Įkraunama...
Įkraunama...

"Gustavo enciklopedija"

O dar ta laida yra rodoma? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 05 18, 23:35)
O dar ta laida yra rodoma? unsure.gif


Nu taip, kiekvieną sekmadienį mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mazasis ziuri sita laidele,o daugiausiai juoko buna,kai gustavas krenta nuo kedes biggrin.gif kad daugiau tokiu ladeliu vaikuciams
Atsakyti
Manau nepelnytai šią laidą užmiršot mirksiukas.gif Jau sekmadienis-tai ir Gustavas būtinai thumbup.gif Visokių įdomybių jis pripasakoja,o man tai personažų dainelės nuotaiką pakelia thumbup.gif Tikrai labai patinka vaikams,manau geriau negu filmukai apie kovojančius transformerius schmoll.gif
Atsakyti
O mes neuzmirsom smile.gif Labai smagi laidele. Mano vyrukui paveiksliukai labiau patinka, o man naudinga istorija prisiminti. Receptciukai labai paprasti ir puikus... pirstus apsilaizom smile.gif
Su maolunumu kiekviena sekmadienio ryta tas 30 min pasedziu prie TV smile.gif
Atsakyti
liux laidele thumbup.gif informatyvi ir zaisminga. kad tik kuo daugiau tokiu laideliu butu, o tai rodo vien pabaisiskus filmukus ax.gif
Atsakyti
gal kuri gali parasyti receptuka, kuri si sekmadieni dare gustavas, ten is kiausiniu, bet pradzios nemciau tai nzn ka jis ten su grybais dare, gal kuri mate ir gali parasyti visa eiga recepto mirksiukas.gif buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2009 12 23, 11:08)
gal kuri gali parasyti receptuka, kuri si sekmadieni dare gustavas, ten is kiausiniu, bet pradzios nemciau tai nzn ka jis ten su grybais dare, gal kuri mate ir gali parasyti visa eiga recepto mirksiukas.gif buciau labai dekinga mirksiukas.gif


JAU RADAU IR PATI thumbup.gif
Atsakyti
Sakyciau jog siuo metu tai pati geriausia laida ir ne tik vaikams bet ir visai seimai. Man tai paciai net idomu ziureti, nes kartais suzinau tai ko nezinojau arba prisimenu ka jau primirsus, o kur dar tokie isradingi rezceptukai thumbup.gif
Nu, zodziu, manau atsisakyti tokios laideles tai butu neprotinga. Saunuoliai visi tie kas prisideda prie jos kurimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prekyboj tuoj pasirodys Gustavo kulinarinė pažintinė knyga biggrin.gif
Atsakyti
Is viso Gustavas tai sakyciau Lietuvos pasididziavimas, nes vienas zmogus sugeba taip subtiliai viseims pateikti istorija ir tevai pasijuokia, ir vaikams atrakcija, viskas labai apgalvota ..sedevras..jau kaip noriu tos knygos thumbup.gif
Atsakyti
Aš pati užaugau su vaiduokliu "Kybir vybir" o dabar nieko panašaus nėra vaikams. Gustavo laida šauni, tik tiek manau kad ji šiek tiek vyresniems vaikams, nors ir man pačiai ji labai patinka. Ir labai džiaugiausi kai gavo "Bitinuko" apdovanojima.
Kada pasirodys jo knyga prekyboje. Labai norėčiau ja sau pasidovanoti gimtadieniui. biggrin.gif
Atsakyti