Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

atvariau i tema, galvoju, kad pasigirsiu kuo gydausi, nes labai padeda, o cia jus apie super-psori tik ir kalbat. As ji naudoju kokias dvi savaites - rankos beveik svarios blink.gif. Tai gal net i fototerapija nereikes eiti. Tik aisku kvapas nerealus, visi klausia kuo as cia taip prisitepiau. doh.gif Bet man svarbiausia, kad rezultatas matomas (tikiuosi, kad neprisigiriau anksciau laiko), bet jeigu kuri abejojate at bandyti, tikrai pabandykite. Ir kaina 12 lt irgi ne milijonas, o ir geriau negu hormonai.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Puiku kad yra kas dziaugiasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2008 06 21, 22:53)
atvariau i tema, galvoju, kad pasigirsiu kuo gydausi, nes labai padeda, o cia jus apie super-psori tik ir kalbat. As ji naudoju kokias dvi savaites - rankos beveik svarios  blink.gif. Tai gal net i fototerapija nereikes eiti. Tik aisku kvapas nerealus, visi klausia kuo as cia taip prisitepiau.  doh.gif Bet man svarbiausia, kad rezultatas matomas (tikiuosi, kad neprisigiriau anksciau laiko), bet jeigu kuri abejojate at bandyti, tikrai pabandykite. Ir kaina 12 lt irgi ne milijonas, o ir geriau negu hormonai.

bijau girtis, bet šiandien pastebėjau, kad ir mano vaikui viena dėmė ėmė mažėti. tepliojamės savaitė. aišku smarvė nereali. jis miega vilnonėj patalynėj, tai ir ta visa jau persismelkusi tuo kvapu. nakčiai, kad neištepliotų maunu pižamos kelnes ir kojines maunu. iš ryto kai ištepu irgi su ilgom kelnėm ir kojinėm vaikšto smile.gif ten instrukcijoj rašo, kad ištepus galima ir apvynioti kažkokiu popierium, nelabai suprantu kokiu, kad būtų veiksmingesnis
Atsakyti
Laba,

Mano sūnui pso... 3 ar 4 metukų... nustatė Kauno klinikose. Ieškojau alergijos, o rado pso... Buvo dėmelių ant alkūnių ir kelių... Kurį laiką buvo visai išnykusi, bet dabar liga progresuoja... reikės kažkaip gydyt. Šiuo metu dėmės tik ant kojų.

Girdėjau, kad jau ir Lietuvoje yra gydymas Turkiškom žuvytėm. Ar niekas nebandėt? Ka manot, gal kokios informacijos daugiau apie tai turit? Ar 9 metų vaikui toks gydymo būdas yra tinkamas?

Labai lauksiu Jūsų komentarų

Iš anksto dėkoju už atsakymus
Atsakyti
Nu va, šiandien buvau pas kitą gydytoją, tai pripaišė vietoj seborėjinio dermatito žvynelinę. Tai kaip pilnateisė skyrelio narė gaunuosi doh.gif
Na, bet man visi židiniai ant veido- raudoni, kartais pleiskanoja. truputį ant rankų yra, ir ant kojų pora dėmelių. Ar žvynelinė tikrai gali prasidėti nuo veido? Nes tokių žvynų pas mane kaip ir nėr, skaičiau , kad ši liga prasideda nuo alkūnių, t.t. na, bandau išsisukti aš nuo tos ligos.
Atsakyti
kad ši liga prasideda nuo alkūnių, t.t. na, bandau išsisukti aš nuo tos ligos.
[/quote]
Nuo visur gali prasideti gali ir staiga isnykti T 4u.gif biggrin.gif ai labai paslaptinga liga kiek girdejau vaikams daznai buna kad staiga ima ir dingsta ir pati gydytoja man pasakojo kaip gyde toki pacienta berniuka pasake tevams kad tai nepagydoma o pso eme ir dingo tevas apkaltino gydytoja neprofesionalumu, neismanymu ot kaip buna. VAikai gauna daug teigiamu emociju o tai pirmas vaistas nuo pso nenusiminkit mazyliu mamos pasirodo buna ir stebuklu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Kazkaip apmirusi tema, matyt pagirejimas visoms thumbup.gif As ja kelsiu i virsu gal kuri is jusu pamatys ir atsakys i mano klausima ax.gif
Vnz, isbere man galva siaubingai doh.gif jau kokiu pora metu buvau pamirsusi kas yra psoriaze, tik kada nekada islysdavo kokia demele, bet man netrukde ypatingai unsure.gif O daba va isbere, sutrauke visa galvos oda, skauda net mastyti biggrin.gif teko prisiminti kuo anksciau gydziausi, bet pamirsau koki sampuna naudojau, toks rudas, smirdantis labai buvo. Vaistinej man sake kad jo jau nebera, o tai ka jus naudojat galvai plauti, pasidalinkit, gal kokiu naujesniu, veiksmingesniu daba yra? 4u.gif
Atsakyti
labutės 4u.gif turbūt visos degina ant saulės savo žvynukus. aš galiu pasigirt, kad mano sūnukui kojytės beveik užgijo thumbup.gif thumbup.gif tepėm sąžiningai 2 kartus su super-psori kremu. nors smirda nerealiai, bet tikrai veiksmingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerroly @ 2008 07 30, 09:49)
Sveikos merginos 4u.gif
Kazkaip apmirusi tema, matyt pagirejimas visoms thumbup.gif As ja kelsiu i virsu gal kuri is jusu pamatys ir atsakys i mano klausima ax.gif
Vnz, isbere man galva siaubingai doh.gif jau kokiu pora metu buvau pamirsusi kas yra psoriaze, tik kada nekada islysdavo kokia demele, bet man netrukde ypatingai unsure.gif O daba va isbere, sutrauke visa galvos oda, skauda net mastyti biggrin.gif teko prisiminti kuo anksciau gydziausi, bet pamirsau koki sampuna naudojau, toks rudas, smirdantis labai buvo. Vaistinej man sake kad jo jau nebera, o tai ka jus naudojat galvai plauti, pasidalinkit, gal kokiu naujesniu, veiksmingesniu daba yra? 4u.gif


