Įkraunama...
Įkraunama...

"Gustavo enciklopedija"

QUOTE(marsua @ 2007 09 16, 23:35)
Tai turbūt, kad suaugai... Mano dukrai - tai pati šauniausia laida, o ir aš džiaugiuosi, kad ne kokius pokemonus ji  žiūri mirksiukas.gif

Galimas daiktas, vaikams patinka matyt blush2.gif

QUOTE(Indula @ 2007 09 17, 00:06)
Turbūt Makaliau, jau suaugai  bigsmile.gif .Vaikams ši laida  thumbup.gif .MB tai žvengia iš jos kaip iš komedijos, bet mano pupa suakmenėjusi žiūri, kaip patinka wub.gif

Matyt išaugau laugh.gif Kai buvau mažiukas, tai žiūrėdavau, ausis ūždavau, kad ne kokius roberto receptus, o gustavą perjungtų cool.gif

QUOTE(anastazas @ 2007 09 17, 10:54)
Kai yra tokios laidos kaip "Kitas" arba "KIŽ'as" - nėr ko norėt kad Gustavas nenusivažiuotų, ane?  mirksiukas.gif

Na man tai pvz iš tokių vaikiškų laidų, telebimbam visvien jėgiškiausia ir valdo new_russian.gif hihihi.gif Žiūriu nuo pat mažų dienų iki septynioliktų metų didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 18, 19:19)

Na man tai pvz iš tokių vaikiškų laidų, telebimbam visvien jėgiškiausia ir valdo new_russian.gif hihihi.gif Žiūriu nuo pat mažų dienų iki septynioliktų metų didis.gif

Kaip sakant, dėl skonio nesiginčijama smartass.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, ar bus išleistas dar vienas CD/DVD su "Gustavo enciklopedija"?
Atsakyti
Man sita laida tiesiog liuks.Ir juokinga,ir idomiu dalykeliu papasakoja. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Becauseof: 30 lapkričio 2007 - 19:32
Mano septynmetė dukra tik ir laukia sekmadienio ryto,kada rodys Gustavo enciklopedija bigsmile.gif ,liuks laida thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif Puiki laida thumbup.gif thumbup.gif žiūrime biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai laida thumbup.gif ,mano dukrai labiausiai patinka kaip Gustavas po valgio gaminimo "susitvarko" lotuliukas.gif
Atsakyti
Sita laida tikrai zymiai geresne nei telebimbam, nors as neivienos neziuriu biggrin.gif O mama tai issiziojus ziopso lotuliukas.gif
Atsakyti
maniškis vyrelis mėgsta šią laidą pažiūrėti,ypač kai valgius gamina. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2007 11 29, 16:16)
Gal kas žinote, ar bus išleistas dar vienas CD/DVD su "Gustavo enciklopedija"?


Aš norėčiau ir pirmąjį įsigyti.. bigsmile.gif

Gera laida. thumbup.gif Man ir pačiai labai įdomu. Mano sūnui labiausia patinka- kaip Gustavas paragavęs patiekalo- nuo kėdės nuvirsta. Ir koks nusivylimas apima- kai jis taip nepadaro... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katinas2 @ 2008 03 22, 19:03)
Tikrai laida  thumbup.gif ,mano dukrai labiausiai patinka kaip Gustavas po valgio gaminimo "susitvarko"  lotuliukas.gif


Maisto gaminomas - "bonusas" šioje laidoje thumbup.gif Vaikams apskritai ji žavi, bet maisto gaminimas thumbup.gif Tik mažius susigraudina, kad jis taip skaudžiai krenta rolleyes.gif
Atsakyti
Linkėjimai Gustavui, ir aš jo gerbėja thumbup.gif
Atsakyti