Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
žemuogienė
QUOTE(AgnePagne @ 2011 02 20, 18:39)
Ai, tiesa, PATS PATS PATS skaniausias maistas yra kavinėje "Timėjas" motelyje, esančiame prie žemkės, kur važiojant į Garliavą yra fūrų aikštelė ir degalinė. Vos nepamiršau, o iš tiesų tai pati geriausia vieta skaniai pavalgyti. Nė sykio nevalgiau neskaniai.
*

mano vyras Jums pritartų, bet man ten aplinka baisingai nejauki. ir nuskilęs šaltibarščių dubenėlis pakliuvo būtent man (nesu aš pedantė, bet mane nudaužyti indai nuteikia neigiamai) smile.gif
Mistica
QUOTE(harmoneta @ 2011 02 23, 00:14)
kur yra tas Al Divan? ir gal kas galit placiau apie ji? 4u.gif
*

prie stoties turgaus. mirksiukas.gif Kur nusileidus nuo baršausko g yra tiltas ir gatvelė prie jo, link stoties turgaus. Nežinau kaip tiksliau paaiškinti.Girstupio g 9. 4u.gif
AgnePagne
QUOTE(žemuogienė @ 2011 02 23, 18:32)
mano vyras Jums pritartų, bet man ten aplinka baisingai nejauki. ir nuskilęs šaltibarščių dubenėlis pakliuvo būtent man (nesu aš pedantė, bet mane nudaužyti indai nuteikia neigiamai) smile.gif
*

Nudaužyti indai nervina ir mane, bet ten man visą laiką viskas buvo labai gerai smile.gif
AgnePagne
Na keliam temą į viršų ir aiškinamės, kur gi Kaune skanu pavalgyti smile.gif
Esmerelda
Vakar buvom Portofino. Tai kaip visada gerai. Neprastėja ta vieta. Puiku biggrin.gif
Mistica
Man labai skanu, kol nesuprastėjo Grizzly Grill wink.gif
Victrix
Sveiki,
o kai pamačiau šitą temą,tai net kraujas užvirė, pagaliau galėsiu pasipasakoti, tai va.. turėjom nuotykį, buvo tetos gimtadienis ir su visa šeima sprenėm kur važiuoti papietauti, nusprendėm važiuot į Žaliakalnio pasažą, nes teta buvo girdėjus, kad ten labai skanu. Nuvažiavom, pralaukėm 10 minučių kol prie mūsų priėjo pardavėjas (užimti keli stalai, bet ale banketas), tada pokalbis vyko taip:
Jei valgysit jums teks palaukti.. Na gerai palauksim niekur neskubam.. Praėjo dar 5 minutės.. Grįžta ir sako, bet žinot pas mus virtuvė labai daug darbo turi, ji jūsų neaptarnaus! tada sakom, gi sakėt, kad laukt reiks.. atsakymas: tai taip, bet dabar nusprendėm, kad per daug darbo... Teta supyko, o ji pati virtuvėj vedėja dirba.. sako čia Jums darbo daug? Tai tada padavėjas pradėjo rėkti! Nei iš šio nei iš to ir dar įžeidinėti, maždaug kad iš kur čia jūs tokie atsiradot.. Buvau šokiruota...
Reikėjo važiuot iškart į Senamiesčio vyninę arba į Papa Jazz (kur po to ir nuėjom), ten tokių dalykų net neįsivaizduočiau:/
AgnePagne
Galiu pasakyti tik tiek: blink.gif

Vakar Delfyje skaičiau apie mūsų aptarnavimo kultūrą. Oi, toli iki aptarnavimo kultūros mūsų šalyje. Tiesą sakant, UK kelerius metus dirbau restoranų ir banketų sferoje. LT nėra elementariausios lėkščių nuo stalo nurinkimo, patiekalų atnešimo valgantiems tvarkos. Juk kol visi nesuvalgo sriubos ar salotų, tol visam stalui neneša antrųjų patiekalų. Bet kur tau, žiūrėk vienas dar tik sriubą kapoją, o kitas jau antrą baigia. O tas lėkščių nurinkimas doh.gif Stirtas taukuotų indų nusirenka, dar būna, kad beveik piktai pareikalauja papasuoti lėkštę, kurios nepasiekia.... Guduma....
pilvuziukas

