Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: seksas 13 -14 metų paugliams....
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 7 metų ir vyresni
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Ajira
QUOTE(gedvy @ 2008 08 25, 18:46)
taip kabinejasi, bet kabinejasi ne prie vaiku, o prie suaugusiu moteru ar merginu. As Anglijoje jau 6 metai, bet neivieno karto dukra nepasiskunde, kad ja uzkabineja suauges (pilnametis) vaikinas ar vyras. Ko neposakyciau apie Lietuvos vyrukus.
O apie mokyklas, jus, labai klystate. Mano dukros mokykloje to tikrai nera. Aisku, gal ir yra tokiu mokyklu as nesiginciju, bet tokiu tikrai mazuma, o tu visada gali rinktis i kokia mokykla leisti savo vaika.
Jei isaukiantys rubai yra dzinsai ir marskineliai, tai kas tada yra neisaukiantys...
*

Na nezinau..man kiekt teko apsukt mokyklu ,tai ispudis ne koks?Gal pas jus privati?
Palaukit,as nekalbu apie marskinelius ir dzinsus..o ,kad dabar dauguma taip vaiksciotu..O ar nepastebejot,kokiom iskirptem vaiksto merginos?Kokiais makiazais?Su trumpiausiai dzinsais,kur lenda puse uzpakalio su stringais..Cia jusu manymu normalu ir neissaukia?Uz tai po to suaugia vyrai ir kabinejas prie 13-meciu kurios atrodo kaip 20-metes..dabar nelaba ir atskirsi..kartais ta pati 20-mete jauniau atrodo..
gedvy
QUOTE(sena niekšė @ 2008 08 25, 16:44)
Laureta, neapsigauk. kad nėr trumpų sijonų ir makiažų, nereiškia kad nėra sekso. tik JAV nėr tokio baisaus išvaizdos kulto, dėl to jaunosios fyfulės taip akių nebado kaip rytų Europoj.
*

taip yra seksas, ir jis yra visose salyse, ir manau, kad jis buvo visais laikais. Tai paaugliu noras isbandyti dar nebandyta (nesakau, kad tai yra gerai) Bet niekaip nepateisinu tu suaugusiu zmoniu, kurie manipuliuoja paaugliais, na o seksas su paaugliais yra ju manipuliavimas.

QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 16:50)
Na nezinau..man kiekt teko apsukt mokyklu ,tai ispudis ne koks?Gal pas jus privati?
Palaukit,as nekalbu apie marskinelius ir dzinsus..o ,kad dabar dauguma taip vaiksciotu..O ar nepastebejot,kokiom iskirptem vaiksto merginos?Kokiais makiazais?Su trumpiausiai dzinsais,kur lenda puse uzpakalio su stringais..Cia jusu manymu normalu ir neissaukia?Uz tai po to suaugia vyrai ir kabinejas prie 13-meciu kurios atrodo kaip 20-metes..dabar nelaba ir atskirsi..kartais ta pati 20-mete jauniau atrodo..
*

pas mus paprasta valdiska mokykla. Bet joje labai griesta tvarka.
*Jonė*
Oi,aktuali tema g.gif Turiu sese,kuriai dabar 13m,bet atrodo daug vyresne,krutine didesne uz mano,na tokia moteriska,del makiazo,tai atskaiciau jai su mama ne viena morala,viena kart net pati nuprausiau veida,tai dabar tik tusas,del apsirengimo irgi problema,nori trumpu sijonu,dzinsai vos uzpakali dengia,bliuskutes irgi atviros,bet su mama jau baigiam issaiskyt kas grazu kas ne,kas dera jos amziuj ir kas ne.Atrodo klauso rolleyes.gif Okai buvau iejus i jos one.lt,tai zagtelejau,visoki as tave myliu ir pan,gal tik man baisu,nes as budama 13m,dar barbei sukneles siuvau,bet siandienis jaunimas bresta greiciau,manyciau visuomenes itaka+tevu.O del uzkabinejimu vyresniu vaikinu-vyru,tai is tikro taip buna,ir nebutinai uzkabinamos tos kur issaukianciai rengiasi-elgiasi,kaip kazkuri rase gali sulaukt demesio tiesiog dailesne mergaite.
Esu susidarius tokia nuomone,kad tam tikram amziuj vaikinams patinka tos kur elgiasi kaip tikros k.....,o veliau jau tos rimtesnes.Ir isvis tie vyrai doh.gif

Prirasiau as cia lotuliukas.gif
Ajira
QUOTE(laurink @ 2008 08 25, 19:12)
Oi,aktuali tema  g.gif Turiu sese,kuriai dabar 13m,bet atrodo daug vyresne,krutine didesne uz mano,na tokia moteriska,del makiazo,tai atskaiciau jai su mama ne viena morala,viena kart net pati nuprausiau veida,tai dabar tik tusas,del apsirengimo irgi problema,nori trumpu sijonu,dzinsai vos uzpakali dengia,bliuskutes irgi atviros,bet su mama jau baigiam issaiskyt kas grazu kas ne,kas dera jos amziuj ir kas ne.Atrodo klauso rolleyes.gif Okai buvau iejus i jos one.lt,tai zagtelejau,visoki as tave myliu ir pan,gal tik man baisu,nes as budama 13m,dar barbei sukneles siuvau,bet siandienis jaunimas bresta greiciau,manyciau visuomenes itaka+tevu.O del uzkabinejimu vyresniu vaikinu-vyru,tai is tikro taip buna,ir nebutinai uzkabinamos tos kur issaukianciai rengiasi-elgiasi,kaip kazkuri rase gali sulaukt demesio tiesiog dailesne mergaite.
Esu susidarius tokia nuomone,kad tam tikram amziuj vaikinams patinka tos kur elgiasi kaip tikros k.....,o veliau jau tos rimtesnes.Ir isvis tie vyrai doh.gif
Prirasiau as cia lotuliukas.gif
*

