Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

Kai kurie vitaminai įeinantys į kedro aliejų:
B1 (tiaminas). Reguliuoja angliavandenių apykaitos produktų oksidaciją, dalyvauja amino rūgščių apykaitoje, riebiųjų rūgščių susidaryme, teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, virškinimo, endokrininę, centrinę ir periferinę nervų sistemas.

B2 (riboflavinas). Padeda organizmui baltymus, riebalus ir angliavandenius paversti energija. Būtinas organizmo audinių susidarymui ir palaikymui. Gerina regėjimą, teigiamai veikia nervų sistemą, odą ir gleivinę, kepenų veiklą, kraujo gamybą.

B3 (PP arba niacinas). Svarbus riebalų sintezei, baltymų apykaitai ir maisto virtimui energija. Reguliuoja nervinę veiklą, širdies ir kraujagyslių sistemą, virškinimo organų funkcijas, cholesterino apykaitą ir kraujo gamybą.

E (tokoferolis). Veikia lytinių ir kitų endokrininių liaukų funkcijas, stimuliuoja raumenų veiklą, dalyvauja baltymų ir angliavandenių apykaitoje.

Padeda įsisavinti riebalus, vitaminus A ir D, saugo ląstelių membranas nuo pažeidimų
. Jis gaunamas šalto spaudimo būdu iš kedrų riešutų branduolių, kurie renkami ekologiškai švariuose Sibiro rajonuose. Malonaus kvapo ir skonio, jis vartojamas kaip maisto papildas. Jame gausu vitaminų A, B1, B2, B3, D, E, F; mikro- makro elementų: fosforo, jodo, vario, magnio, kobalto, cinko ir kt. Kedrų aliejus pasižymi bendrai organizmą stiprinančiomis, priešuždegiminėmis, priešsklerozinėmis, priešalerginėmis, priešauglinėmis, žaizdas užgydančiomis ir spazmus mažinančiomis savybėmis. Jis vartojamas ir esant išorinių odos pažeidimų. Yra atvejų, kai kedrų aliejumi pavyko užgydyti ilgai negyjančias opas.
Jau baigiau vieną buteliuką (250ml)bet kadangi vartoju ne tik jį tai negaliu pasakyti kas man konkrečiai padeda gerai jaustis
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2008 12 04, 01:16)
mano zuvyciu savininkas sake, jog bande taikyt sia lempa gydyt bet etko atsisakyt-jokio poveikio...

o mano kurso  2 savaiciu rezultatas l.l. teigiamas tpfu tpfu tpfu. dar derinu su soliariumu ir tikiuosi po likusiu 2 savaiciu pasiekti dar geresniu rezultatu. bet kaip faina kai niekas nebeniezti ir nebekrenta thumbup.gif  drinks_cheers.gif net nesitiki...


gera skaityti tokias zinutes, labai dziaugiuosi, kad padejo thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2008 12 03, 22:16)
mano zuvyciu savininkas sake, jog bande taikyt sia lempa gydyt bet etko atsisakyt-jokio poveikio...

o mano kurso  2 savaiciu rezultatas l.l. teigiamas tpfu tpfu tpfu. dar derinu su soliariumu ir tikiuosi po likusiu 2 savaiciu pasiekti dar geresniu rezultatu. bet kaip faina kai niekas nebeniezti ir nebekrenta thumbup.gif  drinks_cheers.gif net nesitiki...

ar teisingai supratau..gyydaisi Turkijos zuvelemis?
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 12 06, 20:26)
gera skaityti tokias zinutes, labai dziaugiuosi, kad padejo  thumbup.gif  4u.gif

labai aciu 4u.gif as irgi visoms linkiu nusikratyti zvyneliu 4u.gif

QUOTE(jolita.martyna @ 2008 12 06, 20:52)
ar teisingai supratau..gyydaisi Turkijos zuvelemis?

taip, draugauju su zuvytem bigsmile.gif dar i soliariuma palakstau ax.gif ant blauzdu tai jau praktiskai nelike thumbup.gif ant krutines ir nugaros dar yra, ten stipresne ir buvo...na bet dar 2 savaites kurso turiu. manau kad po nauju metu imsiu dar 1 kursa, kad uzgniauzt PSO ilgesniam laikui.tikiuosi tpfu tpfu tpfu.

dar norejau paklaust koki sampuna vartojat, kam yra galvoj?
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2008 12 07, 18:35)

taip, draugauju su zuvytem bigsmile.gif dar i soliariuma palakstau ax.gif ant blauzdu tai jau praktiskai nelike thumbup.gif ant krutines ir nugaros dar yra, ten stipresne ir buvo...na bet dar 2 savaites kurso turiu. manau kad po nauju metu imsiu dar 1 kursa, kad uzgniauzt PSO ilgesniam laikui.tikiuosi tpfu tpfu tpfu.

dar norejau paklaust koki sampuna vartojat, kam yra galvoj?

