Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

QUOTE(begike @ 2010 02 20, 23:46)
4u.gif
gal dar priedo reiktu ir erkute gydyti?  g.gif  ar negalima taip?
kodel neleido eucerin'o?  unsure.gif

Jokiu kitu vaistų nuo erkutes neskyre schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGANTI @ 2010 02 20, 20:19)
blush2.gif labai paprastai. Tarkim, ruosiesi gimdyti, plepi  nestuke.gif skyrelyje, apacioj kaba zinomas nickas, uz kurio slepiasi ne  nestuke.gif .Ir po kurio laiko tas ne  nestuke.gif zmogus kitiems pasakoja, kaip as jauciuos, arba kokios mane kankina bedos. Bet- tiesiogiai , akis i aki su manim nenori bendraut. Is vienos puses dzin, bet nenoriu duoti peno.
Ploviklis  Biloderma atoderm gel moussant. Juo prausiu ir vaikus, nes labai svelnus, tinka atoptinei odai. Galiojimas tik 6 men., nespeju tik veidui sunaudoti  200ml

Bet tas zmogus jums yra pazistamas?
Papildyta:
QUOTE(gosas @ 2010 02 21, 09:29)
Jokiu kitu vaistų nuo erkutes neskyre schmoll.gif

Man rado erkute, tai papildomai geriau antibiotikus, kitaip nelabai ja apraminsi. Nuo rosacea dazniausiai gydo tepamais, jei ne padeda, tai ir antibiotikais. 4u.gif
Atsakyti
Tai va Ryt keliausiu pas seimos gyd kad rasytu antibijotikus kitaip matau nieko nebus
Skambinau tetai i Vilniu kuri serga rozine erkute jau 20met Be antibijotiku nieko jai nebuna geriau Ta erkute nepraeina Pasakys kokie antibijotikai ir mazdaug po 10 d susitvarko Kaskokios 3 vnt kapsules Ir naudoja nuo rozacejos tepalus Bet jei ta erkute man praeitu tai ta rozine nebutu tokia aštri labai būtu nedidele forma bet ta bjauri erke dar Manau teks imtis saviveiklos nes nieko gero is tu dermatologu nėra g.gif o jei ir yra tai vienetai Beganti manau tu tikrai pasikauscius su tom bjauriom ligom Ir isigydzius erkute noresiu tavo patarimų ar galesiu kreiptis pasitarti? Nors tikrai visu mūsu patirti galime isbandyti ,bet kasko galvoju kad beganti varijantas tas kremas su rugstim geras Kurei ji ten dar buvo gyd rekomendavus? Beganti tu ji naudoji nuo rozacejos taip suprantu? O ka tu dar naudojai nuo erkutes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 21 vasario 2010 - 13:18
QUOTE(Nesė @ 2010 02 18, 14:15)

Melajja, su molio kaukemis atsargiai, as su jomis ir prisizaidziau, dermatita buvau isivariusi, jos stiprios, kaip ir minejau plecia kraujagysles, manyciau turite ju nebenaudoti, po dermatito oda turetu but ir taip jautri, o tokios stiprios priemones jautriai odai-peilis. (aisku, cia mano nuomone ir Jums spresti mirksiukas.gif )