O as tai manau kiekviena jaunesne mergaite siais laikais tai isgyvena.Nori greiciau uzaugti,atrody,elgtis kaip suaugusi.
jėga
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 00:42)
aciudie kad mano dukra jau nebe LT.
*

QUOTE(gedvy @ 2008 08 25, 01:07)
as taip pat dziaugiuosi,kad mes i LT griztame tik atostogu
*

Visas blogis pareina iš Vakarų. Nereik čia ant Lietuvos varyt dry.gif
Jei žinotumėt, kokius seksualinius žaidimus žaidžia JAV paaugliai, pakrauptumėt. Mūsų jaunuoliams dar toli iki jų...
laureta
QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 18:32)
O kokia tvarka JAV? rolleyes.gif
Kai buvau jaunesne apie 13m mano draugem drausdavo teveliai dazytis,dar ir mokykloje griesciau budavo,vesdavo iskart i tuoleta ir liepdavo nusipraust..
Taciau,mergaites isejusios is namu i mokykla,nueidavo i tuoletus ir ten paisdazydavo..ir kas is to?Drausk nedraudes,jei nores tai ir padarys..
*

mokykloje pietu pertaukos nera, norint pamoku met iseiti i tualeta turi gauti mokytojo parasa. velavimas i mokykla irgi gauni lapuka. maniske eina su dzinsais, kelnem dengiancius kelius. batai - basutes (atviri pirstai nesimato), kedai ivairus. drabuziai ilgom rankovem, ilgi. nuogos nugaros nepamatysi, kai atsiseda. apie bamba nekalbu.
as kai matydavau LT mano dukros klasiokes, as pasibaisejus buvau. ir dukra sakydavo kad negrazu. as tiesiog neleisdavau dazytis. ir mokytoja buvau informavusi, kad jeigu rubai ne tie, dazymas ir t.t., as privalau buti informuota. as visada draudziau tokio jauno amziaus rengtis per daug issaukianciai. vienoje temoje buvau net uzpulta kad neatsizvelgiu i vaika. vaikas yra vaikas ir jeigu as kaip mama neaiskinsiu, tai ji darys taip kaip drauges. as tiesiog pabandysiu ideti keleta nuotrauku po keliu dienu, kaip mano dukra eina i mokykla (veidas nesimatys). LT tikrai taip neis i mokykla.

QUOTE(sena niekšė @ 2008 08 25, 18:44)
Laureta, neapsigauk. kad nėr trumpų sijonų ir makiažų, nereiškia kad nėra sekso. tik JAV nėr tokio baisaus išvaizdos kulto, dėl to jaunosios fyfulės taip akių nebado kaip rytų Europoj.
*

seksas buvo, yra ir bus. tai priklauso kaip auklejama dukra namie.

QUOTE(gedvy @ 2008 08 25, 18:46)
taip kabinejasi, bet kabinejasi ne prie vaiku, o prie suaugusiu moteru ar merginu. As Anglijoje jau 6 metai, bet neivieno karto dukra nepasiskunde, kad ja uzkabineja suauges (pilnametis) vaikinas ar vyras. Ko neposakyciau apie Lietuvos vyrukus.
O apie mokyklas, jus, labai klystate. Mano dukros mokykloje to tikrai nera. Aisku, gal ir yra tokiu mokyklu as nesiginciju, bet tokiu tikrai mazuma, o tu visada gali rinktis i kokia mokykla leisti savo vaika.
Jei isaukiantys rubai yra dzinsai ir marskineliai, tai kas tada yra neisaukiantys...
*

nenoreciau vel buti uzpulta, bet LT vyrais as nesizaviu. paaugliai (dauguma) yra neisaukleti ir manantys esa pasaulio bambos. tevai su jais nesusitvarko, o mokykla nieko padaryt negali.

QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 18:50)
*

mano dukra pasakojo, kad per pamokas vaikai uzmiega. mokytojai zadina. jeigu vel uzmiega, salina is klases. jeigu neklauso ir atsikalbineja, liepia stoveti vienoj vietoj apie 30 min. (berods per pertauka). uz nemandagu atsakyma salina is klases.
kabinejasi ne butinai prie merginu su isaukianciais rubais, bet ir prie dailiu. pamenu as uzsidejau trumpesne suknele, masinos pypsedavo. tai buvo gal pora, trejeta kartu, ismeciau velniop ta suknele (tai buvo pries kokius 5 metus, uzsimaniau mat pasigrazinti). dabar deviu tik kelnes, mano spintoj sijono nerasta. apart vestuvines sukneles. I baznycia irgi neinu cia, nes anot mano vyro irgi butu geriau sijonas.

QUOTE(gedvy @ 2008 08 25, 19:05)
taip yra seksas, ir jis yra visose salyse, ir manau, kad jis buvo visais laikais. Tai paaugliu noras isbandyti dar nebandyta (nesakau, kad tai yra gerai) Bet niekaip nepateisinu tu suaugusiu zmoniu, kurie manipuliuoja paaugliais, na o seksas su paaugliais yra ju manipuliavimas.
pas mus paprasta valdiska mokykla. Bet joje labai griesta tvarka.
*

pas mus irgi valdiska mokykla. pradzioje dukrai buvo sunku bet dabar jau apsiprato. tik nelabai patinka kad eina lakuotais nagais i mokykla. ir dar tokiu ryskiu. tai nupirkau ne toki rysku, tegu dazosi.

QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 19:15)
O as tai manau kiekviena jaunesne mergaite siais laikais tai isgyvena.Nori greiciau uzaugti,atrody,elgtis kaip suaugusi.
*

tai normalu, ir as tokia buvau. tik man mama nelabai aiskindavo. o as su dukra kalbu ir kalbu. man dabar siek tiek lengviau, nes vyras gelbsti.
sena niekšė
ar kuri nors iš jūsų atsiklausėte savo mamų, kada jums pradėti lytinius santykius? neklaus ir jūsų vaikai. vieni tai padarys penkiolikos, kiti dvidešimties, bet šitą nuspręs jie patys. ką tėvai gali padaryti, tai pasistengti suformuoti atitinkamas vertybes.
svarbiausia -- gerbti save ir kitą žmogų.
aišku, gal aš čia ne vietoj šneku, ir man kaip ir neaktualu, bet man ne pats seksas baisu, kiek su tuo susiję galimi nemalonumai. nes mergaitės įsimyli, iš meilės padarytų viską, o jei bernas ne su gerais ketinimais, tai ir prasideda "jei myli, tai duosi". taip jas išnaudoja, vėliau apšneka, negerbia. o ir pačiam vaikinui formuojasi ne koks požiūris į moterišką giminę.
Ajira
QUOTE(sena niekšė @ 2008 08 25, 20:01)
ar kuri nors iš jūsų atsiklausėte savo mamų, kada jums pradėti lytinius santykius? neklaus ir jūsų vaikai. vieni tai padarys penkiolikos, kiti dvidešimties, bet šitą nuspręs jie patys. ką tėvai gali padaryti, tai pasistengti suformuoti atitinkamas vertybes.
svarbiausia -- gerbti save ir kitą žmogų.
aišku, gal aš čia ne vietoj šneku, ir man kaip ir neaktualu, bet man ne pats seksas baisu, kiek su tuo susiję galimi nemalonumai. nes mergaitės įsimyli, iš meilės padarytų viską, o jei bernas ne su gerais ketinimais, tai ir prasideda "jei myli, tai duosi". taip jas išnaudoja, vėliau apšneka, negerbia. o ir pačiam vaikinui formuojasi ne koks požiūris į moterišką giminę.
*

Taip sutinku.
laureta
QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 20:08)
Taip sutinku.
*

pasiskaitinejus forume kai kurias, tai moterys per galva verciasi noredamos itikti vyrui visur. o ka mato mergaites, ju dukros? taigi ir elgiasi kaip mamos
Ajira
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 20:25)
pasiskaitinejus forume kai kurias, tai moterys per galva verciasi noredamos itikti vyrui visur. o ka mato mergaites, ju dukros? taigi ir elgiasi kaip mamos
*

Dar prisiminkit,kad daug ka daro draugu itaka..anksciau ar veliau,drauge susiranda vaikina,zinoma uzsimano ir jusu mazoji (na nebutinai jusu tik imu ,kaip pavyzdi).
Ji aisku pries savo vaikina pasitempia,elgiasi nebe kaip vaikas,o drauge ir uzsimano tureti vaikinuka pasonej..tai ir nerias is kailio,kad butu panasi i savo drauge,kad pastebetu,ir atsirastu tas vaikinukas.
Dar neabejoju,kad drauge papasakoja,kartais ir pameluoja nebutu dalyku,apie lova ar dar ka nors..Mato kaip buciuojas,norisi ir jai..
Buvau 12m panasiai elgdavaus..kadangi mano visos drauges buvo daug vyresnes uz mane (3-4metu skirtumas) nu tai ka gi ir man reik nenusileist,kaip gi cia as prasciau..Ir ne tiek,kiek to vaikino reikia,tiek kiek norisi buti panasiai i drauges..bet aisku is visko isaugama..
Ir mano mamyte jau laaabi akilai stebedavo mane smile.gif
sena niekšė
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 20:25)
*

nebūtinai dukros elgsis taip kaip mamos -- gal matydamos blogą pavyzdį, stengsis mamos klaidų nekartoti. aišku, vėlgi viskas atsiremia į savigarbą. tik suaugusios ištekėjusios moters yra vienokie motyvai išlaikyti vyrą prie savęs (vaikai, namai, finansai), tai paauglei daro įtaką draugai, mada, visokie filmai ir muzika.
laureta
QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 20:41)
Dar prisiminkit,kad daug ka daro draugu itaka..anksciau ar veliau,drauge susiranda vaikina,zinoma uzsimano ir jusu mazoji (na nebutinai jusu tik imu ,kaip pavyzdi).
Ji aisku pries savo vaikina pasitempia,elgiasi nebe kaip vaikas,o drauge ir uzsimano tureti vaikinuka pasonej..tai ir nerias is kailio,kad butu panasi i savo drauge,kad pastebetu,ir atsirastu tas vaikinukas.
Dar neabejoju,kad drauge papasakoja,kartais ir pameluoja nebutu dalyku,apie lova ar dar ka nors..Mato kaip buciuojas,norisi ir jai..
Buvau 12m panasiai elgdavaus..kadangi mano visos drauges buvo daug vyresnes uz mane (3-4metu skirtumas) nu tai ka gi ir man reik nenusileist,kaip gi cia as prasciau..Ir ne tiek,kiek to vaikino reikia,tiek kiek norisi buti panasiai i drauges..bet aisku is visko isaugama..
Ir mano mamyte jau laaabi akilai stebedavo mane smile.gif
*