Nezinau ka jus ten valgete, bet mano nuomone dienos pietus tik valgyklos lygio.
*

[/quote]

Sutinku, Migdolo niekam nerekomenduoju, aptarnavimas baisus, o jeigu nuspresit ten svesti kokia svente susigadinsit sau vakara

Papildyta:
QUOTE(Victrix @ 2011 03 07, 13:30)
Sveiki,
o kai pamačiau šitą temą,tai net kraujas užvirė, pagaliau galėsiu pasipasakoti, tai va.. turėjom nuotykį, buvo tetos gimtadienis ir su visa šeima sprenėm kur važiuoti papietauti, nusprendėm važiuot į Žaliakalnio pasažą, nes teta buvo girdėjus, kad ten labai skanu. Nuvažiavom, pralaukėm 10 minučių kol prie mūsų priėjo pardavėjas (užimti keli stalai, bet ale banketas), tada pokalbis vyko taip:
Jei valgysit jums teks palaukti.. Na gerai palauksim niekur neskubam.. Praėjo dar 5 minutės.. Grįžta ir sako, bet žinot pas mus virtuvė labai daug darbo turi, ji jūsų neaptarnaus! tada sakom, gi sakėt, kad laukt reiks.. atsakymas: tai taip, bet dabar nusprendėm, kad per daug darbo... Teta supyko, o ji pati virtuvėj vedėja dirba.. sako čia Jums darbo daug? Tai tada padavėjas pradėjo rėkti! Nei iš šio nei iš to ir dar įžeidinėti, maždaug kad iš kur čia jūs tokie atsiradot.. Buvau šokiruota...
Reikėjo važiuot iškart į Senamiesčio vyninę arba į Papa Jazz (kur po to ir nuėjom), ten tokių dalykų net neįsivaizduočiau:/
*

tikriausiai apie Migdola kalbi, tikrai niekam nerekomenduoju
Jurevaga
QUOTE(AgnePagne @ 2011 02 19, 00:00)
Bet išvardinai visas snobiškas vietas, kuriose man nejauku vien dėl jų snobiškumo. Net ir negalėdama pinigų renkuosi vietas, kuriose jauku dėl jų paprastumo.
*

doh.gif Oi, kaip nesutinku. g.gif Niekada nelaikiau savęs snobe , reikės susirūpinti g.gif schmoll.gif
Paprasčiausiai ten visada geras ir malonus aptarnavimas , jauki aplinka, padoriu garsu leidžiama gera muzika ir normalus maistas, kurį galima valgyti nebijant apsinuodyti. Ten yra gerbiamas klientas ir jo norai. Tiesiog pamėgome tas vietas, tačiau nėra nieko pastovaus, taigi ir jos gali keistis, jei atsiras geresnių 4u.gif
Tikriausiai tam ši tema ir yra, kad kiekvienas galėtume pasidalinti savo patirtimi ir rekomenduoti kitiems. O toliau - jau kiekvieno valia rinktis. drinks_cheers.gif
AgnePagne
QUOTE(Jurevaga @ 2011 03 12, 17:22)
doh.gif  Oi, kaip nesutinku. g.gif Niekada nelaikiau savęs snobe , reikės susirūpinti g.gif  schmoll.gif
Paprasčiausiai ten visada geras ir malonus aptarnavimas , jauki aplinka, padoriu garsu leidžiama gera muzika ir normalus maistas, kurį galima valgyti nebijant apsinuodyti. Ten yra gerbiamas klientas ir jo norai. Tiesiog pamėgome tas vietas, tačiau nėra nieko pastovaus, taigi ir jos gali keistis, jei atsiras geresnių 4u.gif
Tikriausiai tam ši tema ir yra, kad kiekvienas galėtume pasidalinti savo patirtimi ir rekomenduoti kitiems. O toliau - jau kiekvieno valia rinktis. drinks_cheers.gif
*

Tai aš irgi tik savo nuomonę išsakiau, kad man jos nepatinka 4u.gif Juk nesmerkiu, kad lankotės ten smile.gif wink.gif