Sampunas Mrs.Potter`s.Mes akropolio eurovaistineje perkame,kaina apie 8 litus.Rudas smirdantis,bet padeda:)Nes jei sunus su juo neplautu galvos,tai butu visiska katastrofa...O megsta tamsius rubus,tai manau isivaizduojat vaizdeli ant juodos maikutes...
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2008 07 30, 13:11)
Sampunas Mrs.Potter`s.Mes akropolio eurovaistineje perkame,kaina apie 8 litus.Rudas smirdantis,bet padeda:)Nes jei sunus su juo neplautu galvos,tai butu visiska katastrofa...O megsta tamsius rubus,tai manau isivaizduojat vaizdeli ant juodos maikutes...


4u.gif Negirdetas sampunas, bet jau vakare butinai vaziuosiu pirkt. Aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Kerroly @ 2008 07 30, 13:16)
4u.gif Negirdetas sampunas, bet jau vakare butinai vaziuosiu pirkt. Aciu uz atsakyma


smile.gif Svarbu,kad padetu.Jis su berzu derva.
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2008 07 30, 13:25)
labutės  4u.gif  turbūt visos degina ant saulės savo žvynukus. aš galiu pasigirt, kad mano sūnukui kojytės beveik užgijo  thumbup.gif  thumbup.gif  tepėm sąžiningai 2 kartus su super-psori kremu. nors smirda nerealiai, bet tikrai veiksmingas  thumbup.gif


sveikutes 4u.gif senokai buvau uzsukusi cia....kazkaip po Kretos saulyte pasikepinau tai buvo pagereje biggrin.gif
na bet aisku neilgam...2 savaitelem... bet kazkaip draugauju su savo demelem - si ta pateplioju, pagereja pablogeja na bet visiskai neisnyksta

dabar pradejau rimtai tepti kelis kartus per diena tuo super psori....nu nezinau matyt reikia islaukti kokiu poros savaiciu
nu bet kad smarve doh.gif man geda i zmones iseiti - sakys sita nevaleika nesiprausia gal ar ka...
jus man pasakykit is kokio briedo sitas tepalas pagamintas kad taip dvokia biggrin.gif biggrin.gif
man tokiu tepalu smirdi biggrin.gif biggrin.gif
o elidelio vartojima atidejau rudeniui ir tamsesnems dienoms, mat skaiciau kad jo gaunant tiesioginiu saules spinduliu negalima vartoti...tai gydausi dabar bele kuo, tai kokio hormoniuko 1 karta per 2 savaites uztepu, tai super psori, tai daivonexó kremuko...na taip ir gyvenam kartu smile.gif

dabar siltas oras pasitaike tai tikiuosi kita savaitele prie ezeriuko istrukti wink.gif

na ir sarvuojuosi kantrybe ir kankinuosi toliau su super psori gun_smilie.gif
Atsakyti