Įkraunama...
Įkraunama...

Dėvėti rūbai ir batai iš kuistukų/second hand'ų

QUOTE(Lee* @ 2005 09 03, 11:54)
Sveikos 4u.gif
Gal galetumet patarti,kaip isnaikinti kvapa, budinga drabuziams is secon hand`o parduotuviu?


kad dabar skudurynuose nebera tokio bjauraus kvapo,uztenka paprastai isskalbti, dar kokio nors lenor ir rubas kaip is veros modos. biggrin.gif
Atsakyti
man irgi išskalbus kvapo nebelieka schmoll.gif
Atsakyti
o as paskutiniu metu nusivyliau tomis parduotuvemis,drabuziu nieko gero neina rasti, o kainos tai aukstokos mad.gif
gal kas zinot, klaipedoj, kokiu geru parduotuviu? blush2.gif
Atsakyti
Kokie jusu atsiliepimai apie L&L parduotuve (Vln)?
Atsakyti
QUOTE(Lee* @ 2005 09 03, 15:36)
Kokie jusu atsiliepimai apie L&L parduotuve (Vln)?

o čia kur? unsure.gif
Atsakyti
Karoliniskese, netoli boksto. Yra prie stoteles daugiaauksciai (gal 3), tai viename is ju
Atsakyti
QUOTE(Lee* @ 2005 09 03, 12:54)
Sveikos 4u.gif
Gal galetumet patarti,kaip isnaikinti kvapa, budinga drabuziams is secon hand`o parduotuviu?



Aš dar prieš skalbimą išnešus rūbus į balkoną pravėdinti ir palieku per naktį, o po to skalbiu. Kvapo tikrai nebelieka thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2005 07 27, 12:31)
Aš dėvėjimui ten perku itin retai, bet karpymui ir persiuvimui ten tikri lobynai. Pavyzdžiui, šiandien dėviu sijoną, kurį pasisiuvau iš „skuduryne“ pirkto dramblinio dydžio džinsinio sijono, nėriniuoto apatinuko ir savo senų džinsų. Jis varpelio formos, o apačioj matyti nėrinuoto „pasijonio“ kraštelis. Sulaukiau komplimentų thumbup.gif . Kitas pavyzdys - ten pat pirkau smėlio spalvos bobišką baisų sijoną, kurį sukarpiusi pasisiuvau mylimiausią savo rankinę. Tiesą sakant, pakietinimas, pamušalas ir užtrauktukas tai rankinei kainavo brangiau nei „medžiaga“. O iš dėvėtų apatinių gaminu dabar labai madingas seges - gėlytes. Apatiniai tam puikiai tinka, nes jų medžiaga gražiai lydosi prie ugnies. Tokiom gėlytėm visos draugės jau apdovanotos. Ir kas pagalvos - iš kur?  tongue.gif

kaip faina,kad tiek fantazijos turi smile.gif As irgi moku siuti,tik matyt is prigimties neesu siuveja,nes rankos sau kazka siuti nekyla,nors esu kazkada dirbusi siuveja 6m ir sau vos keliata drabuziu esdu pasisiuvus
Atsakyti
Liaba...
Kaip jums atrodo ar galima pirkti stai va is kur? second-hand.lt
niekaip nesuprantu ar galima ten nueiti ir nupirkti keleta drabužiu.?? ar cia eudra.lt ???
Atsakyti
QUOTE
Gal galetumet patarti,kaip isnaikinti kvapa, budinga drabuziams is secon hand`o parduotuviu?


Aš tai jei kokį švelnesnį rūbelį skalbiu rankom, tai skalaudama įlašinu kelis lašiukus greifruto eterinio aliejaus.
Atsakyti
Šiaip tai neseniai girdėjau labai gerą išsireiškimą apie rūbus: Jei rūbą ir naują perki, po mėnesiuko jis jau lygiai toks pats padevėtas. Vat.
Atsakyti
Neisivaizduoju kuo rengciau vaikus jei nebutu devetu rubu parduotuviu, tiesiog neisivaizduoju!!!!!!!!
Atsakyti