Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie keliones organizuojančias

[quote=lengvute,2004 02 10, 15:43]
Gal esate nuolatiniai kokios nors agentūros "mėgėjai" , ar kaip pasitaiko wink.gif ?Ar

Ka tik is Egipto... thumbup.gif thumbup.gif praleista savaite. Keliavome su Teztour - viskas ciki, jokiu nesklandumu, o gal ju net neieskojome. Patenkinti 100 % jais thumbup.gif . Isvykimas is Klaipedos - mikriuku, parvykimas taip pat. Kelione sakemes agenturoje "Keliones ir poilsis" ar kazkas pan. Tikrai sauniai patare, padejo issirinkti, nors kazkokios problemos buvo ir su viesbuciais, tipo "geru 4- 5 zv" nelike ir su vietomis lektuve, ir praktisku patarimu dave ir fotkes, su egipto vaizdais parode. Pasiemem paskutines vietikes, jei kas nebegavote - tai cia mes unsure.gif
Keliavome ir su Topturu i Paryziu - viskas patiko, na nebent nuvezimas i Kauna per Siaulius doh.gif
Na mes jauni ir drasus clap_1.gif
Atsakyti
Man toks klausimas iskilo biggrin.gif : kiek keliautoju i autobusine kelione turi buti uzsiregistrave, kad agentura pasakytu: isvykimas - 100 proc.?

Gal dirbantys sioje sferoje padetu rasti atsakyma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2008 04 14, 19:15)
Man toks klausimas iskilo biggrin.gif : kiek keliautoju i autobusine kelione turi buti uzsiregistrave, kad agentura pasakytu: isvykimas - 100 proc.?

Gal dirbantys sioje sferoje padetu rasti atsakyma?  4u.gif


kai surenka pilną autobusą, tada ir važiuoja lotuliukas.gif O jei rimtai, tai turėtų būti parašyta, paprastai 40. Bet būna nurodyta ir kitaip, pvz.: minimalus keliaujančių skaičius 20

Vis dėl to gal yra ką nors žinančių apie Pegaso kelionės
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2008 04 15, 16:50)
kai surenka pilną autobusą, tada ir važiuoja lotuliukas.gif  O jei rimtai, tai turėtų būti parašyta, paprastai 40. Bet būna nurodyta ir kitaip, pvz.: minimalus keliaujančių skaičius 20



Taip, pagal sutarti minimali grupe - 25 - 20 keleiviu.
Bet idomu pasidare, ar visada operatoriai svetainese apie 100 proc. isvykima paskelbia kai jau parduotos tos 25 vietos, ar anksciau. g.gif

Apie Pegasa, deja, nezinau... verysad.gif



Atsakyti
[quote=mamuliukas78,2008 04 14, 16:12]
[quote=lengvute,2004 02 10, 15:43]
Gal esate nuolatiniai kokios nors agentūros "mėgėjai" , ar kaip pasitaiko wink.gif ?Ar

Ka tik is Egipto... thumbup.gif thumbup.gif praleista savaite. Keliavome su Teztour - viskas ciki, jokiu nesklandumu, o gal ju net neieskojome. Patenkinti 100 % jais thumbup.gif . Isvykimas is Klaipedos - mikriuku, parvykimas taip pat. Kelione sakemes agenturoje "Keliones ir poilsis" ar kazkas pan. Tikrai sauniai patare, padejo issirinkti, nors kazkokios problemos buvo ir su viesbuciais, tipo "geru 4- 5 zv" nelike ir su vietomis lektuve, ir praktisku patarimu dave ir fotkes, su egipto vaizdais parode. Pasiemem paskutines vietikes, jei kas nebegavote - tai cia mes unsure.gif
Keliavome ir su Topturu i Paryziu - viskas patiko, na nebent nuvezimas i Kauna per Siaulius doh.gif
Na mes jauni ir drasus clap_1.gif
[/quote]

Aš taip pat dažniausiai su "TezTour" važiuoju, keliauju, ir man labai patinka.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simukas62 @ 2008 04 15, 20:38)
Aš taip pat dažniausiai su "TezTour" važiuoju, keliauju, ir man labai patinka..  bigsmile.gif

Nu nu, net indomu paaidarė, miela stiuardese laugh.gif
Kur keliaujat su Tezturu? Sakėt gi , kad visad tik su Novaturu ir Aurela bei daugiau su niekuo nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 04 15, 20:41)
Nu nu, net indomu paaidarė, miela stiuardese laugh.gif
Kur keliaujat su Tezturu? Sakėt gi , kad visad tik su Novaturu ir Aurela bei daugiau su niekuo nono.gif


Aurela tai ne kelionių agentūra, o aviakompanija, nuomuojanti lėktuvus kelionių agentūroms. Jie vykdo užsakomuosius skrydžius į Turkiją, Graikiją, Egiptą, Indiją. Na ir LT prezidentą skraidina, kažkur net toks bajeris buvo; tipo iš Aurelos šalies atskrido. biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kai ieškojau sau tinkamiausi varianto, per daug agentūrų www psl. praėjau, tai mačiau kad kai kurios žymi: vis renkama grupė; kiek liko tai datai laisvų vietų; vietų nėra. Jei neklystu Novaturas ir dar kelios
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2008 04 16, 12:57)
kai ieškojau sau tinkamiausi varianto, per daug agentūrų www psl. praėjau, tai mačiau kad kai kurios žymi: vis renkama grupė; kiek liko tai datai laisvų vietų; vietų nėra. Jei neklystu Novaturas ir dar kelios


egluze buvau as i kelioniu agentura uzejus Edastra, tai man ten siule siule autobusu, ir kiek pamenu buvo net tokiu kur isvaziavimas garantuotas, tai net nezinau ar ir pustusti autobusa paleidzia ar ta kelione tokia populiari ( i Prancuzija lygtais)
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2008 04 16, 13:57)
kai ieškojau sau tinkamiausi varianto, per daug agentūrų www psl. praėjau, tai mačiau kad kai kurios žymi: vis renkama grupė; kiek liko tai datai laisvų vietų; vietų nėra. Jei neklystu Novaturas ir dar kelios


Mes prieš porą metų važiavom į Slovėniją su EURA - pusė autobuso buvo užpildyta, visi galėjom per dvi vietas sėdėt-gulėt lotuliukas.gif Nerealiai pasisekė!
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 04 17, 09:54)
Mes prieš porą metų važiavom į Slovėniją su EURA - pusė autobuso buvo užpildyta, visi galėjom per dvi vietas sėdėt-gulėt lotuliukas.gif Nerealiai pasisekė!

Mes praeitais metais taip keliavom su Piligrimu į Alpių šalis rolleyes.gif Šiaip visai neblogai, kai kas numigt norėdavo, ant galinių sėdynių ir išsitiest galėdavo. ax.gif Ir tikrai daug smagiau, kai ne tiek daug žmonių thumbup.gif
Atsakyti
Kai su Kauno Piligrimu vaziavau i Londona pries pora metu - tai buvo lygiai puse autiko thumbup.gif tada dar 2 naktys autobuse, tai issimiegojome kaip lovose, nes visi turejome 2 sedynes smile.gif
Na jei i kelione uzsirasai ir jinai neivyksta, zinau Topturas siulo kita kelione uz TOP kaina clap.gif Pati taip vaziavau.
Atsakyti