Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

na...del 5 mazyciu spuogeliu...taip nerimaut... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2008 12 08, 19:24)
tai dabar nuoplenus dalinu pusiau sol ir zuvytem thumbup.gif  drinks_cheers.gif


as patarciau nuopelnus daugiau zuvytems skirti 4u.gif
esu snekejus su gydytoja apie soliariuma ...sake trumpalaikis ir tik vizualinis efektas
soliariumas neturi to spindulio kuris mus gydo, jis tik apdegina tas vietas, o kadangi dar ir oda padega tai spalva beveik susilygina hihihi.gif todel ir atrodo kad geriau
as kazkada ejau i soliariuma, man "pageredavo" dviem dienom kokiom - kol pats soliariumo efektas nenueidavo biggrin.gif
eiti kasdien i soliariuma man atrodo yra blogiau negu bandyti hormoniniais ar kitokiais tepalais gydyti zidinukus
as dabar nevaikstau i soliariuma ir tfu tfu tfu - kol kas oda mane lepina wub.gif
na po ligos atsirado vienas aktyvus zidinukas - bet visus kitus nusigydzius esu thumbup.gif
man tas super psori - berzu dervos tepalas - padare stebuklus...as negalvojau kad galesiu dziaugtis tokia laime kai tik balksvi plemeliai odoje matosi ir daugiau nieko wub.gif
pamenat verkiau kad galva mano baisi....
nuejau pas gydytoja - ji man israse menesio kursa gydyti daivobet + elocon
as patepiau gal 3 dienas taip - ir viskas dingo thumbup.gif nezinau kur dingo ir ar ilgam, bet jau uz keliu dienu turiu eiti pakartotiniam vizitui pas gydytoja ir nezinau net ka sakyti - patepiau 3 kartus ir isgijau lotuliukas.gif
sakys ne ligone - mars is cia hihihi.gif

tai va tokie mano dziaugsmai mazi wub.gif
tik vienas zidinukas kuri akylai stebiu ir priziuriu, ir viskas wub.gif ir dar netgi ZIEMA!!!!
norisi tiketi kad vasara is viso problemu nebeliks wub.gif
Atsakyti
Delfine,kaip smagu girdet kad tau pagerejo! smile.gif Sveikinu ir linkiu kad pso nebegriztu, tik nunaikink dar ir ta paskutini zidinuka. Na o pas mane niekas nesikeicia, nei i gera, nei i bloga puse. Gal kas girdejot apie sanatorija-gydykla Vilniuje "Pusyno Kelias"? Mano drauge mane ragina ten vaziuoti, sake beveik garantuoja kad ten mane isgydys,nes salia gydymo ivairiomis proceduromis dar eina ir psichoterapinis gydymas (nes beveik visos odos ligos kyla del negerumu zmoniu viduje). Tai va, vis mastau ka cia daryt, nes tiek visko isbandzius, kazkaip nelabai ir betikiu kad kas nors gali padet, o cia dar reiktu savo maziu palikt kazkam, pinigeliu irgi kainuotu jauciu nemazai...
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 12 12, 12:30)
as patarciau nuopelnus daugiau zuvytems skirti  4u.gif
esu snekejus su gydytoja apie soliariuma ...sake trumpalaikis ir tik vizualinis efektas
soliariumas neturi to spindulio kuris mus gydo, jis tik apdegina tas vietas, o kadangi dar ir oda padega tai spalva beveik susilygina hihihi.gif todel ir atrodo kad geriau
as kazkada ejau i soliariuma, man "pageredavo" dviem dienom kokiom - kol pats soliariumo efektas nenueidavo biggrin.gif
eiti kasdien i soliariuma man atrodo yra blogiau negu bandyti hormoniniais ar kitokiais tepalais gydyti zidinukus
as dabar nevaikstau i soliariuma ir tfu tfu tfu - kol kas oda mane lepina  wub.gif
na po ligos atsirado vienas aktyvus zidinukas - bet visus kitus nusigydzius esu  thumbup.gif
man tas super psori - berzu dervos tepalas - padare stebuklus...as negalvojau kad galesiu dziaugtis tokia laime kai tik balksvi plemeliai odoje matosi ir daugiau nieko  wub.gif
pamenat verkiau kad galva mano baisi....
nuejau pas gydytoja - ji man israse menesio kursa gydyti daivobet + elocon
as patepiau gal 3 dienas taip - ir viskas dingo  thumbup.gif  nezinau kur dingo ir ar ilgam, bet jau uz keliu dienu turiu eiti pakartotiniam vizitui pas gydytoja ir nezinau net ka sakyti - patepiau 3 kartus ir isgijau  lotuliukas.gif
sakys ne ligone - mars is cia hihihi.gif