Noreciau pasisakyti del molio kaukiu,as turiu raudonuojancia oda,na padetis nera bloga,nes raudonis islenda tik del temperaturos svyravymu ir yra vientisas,bet as vistiek priziuriu veida,naudoju atitinkamas priemones taip pat ir molio kaukes,nes molio yra ivairiu rusiu,esant jautriai arba kapiliarinei odai galima naudoti balta,raudona arba rasulo moli,jie yra labai svelnus ir tinka issipletusiems kapiliarams,taip pat i tas kaukes galima lasinti aliejuko ir eteriniu alieju kurie tinka kapiliarams pvz citrinu,kipariso ir tp tik aisku nedaug po laseli ir isskiedus su aliejumi,nes ea netirpsta vandenyje ir del to gali nelygiai pasiskirstyti ant odos ir ja sudirginti.
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 02 21, 15:20)
Noreciau pasisakyti del molio kaukiu,as turiu raudonuojancia oda,na padetis nera bloga,nes raudonis islenda tik del temperaturos svyravymu ir yra vientisas,bet as vistiek priziuriu veida,naudoju atitinkamas priemones taip pat ir molio kaukes,nes molio yra ivairiu rusiu,esant jautriai arba kapiliarinei odai galima naudoti balta,raudona arba rasulo moli,jie yra labai svelnus ir tinka issipletusiems kapiliarams,taip pat i tas kaukes galima lasinti aliejuko ir eteriniu alieju kurie tinka kapiliarams pvz citrinu,kipariso ir tp tik aisku nedaug po laseli ir isskiedus su aliejumi,nes ea netirpsta vandenyje ir del to gali nelygiai pasiskirstyti ant odos ir ja sudirginti.


drinks_cheers.gif molis moliui nelygus, tas rusiskas juodasis zinoma nieko vertas, bet va raudonas molis tinka isipletusiems kapiliarams, baltas- jautriai odai. O kaip su rasulu?puse zodzio kazkur buvau radus uzsiminant kad tinka kapiliarams stiprinti, bet tiksliai nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 02 21, 14:28)
drinks_cheers.gif  molis moliui nelygus, tas rusiskas juodasis zinoma nieko vertas, bet va raudonas molis tinka isipletusiems kapiliarams, baltas- jautriai odai. O kaip su rasulu?puse zodzio kazkur buvau radus uzsiminant kad tinka kapiliarams stiprinti, bet tiksliai nepamenu.

Rasulo molis yra labai svelnus,puikiai tinka jautriai riebiai odai,jei oda sausa reiketu lasinti aliejaus,va cia galima pasiskaityti (ten rasosi gasulo,bet cia tas pats,nes rasoma is "g" raides,o tariama is "r")
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 02 20, 23:46)
4u.gif
gal dar priedo reiktu ir erkute gydyti?  g.gif  ar negalima taip?
kodel neleido eucerin'o?  unsure.gif

Sake, kad sita kosmetika turint tokias bedas- netinka.


QUOTE(Packa @ 2010 02 21, 13:17)
Bet tas zmogus jums yra pazistamas?
Papildyta:


Zinoma , kad pazistamas, tik nelabai bendraujantis su manimi realybeje, uztat viska zinantis is SM.
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 02 21, 12:17)
Man rado erkute, tai papildomai geriau antibiotikus, kitaip nelabai ja apraminsi. Nuo rosacea dazniausiai gydo tepamais, jei ne padeda, tai ir antibiotikais. 4u.gif


o tepalai tikiuosi nehormoniniai? unsure.gif

QUOTE(gosas @ 2010 02 21, 13:16)
Tai va Ryt keliausiu pas seimos gyd kad rasytu antibijotikus kitaip matau nieko nebus
Skambinau tetai i Vilniu kuri serga rozine erkute jau 20met Be antibijotiku nieko jai nebuna geriau Ta erkute nepraeina Pasakys kokie antibijotikai ir mazdaug po 10 d susitvarko Kaskokios 3 vnt kapsules Ir naudoja nuo rozacejos tepalus Bet jei ta erkute man praeitu tai ta rozine nebutu tokia aštri labai būtu nedidele forma bet ta bjauri erke dar Manau teks imtis saviveiklos nes nieko gero is tu dermatologu nėra  g.gif o jei ir yra tai vienetai  Beganti manau tu tikrai pasikauscius su tom bjauriom ligom Ir isigydzius erkute noresiu tavo patarimų ar galesiu kreiptis pasitarti? Nors tikrai visu mūsu patirti galime isbandyti ,bet kasko galvoju kad beganti varijantas tas kremas su rugstim geras Kurei ji ten dar buvo gyd rekomendavus? Beganti tu ji naudoji nuo rozacejos taip suprantu? O ka tu dar naudojai nuo erkutes?