Va ką tik grįžau iš Jachtklubo kavinės. Na man ten tiesiog gera, jauku, malonu, nors ir nepigu. Bet ten būnant nesinori išeiti.
Jurevaga
QUOTE(AgnePagne @ 2011 03 12, 18:53)
Tai aš irgi tik savo nuomonę išsakiau, kad man jos nepatinka  4u.gif Juk nesmerkiu, kad lankotės ten smile.gif wink.gif

Va ką tik grįžau iš Jachtklubo kavinės. Na man ten tiesiog gera, jauku, malonu, nors ir nepigu. Bet ten būnant nesinori išeiti.
*

4u.gif Kadangi toje vietoje tenka dažnai lankytis , tai galiu pripažinti, kad vieta, kur įsikūręs šis restoranas yra kažkuo ypatinga. thumbup.gif Galbūt savo energetiką skleidžia Pažaislio vienuolynas, gal šalia tyvuliuojančios marios, tačiau pavalgyti prisikvėpavę grynu oru, važiuojame kitur. ax.gif
Anksčiau dažnai pietaudavome "Jachtklube", tačiau tikriausiai neatradau savo pateikalų, nes man ten neskanu 4u.gif Maistas paprastas ir riebokas. Skrudinti sparneliai, trisluoksniai sumuštiniai, cepelinai, dešrelės, lietuviškas karbonadas ir šašlykai , šalia kurių nejaukiai glaudžiasi lašišos ir taukžuvės kepsniai. galbūt noras aprėpti taip plačiai ir neduoda tinkamo rezultato. Aplamai nesižaviu "Miesto sodo "virtuve. Galbūt jiems vertėtų labiau praplėsti meniu žuvies patiekalais, kurių norisi būnant šalia vandens. Ir ko nors tokio gurmaniško.... mirksiukas.gif , nes tokia aplinka reikalauja gero ir subtilaus maisto. Tiesa ,kainos tikrai nesikandžioja ,taigi galima užsisakius ir nevalgyti, o tik grožėtis vaizdu thumbup.gif
O, kad įsileidau į komentarus. doh.gif Tačiau , vienas didžiausių gyvenimo malonumų valgyti skanų, estetiškai patiektą maistą estetiškoje aplinkoje. thumbup.gif
Dieviname pažintines - gastronomines keliones. Žinoma, visų šaunių vietelių pasaulyje neaplankysime, bet stengtis verta thumbup.gif . O Kaune ,taip viskas sava ir pažįstama bigsmile.gif
AgnePagne
Jachtklube turiu tik vieną mėgstamą derinuką - keptą duoną su Kalnapilio alumi biggrin.gif O maistas tai ten tikrai nežavingas. Praktiškai visada einame tik duonos pavalgyti, nes man ten ji skaniausia apskritai kur nors valgyta smile.gif Na dar skani Lokio pastogėje. Na po duonos neretai valgome ledų, nes ledai pas juos tikrai skanūs. Ta vieta man patinka ne maistu, o tiesiog kažkokia ramybe, gerove. Kartojuosi jau doh.gif Man gi pėsčiomis per mišką artimiausia vieta biggrin.gif
Viltuke84
Timejas.... Negalejau susilaikyti neparasius, kai paskaiciau, kad ten skanu.Is visos virtuves ten tik viena vireja laikosi higienos.Net personalas valgo ten tik tada, kai ji dirba doh.gif Gal jau ir pasikeite per pora metu viskas, bet pati ten nevalgyciau schmoll.gif
leone
Perskaicius pasisakyma apie Charlie pizza (buvusi Katpedele) tikrai nekokie, ypac apie picas, jeigu jau akcija picoms, tai jau zinok, kad gausi sh... na lai jos geriau buna brangesnes, bet valgomos, uzmesta pora desros gabaleliu, pomidoro gabaliukas, apie pado skoni nekalbu, atrodo lyg traskuti valgytum, vos ne permatomas... ziauru, kai tokios vietos dar picerijomsi vadinasi... doh.gif
AgnePagne
Keista, kad Timėją jau pora žmonių sukritikavo. Keik esu nusivežusi žmonių, tiek visiems patiko.
Tiga
Išbandėme su draugu naują (mums) kinų restoraną Panda II. Ji yra prie karo muziejaus. Na palyginus su senąja Panda, tai šioje maistas tikrai skanesnis! Vištiena buvo labai traški, padažas super, kavos gavau didelį puodelį su dauuuuug putos. Abu pavalgėme nuo mažos porcijos su ryžiais! Užsuksime ten dar tikrai 4u.gif
candy-candy
QUOTE(Mistica @ 2011 03 06, 11:31)
Man labai skanu, kol nesuprastėjo Grizzly Grill wink.gif
*