tai va tokie mano dziaugsmai mazi  wub.gif
tik vienas zidinukas kuri akylai stebiu ir priziuriu, ir viskas  wub.gif ir dar netgi ZIEMA!!!!
norisi tiketi kad vasara is viso problemu nebeliks  wub.gif


sveikinu delfine, saunuole 4u.gif

del sol tai nesutinku-kaip is saule, jie turi UVA ir UVB, tiesa saule dar turi UVC, bet del ozono sluoksnio jie musu nepasiekia. o koki spinduli tavo daktare turejo omeny g.gif
QUOTE(aganiux @ 2008 12 13, 00:54)
Delfine,kaip smagu girdet kad tau pagerejo! smile.gif Sveikinu ir linkiu kad pso nebegriztu, tik nunaikink dar ir ta paskutini zidinuka. Na o pas mane niekas nesikeicia, nei i gera, nei i bloga puse. Gal kas girdejot apie sanatorija-gydykla Vilniuje "Pusyno Kelias"? Mano drauge mane ragina ten vaziuoti, sake beveik garantuoja kad ten mane isgydys,nes salia gydymo ivairiomis proceduromis dar eina ir psichoterapinis gydymas (nes beveik visos odos ligos kyla del negerumu zmoniu viduje). Tai va, vis mastau ka cia daryt, nes tiek visko isbandzius, kazkaip nelabai ir betikiu kad kas nors gali padet, o cia dar reiktu savo maziu palikt kazkam, pinigeliu irgi kainuotu jauciu nemazai...

prie mano namu netoli. ar ten gydo nuo PSO?
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2008 12 13, 01:54)
Delfine,kaip smagu girdet kad tau pagerejo! smile.gif Sveikinu ir linkiu kad pso nebegriztu, tik nunaikink dar ir ta paskutini zidinuka. Na o pas mane niekas nesikeicia, nei i gera, nei i bloga puse. Gal kas girdejot apie sanatorija-gydykla Vilniuje "Pusyno Kelias"? Mano drauge mane ragina ten vaziuoti, sake beveik garantuoja kad ten mane isgydys,nes salia gydymo ivairiomis proceduromis dar eina ir psichoterapinis gydymas (nes beveik visos odos ligos kyla del negerumu zmoniu viduje). Tai va, vis mastau ka cia daryt, nes tiek visko isbandzius, kazkaip nelabai ir betikiu kad kas nors gali padet, o cia dar reiktu savo maziu palikt kazkam, pinigeliu irgi kainuotu jauciu nemazai...



QUOTE(rupestelis @ 2008 12 13, 18:19)
sveikinu delfine, saunuole 4u.gif

del sol tai nesutinku-kaip is saule, jie turi UVA ir UVB, tiesa saule dar turi UVC, bet del ozono sluoksnio jie musu nepasiekia. o koki spinduli tavo daktare turejo omeny g.gif

prie mano namu netoli. ar ten gydo nuo PSO?