oi ne naujiena pasakei, mano dukrai daro draugu itaka ir net labai, ji nemoka pasakyti ne. ir aukletoja ta pati sake, ir as zinau. todel man kolkas labai gerai. mokykloje akylai saugoma mokytoju, o namo vaziuoja autobusu. kai isigysiu masina galbut vazinesiu pasiimti. su draugais cia ne susitinka. jeigu ir prades, as ir ten prisistatysiu.
sena niekšė
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 20:46)
[size=1][/size]
oi ne naujiena pasakei, mano dukrai daro draugu itaka ir net labai, ji nemoka pasakyti ne.  ir aukletoja ta pati sake, ir as zinau. todel man kolkas labai gerai. mokykloje akylai saugoma mokytoju, o namo vaziuoja autobusu. kai isigysiu masina galbut vazinesiu pasiimti. su draugais cia ne susitinka. jeigu ir prades, as ir ten prisistatysiu.
*

nemanot kad perlenkiat lazdą? stipriai kontroliuojami vaikai ima tėvams kerštauti kenkdami sau.
Ajira
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 20:46)
[size=1][/size]
oi ne naujiena pasakei, mano dukrai daro draugu itaka ir net labai, ji nemoka pasakyti ne.  ir aukletoja ta pati sake, ir as zinau. todel man kolkas labai gerai. mokykloje akylai saugoma mokytoju, o namo vaziuoja autobusu. kai isigysiu masina galbut vazinesiu pasiimti. su draugais cia ne susitinka. jeigu ir prades, as ir ten prisistatysiu.
*

Istisai neprisaugosit.Kol kas dar ji nuolanki..bet ateis diena kai viskas pasikeis..o ne duok dieve nuo tokio kontroliavimo noredama pasijaust laisva prades begt is namu..
*Jonė*
QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 19:15)
*

As irgi taip manau drinks_cheers.gif
Tai toks etapas"kai jau nesi mazas vaikas,bet dar ir ne moteris"
laureta
QUOTE(sena niekšė @ 2008 08 25, 20:52)
nemanot kad perlenkiat lazdą? stipriai kontroliuojami vaikai ima tėvams kerštauti kenkdami sau.
*

kontroliavimas kontroliavimui nelygus. jeigu as perlenkciau lazda, tai man dukra tiesiai sviesiai pasakytu. pasakysit bijo? tikrai ne. mes diskutuojam ir diskutuojam. kolkas rezultatas yra.

QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 20:56)
Istisai neprisaugosit.Kol kas dar ji nuolanki..bet ateis diena kai viskas pasikeis..o ne duok dieve nuo tokio kontroliavimo noredama pasijaust laisva prades begt is namu..
*

taigi uzaugs. nebereikes saugoti. o kol dar nepilnamete, atsakinga esu as. del kontroliavimo jau rasiau. ziur auksciau.
Ajira
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 22:43)
kontroliavimas kontroliavimui nelygus. jeigu as perlenkciau lazda, tai man dukra tiesiai sviesiai pasakytu. pasakysit bijo? tikrai ne. mes diskutuojam ir diskutuojam. kolkas rezultatas yra.
taigi uzaugs. nebereikes saugoti. o kol dar nepilnamete, atsakinga esu as. del kontroliavimo jau rasiau. ziur auksciau.
*

Bet kai dar truputi ugtels (puse metu,metai) nuo tokio kontoliavimo jei pasidarys dusna..o dar draugai..na bendrai jums geriau zinoti mirksiukas.gif
laureta
QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 22:48)
Bet kai dar truputi ugtels (puse metu,metai) nuo tokio kontoliavimo jei pasidarys dusna..o dar draugai..na bendrai jums geriau zinoti mirksiukas.gif
*

vienoms dusna, kitoms gelbsti.
Papildyta:
QUOTE(sena niekšė @ 2008 08 25, 20:52)
*

ar pati neizvelgi saves sioje zinuteje?
Saulytea
Kad perdėtai kontroliuojami vaikai daug greičiau nutrūksta nuo pavadėlio - tiesa. Ką galiu iš savo patirties pasakyt kai mano sesers trylikametė pradėjo bėgt iš namų ir gert vienas jos pasiteisinimu buvo jog ji norėjo būt tokia kaip visi eit į šokius,susirast vaikina ir pnš žinoma,mama jai visa tai draudė leido bendraut tik su jos draugiu vaikais ir nuolat prižiurėdavom kada mergaitė grįžta iš mokyklos su kuo susirašinėja ir ką susirašinėja viskas pasibaigė tuo, kad mergaitė visai nuo mamos užsidarė, nebenorėjo bendraut ir visa diena jos buvo tik - mokykla,treniruotės,namai,kompiuteris paaugliui tikrai stogas pavažiuot gali nuo tokio gyvenimo.Mergaitė tik laukdavo kada galės važiuot pas močiute ir vėl gert,eit į šokius ir segėt mini sijonėlius ir keikt mama kiek tik įmanoma daugiau smile.gif
Ajira
QUOTE(Saulytea @ 2008 08 26, 15:09)
Kad perdėtai kontroliuojami vaikai daug greičiau nutrūksta nuo pavadėlio - tiesa. Ką galiu iš savo patirties pasakyt kai mano sesers trylikametė pradėjo bėgt iš namų ir gert vienas jos pasiteisinimu buvo jog ji norėjo būt tokia kaip visi eit į šokius,susirast vaikina ir pnš žinoma,mama jai visa tai draudė leido bendraut tik su jos draugiu vaikais ir nuolat prižiurėdavom kada mergaitė grįžta iš mokyklos su kuo susirašinėja ir ką susirašinėja viskas pasibaigė tuo, kad mergaitė visai nuo mamos užsidarė, nebenorėjo bendraut ir visa diena jos buvo tik - mokykla,treniruotės,namai,kompiuteris paaugliui tikrai stogas pavažiuot gali nuo tokio gyvenimo.Mergaitė tik laukdavo kada galės važiuot pas močiute ir vėl gert,eit į šokius ir segėt mini sijonėlius ir keikt mama kiek tik įmanoma daugiau  smile.gif
*

