai is Egipto pranoko visus lukesciu thumbup.gif Isimilejau Egipta,dar givenu jo wub.gif Nenorejau nutraukti vaistu iki atostogu,nes paniskai bijojau lektuvo doh.gif Tiesa,panikos ataku nebera senai, o vat nerimas ir dusavimai buvo pasikartoje po rota viruso doh.gif Persirgau sunkiai,vemdama,kiekviena karta alpdavau,organizmas patire soka stipru.Daktaras sake,beveik norma,kad po tokiu kankiniu su tuo nelemtu Rota,gali atsinaujinti,bet aciu dievui,pageriau savaite Fluanxoli,visas nerimas dingo.Zodziu,po bet kurios ligos,pvz.po gripo,musu bedos gali atsinaujinti,tai visai normalu doh.gif O,kaip tu ar geri dar Zolofta g.gif

laba, na va matai kaip fainiai pailsejai thumbup.gif dziaugiuosi uz tave 4u.gif o kas per liga tas roto virusas? pirma karta girdziu g.gif o as vis dar geriu ir zolofta ir fluanxoli, dabar ketvirtadieni vel einu pas gyd rolleyes.gif
as tai po Turkijos jauciausi labai atsigavusi rolleyes.gif bet gyvenimas lekia toliau ir kapstaisi kapstaisi... na mano atveju as net nezinau kada man nutrauks tuos vaistukus, jauciu kad niekad biggrin.gif bet nieko, as jau susitaikiau su tuom ir gyvenu 4u.gif birzelio men dukrytes vesele, tai teks bambali mineralkes po stalu pasislept lotuliukas.gif laukia didelis isbandymas ir rupesciai zinoma ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2008 04 05, 23:51)
jei ne paslaptis kuriam mieste cia buvo tas susitikimas? g.gif  bigsmile.gif gal kaune netycia? g.gif

ne, ne kaune, mes su milocka buvom susibegusios i picerija Klaipedoje biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos

nezinau kas darosi, vaziuoja stogas, sedziu rasau ir bliaunu.
nutraukiau vaistus nes jau man jie atsibodo.dar protinis dantis sukvailiojo.negaliu net seiliu nuryti.
tikuosi cia viskas laikina. nors tas laikinumas jau koki trys metai.
visai neturiu jegu, silpna, miegas ima.
nors jus laikykites 4u.gif
Atsakyti
atsa, buk gerute, daryk kazka, kad tau taip nebutu verysad.gif Nju bet zinok as irgi va po baliuko sedziu, bliaunu, stogas vaziuoja, akyse migla. Man tesiasi neilgai, siaube, jei kokius tris metus taip...O kodel vaistu nebegersi?
Atsakyti
todel kad jau viskas uzkniso...juodai uzkniso. dar leidziuosi vienus. tai nezinau ka su jais daryti
Atsakyti