aciu Jums kad su manimi pasidziaugiate aciuks.gif

del soliariumo - seniai snekejau todel neatsimenu kuri spinduli ji minejo blush2.gif labai smalsaujant galima butu surasti kokius spindulius turi saule ir kokius soliariumai
bet jeigu soliariumai mums butu veiksmingi tai manau daug kas jais gydytusi biggrin.gif o kakzodel man nepadejo.... o va fototerapija padejo g.gif

o del pusyno kelio tai net nezinojau kad jie nuo PSO gydo
bet as ten pries kelis metus kazka kita veikiau tai proceduros nelabai buvo brangios, nebent dabar viskas pasikeite blush2.gif
Atsakyti
[quote=`delfine`,2008 12 13, 20:02]
aciu Jums kad su manimi pasidziaugiate aciuks.gif


ir as prisidedu friends.gif wink_3.gif
man soliariumai tai thumbup.gif assa.gif
o remisija kiekvienam skirtingai kam 3 mėn o kam tik 2 savaitės doh.gif console.gif
man tai gerai padeda lokali PUVA su A spinduliais girdėjau kad B dar efektyvesni bet kur jų gauti g.gif
Labai noriu paklausti ar Undinėlių tarpe yra vegetarių ? help.gif norėčiau šio to asmeniškai paklausit jei galima? prašau atsiliepkit mirksiukas.gif aciuks.gif
Atsakyti
IR MAN SOL gerai veikia man regis, o fototerapija tikrai nepadejo...gal per mazai buvo...nes i sol tai ilgam einu-10 min
Atsakyti
QUOTE(rupestelis)
prie mano namu netoli. ar ten gydo nuo PSO? 
Man sake kad ten nuo visu odos ligu gydo. Gal pabandykit kuri nors vilniete nueit i konsultacija pas gydytoja? Nes man tai nelabai apsimoka specialiai is UK atvaziuoti pabandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2008 12 12, 04:52)
na...del 5 mazyciu spuogeliu...taip nerimaut... doh.gif  doh.gif  doh.gif


na bet viskas ir prasideda nuo mazyciu spuogeliu, o ypac, kuriuos niezti be sustojimo 2savaites. o gal ir prisigalvoju. ypac vakare labai paumeja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 13, 21:20)
na bet viskas ir prasideda nuo mazyciu spuogeliu, o ypac, kuriuos niezti be sustojimo 2savaites. o gal ir prisigalvoju. ypac vakare labai paumeja sad.gif

cia tau taip prasideda, ta prasme esi sirgus PSO? ar prisigalvoji? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 12 12, 11:30)
nuejau pas gydytoja - ji man israse menesio kursa gydyti daivobet + elocon
as patepiau gal 3 dienas taip - ir viskas dingo  thumbup.gif  nezinau kur dingo ir ar ilgam, bet jau uz keliu dienu turiu eiti pakartotiniam vizitui pas gydytoja ir nezinau net ka sakyti - patepiau 3 kartus ir isgijau  lotuliukas.gif
sakys ne ligone - mars is cia hihihi.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi daivobet+elocon galvai labai padeda....si menesi ejau pas gydytoja 2 buteliukus i prieki israse 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(`delfine` @ 2008 12 13, 18:02)
aciu Jums kad su manimi pasidziaugiate aciuks.gif

del soliariumo - seniai snekejau todel neatsimenu kuri spinduli ji minejo  blush2.gif  labai smalsaujant galima butu surasti kokius spindulius turi saule ir kokius soliariumai
bet jeigu soliariumai mums butu veiksmingi tai manau daug kas jais gydytusi biggrin.gif o kakzodel man nepadejo.... o va fototerapija padejo  g.gif


o man labai padejo naturalus saules spinduliai biggrin.gif vasara isvaziavau i sauletaja Kreta(pries tai pso buvo suaktyvejus),tai ten viskas dingo...poto dar 3 menesius neatsirado,tik vat nesenai vel islindo vietomis,nedaug man tik alkunese,prie koju sulenkimo ir aisku galvoje doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rupestelis @ 2008 12 12, 01:52)
na...del 5 mazyciu spuogeliu...taip nerimaut... doh.gif  doh.gif  doh.gif

o as manau labai gerai,kad nerimauja,juk visos ligos pradzioje buna menki negalavimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 13, 21:20)
na bet viskas ir prasideda nuo mazyciu spuogeliu, o ypac, kuriuos niezti be sustojimo 2savaites. o gal ir prisigalvoju. ypac vakare labai paumeja sad.gif


gal kas sukandziojo unsure.gif . manau kad per 2 savaites jau butu pavirte i didelius lopus mirksiukas.gif
Atsakyti