Nu ne visada..mano pazystamos mergaite (15m) yra visai nekontroliuojama..daro ta pati geria,ruko,trankosi su bernais..susidejusi su ne kokia gauja,vaiksto i ,,plotus,, ,,tusus,, negrista nakti..tevukai parekia ir daugiau nieko nesako,mergina daro ta pati..
laureta
Jeigu mergina/vaikinas turi valios, tai taip nepasielgs ar ji/jis kontroliuojama/as ar ne.

Kiek pamenu save, man buvo neidomu gerti iki nukritimo, manes netrauke rukymas. Tokiem dalykam man buvo gaila pinigu. As turejau savo griezta "ne". nepriimdavo ir nereikia.
sena niekšė
QUOTE(laureta @ 2008 08 26, 06:20)
ar pati neizvelgi saves sioje zinuteje?
*

biggrin.gif izvelgiu. prisimenu, su kokiu pasimegavimu mama sakydavo "as tau neleidziu", su tokiu paciu as darydavau jai zapadlo bigsmile.gif kad ir del to paties dazymosi. dabar aisku juokinga. bet tada... tik ir girdedavau "tik nebandyk! tu dar per jauna! tau negalima!". nu nueidavau pas drauge, issitepdavom kaip klounes ir zygiuodavom per miesta. nu ne kad mama butu zmoniskai pasakius -- taip nelabai tinka, va taip butu geriau, koki zurnala kartu pavarcius, pati nupirkus koki kulturinga lupu blizgesi -- ir butu kitas reikalas. o tada pirkom kosmetika is kiosku po du litus ir vaidinom. dar nusipirkdavom dregnu serveteliu ir pries namus nusivalydavom.
visai kitas reikalas budavo, kai tevai sakydavo "isleidziam, pasitikim" -- tada visai nesinori pavest. o kai rekia "neleidziu" tai primeluoji ka nors, darai priesingai, ir sazine negrauzia. biggrin.gif
kaip tevai zino vaiku silpnasias vietas, taip ir vaikai zino tevu. zino kur jie ka praziopso, i ka neatkreipia demesio, ko nesupranta -- visos salygos makaronams kabint. o tevai isivaizduoja kad "jie kontroliuoja".
laureta
na bent jau tiek gerai, kad supratai.
mano dukra taip nedaro. as jai visada pasakau, kad negrazu, o ji man atsauna, kad drauge taip dazosi. na tuomet ir diskutuojam. viena diena pati pamate, kad negrazu. o lupas blizgesiu ji pasidazo jau seniai. nematau nieko bloga.

del rubu irgi rami, paburba, bet kita diena matau apsirengia ir eina. gal nuomone per nakti pasikeicia. biggrin.gif

buvo pamenu viena karta LT, kai neisleidau i Akropoli iki 10 val. Tuomet ji man pasake, kad kitas tai isleidzia, o manes ne. Vat tuomet atsisedau ir tyliai ramiai pasakiau, kad kai tures savo vaiku, o ypac mergaites, gales pajusti tai, ka as jauciu dabar ir gales daryti isvadas kai tures vaiku. Jos akyse pamaciau asaras. As jai paaiskinau, kodel isleisti negaliu. Daugiau delto nekilo problemu.

Ajira
QUOTE(sena niekšė @ 2008 08 26, 17:38)
biggrin.gif izvelgiu. prisimenu, su kokiu pasimegavimu mama sakydavo "as tau neleidziu", su tokiu paciu as darydavau jai zapadlo  bigsmile.gif kad ir del to paties dazymosi. dabar aisku juokinga. bet tada... tik ir girdedavau "tik nebandyk! tu dar per jauna! tau negalima!". nu nueidavau pas drauge, issitepdavom kaip klounes ir zygiuodavom per miesta. nu ne kad mama butu zmoniskai pasakius -- taip nelabai tinka, va taip butu geriau, koki zurnala kartu pavarcius, pati nupirkus koki kulturinga lupu blizgesi -- ir butu kitas reikalas. o tada pirkom kosmetika is kiosku po du litus ir vaidinom. dar nusipirkdavom dregnu serveteliu ir pries namus nusivalydavom.
visai kitas reikalas budavo, kai tevai sakydavo "isleidziam, pasitikim" -- tada visai nesinori pavest. o kai rekia "neleidziu" tai primeluoji ka nors, darai priesingai, ir sazine negrauzia.  biggrin.gif
kaip tevai zino vaiku silpnasias vietas, taip ir vaikai zino tevu. zino kur jie ka praziopso, i ka neatkreipia demesio, ko nesupranta -- visos salygos makaronams kabint. o tevai isivaizduoja kad "jie kontroliuoja".
*

