Įkraunama...
Įkraunama...

Dėvėti rūbai ir batai iš kuistukų/second hand'ų

Jau keturias savaites dėviu batelius iš dėvėtų batų parduotuvės ir labai džiaugiuosi. Ir kaina prieinama, ir lengvi, ir patogūs, ir madingi. Ir dar, tie batukai pasidarė mano mėgstamiausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staselė: 17 gegužės 2009 - 14:05
Būtų labai faina jei kiekviena surašytų savo mylimiausias ir dažniausiai užejnamas dėvėtų drabužių parduotuves su adresiukais iš savo miesto, tada būtų ir pačioms lengviau diskutuoti taip pat ir aplankyti jas.
Aš tai užsuku į Šeškinėsg. 32 (Humana),Trakų g. 16(Humana),Šopeno g. 1/17 (Humana)Vilnius, dažniausiai randu sau mielų drabužėlių blush2.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano mylimiausia parduotuvė Kaune: Humana Lukšio g., kur šalia IKI parduotuvės, ten pasirinkimas iš visų Kauno Humanų pats didžiausias ir, mano nuomone, geriausias, ypač paskutinę kiekvieno mėn. savaitę, kai būna didysis išpardavimas po 5 ar 3 Lt, tai tikrai yra iš ko pasirinkti, nes kitose.... tai asortimentas tikrai labai mažas. Dar vaikams mėgstu užeiti į Dalmeta parduotuvę priešais Dainavos IKI lygtai, kur CEPELINAS ant viršaus, nu nežinau adreso tiksliai. Ten Dalmeta labai didelė, antram aukšte. Būna, bent jau kai naujas asortimentas, labai gerų vaikiškų rūbų. Dar patinka Karmėlavos Dalmeta, irgi gerų tiek vaikiškų, tiek suaugusių rūbų būna, o žmonių ten labai mažai lankosi, nes mažas miestelis.
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2009 05 18, 14:50)
Mano mylimiausia parduotuvė Kaune: Humana Lukšio g.,  kur šalia IKI parduotuvės, ten pasirinkimas iš visų Kauno Humanų pats didžiausias ir, mano nuomone, geriausias, ypač paskutinę kiekvieno mėn. savaitę, kai būna didysis išpardavimas po 5 ar 3 Lt, tai tikrai yra iš ko pasirinkti, nes kitose.... tai asortimentas tikrai labai mažas. Dar vaikams mėgstu užeiti į Dalmeta parduotuvę priešais Dainavos  IKI lygtai, kur CEPELINAS ant viršaus, nu nežinau adreso tiksliai. Ten Dalmeta labai didelė, antram aukšte. Būna, bent jau kai naujas asortimentas, labai gerų vaikiškų rūbų. Dar patinka Karmėlavos Dalmeta, irgi gerų tiek vaikiškų, tiek suaugusių rūbų būna, o žmonių ten labai mažai lankosi, nes mažas miestelis.

tas cepelinas yra girstutis biggrin.gif karta buvau, tai pasirinkimas didziulis blush2.gif o salia luksio gatves humanos salia gyvenu, tai vis galvojau, ar verta apsilankyt, tad leksiu biggrin.gif
p.s. man visai Taubuciu Dalmeta patiko, esu radus pora superiniu drabuzeliu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfiuka: 18 gegužės 2009 - 13:34
Sveikos 4u.gif

Man iskilo toks klausimukas blush2.gif - esu pastebejusi, kad daugeliui zmoniu yra geda prispazinti, kad jie apsiperka devetu rubu parduotuvese...
Man - asmeniskai - ne smile.gif
Kaip Jums ir ka Jus manote apie sia " geda"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2009 05 25, 19:18)
Man iskilo toks klausimukas blush2.gif  - esu pastebejusi, kad daugeliui zmoniu yra geda prispazinti, kad jie apsiperka devetu rubu parduotuvese...
Man - asmeniskai - ne smile.gif
Kaip Jums ir ka Jus manote apie sia " geda"? g.gif


