Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

QUOTE(melynake*aviete @ 2011 02 12, 22:39)
o kur Kaune dabar picas valgot? skaniau negu Milane?  smile.gif

sukileliu pr, ten picas imam issinesimui smile.gif
http://www.pizzaquest.lt/
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 02 12, 23:56)
sukileliu pr, ten picas imam issinesimui smile.gif
http://www.pizzaquest.lt/


Esu valgius skanesniu...uzsisakem i namus,atveze visiskai salta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmeta @ 2011 02 14, 12:02)
Esu valgius skanesniu...uzsisakem i namus,atveze visiskai salta  unsure.gif

na kad šalta, čia jau turbūt ne dėl skonio, kadangi mes visada važiuojame pasiimti, tai dėl to nusiskundimų neturime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 02 14, 12:31)
na kad šalta, čia jau turbūt ne dėl skonio, kadangi mes visada važiuojame pasiimti, tai dėl to nusiskundimų neturime smile.gif

Na ir skonis buna geresnis smile.gif suvalgyt suvalgem,bet nesusizavejome
Atsakyti
QUOTE(Kosmeta @ 2011 02 14, 12:38)
Na ir skonis buna geresnis  smile.gif suvalgyt suvalgem,bet nesusizavejome

na dėl skonio nesiginčijame smile.gif bet mums kiek teko ragaut, skaniausios kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2011 02 02, 21:55)
Noriu parekomenduoti neseniai atsidariusia kavine "Grizzly". Maistas labai skanus, sveikas, nes bulvytes keptos be riebalu, padazai be jokiu priedu. Geriau latte kavos, tai atnese ne puodeli, o visa puoda  biggrin.gif  buvo be galo skani. Aplinka superine, darbuotojai malonus. Manau apsilankysiu ten dar ne karta smile.gif dar vienas didelis pliusas kad ilgai dirba. Treciadieni-sestadieni net iki 3h:) Tiesa, maista galima uzsisakyti ir i namus!  4u.gif


g.gif Maistas kol kas neblogas. Tačiau su ventiliacija tai ten didelės problemos. Rūbai, plaukai taip prisigeria maisto ir dūmų kvapo, kad po to labai nesmagiai jautiesi. Ilgiau pasėdėjus ( tenka ilgokai laukti maisto pietų metu) pradeda graužti gerklę. Kailinius reikėjo vėdinti gerą savaitę.
Ir dar... beveik visada sumaišo staliukų užsakymus, nors jų ten tik keli ir stovi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 02 14, 14:34)
na dėl skonio nesiginčijame smile.gif bet mums kiek teko ragaut, skaniausios kol kas smile.gif

O mums ir mūsų draugams favoritas Piko Pica. Pasakiškai skanios picos, ypač Džiovani (jaunimo), nerealiai skanu essen.gif
Skanios ir Milano picos (Marko einamiausia smile.gif )
Atsakyti
kur Kaune rekomenduotumėte užsakyti picas vaikų gimtadieniui?

Papildyta:
QUOTE(lanaa @ 2010 12 08, 13:16)
kiek teko girdet paskutiniu metu, tai boksto virtuve suprastejo  unsure.gif

labai
Atsakyti
Kur Kaune valgyti vėlyvus pusryčius - brunch? Kiaušinienės eiliniam kabakėlyje nelabai tinka unsure.gif
Atsakyti
http://www.karmelava.eu/node/284
Nebrangios ir skanios picos,siandien nuolaida 16 proc. viskam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 16 vasario 2011 - 16:28
O ką manote apie "Pas Romano Paolo?" Kažkaip kai mokiausi, dažnai ten užeidavau, paskutinį kartą, ar kad labai išalkusi buvau, - labai pica patiko ( nors ne taip mažai jų esu ragavusi)?
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2011 02 17, 19:51)
O ką manote apie "Pas Romano Paolo?" Kažkaip kai mokiausi, dažnai ten užeidavau, paskutinį kartą, ar kad labai išalkusi buvau, - labai pica patiko ( nors ne taip mažai jų esu ragavusi)?

manau,kad ten neblogos picos,esam buve ir ten drinks_cheers.gif
Bet,kad kazkas ipatingo nepasakyciau.
Atsakyti