Mane ta fraze ,,ne neleidziu,, ,,tik pabandyk,, dar labiau uzdegdavo hihihi.gif
laureta
QUOTE(charizsma @ 2008 08 26, 19:45)
Mane ta fraze ,,ne neleidziu,, ,,tik pabandyk,, dar labiau uzdegdavo  hihihi.gif
*

jeigu tavo mama kitaip nemokejo paaiskinti, tai nereiskia kad kita mama savo dukrai nemokes paaiskinti.
sena niekšė
esmė manau yra bendravimo tonas ir abipusė pagarba. jum dabar, tarkim, vyras ar darbdavys pasakytų "aš tau neleidžiu, aš tau draudžiu, tu privalai manęs klausyti" -- nugi susibiesintumėt juodai. panašiai jaučiasi ir vaikai. tik kažkodėl manoma, kad tėvų valią jie turi mielai vykdyti.
Dora1970
tik nereikia tu mano dukra taip nedaro
laureta
QUOTE(sena niekšė @ 2008 08 26, 20:14)
esmė manau yra bendravimo tonas ir abipusė pagarba. jum dabar, tarkim, vyras ar darbdavys pasakytų "aš tau neleidžiu, aš tau draudžiu, tu privalai manęs klausyti" -- nugi susibiesintumėt juodai. panašiai jaučiasi ir vaikai. tik kažkodėl manoma, kad tėvų valią jie turi mielai vykdyti.
*

man paskutinis darbdavys sakydavo, tu man privalai paklusti, tu manes privalai klausyti. O as atsakydavau nei as tau zmona, nei meiluze, nei vaikas, kad galeciau paklusti. O klausyti as klausau ka tu sakai (manau esme supratote), bet darydavau taip kaip reikia, o ne taip kaip nori jis. Ji tai siutindavo. pagarba turi buti, be jos tikrai ne kas.
KRA
Kai man buvo 13-16 metų, gatvėje žymiai dažniau mane kabindavo žymiai vyresni vyrukai. Nevaikščiojau aš su miniakais, bet rengiausi kiek atviriau nei dabar. Į pažintis nesiveldavau, droždavau net nežvilgtelėjus į jų pusę, bet, matyt, kad kaltas jaunų merginų įvaizdis. Esu ne vieną kartą mačius 14 metų paneles su 20 metų vaikinais. Jos tikisi draugystės, nori bendrauti, o jie...
laureta
QUOTE(Dora1970 @ 2008 08 26, 20:21)
*

nesupratau ka norejai pasakyti? g.gif
sena niekšė
QUOTE(d-krall @ 2008 08 26, 21:06)
Kai man buvo 13-16 metų, gatvėje žymiai dažniau mane kabindavo žymiai vyresni vyrukai. Nevaikščiojau aš su miniakais, bet rengiausi kiek atviriau nei dabar. Į pažintis nesiveldavau, droždavau net nežvilgtelėjus į jų pusę, bet, matyt, kad kaltas jaunų merginų įvaizdis. Esu ne vieną kartą mačius 14 metų paneles su 20 metų vaikinais. Jos tikisi draugystės, nori bendrauti, o jie...
*

prisimenu ir aš dry.gif kai tėvai kaldavo į galvą "tu dar vaikas" o čia suaugęs vyras kabina lyg suaugusią moterį. blush2.gif tas labai sugroja. o kai dar gražus ir moka makaronų pakabint, tai susileidi...
Ajira
QUOTE(d-krall @ 2008 08 26, 21:06)
*

Taip mano situacija buvo tokia pati..buvau 14metu turejau moteriskas ,israiskingas formas..nesirengdavau kaip k..bet visuomet i mane ziuredavo vyresni..as galedavau bet ka uzsidet,kad ir palta...bet nuo to nieko nesikeite,ir traukiau as juos lyg magnetas...net gi mano mamos bendradarbiai rolleyes.gif kol pagaliau itikinom,kad mane ne 19..o apie uzsieni isvis patylesiu..o ir dazyt nesidazydavau..lupu blizgis,kartais tusas ir viskas..
sena niekšė
galvoju dabar, jei būčiau jaunas vyras, tai velnią aš ten atskirčiau kiek panai metų. jei yra moteriškos formos, ir jei nesirengia pabrėžtinai kaip vaikas, dar pasidažo -- nu penkiolika nuo aštuoniolikos atskirt sunku. juolab yra galybė dvidešimtmečių, kurios vaikšto su nutysusiais treningais ir ignoruoja kosmetiką, kuriom gal iš pažiūros kokius keturiolika metų teduotum.

beje, mane pačią paauglystėj "sendino" ne kokie ten kekšiški, bet būtent klasikiniai rūbai -- įliemenuoti švarkeliai, paltai ir pan.
Ajira
QUOTE(sena niekšė @ 2008 08 26, 23:09)
galvoju dabar, jei būčiau jaunas vyras, tai velnią aš ten atskirčiau kiek panai metų. jei yra moteriškos formos, ir jei nesirengia pabrėžtinai kaip vaikas, dar pasidažo -- nu penkiolika nuo aštuoniolikos atskirt sunku. juolab yra galybė dvidešimtmečių, kurios vaikšto su nutysusiais treningais ir ignoruoja kosmetiką, kuriom gal iš pažiūros kokius keturiolika metų teduotum.
*

Pries tai ta pati minejau..jo dabar ziurek trylikine ar keturiolikine jau nebesiskiria nuo astuoniolikiniu ar dvidesimtmeciu..pastarosios ziurek daznai ir jaunesnes atrodo..kitomsvos 17 duoda..dabar gi vaikai greit bresta.. ziurek krutine,klubai,uzpakaliukas..dar pudra,tusas,blizgis..ir jei panele augesne,ir nesiskiria..dabar budamas vyras,tai ka as?Gi neskaneris,neperskaitau kiek anai metu..o dazniausiai tokiu metu,nelabai ir ignoruoja ta demesi,sumeluoja metus,ir elgiasi ne kaip vaikas..
Papildyta:
Taip juodas puspaltis,rankine batukai ant ciut ciut kabliuko..ir atrodziau kaip studente..o kur svarkeliai,klasikines kelnes..pamenu mamos darbovieteje kai tekdavo apsilankyti,tai paklausdavo ar tik ne koks naujas darbuotojas busiu..
gedvy
QUOTE(Dora1970 @ 2008 08 26, 18:21)
*

ir kodel tu taip manai?