o kiek laiko jau gydaisi zuvelemis,o i soliaruma kodel ar taip reikia rolleyes.gif kiek is viso tas kursas buna gydymo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2008 12 07, 21:35)
labai aciu 4u.gif as irgi visoms linkiu nusikratyti zvyneliu 4u.gif
taip, draugauju su zuvytem bigsmile.gif dar i soliariuma palakstau ax.gif ant blauzdu tai jau praktiskai nelike thumbup.gif ant krutines ir nugaros dar yra, ten stipresne ir buvo...na bet dar 2 savaites kurso turiu. manau kad po nauju metu imsiu dar 1 kursa, kad uzgniauzt PSO ilgesniam laikui.tikiuosi tpfu tpfu tpfu.



dar noreciau paklaust, o kiek kartu per savaite i soliariuma eini? ax.gif
Atsakyti
labas boruzeles, as tai darausi zalmarge jau-balti plemai tik. gal kada nufotkinsiu savo rezultatus, pasidziaugti ir zinot, kd iveikaima ta bjaurybe PSO. nekenciu jos
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 12 07, 21:05)
o kiek laiko jau gydaisi zuvelemis,o i soliaruma kodel ar taip reikia rolleyes.gif kiek is viso tas kursas buna gydymo. ax.gif

jau beveik trys savaites. i soliariuma pati prigalvojau, nes man saule l.padeda. jaunystej per 2 savaites kryme pagijau thumbup.gif

QUOTE(viktorija09 @ 2008 12 07, 22:48)
dar noreciau paklaust, o kiek kartu per savaite i soliariuma eini?  ax.gif

kas antra-trecia diena

galvoju kad be sol butu blogiau nes yra vietu galvoj, prie plauku, panardinu pas zuveles irgi kas antra karta, bet soliariumas tai nelbai tas vietas pasiekia, tai ten rezultatas bloigesnis, beveik visia nieko. tai dabar nuoplenus dalinu pusiau sol ir zuvytem thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sužinojau kad Lietuvoje yra naujas aparatas Bemer 3000 SLT kuriuo galima gdyti ir sanarius ,ir žvyneline ar kas bandėte? http://www.bemer.lt/terapija.htm ax.gif
Atsakyti
Sveikutes visos, vis uzbegu pas jus pasidalinti savo atradimais ax.gif gal kuri meginote Mary Kay firmos meduti, tai naturalus produktas susidedantis is naturaliu biciu vasku, mineraliniu alieju, vit A ir E. Jis oda padengia lyg tokia plevele, sulaiko dregme odoje, papildomai drekina, veikia antiseptiskai, tinka visom issausejusiom kuno vietom (veido, ranku, alkuniu...), suminkstina, maitina ir gydo. tinka nudegimam, zaizdelem, net kudikio uzpakaliukui. mano drauge ant delnu zvynelius turi, tai jai labai padejo. visiskai nenugijo dar, bet ju neniesti, jie tokie minkstesni patapo, nusviesejo. Pas mane to gerio galvoje yra, hormoniniu labai nenoriu naudoti, tai bandysiu as vakarais galva issiteplioti, o rytais nusiplauti. nors vargo vakariene doh.gif bet gal bent niezuli nuims blush2.gif
Atsakyti
as tai nesuprantu ar as sergu sia liga ar ne. pries 5metus buvo pradeje niezeti man vietomis, bet nebuvo jokiu pleiskanu, tik raudonos kelios mazytes demeles, amno miestelyje pasake, kad psoriaze, bet mano seimos visos isklausineju, nu nic niekas nesirgo, nic niekas, o zinau, kad tai paveldima, bet pabuvo man tos demeles pora men ir dingo, tfu tfu nebuvo 5 metus nieko, sveikut grazyt oda buvo, db lyg kazkokie keli maziukai taskeliai atsirade yra pora sav, niezti, kasausi, bet dg nieko, gal cia kokia alergija ar gali but zvynai, tokie kaip spuogyciai, gal kokie 5 yra mazuciai ir niezti, nz kas tai.
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 11, 19:10)
as tai nesuprantu ar as sergu sia liga ar ne. pries 5metus buvo pradeje niezeti man vietomis, bet nebuvo jokiu pleiskanu, tik raudonos kelios mazytes demeles, amno miestelyje pasake, kad psoriaze, bet mano seimos visos isklausineju, nu nic niekas nesirgo, nic niekas, o zinau, kad tai paveldima, bet pabuvo man tos demeles pora men ir dingo, tfu tfu nebuvo 5 metus nieko, sveikut grazyt oda buvo, db lyg kazkokie keli maziukai taskeliai atsirade yra pora sav, niezti, kasausi, bet dg nieko, gal cia kokia alergija ar gali but zvynai, tokie kaip spuogyciai, gal kokie 5 yra mazuciai ir niezti, nz kas tai.

na geras kalusimas gal ne 4u.gif
Atsakyti
sakau gal mano miestelio gydytoja sundaktare ir nenustate tinkamos ligos smile.gif nz niezti man, bet nz kas tai sad.gif
Atsakyti