Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

kadangi mano plaukų šaknys yra tikrai riebios, o galiukai sausi, manau, kad nepakenksiu, jei pabandysiu su ta arbata pasiterliot kokį mėnesį ar du g.gif
o jei matysiu, kad plaukai sausėja, tada nustosiu...
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2008 10 05, 11:30)
Pantagor padeda thumbup.gif Išgėriau vieną pakuotę per du mėnesius ir rezultatus matau. Anksčiau plaukus dažydavau kas 1,5-2 mėnesius, o dabar jau po trijų savaičių dažyti poreikis atsirado. Po mėnesio visai baisu. Kiti nepatogumai atsirado lotuliukas.gif



kokia kaina šių vitaminų?
Atsakyti
QUOTE(Girmantee @ 2008 10 05, 15:07)
kokia kaina šių vitaminų?


90 tablečių apie 104 Lt. Jei plaukai labai slenka, reikėtų vartoti 3 per dieną, jei nelabai, užteks ir vienos per dieną. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresh: 05 spalio 2008 - 14:58
man plaukai slinko, būdavo po plovimo pilna vonia.
bet pakeičiau šampūną Nivea į Dove, nustojau juos džiovinti su džiovintuvu - palieku išdžiūti natūraliai
ir viskas nebeslenka.
kirpėja net nustebo, o sakė: teks pradėti vioskius vitaminus ir spec. plaukų priemones naudot
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2008 09 18, 16:52)
Man buvo uzejes momentas,norejosi kuo greiciau ir ilgesniu plauku,tai naudojau vien tik sita sampuna ir ampulytes Rene Furterer nuo slinkimo/skatinancias augima,zinokit plaukai tikrai gerokai ugtelejo ir greiciau nei iprastai ax.gif
Tik pinigo daug iseina,nes ampuliu pusantros dezutes sunaudojau(pusele dar laukia),o dezute kiek virs 200lt atsieina,sampunas irgi ne is pigiuju verysad.gif


O tos ampulytės gal tokios kaip čia ?

Papasakok daugiau, kaip jos pakeitė tavo plaukus, ar vertos tokių pinigų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2008 10 05, 15:57)
90 tablečių apie 104 Lt. Jei plaukai labai slenka, reikėtų vartoti 3 per dieną, jei nelabai, užteks ir vienos per dieną. mirksiukas.gif

Cia is kur taip nusprendet g.gif juk anotacijoj aiskiai parasyta 1x3 mirksiukas.gif ir vidutine gydymo trukme 3- 6men.
Papildyta:
QUOTE(Girmantee @ 2008 10 05, 15:07)
kokia kaina šių vitaminų?

Tai ne vitaminai schmoll.gif tai vaistai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 05 spalio 2008 - 15:24
QUOTE(Asio @ 2008 10 05, 16:24)
Cia is kur taip nusprendet g.gif juk anotacijoj aiskiai parasyta 1x3  mirksiukas.gif ir vidutine gydymo trukme 3- 6men.


Ne pati nusprendžiau, kelios vaistininkės sakė, kad jei slinkimas nėra labai baisus ir norint gerti tik dėl greitesnio plaukų augimo, užtenka 1 kapsulės per dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresh: 05 spalio 2008 - 15:36
QUOTE(fresh @ 2008 10 05, 16:31)
Ne pati nusprendžiau, kelios vaistininkės sakė, kad jei slinkimas nėra labai baisus ir norint gerti tik dėl greitesnio plaukų augimo, užtenka 1 kapsulės per dieną.



Bet kas antra skundesi kad pradejo spuogais berti o jus kaip?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 10 05, 17:06)
Bet kas antra skundesi kad pradejo spuogais berti o jus kaip?


Geriu po tris per dieną du mėnesius, visai neberia kol kas, o plaukų augimas tikrai pagreitėjo.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 10 05, 17:06)
Bet kas antra skundesi kad pradejo spuogais berti o jus kaip?

baigiu geri antra pakuote geriu 1x3 tai va butent veido oda pagrazejo, jokiu spuogeliu ax.gif na o kas liecia plaukus, jokio poveikio dar nepastebejau, kaip slinko, taip ir toliau slenka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 10 05, 17:37)
baigiu geri antra pakuote geriu 1x3 tai va butent veido oda pagrazejo, jokiu spuogeliu  ax.gif na o kas liecia plaukus, jokio poveikio dar nepastebejau, kaip slinko, taip ir toliau slenka  verysad.gif


Man irgi slinkimas kol kas nesumažėjo, bet kadangi rekomenduojamas gydymo kursas 3-6 mėnesiai, o aš tik 2 mėnesius vartoju, per anksti skųstis. Džiaugiuosi, kad nors plaukai augti pradėjo.
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2008 10 05, 18:20)
Geriu po tris per dieną du mėnesius, visai neberia kol kas, o plaukų augimas tikrai pagreitėjo.


Kiek tau paauga per menesi? bigsmile.gif
Atsakyti