Na man asmeniskai Grizzlly Grill ispudzio nepaliko gero schmoll.gif Nors gyvenam netoliese, pravaziuojant zmoniu vis jame yra, tai viena vakara nusprendem apsilankyti ir mes, tai papasakosiu kas man ten nepatiko:
1. Emem ivairiu mesos kepsniu lekste, pasak padavejos, porcijos uzteks dviems, o kaip parasyta salia, tiems kas nori sociai pavalgyti doh.gif Dukrai paemem bulvyciu fri, kurios ale keptos be riebalo, tik man idomu kodel tada kai kurios buvo sudegusios ir + dar gerokai pravesusios, nes kaip supratau mesa kepe zymiai ilgiau nei bulves, o galetu kazkaip susiderinti kepimus g.gif
2. Atnese mums viena didele lekste, net ir dukros bulvytes fri sudejo i musu ta lekste prie mesos doh.gif nesupratau kodel g.gif atnese po to dar mazesniu lekstuciu, bet vistiek
3. Nesupratom ka valgem visos mesos skoniai buvo vienodi ir tikrai ne sociai pavalgem, o tik uzvalgem, tai va tokie ispudziai 4u.gif
Tiga
QUOTE(candy-candy @ 2011 03 16, 15:35)
Na man asmeniskai Grizzlly Grill ispudzio nepaliko gero  schmoll.gif  Nors gyvenam netoliese, pravaziuojant zmoniu vis jame yra, tai viena vakara nusprendem apsilankyti ir mes, tai papasakosiu kas man ten nepatiko:
1. Emem ivairiu mesos kepsniu lekste, pasak padavejos, porcijos uzteks dviems, o kaip parasyta salia, tiems kas nori sociai pavalgyti  doh.gif Dukrai paemem bulvyciu fri, kurios ale keptos be riebalo, tik man idomu kodel tada kai kurios buvo sudegusios ir + dar gerokai pravesusios, nes kaip supratau mesa kepe zymiai ilgiau nei bulves, o galetu kazkaip susiderinti kepimus  g.gif
2. Atnese mums viena didele lekste, net ir dukros bulvytes fri sudejo i musu ta lekste prie mesos  doh.gif  nesupratau kodel  g.gif  atnese po to dar mazesniu lekstuciu, bet vistiek
3. Nesupratom ka valgem visos mesos skoniai buvo vienodi ir tikrai ne sociai pavalgem, o tik uzvalgem, tai va tokie ispudziai  4u.gif
*

Kai papasakojot, tai nesitikit jog Grizzly buvot biggrin.gif Na mes ten gal jau 5 kartus buvom, viskas visada skanu, karšta, sotu. Na labai keista smile.gif man ši kavine dabar viena iš favoričių yra:)
candy-candy
QUOTE(Tiga @ 2011 03 16, 16:38)
Kai papasakojot, tai nesitikit jog Grizzly buvot biggrin.gif Na mes ten gal jau 5 kartus buvom, viskas visada skanu, karšta, sotu. Na labai keista smile.gif man ši kavine dabar viena iš favoričių yra:)
*

Nzn gal tiesiog mums taip pasitaike, nes kas is pazistamu buvo jiems irgi visai patiko, reiks pabandyt dar karta ten apsilankyt, bet jei ir vel tas pats, tai daugiau jau neisim 4u.gif o siaip kas man ten patiko, tai padazai, tikrai skanus thumbup.gif
salutvera
O kas ten per restoranas In Tilsit? Jis prie autobusų stoties randasi. Kadangi esu ne vietinė, tai ir noriu atsiliepimų išgirsti ax.gif
AgnePagne
QUOTE(salutvera @ 2011 03 24, 13:24)
O kas ten per restoranas In Tilsit? Jis prie autobusų stoties randasi. Kadangi esu ne vietinė, tai ir noriu atsiliepimų išgirsti  ax.gif
*