QUOTE(d-krall @ 2008 08 26, 19:06)
Esu ne vieną kartą mačius 14 metų paneles su 20 metų vaikinais. Jos tikisi draugystės, nori bendrauti, o jie...
*

ar jums neatrodo, kad kalti yra butent tokie vyrai, kurie naudojasi paaugliu patiklumu. Paaugles dar nelabai supranta ka daro, ko nepasakyciau apie tokius vyrukus
laureta
QUOTE(gedvy @ 2008 08 27, 01:28)
ir kodel tu taip manai?
ar jums neatrodo, kad kalti yra butent tokie vyrai, kurie naudojasi paaugliu patiklumu. Paaugles dar nelabai supranta ka daro, ko nepasakyciau apie tokius vyrukus
*

tokie vyrukai yra bauziami pagal istatyma
Pangasija
QUOTE(gedvy @ 2008 08 27, 00:28)
ir kodel tu taip manai?
*

jei kalbama apie vos apie 18-20 metų vaikinus, tokie jie ir vyrai -- tokie pat pacanai. tik kad legaliai "suaugę".
Ajira
QUOTE(gedvy @ 2008 08 27, 01:28)
ir kodel tu taip manai?
*

Oi siais laikais tos pacios keturiolikines tokios mandros..jau reta kuri naivuole..girdejau istoriju kuomet pati ,,mergaite,, 14metu isprovokavo 19-meti..
Papildyta:
QUOTE(Dios @ 2008 08 27, 09:16)
jei kalbama apie vos apie 18-20 metų vaikinus, tokie jie ir vyrai -- tokie pat pacanai. tik kad legaliai "suaugę".
*

taip pilnai sutinku
gedvy
QUOTE(laureta @ 2008 08 27, 01:43)
tokie vyrukai yra bauziami pagal istatyma
*

ir kiek tokiu nubaustu teko matyti? g.gif

QUOTE(Dios @ 2008 08 27, 07:16)
*

tokio amziaus gal ir taip, bet esu maciusi ir gerokai vyresniu doh.gif
laureta
QUOTE(charizsma @ 2008 08 27, 11:41)
Oi siais laikais tos pacios keturiolikines tokios mandros..jau reta kuri naivuole..girdejau istoriju kuomet  pati  ,,mergaite,,  14metu isprovokavo 19-meti..
*

as tai dar pasodinciau paru kad leidosi isprovuokamas, o kad ji provokatore, bausciau tevus, m,at 14 metis matyt dar nebaudziamas.

QUOTE(gedvy @ 2008 08 27, 11:48)
ir kiek tokiu nubaustu teko matyti? g.gif
tokio amziaus gal ir taip, bet esu maciusi ir gerokai vyresniu doh.gif
*

LT vienetai, uzsienio salyse manyciau griezciau
KRA
Aišku, vaikinai kalti irgi, kad naivuolėmis naudojasi. Bet juk ne visos panelės prisileidžia. Neįsivaizduoju, kaip reikės savo mergaitei į galvą įkalti, kad būtų atsargi, nes pati tai gana naivi buvau. 14 metų 20 metų vaikinas į lovą nepasiguldė, bet... su tokiais jau tūsinausi, nes pasitikėjau. O galėjo visko būti.
laureta
man labiau galva reiketu sukti, tau su dukryte reikes dar lukterti biggrin.gif
KRA
Moralė ugdoma jau nuo mažens... Kad nebūtų per vėlu man po to.
kamarele
Na man asmeniskai keista kaip cia suaugusios moterys 14 metu mergaites laiko "mandromis", mano jog jos isprovokuoja vaikinus ir pan. doh.gif Taigi visos norejom buti vyresnes, draugauti su vyresniais, elgtis kaip suaugusios ir galvojom kad viska zinom geriausiai, bet tai nekeicia fakto, kad buvom visiski vaikai, mastem vaikiskai ir elgemes vaikiskai. Tas mandrumas tiesiog beprasidedanti paauglyste, noras buti suaugusia o ne kazkoks samoningas vyresniu vaikinu seksualinis persekiojimas doh.gif Nezinau, aisku cia tik mano asmenine nuomone, bet tas "lipimas" ant vaikinu tai tiesiog kazkoks dar nepazintas, dar nesuvoktas seksualumas ir bandymas buti suaugusia. Keistai skamba, kad 14 metu mergaite yra vaiksciojantis blogis, kuri tik ir veda is kelio nekaltus devynolikmecius doh.gif Ir tas pasakymas "musu laikais taip nebuvo" lotuliukas.gif
Ai va dar pridursiu, kad mergaite ateina ne is kosmoso, o is seimos, kuri manau gana daznai nespeja augti kartu su ja ir per velai pastebi, kad salia ju auga jauna moteris smile.gif
KRA
Žinoma, merginos "lipa" ant vaikinų negalvodamos, kad blogai elgiasi. Tikisi bučinių, draugystės, maximum glamonių. O dažniausiai nekaltybę praranda gerokai išgėrusios. Bet, manau, įmanoma mergaitę išauklėti taip, kad suvoktų, jog ir laižytis su belekuo yra žema(aš paauglystėje taip negalvojau, tai man neatrodė amoralu), bet tai yra be galo sunkus uždavinys. Juk ne vient tėvai daro įtaką.
aguonele2
Aš su jumis nesutinku schmoll.gif man tiap pat greit bus 14, drauges panasauis amzinaus. ir bendraujame su vyresnias berniukais, nueinam i parka, paplepam. jokiu ten glamzymusi nebuna. ir jie patys sako kad nemegsta tu kurios lipa ant kaklo. Ir siaip mazai pazytu keturiolikmeciu kurios kartusi bernam ant kaklo. jos kaip tiko nori but nepasiekiamos, kad berniukai jas myletu ir negaletu pasinaudot kaip siukslemis. tai vat smile.gif
Ajira
Na man asmeniskai keista kaip cia suaugusios moterys 14 metu mergaites laiko "mandromis", mano jog jos isprovokuoja vaikinus ir pan.  doh.gif Taigi visos norejom buti vyresnes, draugauti su vyresniais, elgtis kaip suaugusios ir galvojom kad viska zinom geriausiai, bet tai nekeicia fakto, kad buvom visiski vaikai, mastem vaikiskai ir elgemes vaikiskai. Tas mandrumas tiesiog beprasidedanti paauglyste, noras buti suaugusia o ne kazkoks samoningas vyresniu vaikinu seksualinis persekiojimas doh.gif Nezinau, aisku cia tik mano asmenine nuomone, bet tas "lipimas" ant vaikinu tai tiesiog kazkoks dar nepazintas, dar nesuvoktas seksualumas ir bandymas buti suaugusia. Keistai skamba, kad 14 metu mergaite yra vaiksciojantis blogis, kuri tik ir veda is kelio nekaltus devynolikmearp kitko tokiam amziuje,