Gėda? Man absoliučiai NE! 4u.gif
Vaikus abu rengiu praktiškai vien tik iš padėvėtų rūbų pirktais drabužiukais, pati sau irgi dažnai be galo gražių rūbų bei aksesuarų randu ax.gif .
Mėgstu pati gražiai atrodyt ir kad vaikai visada gražiai apsirengę būtų, nesvarbu, ar į kaimą, ar į kiemą... Mėgstu, kad viskas atrodytų originaliai, gerai suderinta, kas be ko, geros kokybės.
Man kaip tik atrodo laaabai "lievai", kai drabužiai vaikams yra pabrėžtinai perkami tik nauji, bet iš bazės ar turgaus, kur kainos ir kokybės santykis tiesiog protu nesuvokiamas, spalvos nesveikos, siūlės nei pirmo skalbimo neatlaiko, medžiagos apsivelia, dydžiai realybės neatitinka, kapišonai tik vos vos ausis siekia, bet už tai vaikas NAUJAIS aprengtas, o ne iš "padevalkos"... doh.gif
Vakarų europos šalių Kokybės (nepamenu pavadinimo tikslaus) institutai nustatė, kad dauguma tų pigių ryškių spalvų rūbų yra sveikatai kenkiančių medžiagų, ypač geltona, raudona bei juoda. Kalbant apie sveikatą, nuskalbtas rūbas vaikui yra daug sveikiau, negu abejotinos kokybės naujas, katik iš CHINA oder PAKISTAN...
Kai pasižiūriu normalesnės kokybės rūbų parduotuvėse, kiek kainuoja eiliniai džinsai ar megztukas 2-5 metų vaikui, tai tie rūbai turėtų būt auksiniai, kad 3-4 mėn. nešiot (per tiek laiko išauga arba pasikeičia sezonas) mokėčiau 80-90 Lt doh.gif Jau tikrai yra kur kitur tokius pinigus išleist, skuduryne už 80-90 Lt visą šeimyną išskirtiniais rūbais galima aprengti, o ne vienus džinsiukus nusipirkt.
Nesigėdykit, kas perkat, nėr čia ko drinks_cheers.gif thumbup.gif
Kaip tik turėtų būt gėda pinigus mėtyt, o čia juk jau kartą naudotas rūbas prikeliamas antram gyvenimui thumbup.gif
Atsakyti
Seniau esu turėjusi vieną kitą rūbą iš dėvėtų parduotuvės... Dabar nebe. Bet ne dėl to, kad būtų gėda, tiesiog man kažkaip nejauku dėvėt rūbą, kai nežinau kieno jis buvo prieš tai ax.gif
Atsakyti
Nėra man nejauku dėvėt nešiotą drabužį,absoliučiai. Kai peržiūriu savo spintą,tai ten gal 2/3 visų drabužėlių iš kuistukų. ax.gif Na tik džinsus,batus,striukes ir apatinius netenka iš ten pirkti.
Pasisakyt, iš kur drabužis, jeigu klausia, negėda. Nebent iškart matau, kad tas žmogus "parduotuvinis" ir gali nesuprast. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano daug rūbų yra iš kuistukų, vakar nuėjau tai vero moda, fishbone maikučių po 5 lt prisipirkau dar radau lacoste kedus už 16 lt cool.gif
Atsakyti
Gal kas tokį gėrį http://ecx.images-am...lYL._AA280_.jpg 39 išmieros esat mačiusios kuistukuose?
baisiai reikia wink.gif
Atsakyti
Ir dar vienas pastebėjimas iš tokių parduotuvių jau turiu tris batų poras ir pastebėjau, kad jie ne tik kad patogūs, bet ir ,,nenutrina'' kojų, nes šiaip iš naujų pirkti ,kad ir odiniai batai jei basa koja nutrina ir nori nenori turi autis pėdutes.
Atsakyti
As isduosiu atsitiktinai rastus adresus Vilniuje:)
Viena parduotuve yra prie Pas Juozapa pasazo, is Maximos puses.
Kita - netoli stoties, prie Sothys, Pylimo gal ten gatve, nzn.
Atsakyti