Nesu jame buvus, bet esu girdėjus kalbas, kad geras. Aplinka jo tai link solidaus restorano nešanti smile.gif
feja*
man pačios fainiausios kavinės- kaunas vilnius autostradoj, jei važiuojant nuo megos, prieš sukant į savanorių gatvę, yra 24h dirbanti kavinukė, pigu ir labai skanu. taip pat aišku nevisai Kaune, bet netoli- Karmėlavoj- Tigraja- cepelinų pavalgyt, Briedžių Medžioklė- cepelinai nelabai, picos nelabai, bet visa kita super, ir nelabai brangu. Dar visai super sushi express ir bella italia.
Realybe
QUOTE(feja* @ 2011 03 24, 15:41)
man pačios fainiausios kavinės- kaunas vilnius autostradoj, jei važiuojant nuo megos, prieš sukant į savanorių gatvę, yra 24h dirbanti kavinukė, pigu ir labai skanu. taip pat aišku nevisai Kaune, bet netoli- Karmėlavoj- Tigraja- cepelinų pavalgyt, Briedžių Medžioklė- cepelinai nelabai, picos nelabai, bet visa kita super, ir nelabai brangu. Dar visai super sushi express ir bella italia.
*

Tigrasoj cepelinai nieko,bet kelis kartus man nuo ju buvo labai bloga ir ne tik man..daugiau nenoriu schmoll.gif
O Briedziu medziokleje man visai nepatiko maistas g.gif
Papildyta:
QUOTE(salutvera @ 2011 03 24, 13:24)
O kas ten per restoranas In Tilsit? Jis prie autobusų stoties randasi. Kadangi esu ne vietinė, tai ir noriu atsiliepimų išgirsti  ax.gif
*

as nebuvau,bet atsiliepimai geri,aplinka ir patiekalai sake faini,bet ir kainos neblogos biggrin.gif
feja*
QUOTE(Realybe @ 2011 03 24, 17:59)
Tigrasoj cepelinai nieko,bet kelis kartus man nuo ju buvo labai bloga ir ne tik man..daugiau nenoriu schmoll.gif
O Briedziu medziokleje man visai nepatiko maistas g.gif
Papildyta:

as nebuvau,bet atsiliepimai geri,aplinka ir patiekalai sake faini,bet ir kainos neblogos biggrin.gif
*

kiek valgiau tigrasoj cepelinų, o tai būna gana dažnai, nėkart (tfu tfu tfu) dar bloga nebuvo.
o briedžių medžioklėj tai vis kokį kepsniuką ar užkepėlę pasiimam tai irgi visada skanu buvo smile.gif
Avocado
Pizza Jazz prie fontano Laisvės alėjoj labai patinka. Niekada nenuvylė lyg ir. g.gif O bent tris kartus per savaitę apsilankau.
Jurevaga
QUOTE(salutvera @ 2011 03 24, 12:24)
*

4u.gif Tikrai niekam nerekomenduoju. schmoll.gif Rizikuočiau ten užsisakyti nebent arbatos. Maistas neskanus, personalas tragiškas. Tokių šposų ten esame apturėję. Pvz. paima ir nusineša banko kortelę nuskaičiuoti. Po pusvalandžio ateina kita darbuotoja ir sako: kaip jūs mokėsite, kortele ar grynais? blink.gif Ir po to įrodinėk, kad tu ne asilas. Kortelės atsirasdavo po gerų poros valandų. Ir jokio kaltės jausmo, pasiteisinimas- ups kažkur užkrito. Totalus bardakas ten. Jei turite jautrų skrandį po pietų tikrai turėsite problemų.Tiesa, gerai tai , kad šalia yra vaistinė. mirksiukas.gif Niekada ten nebeisiu schmoll.gif
Realybe
QUOTE(feja* @ 2011 03 25, 14:45)
kiek valgiau tigrasoj cepelinų, o tai būna gana dažnai, nėkart (tfu tfu tfu) dar bloga nebuvo.

