Įkraunama...
Įkraunama...

seksas 13 -14 metų paugliams....

QUOTE(Irena. @ 2008 08 19, 20:46)
nežinau ar vietoje kuriu temą, tačiau pakraupau kai su sūnum užėjus kalbą apie lytinius santykius, jis pasakė, kad šiuo laiku jau 14ikinės atrodo kaip 18ikinės ir elgiasi taip, kaip didžiausios K... doh.gif  negi tikrai tiesa? mamos, kaip prižiūrite savo dukras? ir ką išvis manot apie tą ankstyvą paauglių lytinį gyvenimą?  unsure.gif
kažkada skaičiau straipsnį kaip viena 15ikinė jau ir pastot ir ištekėt spėjo, nes nekaltybę 10ies prarado  blink.gif čia Panelės žurnale kažkada rašė...  doh.gif

manau,kad tai ne mamos blogai priziuri dukras, o kalta yra visuomene, kaip ji reaguoja i 14 metu mergaites. Siais metais su dukra (jai beje 14 m.) atvaziavome i Lietuva atostogu. Tai as ir mano mergaite buvome pasibaiseje, kaip vaikinai- vyrai uzkabineja gatvese mergaites. Maniske net iseiti viena niekur nenoredavo, sakydavo "ai , prisikabins dar koks"
Atsakyti
Padarykit mini eksperimentą, įsijunkit VIVA ar ten kokį MTW kanalą (aš žiūriu lenkišką VIVĄ) ir 30 min. pažiūrėkit vaizdo klipus. Ten mergos vien raitos, aimanuoja, vijasi aplink vyrus, įscenizuoja sekso scenas, ryškus makiažas, daug nuogo kūno... Gal pasirodysiu labai skeptiška (gal kam pasirodys, kad ir pavydžiu) bet man šlykštu žiūrėt. Moteris pateikiama paskutine lachūdryte, visos dainos +- apie ...
Kas nenori būti tokia graži, gundanti? bigsmile.gif užverbuotos jauniklės lengvai tam pasirašo..
******
Man patiko neseniai per filmą išgirsti žodžiai iš arabų moters, kuri nešioja skaras ir visus figūrą maskuojančius drabužius , dėje aš pacituoti jų nelabai galiu, bet mintis buvo tokia, kad moteris pagaliau suprato, kodėl JOS visos turi būti vyrų šešėliuose, dengtis, būti kažkas 'žemiau' nei vyras - nes jos per silpnos atsispirti, atsispirti pagundoms, malonumams.
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2008 08 24, 23:43)
manau,kad tai ne mamos blogai priziuri dukras, o kalta yra visuomene, kaip ji reaguoja i 14 metu mergaites. Siais metais su dukra (jai beje 14 m.) atvaziavome i Lietuva atostogu. Tai as ir mano mergaite buvome pasibaiseje, kaip vaikinai- vyrai uzkabineja gatvese mergaites. Maniske net iseiti viena niekur nenoredavo, sakydavo "ai , prisikabins dar koks"

tai normalu. aciudie kad mano dukra jau nebe LT.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 08 24, 22:42)
tai normalu. aciudie kad mano dukra jau nebe LT.


man tai neatrodo normalu schmoll.gif
as taip pat dziaugiuosi,kad mes i LT griztame tik atostogu
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2008 08 25, 01:07)
man tai neatrodo normalu schmoll.gif
as taip pat dziaugiuosi,kad mes i LT griztame tik atostogu

tai kad uzkabineja nera normalu, bet taip iprasta LT. kadangi as vazinedavau is darbo/i darbo visuomeniniu transportu, o ne masina, taigi prisiziuredavau tokiu dalyku, kad net galvodavau neduokdie, kad mano dukra taip. man pakanka paziureti i dukros klasiokes (jau buvusias) kokiom pozom photo pazinciu saite.
as labai dziaugiuos, kad cia JAV nevaiksto su trumpais sijonais i mokykla, kaip LT, kad vos vos uzpakali dengia ir stringai matosi. Cia yra grieztai nustatytos drabuziu apsirengimo taisykles ir privalo laikytis ir niekas nerekia kad blogai ir niekieno teises nepamintos. LT butu nesvietiskai blogai.
reikia daugiau rupintis kuom vaikai uzsiima, o nesakyti kad nesusitvarkau (mano tokia nuomone).