kai man buvo 14metu,as is tiesu nemasciau kaip vaikas rolleyes.gif visi stebedavosi,is kur tokios jauno zmogaus mintys,ir kas tai itakoja?Su suaugusiais zmonemis diskutuodavau apie politika,gyvenima,ir vienas man buvo pasakes,net iki siol pamenu jo zodzius: na jeigu as zymiai vyresnis esu uz tave,bet turiu apie ka pasigincyti su tavimi,tai jau nuostabu..
Niekas netikedavo,kad man 14,nes ne tik is isvaizdos,net ir is mastymo nebuvau keturiolikines..Kartais net daugeli patyrusiu astuoniolikmeciu aplenkdavau savo mastymu ir mintimis..Ir suauge zmones stebedavosi,kaip taip gali buti?Pasirodo gali.
Garbanela
as manau, kad tas "lipimas" prasideda veliau, is pradziu buna cigaretes, alkoholis, o poto jau lipimai...
ir siaip ne tik nuo tevu priklauso...
Gali buti labai gerai isaukletas, bet be valios,tai ir pabandys, reikia valios turet nemazai manau..
kamarele
QUOTE(Ajira @ 2008 08 29, 14:40)
kai man buvo 14metu,as is tiesu nemasciau kaip vaikas rolleyes.gif visi stebedavosi,is kur tokios jauno zmogaus mintys,ir kas tai itakoja?Su suaugusiais zmonemis diskutuodavau apie politika,gyvenima,ir vienas man buvo pasakes,net iki siol pamenu jo zodzius: na jeigu as zymiai vyresnis esu uz tave,bet turiu apie ka pasigincyti su tavimi,tai jau nuostabu..
Niekas netikedavo,kad man 14,nes ne tik is isvaizdos,net ir is mastymo nebuvau keturiolikines..Kartais net daugeli patyrusiu astuoniolikmeciu aplenkdavau savo mastymu ir mintimis..Ir suauge zmones stebedavosi,kaip taip gali buti?Pasirodo gali.
*

Tai niekur nera absoliutumu mirksiukas.gif Dziaugiuosi kad buna tokiu protingu paaugliu drinks_cheers.gif
gedvy
QUOTE(kamarele @ 2008 08 28, 22:54)
Tas mandrumas tiesiog beprasidedanti paauglyste, noras buti suaugusia o ne kazkoks samoningas vyresniu vaikinu seksualinis persekiojimas  bet tas "lipimas" ant vaikinu tai tiesiog kazkoks dar nepazintas, dar nesuvoktas seksualumas ir bandymas buti suaugusia. Keistai skamba, kad 14 metu mergaite yra vaiksciojantis blogis, kuri tik ir veda is kelio nekaltus devynolikmecius doh.gif Ir tas pasakymas "musu laikais taip nebuvo"  lotuliukas.gif
Ai va dar pridursiu, kad mergaite ateina ne is kosmoso, o is seimos, kuri manau gana daznai nespeja augti kartu su ja ir per velai pastebi, kad salia ju auga jauna moteris smile.gif
*

drinks_cheers.gif pritariu tavo nuomonei

QUOTE(aguonele2 @ 2008 08 29, 11:06)
Ir siaip mazai pazytu keturiolikmeciu kurios kartusi bernam ant kaklo. jos kaip tiko nori but nepasiekiamos, kad berniukai jas myletu ir negaletu pasinaudot kaip siukslemis. tai vat smile.gif
*

labai dziaugiuosi,jei tikrai taip yra tavo draugu rate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.