*

tai liuks,kad patinka ir tinka thumbup.gif
O as ir vyras buvom apsinuodije gal bent du kartus nuo ju doh.gif
Sciarola
Man labai patinka Mambo, Pas Paolo ir Milano, jaukios picerijos ir personalas malonus, niekada nenuvylė ar neapsinuodijau kokiais brudais, o ir maistas nerealiai skanus (ne vien picas valgau) thumbup.gif
Mistica
QUOTE(Sciarola @ 2011 03 26, 15:40)
Man labai patinka Mambo, Pas Paolo ir Milano, jaukios picerijos ir personalas malonus, niekada nenuvylė ar neapsinuodijau kokiais brudais, o ir maistas nerealiai skanus (ne vien picas valgau) thumbup.gif
*

pas jus gal skrandis labai stiprus, nes man nuo Milano ir Pas Paolo laaabai negerai buvo... doh.gif
Sciarola
O man tik Čili picoj negerai - vieną kartą apsinuodijau, antrąkart suvalgius gabaliuką picos jau nebegalėjau į ją žiūrėti, norėjosi vietoj vemti net, tai daugiau nevalgiau, nes labai pykino g.gif Nuo to laiko nebevalgau nieko Čili picoj..

Dar CanCan picerijoj porą kartų picoj radau kuokštus plaukų, tai irgi ten nebeeinu..
goddess
Portofino naujai atrastas, labai labai skanu pasirode, o kainos nera tokios ir dideles smile.gif
Pas stenley pokolkas dar nenuvyle, kainos ir kokybes santykis man labai labai smile.gif
Pizza Jazz antrieji patiekalai ir desertai wub.gif bet kainos galetu buti ir mazesnes:)

Grizzly Grill nuvyle, ragavau kiauliena ir vistienos juosteles tai schmoll.gif sausa, mazai... patiko tik jautienos steikas...

Apie visokius milano, pas paolo net nesneku, man cia pacios prasciausios aplankytos kavines smile.gif o tos picos brrrr... nesuprantu kaip taip daug kas jas megsta:) antrieji patiekalai taip pat schmoll.gif
Realybe
O man Milano patikdavo ir aplinka man tokia senovine patinka smile.gif
invisible_shadow
O kur galima gauti skaniu kebabu? 4u.gif
Mistica
QUOTE(invisible_shadow @ 2011 04 11, 16:53)
O kur galima gauti skaniu kebabu? 4u.gif
*

bent jau man skaniausi prie Girstupio kur kepa viščiukus.
Tiga
QUOTE(Mistica @ 2011 04 11, 17:54)
bent jau man skaniausi prie Girstupio kur kepa viščiukus.
*

Tikrai taip, ten paragavus, niekur kitur neperku. Tiesiog daug kur teko ir nusinuodyti, ir kokią kremzle užkrimsti, bet va ten tokių dalykų niekados nepasitaikė. Taip pat labai skanios salotos ir jų gaminama kava! Latte su milžiniška puta, plius gali priedui sirupo užsisakyti smile.gif
Realybe
man tai pas juos nelabai patinka,sausa mesa,nes is vistienos ir ne karta su odom papuole,man ne schmoll.gif
leone
QUOTE(Realybe @ 2011 04 11, 19:56)
man tai pas juos nelabai patinka,sausa mesa,nes is vistienos ir ne karta su odom papuole,man ne schmoll.gif
*

tai natūralu, kad vištiena sausa būna, man irgi ten patinka, jei noriu su kiaulienu, pereinu i kitą kelio pusę nuo ir daržovių negaili, irgi skanūs smile.gif
Avocado
QUOTE(Realybe @ 2011 04 11, 21:56)
*

Kaip keista. Aš visad apie Girstupio kebabus girdžiu geriausius atsiliepimus, kad nėra skanesnių Kaune. Ir pati su tuo sutinku smile.gif
Tiga
QUOTE(Realybe @ 2011 04 11, 20:56)
*

Va del to man ir patinka kad su vistiena, bet odelių nebuvo patekę. Kitur su kiauliena, ir dažnai riebia... kuri dar ir nesusikramto doh.gif
Realybe
QUOTE(Avocado @ 2011 04 11, 23:18)
Kaip keista. Aš visad apie Girstupio kebabus girdžiu geriausius atsiliepimus, kad nėra skanesnių Kaune. Ir pati su tuo sutinku smile.gif
*

kas cia keista? vieniems patinka, kitiems ne biggrin.gif
O kodel negiriat tada kebabu prie Vitebsko? To pacio savininko ten ir viskas tas pats, mirksiukas.gif
Avocado
QUOTE(Realybe @ 2011 04 12, 22:47)
kas cia keista?  vieniems patinka, kitiems ne biggrin.gif
O kodel negiriat tada kebabu prie Vitebsko?  To pacio savininko ten ir viskas tas pats, mirksiukas.gif
*