Atsakyti
nezinau kaip JAV, bet abejoju ar ten ir kitose salyse nera paaugliu sekso.

QUOTE
Man patiko neseniai per filmą išgirsti žodžiai iš arabų moters, kuri nešioja skaras ir visus figūrą maskuojančius drabužius , dėje aš pacituoti jų nelabai galiu, bet mintis buvo tokia, kad moteris pagaliau suprato, kodėl JOS visos turi būti vyrų šešėliuose, dengtis, būti kažkas 'žemiau' nei vyras - nes jos per silpnos atsispirti, atsispirti pagundoms, malonumams.

kiba vyrai tai labai stiprus ir atsispiria. nesamone. ar tik nera priesingai?
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 24, 23:15)
Man patiko neseniai per filmą išgirsti žodžiai iš arabų moters, kuri nešioja skaras ir visus figūrą maskuojančius drabužius , dėje aš pacituoti jų nelabai galiu, bet mintis buvo tokia, kad moteris pagaliau suprato, kodėl JOS visos turi būti vyrų šešėliuose, dengtis, būti kažkas 'žemiau' nei vyras - nes jos per silpnos atsispirti, atsispirti pagundoms, malonumams.


cia verkt reikia ne dziaugtis, manau kiekvienas zmogus turi but lygiavertis kad ir kiek apie tai snketea, tiek vyras tiek moteris, ir nemanau kad vyrai labiau atsispiria pagundoms ar kazkas panasaus. manau tai priklauso nuo kiekvieno asmeniskai zmogaus. jo charakterio. vieni zmones labiau linke pasiduoti tai "bangai", kuri dabar yra lituvoje, ir visa minia kaip koki klonai stengiasi apsirengti kuo sexualiau ir t.t., o kiti masto savo galva, turi savo nuomone, ir nepasiduoda tam beprotiskam bumui. ir tai visiskai nereiskia kad moterys kazkokios "zemesnes".
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 01:17)
reikia daugiau rupintis kuom vaikai uzsiima, o nesakyti kad nesusitvarkau (mano tokia nuomone).


visiskai su tavimi sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 08 25, 08:42)
nezinau kaip JAV, bet abejoju ar ten ir kitose salyse nera paaugliu sekso.


JAV statistika tokia, kad ten vienas didžiausių pasaulyje nepilnamečių mamų ir ankstyvų lytinių santykių procentas.
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2008 08 24, 23:43)
manau,kad tai ne mamos blogai priziuri dukras, o kalta yra visuomene, kaip ji reaguoja i 14 metu mergaites. Siais metais su dukra (jai beje 14 m.) atvaziavome i Lietuva atostogu. Tai as ir mano mergaite buvome pasibaiseje, kaip vaikinai- vyrai uzkabineja gatvese mergaites. Maniske net iseiti viena niekur nenoredavo, sakydavo "ai , prisikabins dar koks"

