Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(žostautė @ 2009 03 27, 16:51)
Aha, ant mano agurkų neparašyta kad savidulkiai. Vadinas reiks išmokt atskirt vyriškus ir moteriškus žiedus, pasiimt teptuką, pasipuošt ir, bedūzgiant, bandyti atlikti dulkinimo veiksmą. Kaži, patikės jie kad aš vabzdys?  bigsmile.gif 

Turiu ir karnišoniukų sėklų, bet ir ant jų nėra parašyta kad savidulkiai. O jie tikrai auga mažesni? Nes apie tai irgi nerašo ant pakelio, tik kad gal agurkiukai patys mažiukai...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi, kaip prisijuokiau lotuliukas.gif sprogsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
taigi po balkoną visokios musytės skraidys, kaip ir šiltnamy wub.gif jos ir apdulkins, manau lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip manote,kiek pomidorų galėtų normaliai augti 80cm lovelyje?Ir ar paprikoms pakaktų vietos majonezo kibirėlyje?
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 03 27, 16:57)
dėkavoju už paaiškinimą  4u.gif o šis būdas taikomas pagrinde tik agurkiukams ?

Nežinau. Bet šitaip tai žmonės daro ir lauke su normaliai bet ne savidulkiais agurkais. Kad derlius didesnis būtų. Tipo, padeda bitėms smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 17:12)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  oi, kaip prisijuokiau  lotuliukas.gif  sprogsiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
taigi po balkoną visokios musytės skraidys, kaip ir šiltnamy  wub.gif  jos ir apdulkins, manau  lotuliukas.gif

Hm, muses tai mano šuo išgaudo labai gerai smile.gif O jei neužteks jų? Nes ten gali daug dulkintinų daiktų būt, jei išdygs viskas, kas suplanuota ax.gif Jaučiu bandysiu daryt tą reikalą su teptuku.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 03 27, 15:51)
Aha, ant mano agurkų neparašyta kad savidulkiai. Vadinas reiks išmokt atskirt vyriškus ir moteriškus žiedus, pasiimt teptuką, pasipuošt ir, bedūzgiant, bandyti atlikti dulkinimo veiksmą. Kaži, patikės jie kad aš vabzdys?  bigsmile.gif 

Moteriški agurkų žiedukai iš karto yra su mažytėmis agurkiukų užuomazgomis,o vyriški tokie tušti žiedai.Tai imi vyrišką žiedą,nuskabai žiedlapius,lieka tik viduriukas,tai tuo viduriuku pabaksnoji moteriško žiedo vidurį.Vienas vyriškas tinka apdulkinti 4 moteriškiems žiedukams.
Pabūsi už vabzdį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 16:12)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  oi, kaip prisijuokiau  lotuliukas.gif  sprogsiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
taigi po balkoną visokios musytės skraidys, kaip ir šiltnamy  wub.gif  jos ir apdulkins, manau  lotuliukas.gif

Reiks sugaut keleta biteliu ir paleist balkone. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 03 27, 21:45)
Reiks sugaut keleta biteliu ir paleist balkone.  biggrin.gif

Hm, kai pagalvoji, jei jau planuose yra stiklinis didelis indas su miniatiūrine vandens lelija... tai gal ir aviliukas praverstų? biggrin.gif

Klausykit, o pomidorus tik tuos spec. balkonuose auginat? Pažiūrėjau Regilos puslapiuką ir noriu jau visko labiausiai... unsure.gif Tik va klausimas ar augs vazonuose. Kažkaip pamenu J. Oliveris kažkurioj laidoj tokius paskurdusius gerokai pomidoriukus rodė, į skarbankes tuščias sukaišiotus, pagalvojau, daug gi smagiau kai tie pomidoriukai skirtingų formų ir spalvų rolleyes.gif

Atsakyti
O kaip sėti žemuoges? Ar iškarto į tą lovelį kuriame augs, ar dar į kokį kitą indelį ir tada persodint? Bandysiu žemuoges šiemet augint, nes pernai su pomidorais ir agurkais nelabai kas man gavosi doh.gif
Atsakyti
o kokia gera mintis! Ypac kai vaikiukai auga...Turiu balkone kablius, bet ner ilgu vazonu. Rimtas: o ko man neuzveist zemuogiu dar ko nors, ko rasiu maximoj...
Atsakyti
va ir aš apie žemuoges mąstau biggrin.gif bet galvoju kad iš sėklų tai nežaisiu doh.gif o kai atšils orai iš turgaus nusipirksiu jau gatavų sodinukų (na bus greičiau ir kai nesu auginusi manau bus patikimiau). Be to kiek man tereikia - kokių 3 krūmelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 03 27, 22:28)

Klausykit, o pomidorus tik tuos spec. balkonuose auginat? Pažiūrėjau Regilos puslapiuką ir noriu jau visko labiausiai...  unsure.gif  Tik va klausimas ar augs vazonuose. Kažkaip pamenu J. Oliveris kažkurioj laidoj tokius paskurdusius gerokai pomidoriukus rodė, į skarbankes tuščias sukaišiotus, pagalvojau, daug gi smagiau kai tie pomidoriukai skirtingų formų ir spalvų  rolleyes.gif


Va va, man ir kilo tokia mintis g.gif ir kokio dydžio turėtų būti vazonas g.gif Aš irgi galvoju pamėgint kokį pomidorčiką užsiaugint.
Atsakyti
Jungiusi į jūsų būrelį 4u.gif biggrin.gif
Šiandien bandysiu pasėti bazilikus, krapus, petražoles ir dar keletą priekoninių augaliukų. Tikiuosi kasnors užaugs rolleyes.gif
Atsakyti
kada sėsit agurkus g.gif
bazilikai lenda, pomidorai sudygę, lauksiu tikrų lapelių ir pikuosiu
Atsakyti