Nes apie kiekvieną vietą dažniausiai tenka išgirsti įvairių atsiliepimų. Būtent todėl, kad vieniems vienas tinka, kitiems kitkas. O apie Girstupio kebabus nesu girdėjusi nė vieno blogo atsiliepimo, dėl to ir nusistebėjau smile.gif

Dėl Vitebsko - nesu ten ragavusi. Neišbandinėju kiekvieno kampo kebabinių. O jų daugokai biggrin.gif
Realybe
QUOTE(Avocado @ 2011 04 12, 22:06)
Nes apie kiekvieną vietą dažniausiai tenka išgirsti įvairių atsiliepimų. Būtent todėl, kad vieniems vienas tinka, kitiems kitkas. O apie Girstupio kebabus nesu girdėjusi nė vieno blogo atsiliepimo, dėl to ir nusistebėjau smile.gif

Dėl Vitebsko - nesu ten ragavusi. Neišbandinėju kiekvieno kampo kebabinių. O jų daugokai biggrin.gif
*

as tai esu girdejus ir ne kokiu atsiliepimu butent apie ja,ten salia bunu smile.gif
Kiekvienos bandyt nereikia,as tik sakau,kad savininkas tas pats ir viskas taip pat ir ten 4u.gif
Tiga
QUOTE(Realybe @ 2011 04 12, 21:47)
kas cia keista?  vieniems patinka, kitiems ne biggrin.gif
O kodel negiriat tada kebabu prie Vitebsko?  To pacio savininko ten ir viskas tas pats, mirksiukas.gif
*

Taip, prie vitebsko tokie patys yra, net buvau pamiršus wink.gif tik nemaišykit, nes prie vitebsko yra dvejos kebabinės smile.gif šita skanioji prie kepyklėlės biggrin.gif
Avocado
QUOTE(Realybe @ 2011 04 13, 14:25)
as tai esu girdejus ir ne kokiu atsiliepimu butent apie ja,ten salia bunu smile.gif
Kiekvienos bandyt nereikia,as tik sakau,kad savininkas tas pats ir viskas taip pat ir ten 4u.gif
*

Ačiū, turėsiu omenyje 4u.gif
Metaxa
Man maistas labai skanus ir nebrangus Milane, picų nepalyginsi su Cili ir CanCan, taip pat ir jų kainos neįtikėtinos pagal kokybę ir ingredientų kiekį 4u.gif
o norint tiesiog pasėdėti jaukioje kavinukėje, išgerti arbatos ir ramiai paplepėt su draugais - Pas Stanley man asmeniškai pati geriausia 4u.gif vieną kartą nuėjau ir niekur daugiau neinu kai reikia senamiesty wub.gif
Semi Sweet
Merginos,

Gal galite parekomenduoti kavine gedulingiems pietus. Kad butu skanu, kokybiska ir kaina proto ribose.

Aciu 4u.gif
Jūsų Didenybė
QUOTE(Semi Sweet @ 2011 05 09, 18:58)
Merginos,

Gal galite parekomenduoti kavine gedulingiems pietus. Kad butu skanu, kokybiska ir kaina proto ribose.

Aciu 4u.gif
*

Svajonė g.gif Pas Prancišką g.gif
Semi Sweet
QUOTE(Agotukas @ 2011 05 09, 20:06)
Svajonė  g.gif Pas Prancišką  g.gif
*

O kur randasi? Ir kokia mazdaug kaina butu zmogui?

Aciu 4u.gif
Jūsų Didenybė
Seniai buvo tokios "progos" unsure.gif Neprisimenu kainų, kai patiems reikėjo mokėt... Pas Prancišką yra Jonavos g., Svajonė - prieš Telekomą. Jei žmonės iš kitų miestų, patogiau papasakoti kur yra Jonavos g. mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.