Oi tik nereikia..o uzsieni nepastebejot kaip kabinejas?Gyvenau Airijoj ne trumpa laika ir tai patyriau pati savo kailiu,vos ne kas pirmas vaziuoja pypsina, sustoja,eidama gatve uzkabineja,prasineja nr,kviecias pietaut,praso adreso..greito maisto restoranuose,dazniausiai man viska nemokamai duodavo,nors as visa laika griestai kisdavau pinigus,budavo griestas atsakymas NO..net gi gyvendama,priesais namai virsdavo per langus...mazesnes mergaites tai yra jaunesnes gavusios tiek demesio,iskart pasimauna...ir kad ir kaip bebutu Lietuvoj tokiu dalyku nera..pravaziuoja viena kitas papypsi,bet ,kad taip akivaizdziai kabintu su veiksmais rolleyes.gif na nezinau nebent jusu mergaite be galo issaukianciais rubais ir makiazu vaiksto..
P.s. Airijoje yra net iteisinti lytiniai santykiai nuo 14m.Ir jeigu tai padarys mergaite,nieks negales nieko prikisti..nebent tai butu prievarta..
Ir be to Airijoje ir Anglijoje tokiu patyrusiu mergaiciu yra kur kas daugiau nei LT..ten visiskai normalu pamatyti 15-16m su vaiku ant ranku..
Ka jau kalbet apie mokyklas,kur mokiniai demonstratyviai per pertraukas geria ,ruko,ir ne tik cigaretes,bet ir zole..o mokytojai nieko nesako..
Papildyta:
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 03:17)
tai kad uzkabineja nera normalu, bet taip iprasta LT. kadangi as vazinedavau is darbo/i darbo visuomeniniu transportu, o ne masina, taigi prisiziuredavau tokiu dalyku, kad net galvodavau neduokdie, kad mano dukra taip. man pakanka paziureti i dukros klasiokes (jau buvusias) kokiom pozom photo pazinciu saite.
as labai dziaugiuos, kad cia JAV nevaiksto su trumpais sijonais i mokykla, kaip LT, kad vos vos uzpakali dengia ir stringai matosi. Cia yra grieztai nustatytos drabuziu apsirengimo taisykles ir privalo laikytis ir niekas nerekia kad blogai ir niekieno teises nepamintos. LT butu nesvietiskai blogai.
reikia daugiau rupintis kuom vaikai uzsiima, o nesakyti kad nesusitvarkau (mano tokia nuomone).

Pilnai sutinku!Lietuvoje mokyklos vos viena kita yra ivedusios uniformu rezima..ir net gi kai mokiausi mokykloje kurioje buvo privalomi tik svarkai,nieks ir tu nenesiodavo,o niekam per labiausiai ir nerupedavo,net netikrindavo..Dazniausiai i tai rimciau ziuri gimnazijos,bent ten kur siuo metu mokausi,yra privalomos kelnes,liemene,balti marskiniai ir svarkas.Ir tai manau yra be galo geras dalykas..nereikia konkuruoti,katra ateis su didesne iskirpte,trumpesniu sijonu ar dar ka sumastys...
Airijoje pamenu visose mokyklose buvo ivestos uniformos..visos mergaites tvarkingai devedavo juodus batus su baltom kojnem iki keliu,ilgi sijonai,marskiniai ir megstinis..net spicealios striukes buvo.. lygiai tas pats su berniukais..
O LT..ka galiu pasakyt ne tik su svietimu bet ir su mokiniu apranga netvarka..o juolab makiazu..baisu,ateina mokine,kaip is profesines,ar nuo stoties..o po to dar suzinai,kad jai vos 12.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charizsma: 25 rugpjūčio 2008 - 16:52
QUOTE(charizsma @ 2008 08 25, 17:47)
Oi tik nereikia..o uzsieni nepastebejot kaip kabinejas?Gyvenau Airijoj ne trumpa laika ir tai patyriau pati savo kailiu,vos ne kas pirmas vaziuoja pypsina, sustoja,eidama gatve uzkabineja,prasineja nr,kviecias pietaut,praso adreso..greito maisto restoranuose,dazniausiai man viska nemokamai duodavo,nors as visa laika griestai kisdavau pinigus,budavo griestas atsakymas NO..net gi gyvendama,priesais namai virsdavo per langus...mazesnes mergaites tai yra jaunesnes gavusios tiek demesio,iskart pasimauna...ir kad ir kaip bebutu Lietuvoj tokiu dalyku nera..pravaziuoja viena kitas papypsi,bet ,kad taip akivaizdziai kabintu su veiksmais rolleyes.gif  na nezinau nebent jusu mergaite be galo issaukianciais rubais ir makiazu vaiksto..
Papildyta:

Pilnai sutinku!Lietuvoje mokyklos vos viena kita yra ivedusios uniformu rezima..ir net gi kai mokiausi mokykloje kurioje buvo privalomi tik svarkai,nieks ir tu nenesiodavo,o niekam per labiausiai ir nerupedavo,net netikrindavo..Dazniausiai i tai rimciau ziuri gimnazijos,bent ten kur siuo metu mokausi,yra privalomos kelnes,liemene,balti marskiniai ir svarkas.Ir tai manau yra be galo geras dalykas..nereikia konkuruoti,katra ateis su didesne iskirpte,trumpesniu sijonu ar dar ka sumastys...
Airijoje pamenu visose mokyklose buvo ivestos uniformos..visos mergaites  tvarkingai devedavo juodus batus su baltom kojnem iki keliu,ilgi sijonai,marskiniai ir megstinis..net spicealios striukes buvo.. lygiai tas pats su berniukais..
O LT..ka galiu pasakyt ne tik su svietimu bet ir su mokiniu apranga netvarka..o juolab makiazu..baisu,ateina mokine,kaip is profesines,ar nuo stoties..o po to dar suzinai,kad jai vos 12.. rolleyes.gif

Manes kaip Airija ar Anglija niekada netrauke. tad ir sakyti apie jas negaliu. Bet zinau kad ten panasi tvarka kaip JAV.
Nebutina LT apsirengti issaukianciai. kartais mano dukra, jai buvo 11-12 metu uzsidedavo trumpa sijoneli, plaukus susisukuodavo, jokio makijazo, basutes ant mazo kulniuko. Troleibuse paaugliai atkreipdavo demesi. Mano dukra atrodo vyresne, ugis apie 167 cm. Del grozio uzkabineja, o ne del isaukianciu rubu.

Kosmetikos prisikraudavo mergaites dukros klaseje LT. as drausdavau dazytis. jeigu mokytoja duodavo pastaba mergaitems, jos budavo isizeidusios. Kiek mamu buvo informuotos kad negalima kosmetikos, kad dar per anksti. tai argi mokykla kalta, aisku kad mamos su teciais. kas per anksti tas per anksti.

Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 17:57)
[size=1][/size]
Manes kaip Airija ar Anglija niekada netrauke. tad ir sakyti apie jas negaliu. Bet zinau kad ten panasi tvarka kaip JAV.
Nebutina LT apsirengti issaukianciai. kartais mano dukra, jai buvo 11-12 metu uzsidedavo trumpa sijoneli, plaukus susisukuodavo, jokio makijazo, basutes ant mazo kulniuko. Troleibuse paaugliai atkreipdavo demesi. Mano dukra atrodo vyresne, ugis apie 167 cm. Del grozio uzkabineja, o ne del isaukianciu rubu.

Kosmetikos prisikraudavo mergaites dukros klaseje LT. as drausdavau dazytis. jeigu mokytoja duodavo pastaba mergaitems, jos budavo isizeidusios. Kiek mamu buvo informuotos kad negalima kosmetikos, kad dar per anksti. tai argi mokykla kalta, aisku kad mamos su teciais. kas per anksti tas per anksti.

O kokia tvarka JAV? rolleyes.gif
Kai buvau jaunesne apie 13m mano draugem drausdavo teveliai dazytis,dar ir mokykloje griesciau budavo,vesdavo iskart i tuoleta ir liepdavo nusipraust..
Taciau,mergaites isejusios is namu i mokykla,nueidavo i tuoletus ir ten paisdazydavo..ir kas is to?Drausk nedraudes,jei nores tai ir padarys..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charizsma: 25 rugpjūčio 2008 - 17:33