Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

sveikos merginos,

Gal kuri esat balkone (beje neistiklintam) auginusi pomidorus?
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2009 03 30, 16:12)
sveikos merginos,

Gal kuri esat balkone (beje neistiklintam) auginusi pomidorus?

Taigi temą paskaitykit rolleyes.gif Taip, yra auginusių ir dar auginsiančių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2009 03 30, 13:28)
thumbup.gif jau pasirodė mano prieskoninių pirmieji daigeliai  thumbup.gif geriausiai krapai suvešėjo,

ai kaip pavydžiu dėl krapų blush2.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif as irgi svaigstu apie savo balkonini darza biggrin.gif pasiskaiciau pas jus , kad pomidoriukai graziai auga , ir paprikos bigsmile.gif dar kolkas nepasodinau nieko bet savaitgaly soksiu viska pirkti biggrin.gif tikiuosi vyras is namu neismes biggrin.gif norejau pakalusti o kokia zeme jus perkat sitiem sodynukam ? nes niekada to endariau. temutes dar visos neperskaiciau , bet tkrai perskaitysiu nes lb idomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2009 03 30, 19:23)
ai kaip pavydžiu dėl krapų blush2.gif

smile.gif pirkau nojaus sėklų. vidury pakelio nuotraukytė su pilnu žydinčių krapų vazonėliu. Kitoj pusėj užrašyta "krapai gewohnlicher" tongue.gif na va detaliai aprašiau, kaip atrodo pakelis cool.gif
Atsakyti
Ispikavau savo pomidoriukus wub.gif bandysiu vakar pafotkint ir idet kaip viskas atrodo tongue.gif Ziuresim, tikiuosi viskas prigis kuo puikiausiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 31, 08:35)
Ispikavau savo pomidoriukus  wub.gif  bandysiu vakar pafotkint ir idet kaip viskas atrodo tongue.gif Ziuresim, tikiuosi viskas prigis kuo puikiausiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

vakar pafotkint
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o mintis gera, pas mane jau pirmieji lapeliai neblogi, tai turbūt galima ir pikuoti mirksiukas.gif
Lauksim foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 31, 09:57)
vakar pafotkint
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o mintis gera, pas mane jau pirmieji lapeliai neblogi, tai turbūt galima ir pikuoti  mirksiukas.gif
Lauksim foto  bigsmile.gif


Turejau omeny vakare biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 31, 09:57)
vakar pafotkint
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o mintis gera, pas mane jau pirmieji lapeliai neblogi, tai turbūt galima ir pikuoti  mirksiukas.gif
Lauksim foto  bigsmile.gif

Aisku kad butu geriau ispikiuoti ,as savo kaip ispikiuoju tai man jie grazesni darosi t.y tvirtesni,nes sejau per keturis kartus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 03 28, 21:55)
www.sodai.lietuvoje.com

Visiškasis apsiseilėjimas smile.gif Mintyse mano balkone tiesiamas stalas-knyga. Atrodys baisiai, ale kiek telpa visko  ax.gif


neatsidaro psl unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 31, 15:04)
neatsidaro psl  unsure.gif

Šiandien ir man neatidaro sad.gif Vėliau pabandykit. Jau laukiu sėklyčių rolleyes.gif

Pas mane lenda pomidoriukai, vienas agurkas ir juodų paprikų (rašo kad apie 40 cm aukščio tik) vazone kažkas stiebiasi, bet turiu negerą nuojautą, kad ten kažkas likęs iš seniau (bazilikas, pvz blush2.gif ) Mairūnus ir melisas išgabenau iš po radiatoriaus į balkoną, bet kadangi esu kvaila mergiščia, tai mairūnus susėjau kilimu biggrin.gif Teks retint pincetu, o paskui išpikiuot musiet... Ar pikiuojat prieskonius? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 03 31, 15:15)
Teks retint pincetu, o paskui išpikiuot musiet... Ar pikiuojat prieskonius?  unsure.gif


O ką reiškia? blush2.gif nu aš žalia sodininkytė-daržininkystėj beveik, bent jau nežinau tokių žodžių blink.gif rolleyes.gif
Atsakyti