as ne BEGANTI, o begike, bet leiskit isiterpsiu biggrin.gif Man dermatologe rugstiniu priemoniu neleido naudot ant jautrios odos, nes dar labiau ja ijautrinsit, tad ant rozines odos nedrisciau tepti. Nelinkiu is nevilties pulti prie ivairiu priemoniu ir prisidaryti zalos...
QUOTE(BEGANTI @ 2010 02 21, 15:21)
Sake, kad sita kosmetika  turint tokias bedas- netinka.

Bet kodel? g.gif Ji gi jautriai odai skirta, yra linija ir raustanciai odai g.gif
Atsakyti
Aha nebezinau is nevylties ka daryti jau pasimeciau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 02 21, 19:51)
Aha nebezinau is nevylties ka daryti jau pasimeciau doh.gif  doh.gif

O pas privatu dermatologa nebandet nueit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 02 21, 19:15)
o tepalai tikiuosi nehormoniniai?  unsure.gif 



g.gif na vat ir nezinau ar tarp ju nebuvo hormoniniu, as isvardinsiu o gal kiri pakomentos: Elidel, Skinoren, Eritromicin, Metranidazol, Finacea, Rozex ir dar toks tepalas gaminamas vaistineje su zinku, ichtioliu....
Papildyta:
QUOTE(gosas @ 2010 02 21, 19:51)
Aha nebezinau is nevylties ka daryti jau pasimeciau doh.gif  doh.gif

Nesinervuokit taip, nieko nepades, yra kaip yra. Tikiekimes kad gydytojas ras tinkanti gydyma. Jei gydytojas nepasiulis istyrti erkute, tai pati paprasykyt siuntimo. console.gif
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2010 02 21, 20:44)
O pas privatu dermatologa nebandet nueit?  g.gif

Is savo patirties galiu pasakyti (o patirties jau turiu, buvau pas 5 dermatologus), kad beveik visi gydytojai dirbantis poliklinikose papildomai dirba privaciuose kabinetose. Ir privacioj ir valstybinei polikl man skyre ta pati gydyma.Siulau pradeti nuo polikliniku, privaciose dar spesite sumoketi pinigelius. Jei nustatys kad erkute ar Rosacea, tai gydymas jau zinomas is musu visu aprasymu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Packa: 21 vasario 2010 - 22:57
QUOTE(Packa @ 2010 02 21, 22:53)
g.gif na vat ir nezinau ar tarp ju nebuvo hormoniniu, as isvardinsiu o gal kiri pakomentos: Elidel, Skinoren, Eritromicin, Metranidazol, Finacea, Rozex ir dar toks tepalas gaminamas vaistineje su zinku, ichtioliu....

Is savo patirties galiu pasakyti (o patirties jau turiu), kad beveik visi gydytojai dirbantis poliklinikose papildomai dirba privaciuose kabinetose. Siulau pradeti nuo polikliniku, privaciose dar spesite sumoketi pinigelius.  4u.gif

gal zinot ka ichtiolis daro odai? 4u.gif kaip tik naudoju...

as buvau ir poliklinikose, ir privaciai... poliklinikose nelabai noriai kalba, net odos nepaziuri, iskart vaistai ir viso gero, o privaciai apziuri oda, paaiskina kas ir kodel, paaiskina kaip priziuret oda, ka galima, ko ne, duoda pabandymui kosmetikos.

bet turiu pripazint, kad buna visko, cia ant kokio daktaro tiek poliklinikoj, tiek privaciai uztaikysi...
del patirties, as irgi nemazai turiu, taip pat lankiausi pas 4-5 dermatologus, tiek poliklinikoj, tiek privaciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 21 vasario 2010 - 23:03